Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/HOMEBOOZE DELIVERY S.R.L.

HOMEBOOZE DELIVERY S.R.L.

CUI 41675536 · SRL· Sat Schitu, Comuna Costineşti· Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

ActivăONRC · 2026-09-03

Inactivă fiscal la ANAFInactivare publicată la 2024-03-02. Starea este valabilă pentru data interogării.Vezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

HOMEBOOZE DELIVERY S.R.L. are sediul în Sat Schitu, Comuna Costineşti și raportează activitatea comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2022.

Inactivă fiscal la ANAFNecesită verificare

Inactivare publicată la 2024-03-02. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Cifra de afaceri a crescut+6,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2022 este 1,5 mil. lei, față de 1,4 mil. lei în 2021.

Bilanț 2022
Marja netă a crescut12,5%

Marja netă calculată este 12,5% în 2022, față de 7,4% în 2021.

Calcul din bilanț 2022

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
60/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20221,5 mil. lei+6,7% față de anul anterior2020: 272.1892021: 1.423.1222022: 1.518.145
Rezultat net 2022190,3 K lei+79,6% față de anul anterior2020: -86.7362021: 105.9782022: 190.292
Angajați 20223+50% față de anul anterior2020: 22021: 22022: 3
Capitaluri proprii 2022184 K lei+3.020% față de anul anterior2020: -112.2792021: -6.3012022: 183.992
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0759 K2 mil.2020: 272,2 K lei272,2 K20202021: 1,4 mil. lei1,4 mil.20212022: 1,5 mil. lei1,5 mil.2022

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-31,9%-9,7%12,5%Mediana sectorului (2022): 11,9% · n=143012020: -31,9%-31,9%20202021: 7,4%7,4%20212022: 12,5%12,5%2022

Cifra de afaceri: +6,7% față de anul anterior. Marja netă: 12,5%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2022 comparat cu 2021
Capitaluri proprii184 K lei+3.020% față de anul anterior
Datorii143,9 K lei-24,2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202020212022Ultima variație
Cifră de afaceri272,2 K lei1,4 mil. lei1,5 mil. lei+6,7% față de anul anterior
Rezultat net-86,7 K lei106 K lei190,3 K lei+79,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii-112,3 K lei-6,3 K lei184 K lei+3.020% față de anul anterior
Datorii333,1 K lei189,8 K lei143,9 K lei-24,2% față de anul anterior
Creanțe9,7 K lei12,4 K lei24,1 K lei+94,5% față de anul anterior
Angajați223+50% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2022Sector 2022Firma 2021Sector 2021
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri12,5%11,9%n=14.3017,4%11%n=12.367
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)56,4%29,1%n=8.792-3,5%31,2%n=7.737
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)44,1%69,8%n=8.792104,3%67,6%n=7.737
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)39,8%5,7%n=8.79211,1%5,2%n=7.737
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)58,3%6,6%n=8.79058,2%5,8%n=7.735
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive103,4%71%n=11.587—62%n=9.717
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,37×1,13×n=18.5010,85×1,14×n=15.626
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3605,71 zile43,88 zilen=12.3333,13 zile33,87 zilen=10.404
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36016 zile71,78 zilen=11.12217,54 zile70,03 zilen=9.738
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați506.048 lei265.978 lein=7.530711.561 lei280.452 lein=5.513

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.518.145
Rezultat net
190.292
Angajați
3
Datorii
143.856
Active imobilizate
129.955
Active circulante
196.429
Capitaluri proprii
183.992
Venituri totale
1.518.145
Cheltuieli totale
1.313.482
Stocuri
67.464
Creanțe
24.073
Casă și conturi la bănci
104.892
Cheltuieli în avans
2.004
Venituri în avans
540
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.423.122
Rezultat net
105.978
Angajați
2
Datorii
189.773
Active imobilizate
20.246
Active circulante
161.762
Capitaluri proprii
-6.301
Venituri totale
1.423.122
Cheltuieli totale
1.305.225
Stocuri
69.328
Creanțe
12.378
Casă și conturi la bănci
80.056
Cheltuieli în avans
2.004
Venituri în avans
540
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
272.189
Rezultat net
-86.736
Angajați
2
Datorii
333.065
Active imobilizate
246
Active circulante
236.076
Capitaluri proprii
-112.279
Venituri totale
272.189
Cheltuieli totale
357.455
Stocuri
185.718
Creanțe
9.711
Casă și conturi la bănci
40.647
Cheltuieli în avans
2.004
Venituri în avans
17.540
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

60/ 100Atenție ridicată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-03-02. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Obligații fiscale restante publicate

873.547 lei în total.

ANAF · 2026-06-30

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2023-08-28Sursa bilanțului 2022Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-03-02. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Obligații fiscale restante publicate

873.547 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Inactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2019-09-23 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2022.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat413.227 lei319.913 lei733.140 lei733.140 lei0 lei
Asigurări sociale84.383 lei15.902 lei100.285 lei100.285 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate33.759 lei6.363 lei40.122 lei40.122 lei0 lei

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
41675536
Număr de înregistrare
J13/3269/2019
Înmatriculare
23 septembrie 2019
EUID
ROONRC.J13/3269/2019
Formă juridică
SRL
Sediu social
CIOCÎRLIEI 36 Sat Schitu, Comuna Costineşti Constanţa · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. CIOCÎRLIEI 36 Schitu CONSTANŢA · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
23 septembrie 2019
Înregistrare fiscală
14 mai 2024
Telefon
0759920706 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ȚOLEA DANIEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
HOMEBOOZE DELIVERY S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 23.09.2019
Înregistrare fiscală
24 septembrie 2019
Număr registrul comerțului
J13/3269/2019
Cod CAEN
4791
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie

Contact și adrese

Telefon
0759920706 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. CONSTANŢA, SAT SCHITU COM. COSTINEŞTI, STR. CIOCÂRLIEI, NR.36, CAMERA 3
Cod poștal fiscal
907091
Strada sediului
Str. Ciocârliei
Numărul sediului
36
Localitatea sediului
Sat Schitu Com. Costineşti
Județul sediului
CONSTANŢA
Codul poștal al sediului
907091
Detalii sediu
CAMERA 3
Strada domiciliului fiscal
Str. Ciocârliei
Numărul domiciliului fiscal
36
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Schitu Com. Costineşti
Județul domiciliului fiscal
CONSTANŢA
Cod poștal domiciliu fiscal
907091
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA 3

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
20 octombrie 2023
TVA până la
2 martie 2024
Anulare operată la
14 mai 2024
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
2 martie 2024
Publicarea deciziei
15 aprilie 2024

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

9 activități autorizate

CAEN 4711 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4719 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4721 Rev. 2Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate

CAEN 4725 Rev. 2Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 5610 Rev. 2Restaurante

CAEN 5621 Rev. 2Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5630 Rev. 2Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2022.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20222023-08-28—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ConstanţaSat Schitu, Comuna CostineştiCAEN 4791
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI