Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/HVL FLAMINGO VALENTINO S.R.L.

HVL FLAMINGO VALENTINO S.R.L.

CUI 36094308 · SRL· Sat Bozovici, Comuna Bozovici

ActivăONRC · 2026-09-03

Obligații fiscale restante publicate100.639 lei în total.Vezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

HVL FLAMINGO VALENTINO S.R.L. are sediul în Sat Bozovici, Comuna Bozovici. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Obligații fiscale restante publicateNecesită verificare

100.639 lei în total.

ANAF · 2026-06-30

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
54/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025115,8 K leiFără an comparabil2020: 138.7112021: 307.3562022: 305.8662023: 246.7562024: 173.9972025: 115.842
Rezultat net 2025-29,8 K leiFără an comparabil2020: 66.9272021: 130.5702022: -53.3162023: -132.3742024: -66.4542025: -29.839
Angajați 20251Fără an comparabil2020: 32021: 52022: 62023: 52024: 32025: 1
Capitaluri proprii 2025-154,7 K leiFără an comparabil2020: -3.3372021: 127.2332022: 73.9172023: -58.4572024: -124.9102025: -154.749
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0154 K307 K2020: 138,7 K lei138,7 K20202021: 307,4 K lei307,4 K20212022: 305,9 K lei305,9 K20222023: 246,8 K lei246,8 K20232024: 174 K lei174 K20242025: 115,8 K lei115,8 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-53,6%-2,7%48,2%2020: 48,2%48,2%20202021: 42,5%42,5%20212022: -17,4%-17,4%20222023: -53,6%-53,6%20232024: -38,2%-38,2%20242025: -25,8%-25,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 2,8% · n=352

Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2025-154,7 K lei

Datorii raportate

2025225,8 K lei

Disponibilități bănești

20252,3 K lei

Capital de lucru net

2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 0 lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri246,8 K lei174 K lei115,8 K leiFără an comparabil
Rezultat net-132,4 K lei-66,5 K lei-29,8 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii-58,5 K lei-124,9 K lei-154,7 K leiFără an comparabil
Datorii181,4 K lei218 K lei225,8 K leiFără an comparabil
Creanțe39,7 K lei36,5 K lei36,5 K leiFără an comparabil
Angajați531Fără an comparabil

Indicatori financiari · comparație

2025

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator2025
Marjă netă-25,8%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 2,8% (n=352)

Rezultat / active (A+B)-42%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2% (n=306)

Vânzări per angajat115.842 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 370.735 lei (n=250)

Capital și îndatorare

Indicator2025
Capitaluri proprii / active (A+B)-217,7%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 20,4% (n=306)

Datorii / active (A+B)317,7%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 79,7% (n=306)

Ponderea activelor imobilizate19,9%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 16,7% (n=306)

Active circulante / datorii totale0,25×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,98× (n=457)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator2025
Creanțe în zile de vânzări113,4 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 60,6 zile (n=335)

Stocuri în zile de vânzări56,3 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 65,9 zile (n=315)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
115.842
Rezultat net
-29.839
Angajați
1
Datorii
225.845
Active imobilizate
14.179
Active circulante
56.917
Capitaluri proprii
-154.749
Venituri totale
117.193
Cheltuieli totale
145.861
Stocuri
18.105
Creanțe
36.489
Casă și conturi la bănci
2.323
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
173.997
Rezultat net
-66.454
Angajați
3
Datorii
218.048
Active imobilizate
14.179
Active circulante
78.959
Capitaluri proprii
-124.910
Venituri totale
183.426
Cheltuieli totale
248.047
Stocuri
39.522
Creanțe
36.489
Casă și conturi la bănci
2.948
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
246.756
Rezultat net
-132.374
Angajați
5
Datorii
181.417
Active imobilizate
14.179
Active circulante
108.781
Capitaluri proprii
-58.457
Venituri totale
279.132
Cheltuieli totale
408.714
Stocuri
60.392
Creanțe
39.748
Casă și conturi la bănci
8.641
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
305.866
Rezultat net
-53.316
Angajați
6
Datorii
166.086
Active imobilizate
14.179
Active circulante
225.824
Capitaluri proprii
73.917
Venituri totale
378.930
Cheltuieli totale
428.423
Stocuri
58.871
Creanțe
159.412
Casă și conturi la bănci
7.541
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
307.356
Rezultat net
130.570
Angajați
5
Datorii
63.874
Active imobilizate
20.934
Active circulante
170.173
Capitaluri proprii
127.233
Venituri totale
509.912
Cheltuieli totale
374.243
Stocuri
46.897
Creanțe
49.272
Casă și conturi la bănci
74.004
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
138.711
Rezultat net
66.927
Angajați
3
Datorii
118.588
Active imobilizate
32.470
Active circulante
82.781
Capitaluri proprii
-3.337
Venituri totale
263.493
Cheltuieli totale
194.419
Stocuri
43.754
Creanțe
37.819
Casă și conturi la bănci
1.208
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

54/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Obligații fiscale restante publicate

100.639 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-20

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Obligații fiscale restante publicate

100.639 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2016-05-18 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat23.920 lei6.920 lei30.840 lei30.840 lei0 lei
Asigurări sociale42.400 lei7.506 lei49.906 lei49.906 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate16.967 lei2.926 lei19.893 lei19.893 lei0 lei

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-19–2026-10-20 · verificat 2026-10-20.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
36094308
Număr de înregistrare
J11/305/2016
Înmatriculare
18 mai 2016
EUID
ROONRC.J11/305/2016
Formă juridică
SRL
Sediu social
BOZOVICI 268 Sat Bozovici, Comuna Bozovici Caraş-Severin · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
BOZOVICI 268 Bozovici CARAŞ-SEVERIN
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
18 mai 2016
Înregistrare fiscală
29 iunie 2020
Telefon
0732855704 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
HÎNDA LENUŢA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
HVL FLAMINGO VALENTINO S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 18.05.2016
Înregistrare fiscală
18 mai 2016
Număr registrul comerțului
J11/305/2016
Cod CAEN
4637
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Comunală Bozovici

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT BOZOVICI COM. BOZOVICI, BOZOVICI, NR.268
Cod poștal fiscal
327040
Strada sediului
BOZOVICI
Numărul sediului
268
Localitatea sediului
Sat Bozovici Com. Bozovici
Județul sediului
CARAŞ-SEVERIN
Codul poștal al sediului
327040
Strada domiciliului fiscal
BOZOVICI
Numărul domiciliului fiscal
268
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Bozovici Com. Bozovici
Județul domiciliului fiscal
CARAŞ-SEVERIN
Cod poștal domiciliu fiscal
327040

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
10 iulie 2017
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

4 activități autorizate

CAEN 4637 Rev. 2Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente

CAEN 4711 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 5630 Rev. 2Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-20Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Caraş-SeverinSat Bozovici, Comuna BozoviciCAEN 4637
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI