Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/HAR PAPI SRL

HAR PAPI SRL

CUI 23326937 · SRL· Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

HAR PAPI SRL are sediul în Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+121%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,2 mil. lei, față de 1 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut11,6%

Marja netă calculată este 11,6% în 2025, față de 1,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-11,6%

Datoriile raportate sunt 3,4 mil. lei în 2025, față de 3,8 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252,2 mil. lei+121% față de anul anterior2020: 443.7342021: 617.7652022: 598.3272023: 1.071.9882024: 1.008.0632025: 2.227.950
Rezultat net 2025259 K lei+1.783% față de anul anterior2020: 68.5822021: 26.4422022: -336.5432023: 2.241.5012024: 13.7522025: 258.953
Angajați 20251-66,7% față de anul anterior2020: 22021: 22022: 32023: 32024: 32025: 1
Capitaluri proprii 20253,2 mil. lei+8,9% față de anul anterior2020: 241.9482021: 268.3902022: -50.1522023: 2.881.3492024: 2.894.2862025: 3.153.239
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate01 mil.2 mil.2020: 443,7 K lei443,7 K20202021: 617,8 K lei617,8 K20212022: 598,3 K lei598,3 K20222023: 1,1 mil. lei1,1 mil.20232024: 1 mil. lei1 mil.20242025: 2,2 mil. lei2,2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-56,2%76,4%209,1%2020: 15,5%15,5%20202021: 4,3%4,3%20212022: -56,2%-56,2%20222023: 209,1%209,1%20232024: 1,4%1,4%20242025: 11,6%11,6%2025Reper 2025: mediana sectorului 3,7% · n=401

Cifra de afaceri: +121% față de anul anterior.Marjă netă 11,6% · +10,3 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20242,9 mil. lei
20253,2 mil. lei

Datorii raportate

20243,8 mil. lei
20253,4 mil. lei

Disponibilități bănești

20246,7 K lei
202522,9 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,1 mil. lei1 mil. lei2,2 mil. lei+121% față de anul anterior
Rezultat net2,2 mil. lei13,8 K lei259 K lei+1.783% față de anul anterior
Capitaluri proprii2,9 mil. lei2,9 mil. lei3,2 mil. lei+8,9% față de anul anterior
Datorii3,4 mil. lei3,8 mil. lei3,4 mil. lei-11,6% față de anul anterior
Creanțe2,1 mil. lei1,7 mil. lei537,6 K lei-68,5% față de anul anterior
Angajați331-66,7% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă11,6%1,4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 3,7% (n=401) · 2024: 4,8% (n=479)

Rezultat / active (A+B)4%0,2%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 0,5% (n=488) · 2024: 0,4% (n=573)

Rezultat / capitaluri proprii8,2%0,5%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 3,6% (n=411) · 2024: 4,3% (n=484)

Vânzări per angajat2.227.950 lei336.021 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 245.611 lei (n=276) · 2024: 207.558 lei (n=325)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)48,3%36,9%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 29,6% (n=488) · 2024: 28,8% (n=574)

Datorii / active (A+B)51,7%48,6%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 54,1% (n=488) · 2024: 54,9% (n=574)

Ponderea activelor imobilizate85,2%67,6%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 49,3% (n=488) · 2024: 50,6% (n=574)

Active circulante / datorii totale0,29×0,67×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,79× (n=555) · 2024: 0,82× (n=664)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări86,9 zile609,6 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 110,1 zile (n=370) · 2024: 126,7 zile (n=439)

Stocuri în zile de vânzări65,4 zile295,8 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 187,1 zile (n=340) · 2024: 183,6 zile (n=401)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.227.950
Rezultat net
258.953
Angajați
1
Datorii
3.371.245
Active imobilizate
5.559.362
Active circulante
965.122
Capitaluri proprii
3.153.239
Venituri totale
3.453.295
Cheltuieli totale
3.191.928
Stocuri
404.596
Creanțe
537.641
Casă și conturi la bănci
22.885
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.270
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.008.063
Rezultat net
13.752
Angajați
3
Datorii
3.812.963
Active imobilizate
5.298.651
Active circulante
2.541.776
Capitaluri proprii
2.894.286
Venituri totale
1.612.790
Cheltuieli totale
1.577.270
Stocuri
828.168
Creanțe
1.706.943
Casă și conturi la bănci
6.665
Cheltuieli în avans
27.000
Venituri în avans
1.160.178
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.270
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.071.988
Rezultat net
2.241.501
Angajați
3
Datorii
3.375.058
Active imobilizate
5.262.491
Active circulante
2.632.258
Capitaluri proprii
2.881.349
Venituri totale
4.207.645
Cheltuieli totale
1.961.380
Stocuri
400.962
Creanțe
2.128.491
Casă și conturi la bănci
102.805
Cheltuieli în avans
27.000
Venituri în avans
1.665.342
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.270
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
598.327
Rezultat net
-336.543
Angajați
3
Datorii
1.570.550
Active imobilizate
862.593
Active circulante
630.805
Capitaluri proprii
-50.152
Venituri totale
722.254
Cheltuieli totale
1.056.248
Stocuri
232.538
Creanțe
71.648
Casă și conturi la bănci
326.619
Cheltuieli în avans
27.000
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.270
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
617.765
Rezultat net
26.442
Angajați
2
Datorii
1.090.616
Active imobilizate
803.989
Active circulante
528.017
Capitaluri proprii
268.390
Venituri totale
665.683
Cheltuieli totale
638.722
Stocuri
158.524
Creanțe
82.934
Casă și conturi la bănci
286.559
Cheltuieli în avans
27.000
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.270
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
443.734
Rezultat net
68.582
Angajați
2
Datorii
485.286
Active imobilizate
476.435
Active circulante
223.799
Capitaluri proprii
241.948
Venituri totale
495.858
Cheltuieli totale
422.865
Stocuri
34.412
Creanțe
47.022
Casă și conturi la bănci
142.365
Cheltuieli în avans
27.000
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.270
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-10

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2008-02-20 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

4 dosare cu nume identic · 2021-10-09–2026-10-10 · verificat 2026-10-10.

Dosar 2014/1752/20262026-05-18 · Judecătoria JIBOU · Pârât

cerere de valoare redusă · Fond

1 termen · ultima soluție: Admite in parte cererea

2026-08-26 · 10:30

Admite in parte cererea

Admite în parte cererea de valoare redusă formulată de reclamanta AGENCY FOR CONTROL OF OUTSTANDING DEBTS A.D, în contradictoriu cu pârâta HAR PAPI SRL. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 1187.63 lei reprezentând debit principal restant. Respinge, în rest, cererea, ca neîntemeiată. Obligă pârâta să achite reclamantei suma de 50 lei cu titlu de cheltuieli de judecată reprezentând taxă judiciară de timbru. Executorie. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Jibou. Pronunţată azi, 26.08.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, potrivit art. 402 C.proc.civ.

Document: _IncheiereFinalaDezinvestire 2319/2026 · 2026-08-26

Dosar 766/84/2021*/a12024-11-20 · Curtea de Apel CLUJ · Apelant Reclamant

reexaminare amendă judiciară · Apel

1 termen · ultima soluție: Apel (alte soluţii)

2024-12-10 · 12:00

Apel (alte soluţii)

Admite cererea de reexaminare formulată de petentul Mastan Leontin Florin şi în consecinţă, Înlătură amenda în cuantum de 700 lei, stabilită în sarcina petentului prin încheierea de şedinţă din 4.11.2024. Definitivă. Pronunţată la data de 10.12.2024 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.

Document: Hotararecameraconsiliu 57/2024 · 2024-12-10

Dosar 766/84/2021*2023-09-26 · Curtea de Apel CLUJ · Apelant Reclamant

pretenţii rejudecare · Apel

14 termene · ultima soluție: Pronunţa o noua hotărâre

2024-12-16 · 09:00

Pronunţa o noua hotărâre

Admite apelul declarat de apelanta SC HAR PAPI SRL împotriva sentinţei civile nr. 976 pronunţate de la data de 11.11.2021 în dosarul nr. 766/84/2021 al Tribunalului Sălaj, pe care o schimbă în sensul că: Admite în parte acţiunea formulată de reclamanta SC HAR PAPI SRL în contradictoriu cu pârâţii ORAŞUL CEHU SILVANIEI şi CONSILIUL LOCAL CEHU SILVANIEI. Obligă pârâţii ORAŞUL CEHU SILVANIEI şi CONSILIUL LOCAL CEHU SILVANIEI, în solidar, să plătească reclamantei suma de 19.977,89 lei, cu dobânda legală penalizatoare, calculată de la data de 30.06.2020 până la data achitării efective, precum şi suma de 18.097,4 lei, cu dobânda legală penalizatoare, calculată de la data de 30.06.2021 până la data achitării. Obligă intimatele să plătească apelantei suma de 5760 lei cu titlu de cheltuieli de judecată parţiale aferente judecăţii în primă instanţă şi în apel. Obligă apelanta să plătească intimaţilor suma de 1000 lei cu titlu de cheltuieli parţiale aferente judecăţii în primă instanţă, apel şi recurs. Compensează cheltuielile de judecată până la concurenţa sumei de 1000 lei şi obligă intimaţii să plătească apelantei diferenţa de 4760 lei. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Recursul se va depune la curtea de Apel Cluj, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată la data de 16.12.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin intermediul grefei instanţei.

Document: Hotarare 590/2024 · 2024-12-16

2024-12-02 · 10:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea hotărârii pentru data de 16 decembrie 2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-12-02

2024-11-25 · 10:00

Termen preschimbat

a se vedea condica şedinţei de judecată din data de 13 noiembrie 2024

2024-11-13 · 09:00

Încheiere

Preschimbă, din oficiu, termenul de judecată stabilit la data de 25 noiembrie 2024, ora 10, sala 146, completul A 1. Stabileşte termen de judecată la data de 02 decembrie 2024, ora 10, sala 146, completul A 1, pentru când se citează părţile conform prevederilor legale incidente în speţă. Fără cale de atac. Dată în camera de consiliu şi pronunţată în data de 13 noiembrie 2024 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.

Document: incheieredesedinta · 2024-11-13

2024-11-04 · 10:00

Amână cauza

În temeiul art. 187 pct. 2 lit. d) Cod procedură civilă, dispune amendarea expertului desemnat în cauză cu suma de 700 lei. Amână judecarea cauzei la data de 25 noiembrie 2024 ora 10:00, în vederea completării de către expert a raportului de expertiză

Document: incheieredesedinta · 2024-11-04

2024-09-09 · 11:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 04 noiembrie 2024 ora 10:00, în vederea completării de către expert a raportului de expertiză

Document: incheieredesedinta · 2024-09-09

2024-06-17 · 09:30

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 09 septembrie 2024 ora 11:00, în vederea studierii completării raportului de expertiză.

Document: incheieredesedinta · 2024-06-17

2024-05-20 · 09:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 17 iunie 2024 ora 9:30, în vederea formulării de către expert a răspunsului la obiecţiuni

Document: incheieredesedinta · 2024-05-20

2024-04-22 · 09:30

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 20 mai 2024 ora 9, pentru comunicarea înscrisurilor depuse la dosar, în vederea exprimării poziţiei procesuale.

Document: incheieredesedinta · 2024-04-22

2024-04-01 · 11:00

Amână cauza

Încuviin?ează cererile de amânare formulate. Amână judecarea cauzei la data de 22 aprilie 2024 ora 9:30, în vederea depunerii raportului de expertiză.

Document: incheieredesedinta · 2024-04-01

2024-01-22 · 09:30

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 01 aprilie 2024 ora 11, în vederea administrării probaţiunii încuviinţate. Pune în vedere apelantei să depună la dosar dovada achitării unei diferenţe de onorariu provizoriu expert în cuantum de 4000 lei.

Document: incheieredesedinta · 2024-01-22

2023-12-04 · 10:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 22 ianuarie 2024 ora 09:30, în vederea administrării probaţiunii încuviinţate în cauză.

Document: incheieredesedinta · 2023-12-04

2023-11-13 · 10:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 04 decembrie 2023 ora 10:00, în vederea administrării probaţiunii încuviinţate în cauză.

Document: incheieredesedinta · 2023-11-13

2023-11-06 · 09:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 13 noiembrie 2023 ora 10:00, în vederea formulării în scris de către apelantă a cererii în probaţiune.

Document: incheieredesedinta · 2023-11-06

Dosar 3159/1752/20222022-11-14 · Judecătoria JIBOU · Pârât

contestaţie la executare · Fond

3 termene · ultima soluție: Constată perimată cererea

2023-11-24 · 09:00

Constată perimată cererea

Admite excepţia perimării cererii de chemare în judecată, invocată din oficiu de instanţă. Constată perimată cererea de chemare în judecată formulată de contestatorii UAT Oraşul Cehu Silvaniei şi Consiliul Local al Oraşului Cehu Silvaniei, ambii cu sediul în ..., reprezentate legal prin primarul Balint Ervin, în contradictoriu cu intimatul HAR PAPI S.R.L., cu sediul în ..., având CUI ..., reprezentată legal prin administratorul Hogye Roland-Daniel, având ca obiect contestaţie la executare, suspendare executare. Cu drept de recurs în 5 zile de la pronunţare. Cererea de recurs se va depune la Judecătoria Jibou. Pronunţată azi, 24.11.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, potrivit art. 402 Cod proc.civ..

Document: Hotarare 1007/2023 · 2023-11-24

2023-11-09 · 13:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 24.11.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.11.2023.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2023-11-09

2023-01-12 · 9:00

411 NCPC/242 CPC

În temeiul art. 411 alin. 1, pct. 2 Cod procedură civilă, suspendă judecata cauzei privind pe contestatorii UAT Oraşul Cehu Silvaniei şi Consiliul Local al Oraşului Cehu Silvaniei, ...., reprezentate legal prin primarul Balint Ervin, în contradictoriu cu intimatul HAR PAPI S.R.L., cu sediul în ..., având CUI ..., reprezentată legal prin administratorul Hogye Roland-Danicl, având ca obiect contesta?ie la executare, suspendare executare. Cu recurs cât timp durează suspendarea cursului judecării procesului. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Jibou. Pronunţată astăzi, 12.01.2023, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.

Document: incheiereSuspendare · 2023-01-12

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
23326937
Număr de înregistrare
J31/165/2008
Înmatriculare
20 februarie 2008
EUID
ROONRC.J31/165/2008
Formă juridică
SRL
Sediu social
ULCIUG 214 Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei Sălaj
Adresă fiscală
ULCIUG 214 Cehu Silvaniei SĂLAJ
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
20 februarie 2008
Înregistrare fiscală
5 iunie 2026
Telefon
0721334613 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
HOGYE ROLAND-DANIEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
HAR PAPI SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 20.02.2008
Înregistrare fiscală
20 februarie 2008
Număr registrul comerțului
J2008000165310
Cod CAEN
141
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Cehu-Silvaniei

Contact și adrese

Telefon
0721334613 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SĂLAJ, ORŞ. CEHU SILVANIEI, ULCIUG, NR.214
Cod poștal fiscal
455100
Strada sediului
ULCIUG
Numărul sediului
214
Localitatea sediului
Orş. Cehu Silvaniei
Județul sediului
SĂLAJ
Codul poștal al sediului
455100
Strada domiciliului fiscal
ULCIUG
Numărul domiciliului fiscal
214
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Cehu Silvaniei
Județul domiciliului fiscal
SĂLAJ
Cod poștal domiciliu fiscal
455100

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
22 februarie 2008
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
Actualizare TVA la încasare
27 decembrie 2012
Publicare TVA la încasare
28 decembrie 2012
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 iulie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

8 activități autorizate

CAEN 0111 Rev. 2Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase

CAEN 0141 Rev. 2Creșterea bovinelor de lapte

CAEN 0142 Rev. 2Creșterea altor bovine

CAEN 0150 Rev. 2Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)

CAEN 0161 Rev. 2Activități auxiliare pentru producția vegetală

CAEN 0162 Rev. 2Activități auxiliare pentru creșterea animalelor

CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-10Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SălajLoc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu SilvanieiCAEN 0141
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI