Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/HI4SENSSE EVERGREEN S.R.L.

HI4SENSSE EVERGREEN S.R.L.

CUI 44485668 · SRL· Sat Vlăduleni, Comuna Bâlteni

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

HI4SENSSE EVERGREEN S.R.L. are sediul în Sat Vlăduleni, Comuna Bâlteni. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-13,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 53,6 K lei, față de 61,9 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut102,4%

Marja netă calculată este 102,4% în 2025, față de 13,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+353,2%

Datoriile raportate sunt 130,8 K lei în 2025, față de 28,9 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202553,6 K lei-13,5% față de anul anterior2021: 18.5902023: 28.9042024: 61.9012025: 53.553
Rezultat net 202554,8 K lei+570,9% față de anul anterior2021: 110.3412023: 11.7012024: 8.1752025: 54.843
Angajați 20250Fără an comparabil2021: 02023: 02024: 02025: 0
Capitaluri proprii 2025254,8 K lei+27,4% față de anul anterior2021: 110.5412023: 191.7672024: 199.9412025: 254.784
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate031 K62 K2021: 18,6 K lei18,6 K20212023: 28,9 K lei28,9 K20232024: 61,9 K lei61,9 K20242025: 53,6 K lei53,6 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%296,8%593,6%Mediana sectorului (2025): 2,2% · n=64862021: 593,6%593,6%20212023: 40,5%40,5%20232024: 13,2%13,2%20242025: 102,4%102,4%2025

Cifra de afaceri: -13,5% față de anul anterior. Marja netă: 102,4%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii254,8 K lei+27,4% față de anul anterior
Datorii130,8 K lei+353,2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri28,9 K lei61,9 K lei53,6 K lei-13,5% față de anul anterior
Rezultat net11,7 K lei8,2 K lei54,8 K lei+570,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii191,8 K lei199,9 K lei254,8 K lei+27,4% față de anul anterior
Datorii16,1 K lei28,9 K lei130,8 K lei+353,2% față de anul anterior
Creanțe202,1 K lei218,2 K lei247,9 K lei+13,6% față de anul anterior
Angajați000Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri102,4%2,2%n=6.48613,2%2,4%n=9.794
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)66,1%26,2%n=4.39287,4%28,2%n=6.710
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)33,9%73,8%n=4.39212,6%71,8%n=6.710
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0,2%12,6%n=4.3920%12,2%n=6.710
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)14,2%1,3%n=4.3843,6%1,5%n=6.696
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive21,5%9,8%n=4.8314,1%11,6%n=7.223
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii2,94×0,98×n=7.9117,92×1×n=11.784
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3601.666,37 zile11,47 zilen=5.4051.268,72 zile11,07 zilen=7.904
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36025,46 zile128,93 zilen=5.9260,06 zile131,33 zilen=8.992

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
53.553
Rezultat net
54.843
Angajați
0
Datorii
130.829
Active imobilizate
947
Active circulante
384.666
Capitaluri proprii
254.784
Venituri totale
354.987
Cheltuieli totale
289.698
Stocuri
3.788
Creanțe
247.887
Casă și conturi la bănci
132.991
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
61.901
Rezultat net
8.175
Angajați
0
Datorii
28.871
Active imobilizate
100
Active circulante
228.712
Capitaluri proprii
199.941
Venituri totale
61.901
Cheltuieli totale
52.169
Stocuri
10
Creanțe
218.153
Casă și conturi la bănci
10.549
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
28.904
Rezultat net
11.701
Angajați
0
Datorii
16.127
Active imobilizate
—
Active circulante
207.894
Capitaluri proprii
191.767
Venituri totale
28.904
Cheltuieli totale
14.974
Stocuri
—
Creanțe
202.074
Casă și conturi la bănci
5.820
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
18.590
Rezultat net
110.341
Angajați
0
Datorii
10.137
Active imobilizate
—
Active circulante
120.678
Capitaluri proprii
110.541
Venituri totale
173.590
Cheltuieli totale
58.041
Stocuri
2.500
Creanțe
8.100
Casă și conturi la bănci
110.078
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-06-24 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
44485668
Număr de înregistrare
J18/722/2021
Înmatriculare
24 iunie 2021
EUID
ROONRC.J18/722/2021
Formă juridică
SRL
Sediu social
Dincă Schileru 243 Sat Vlăduleni, Comuna Bâlteni Gorj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str Dincă Schileru 243 Vlăduleni GORJ
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
24 iunie 2021
Înregistrare fiscală
23 iunie 2021

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BĂRBOI IOANA-ECATERINA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
HI4SENSSE EVERGREEN S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 24.06.2021
Înregistrare fiscală
24 iunie 2021
Număr registrul comerțului
J18/722/2021
Cod CAEN
4719
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Rovinari

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. GORJ, SAT VLĂDULENI COM. BÂLTENI, STR. DINCĂ SCHILERU, NR.243
Cod poștal fiscal
217064
Strada sediului
Str. Dincă Schileru
Numărul sediului
243
Localitatea sediului
Sat Vlăduleni Com. Bâlteni
Județul sediului
GORJ
Codul poștal al sediului
217064
Strada domiciliului fiscal
Str. Dincă Schileru
Numărul domiciliului fiscal
243
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Vlăduleni Com. Bâlteni
Județul domiciliului fiscal
GORJ
Cod poștal domiciliu fiscal
217064

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

17 activități autorizate

CAEN 2720 Rev. 2Fabricarea de acumulatori și baterii

CAEN 4618 Rev. 2Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4645 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4669 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4674 Rev. 2Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4759 Rev. 2Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

CAEN 4764 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate

CAEN 4774 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate

CAEN 4775 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate

CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

CAEN 4779 Rev. 2Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 5224 Rev. 2Manipulări

CAEN 7021 Rev. 2Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GorjSat Vlăduleni, Comuna BâlteniCAEN 4719
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI