Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/HIHIHI POVESTE S.R.L.

HIHIHI POVESTE S.R.L.

CUI 41025568 · SRL· Municipiul Constanţa

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

HIHIHI POVESTE S.R.L. are sediul în Municipiul Constanţa. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-6,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 84 K lei, față de 90,1 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-41%

Marja netă calculată este -41% în 2025, față de -14,6% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
54/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202584 K lei-6,8% față de anul anterior2020: 42.3942022: 5.1652023: 26.8992024: 90.1372025: 83.997
Rezultat net 2025-34,5 K lei-162,1% față de anul anterior2020: -5.6742021: -3.0612022: 16.7702023: 15.9532024: -13.1552025: -34.476
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 2025-35,6 K lei-3.067,3% față de anul anterior2020: -17.6322021: -20.6932022: -3.9222023: 12.0312024: -1.1242025: -35.600
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate045 K90 K2020: 42,4 K lei42,4 K2020—20212022: 5,2 K lei5,2 K20222023: 26,9 K lei26,9 K20232024: 90,1 K lei90,1 K20242025: 84 K lei84 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-41%141,8%324,7%Mediana sectorului (2025): 5,2% · n=43282020: -13,4%-13,4%202020212022: 324,7%324,7%20222023: 59,3%59,3%20232024: -14,6%-14,6%20242025: -41%-41%2025

Cifra de afaceri: -6,8% față de anul anterior. Marja netă: -41%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-35,6 K lei-3.067,3% față de anul anterior
Datorii145,1 K lei+174% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri26,9 K lei90,1 K lei84 K lei-6,8% față de anul anterior
Rezultat net16 K lei-13,2 K lei-34,5 K lei-162,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii12 K lei-1,1 K lei-35,6 K lei-3.067,3% față de anul anterior
Datorii27,8 K lei53 K lei145,1 K lei+174% față de anul anterior
Creanțe28,7 K lei8 lei952 lei+11.800% față de anul anterior
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-41%5,2%n=4.328-14,6%5,2%n=4.601
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-32,5%8,3%n=3.905-2,2%15,6%n=4.023
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)132,5%72,4%n=3.905102,2%67,6%n=4.023
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)29,3%41,6%n=3.90593,5%42,7%n=4.023
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-31,5%0%n=3.904-25,4%0%n=4.021
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,53×0,72×n=5.9240,06×0,71×n=6.053
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3604,08 zile47,34 zilen=3.6880,03 zile46,55 zilen=3.802
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360313,34 zile20,88 zilen=2.2803,24 zile23,36 zilen=2.325

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
83.997
Rezultat net
-34.476
Angajați
—
Datorii
145.128
Active imobilizate
32.084
Active circulante
77.444
Capitaluri proprii
-35.600
Venituri totale
84.069
Cheltuieli totale
118.545
Stocuri
73.109
Creanțe
952
Casă și conturi la bănci
3.383
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
90.137
Rezultat net
-13.155
Angajați
—
Datorii
52.962
Active imobilizate
48.458
Active circulante
3.380
Capitaluri proprii
-1.124
Venituri totale
92.753
Cheltuieli totale
105.908
Stocuri
810
Creanțe
8
Casă și conturi la bănci
2.562
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
26.899
Rezultat net
15.953
Angajați
—
Datorii
27.849
Active imobilizate
9.487
Active circulante
30.393
Capitaluri proprii
12.031
Venituri totale
26.899
Cheltuieli totale
7.863
Stocuri
810
Creanțe
28.676
Casă și conturi la bănci
907
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.165
Rezultat net
16.770
Angajați
—
Datorii
19.758
Active imobilizate
14.692
Active circulante
1.144
Capitaluri proprii
-3.922
Venituri totale
22.926
Cheltuieli totale
6.001
Stocuri
810
Creanțe
8
Casă și conturi la bănci
326
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-3.061
Angajați
—
Datorii
24.385
Active imobilizate
19.898
Active circulante
1.555
Capitaluri proprii
-20.693
Venituri totale
4.273
Cheltuieli totale
7.334
Stocuri
810
Creanțe
278
Casă și conturi la bănci
467
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
17.761
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
42.394
Rezultat net
-5.674
Angajați
2
Datorii
23.105
Active imobilizate
25.124
Active circulante
2.383
Capitaluri proprii
-17.632
Venituri totale
132.281
Cheltuieli totale
137.573
Stocuri
810
Creanțe
8
Casă și conturi la bănci
1.565
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
22.034
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

54/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2024-02-12 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
41025568
Număr de înregistrare
J13/1670/2019
Înmatriculare
23 aprilie 2019
EUID
ROONRC.J13/1670/2019
Formă juridică
SRL
Sediu social
ALEXANDRU LĂPUŞNEANU 159 LT2 Municipiul Constanţa Constanţa · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. MĂCELARI 1 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
12 februarie 2024
Înregistrare fiscală
22 august 2024
Telefon
0721947573 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
COCEA GEORGE-VALENTIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
HIHIHI POVESTE S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 12.02.2024
Înregistrare fiscală
23 aprilie 2019
Număr registrul comerțului
J40/3053/2024
Cod CAEN
9329
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0721947573 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. MĂCELARI, NR.1, ET.1
Cod poștal fiscal
20692
Strada sediului
Str. Măcelari
Numărul sediului
1
Localitatea sediului
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
20692
Strada domiciliului fiscal
Str. Măcelari
Numărul domiciliului fiscal
1
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
20692

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 iunie 2024
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

6 activități autorizate

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 7320 Rev. 2Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

CAEN 8230 Rev. 2Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 8299 Rev. 2Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ConstanţaMunicipiul ConstanţaCAEN 9329
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI