Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/HEXA HOSPITALITY S.R.L.

HEXA HOSPITALITY S.R.L.

CUI 33296523 · SRL· Bucureşti Sectorul 3

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

HEXA HOSPITALITY S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 3. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-1,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 11,9 mil. lei, față de 12,2 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut0%

Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+55,1%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202511,9 mil. lei-1,8% față de anul anterior2020: 3.058.6312021: 4.799.4802022: 8.232.2492023: 10.190.0642024: 12.160.7342025: 11.944.778
Rezultat net 20250 leiFără an comparabil2020: 79.8632021: 1.276.7252022: 1.835.7372023: 02024: 02025: 0
Angajați 202545-2,2% față de anul anterior2020: 272021: 242022: 322023: 462024: 462025: 45
Capitaluri proprii 20251,8 mil. lei-15,1% față de anul anterior2020: 81.6632021: 1.358.3882022: 1.840.0082023: 1.261.6572024: 2.102.2592025: 1.784.376
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate06 mil.12 mil.2020: 3,1 mil. lei3,1 mil.20202021: 4,8 mil. lei4,8 mil.20212022: 8,2 mil. lei8,2 mil.20222023: 10,2 mil. lei10,2 mil.20232024: 12,2 mil. lei12,2 mil.20242025: 11,9 mil. lei11,9 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%13,3%26,6%Mediana sectorului (2025): 0% · n=7352020: 2,6%2,6%20202021: 26,6%26,6%20212022: 22,3%22,3%20222023: 0%0%20232024: 0%0%20242025: 0%0%2025

Cifra de afaceri: -1,8% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii1,8 mil. lei-15,1% față de anul anterior
Datorii9,9 mil. lei+144,4% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri10,2 mil. lei12,2 mil. lei11,9 mil. lei-1,8% față de anul anterior
Rezultat net0 lei0 lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii1,3 mil. lei2,1 mil. lei1,8 mil. lei-15,1% față de anul anterior
Datorii3,7 mil. lei4,1 mil. lei9,9 mil. lei+144,4% față de anul anterior
Creanțe191,9 K lei1,7 mil. lei2,7 mil. lei+55,1% față de anul anterior
Angajați464645-2,2% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=7350%0%n=1.603
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)13,7%34,7%n=79934,2%41,3%n=1.647
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)76,1%64,9%n=79966,1%57,3%n=1.647
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)73,3%56%n=79962,5%54,2%n=1.647
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=7850%0%n=1.628
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%0%n=6530%0%n=1.423
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,35×0,6×n=8510,57×0,72×n=1.806
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36080,79 zile30,63 zilen=73751,16 zile24,89 zilen=1.572
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36022,7 zile10,83 zilen=7167,52 zile11,55 zilen=1.555
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați265.440 lei238.917 lein=700264.364 lei224.240 lein=1.505

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
11.944.778
Rezultat net
0
Angajați
45
Datorii
9.923.191
Active imobilizate
9.556.976
Active circulante
3.487.170
Capitaluri proprii
1.784.376
Venituri totale
13.940.450
Cheltuieli totale
11.748.976
Stocuri
753.227
Creanțe
2.680.633
Casă și conturi la bănci
53.310
Cheltuieli în avans
11.972
Venituri în avans
1.348.551
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
12.160.734
Rezultat net
0
Angajați
46
Datorii
4.059.992
Active imobilizate
3.839.056
Active circulante
2.306.651
Capitaluri proprii
2.102.259
Venituri totale
12.504.141
Cheltuieli totale
9.942.962
Stocuri
254.133
Creanțe
1.728.202
Casă și conturi la bănci
324.316
Cheltuieli în avans
16.544
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
10.190.064
Rezultat net
0
Angajați
46
Datorii
3.732.183
Active imobilizate
4.579.625
Active circulante
405.723
Capitaluri proprii
1.261.657
Venituri totale
10.362.191
Cheltuieli totale
8.952.440
Stocuri
153.345
Creanțe
191.927
Casă și conturi la bănci
60.451
Cheltuieli în avans
8.492
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
8.232.249
Rezultat net
1.835.737
Angajați
32
Datorii
3.338.144
Active imobilizate
2.942.766
Active circulante
2.227.702
Capitaluri proprii
1.840.008
Venituri totale
8.356.341
Cheltuieli totale
6.432.813
Stocuri
293.038
Creanțe
1.510.862
Casă și conturi la bănci
423.802
Cheltuieli în avans
7.684
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.799.480
Rezultat net
1.276.725
Angajați
24
Datorii
1.455.818
Active imobilizate
2.150.233
Active circulante
661.479
Capitaluri proprii
1.358.388
Venituri totale
5.632.226
Cheltuieli totale
4.312.929
Stocuri
178.699
Creanțe
480.483
Casă și conturi la bănci
2.297
Cheltuieli în avans
2.494
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.058.631
Rezultat net
79.863
Angajați
27
Datorii
1.928.992
Active imobilizate
1.552.959
Active circulante
439.552
Capitaluri proprii
81.663
Venituri totale
3.552.615
Cheltuieli totale
3.441.573
Stocuri
44.031
Creanțe
392.859
Casă și conturi la bănci
2.662
Cheltuieli în avans
18.144
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2015-12-09 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Firma are apariții în ediții istorice ale listelor publicate. Acestea descriu numai situația de la data fiecărei ediții.

Istoric publicat

Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.

EdițieTotalBuget de statAsigurări socialeȘomajSănătateContestat
2016-03-3116.626 lei3.868 lei8.604 lei402 lei3.752 lei0 lei

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
33296523
Număr de înregistrare
J2014007256405
Înmatriculare
19 iunie 2014
EUID
ROONRC.J2014007256405
Formă juridică
SRL
Sediu social
Liviu Rebreanu 6A Bucureşti Sectorul 3 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str Liviu Rebreanu 6A Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
9 decembrie 2015
Înregistrare fiscală
10 martie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
SLAV CONSTANTIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
HEXA HOSPITALITY S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 09.12.2015
Înregistrare fiscală
19 iunie 2014
Număr registrul comerțului
J2014007256405
Cod CAEN
5611
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR LIVIU REBREANU, NR.6A, CENTRUL COMERCIAL GALERIILE TITAN. SPATIUL COMERCIAL EII/F2, ET.2
Strada sediului
Str. Liviu Rebreanu
Numărul sediului
6A
Localitatea sediului
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Detalii sediu
CENTRUL COMERCIAL GALERIILE TITAN. SPATIUL COMERCIAL EII/F2
Strada domiciliului fiscal
Str. Liviu Rebreanu
Numărul domiciliului fiscal
6A
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Detalii domiciliu fiscal
CENTRUL COMERCIAL GALERIILE TITAN. SPATIUL COMERCIAL EII/F2

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
4 iunie 2015
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

7 înregistrări · valoare publicată 2.947.610 lei · 10 iunie 2020–8 noiembrie 2022

SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS8 noiembrie 2022 · SA.103626/2022 · 540.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS8 noiembrie 2022 · SA.103626/2022 · 79.196 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
versiune 4 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-194 martie 2022 · SA.100996/2021 · 680.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 80%
versiune 4 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-194 martie 2022 · SA.100996/2021 · 47.252 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
Sprijin pentru IMM-uri în vederea depășirii crizei economice generate de pandemia de COVID-198 aprilie 2021 · SA.58166/2020 · 653.018 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · Direcția Generală Creștere Inteligentă și Digitalizare

Intensitate publicată: 100%
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1910 iunie 2020 · SA.56895/2020 · 48.146 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 5610
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1910 iunie 2020 · SA.56895/2020 · 900.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 5610

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

22 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4764 Rev. 3Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 5611 Rev. 3Restaurante

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5622 Rev. 3Alte servicii de alimentație n.c.a.

CAEN 5630 Rev. 3Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6812 Rev. 3Dezvoltare (promovare) imobiliară

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

CAEN 8123 Rev. 3Alte activități de curățenie

CAEN 9031 Rev. 3Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole

CAEN 9200 Rev. 3Activități de jocuri de noroc și pariuri

CAEN 9321 Rev. 3Activități ale parcurilor tematice și de distracții

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 3CAEN 5610
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI