Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/HARMONY FOTO ART S.R.L.

HARMONY FOTO ART S.R.L.

CUI 46372860 · SRL· Municipiul Rădăuţi

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

HARMONY FOTO ART S.R.L. are sediul în Municipiul Rădăuţi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+121,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 22,2 K lei, față de 10 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut44,7%

Marja netă calculată este 44,7% în 2025, față de -833,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-2%

Datoriile raportate sunt 58,2 K lei în 2025, față de 59,4 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202522,2 K lei+121,8% față de anul anterior2022: 6.0002023: 101.7302024: 10.0002025: 22.182
Rezultat net 20259,9 K lei+111,9% față de anul anterior2022: 3.2172023: 26.2962024: -83.3392025: 9.910
Angajați 20251-66,7% față de anul anterior2022: 32023: 32024: 32025: 1
Capitaluri proprii 2025-43,7 K lei+18,5% față de anul anterior2022: 3.4172023: 29.7132024: -53.6262025: -43.716
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate051 K102 K2022: 6 K lei6 K20222023: 101,7 K lei101,7 K20232024: 10 K lei10 K20242025: 22,2 K lei22,2 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-833,4%-389,9%53,6%Mediana sectorului (2025): 11,2% · n=37452022: 53,6%53,6%20222023: 25,8%25,8%20232024: -833,4%-833,4%20242025: 44,7%44,7%2025

Cifra de afaceri: +121,8% față de anul anterior. Marja netă: 44,7%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-43,7 K lei+18,5% față de anul anterior
Datorii58,2 K lei-2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri101,7 K lei10 K lei22,2 K lei+121,8% față de anul anterior
Rezultat net26,3 K lei-83,3 K lei9,9 K lei+111,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii29,7 K lei-53,6 K lei-43,7 K lei+18,5% față de anul anterior
Datorii23 K lei59,4 K lei58,2 K lei-2% față de anul anterior
Creanțe0 lei0 lei5,8 K leiFără an comparabil
Angajați331-66,7% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri44,7%11,2%n=3.745-833,4%11,2%n=3.971
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-97,2%41,1%n=3.365-100,4%46,3%n=3.506
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)129,3%47,8%n=3.365111,1%42,5%n=3.506
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)71,1%37,7%n=3.36596%38,7%n=3.506
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)22%3,7%n=3.365-156%3,9%n=3.506
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,22×1,09×n=4.5560,04×1,16×n=4.747
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36094,13 zile38,86 zilen=3.0930 zile35,59 zilen=3.140
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3600 zile18,86 zilen=1.5450 zile19,83 zilen=1.609
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați22.182 lei117.470 lein=1.6493.333 lei104.323 lein=1.840

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
22.182
Rezultat net
9.910
Angajați
1
Datorii
58.160
Active imobilizate
31.985
Active circulante
12.993
Capitaluri proprii
-43.716
Venituri totale
39.321
Cheltuieli totale
28.911
Stocuri
0
Creanțe
5.800
Casă și conturi la bănci
7.193
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
30.534
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
10.000
Rezultat net
-83.339
Angajați
3
Datorii
59.365
Active imobilizate
51.253
Active circulante
2.157
Capitaluri proprii
-53.626
Venituri totale
67.801
Cheltuieli totale
151.080
Stocuri
0
Creanțe
0
Casă și conturi la bănci
2.157
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
47.671
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
101.730
Rezultat net
26.296
Angajați
3
Datorii
22.987
Active imobilizate
94.385
Active circulante
63.787
Capitaluri proprii
29.713
Venituri totale
233.471
Cheltuieli totale
206.279
Stocuri
16.800
Creanțe
0
Casă și conturi la bănci
46.987
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
105.472
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
6.000
Rezultat net
3.217
Angajați
3
Datorii
20.821
Active imobilizate
54.361
Active circulante
207.090
Capitaluri proprii
3.417
Venituri totale
59.397
Cheltuieli totale
56.120
Stocuri
0
Creanțe
94.803
Casă și conturi la bănci
112.287
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
237.213
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negative

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-06-27 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
46372860
Număr de înregistrare
J2022001256330
Înmatriculare
27 iunie 2022
EUID
ROONRC.J2022001256330
Formă juridică
SRL
Sediu social
PEPENĂRIEI 21 A Municipiul Rădăuţi Suceava · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str PEPENĂRIEI 21 A Rădăuţi SUCEAVA · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
27 iunie 2022
Înregistrare fiscală
14 decembrie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
GROZAV COSTEL-DĂNUŢ

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
HARMONY FOTO ART S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 27.06.2022
Înregistrare fiscală
27 iunie 2022
Număr registrul comerțului
J2022001256330
Cod CAEN
7420
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. SUCEAVA, MUN. RĂDĂUŢI, STR. PEPENĂRIEI, NR.21 A, ANEXA. BIROUL NR. 2
Cod poștal fiscal
725400
Strada sediului
Str. Pepenăriei
Numărul sediului
21 A
Localitatea sediului
Mun. Rădăuţi
Județul sediului
SUCEAVA
Codul poștal al sediului
725400
Detalii sediu
Anexa. biroul nr. 2
Strada domiciliului fiscal
Str. Pepenăriei
Numărul domiciliului fiscal
21 A
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Rădăuţi
Județul domiciliului fiscal
SUCEAVA
Cod poștal domiciliu fiscal
725400
Detalii domiciliu fiscal
Anexa. biroul nr. 2

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

15 activități autorizate

CAEN 6210 Rev. 3Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6290 Rev. 3Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6391 Rev. 3Activități ale portalurilor web

CAEN 6392 Rev. 3Alte activități de servicii informaționale n.c. a

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7420 Rev. 3Activități fotografice

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport

CAEN 8230 Rev. 3Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 9039 Rev. 3Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SuceavaMunicipiul RădăuţiCAEN 7420
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI