Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/HOME 24 PFLEGE S.R.L.

HOME 24 PFLEGE S.R.L.

CUI 47846872 · SRL· Sat Petreşti, Comuna Petreşti

întrerupere temporară de activitateONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăîntrerupere temporară de activitateVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

HOME 24 PFLEGE S.R.L. are sediul în Sat Petreşti, Comuna Petreşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-86,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 6 K lei, față de 44,6 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-115,2%

Marja netă calculată este -115,2% în 2025, față de 26,6% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
100/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20256 K lei-86,6% față de anul anterior2023: 4.9682024: 44.6422025: 5.960
Rezultat net 2025-6,9 K lei-157,9% față de anul anterior2023: -42.9312024: 11.8612025: -6.866
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 2025-36,9 K lei-22,8% față de anul anterior2023: -41.9312024: -30.0702025: -36.937
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate022 K45 K2023: 5 K lei5 K20232024: 44,6 K lei44,6 K20242025: 6 K lei6 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-864,2%-418,8%26,6%Mediana sectorului (2025): 15,7% · n=8672023: -864,2%-864,2%20232024: 26,6%26,6%20242025: -115,2%-115,2%2025

Cifra de afaceri: -86,6% față de anul anterior. Marja netă: -115,2%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-36,9 K lei-22,8% față de anul anterior
Datorii144 K lei-11,2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri5 K lei44,6 K lei6 K lei-86,6% față de anul anterior
Rezultat net-42,9 K lei11,9 K lei-6,9 K lei-157,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii-41,9 K lei-30,1 K lei-36,9 K lei-22,8% față de anul anterior
Datorii130,2 K lei162,2 K lei144 K lei-11,2% față de anul anterior
Creanțe6,7 K lei13 K lei16 K lei+23,9% față de anul anterior
Angajați1——Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-115,2%15,7%n=86726,6%6,9%n=560
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-34,5%43,3%n=616-22,8%33,8%n=441
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)134,5%56,4%n=616122,8%66,2%n=441
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0,3%9,8%n=6161,9%7,7%n=441
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-6,4%16,3%n=6169%8,3%n=440
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,74×1,36×n=1.1000,8×1,14×n=768
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360969,1 zile111,41 zilen=828104,45 zile94,46 zilen=533

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.960
Rezultat net
-6.866
Angajați
—
Datorii
143.987
Active imobilizate
369
Active circulante
106.681
Capitaluri proprii
-36.937
Venituri totale
8.544
Cheltuieli totale
15.410
Stocuri
—
Creanțe
16.044
Casă și conturi la bănci
90.637
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
44.642
Rezultat net
11.861
Angajați
—
Datorii
162.163
Active imobilizate
2.557
Active circulante
129.536
Capitaluri proprii
-30.070
Venituri totale
44.655
Cheltuieli totale
30.834
Stocuri
—
Creanțe
12.953
Casă și conturi la bănci
116.583
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.968
Rezultat net
-42.931
Angajați
1
Datorii
130.166
Active imobilizate
3.664
Active circulante
84.571
Capitaluri proprii
-41.931
Venituri totale
5.675
Cheltuieli totale
48.606
Stocuri
—
Creanțe
6.663
Casă și conturi la bănci
77.908
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

100/ 100Atenție foarte ridicată
6semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-08-06. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2025-07-16
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 87% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCîntrerupere temporară de activitate2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 4 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-08-06. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2025-07-16
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 87% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2025-07-16 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
47846872
Număr de înregistrare
J30/300/2023
Înmatriculare
20 martie 2023
EUID
ROONRC.J30/300/2023
Formă juridică
SRL
Sediu social
PETREŞTI 172/A Sat Petreşti, Comuna Petreşti Satu Mare
Adresă fiscală
PETREŞTI 172/A Petreşti SATU MARE
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
SUSPENDARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
16 iulie 2025
Înregistrare fiscală
8 august 2025
Telefon
0745214187 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
SOPRONYI ROLAND

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
HOME 24 PFLEGE S.R.L.
Stare de înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 16.07.2025
Înregistrare fiscală
20 martie 2023
Număr registrul comerțului
J30/300/2023
Cod CAEN
7820
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Carei

Contact și adrese

Telefon
0745214187 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SATU MARE, SAT PETREŞTI COM. PETREŞTI, PETREŞTI, NR.172/A
Cod poștal fiscal
447240
Strada sediului
PETREŞTI
Numărul sediului
172/A
Localitatea sediului
Sat Petreşti Com. Petreşti
Județul sediului
SATU MARE
Codul poștal al sediului
447240
Strada domiciliului fiscal
PETREŞTI
Numărul domiciliului fiscal
172/A
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Petreşti Com. Petreşti
Județul domiciliului fiscal
SATU MARE
Cod poștal domiciliu fiscal
447240

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 mai 2023
TVA până la
6 august 2025
Anulare operată la
8 august 2025
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
6 august 2025
Publicarea deciziei
6 august 2025

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2023–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Satu MareSat Petreşti, Comuna PetreştiCAEN 7820
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI