Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/HYA 64 SRL

HYA 64 SRL

CUI 37449255 · SRL· Municipiul Constanţa· Dezvoltare (promovare) imobiliară

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

HYA 64 SRL are sediul în Municipiul Constanţa și raportează activitatea dezvoltare (promovare) imobiliară. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2023.

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20236 K leiFără an comparabil
Rezultat net 2023-144 K leiFără an comparabil
Angajați 20231Fără an comparabil
Capitaluri proprii 20231,4 mil. leiFără an comparabil
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2023 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate03 K6 K2023: 6 K lei6 K2023

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-2.413,7%-1.200,8%12,1%2023: -2.413,7%-2.413,7%2023Reper 2023: mediana sectorului 12,1% · n=3.435

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20231,4 mil. lei

Datorii raportate

20231,3 mil. lei

Disponibilități bănești

2023278,5 K lei

Capital de lucru net

2023—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2023: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator2023Ultima variație
Cifră de afaceri6 K leiFără an comparabil
Rezultat net-144 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii1,4 mil. leiFără an comparabil
Datorii1,3 mil. leiFără an comparabil
Creanțe1,8 mil. leiFără an comparabil
Angajați1Fără an comparabil

Indicatori financiari · comparație

2023

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator2023
Marjă netă-2.413,7%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2023: 12,1% (n=3.435)

Rezultat / active (A+B)-5,4%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2023: -0,2% (n=5.634)

Rezultat / capitaluri proprii-10,3%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2023: 5,5% (n=3.692)

Vânzări per angajat5.967 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2023: 294.409 lei (n=2.685)

Capital și îndatorare

Indicator2023
Capitaluri proprii / active (A+B)52,4%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2023: 1,4% (n=5.634)

Datorii / active (A+B)47,6%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2023: 97,8% (n=5.634)

Ponderea activelor imobilizate4,9%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2023: 70,3% (n=5.634)

Active circulante / datorii totale2×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2023: 0,43× (n=7.017)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator2023
Creanțe în zile de vânzări106.017,1 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2023: 185,5 zile (n=3.325)

Stocuri în zile de vânzări30.273,4 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2023: 146,6 zile (n=2.162)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 1 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.967
Rezultat net
-144.025
Angajați
1
Datorii
1.268.583
Active imobilizate
129.492
Active circulante
2.537.498
Capitaluri proprii
1.398.407
Venituri totale
5.967
Cheltuieli totale
149.932
Stocuri
501.782
Creanțe
1.757.233
Casă și conturi la bănci
278.483
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2023 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2023

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-21

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2025-07-27Sursa bilanțului 2023Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2023 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2023
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2017-04-26 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2023.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-10-20–2026-10-21 · verificat 2026-10-21.

Dosar 4576/118/20232023-06-28 · Tribunalul CONSTANTA · Pârât

acţiune în constatare · Fond

15 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2026-04-16 · 08:30

Respinge cererea

Respinge acţiunea în contradictoriu cu pârâta Design Concept Proiect S.R.L., ca fiind îndreptată împotriva unei persoane fără capacitate procesuală de folosinţă. Respinge excepţia inadmisibilităţii acţiunii invocată de pârâta Unitatea Administrativ Teritorială Municipiul Constanţa, prin Primar, ca neîntemeiată. Admite excepţia lipsei calităţii procesuale pasive invocată de pârâta Unitatea Administrativ Teritorială Municipiul Constanţa, prin Primar. Respinge cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta Agenţia Naţională de Integritate în contradictoriu cu pârâta Unitatea Administrativ Teritorială Municipiul Constanţa, prin Primar, ca fiind formulată împotriva unei persoane fără calitate procesuală pasivă. Respinge excepţia prescripţiei dreptului material la acţiune având ca obiect constatarea nulităţii absolute a autorizaţiilor de construire nr. 1230/11.09.2017, nr. 55/30.01.2018 şi autorizaţiile de desfiinţare nr. 68/10.08.2018 şi nr. 125/29.11.2018, invocată de pârâţii Cocoş Paul, Cocoş Doiniţa, Gudy Optim Solution S.R.L., Hya 64 S.R.L. şi Magic Agroleg S.R.L., ca neîntemeiată. Respinge cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta Agenţia Naţională de Integritate în contradictoriu cu pârâţii Stoian Adela, Cocoş Paul, Cocoş Doiniţa, Gudy Optim Solution S.R.L., Hya 64 S.R.L., Magic Agroleg S.R.L., Titimeaua Nicoleta Corina, Titimeaua Virgil, Abduraman Lucy Cristina, Abduraman Denis, Oprişan Paul, Oprişan Mihaela, Sava Daniela, Marconstruct Favorit S.R.L. şi Primarul Municipiului Constanţa, ca neîntemeiată. Obligă reclamanta să plătească pârâtei Unitatea Administrativ Teritorială Municipiul Constanţa, prin Primar, suma de 4046 lei cu titlu de cheltuieli de judecată constând în onorariu de avocat. Obligă reclamanta să plătească pârâtei Magic Agroleg S.R.L. suma de 5950 lei cu titlu de cheltuieli de judecată constând în onorariu de avocat. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicarea hotărârii. Cererea de recurs se depune la Tribunalul Constanţa – Secţia de contencios administrativ şi fiscal. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 16.04.2026.

Document: _Hotarare 500/2026 · 2026-04-16

2026-04-02 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 16.04.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 02.04.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-04-02

2026-03-19 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 02.04.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 19.03.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-03-19

2026-03-04 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 19.03.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 04.03.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-03-04

2026-02-18 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 04.03.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 18.02.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-02-18

2026-02-04 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 18.02.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 04.02.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-02-04

2026-01-20 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 04.02.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 20.01.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-01-20

2026-01-05 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 20.01.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.01.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-01-05

2025-10-13 · 10:00

Alte cauze

Suspendă judecarea cauzei conform Hotărârii Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Constanţa nr. 2 din data de 26 august 2025

Document: Rezolutie · 2025-10-13

2025-06-02 · 08:30

Amână cauza

Pentru lipsa răspunsului la adresa instanţei şi pentru citarea în calitate de pârât a Primarului Municipiului Constanţa, amână judecarea cauzei la data de 13.10.2025.

Document: incheieredesedinta · 2025-06-02

2025-03-03 · 08:30

Amână cauza

T. - 02.06.2025, ora 08:30, în vederea administrării unor probe suplimentare.

Document: incheieredesedinta · 2025-03-03

2024-12-02 · 09:00

Amână cauza

T. - 03.03.2025, ora 08:30, în vederea administrării probelor propuse.

Document: incheieredesedinta · 2024-12-02

2024-09-02 · 09:00

Amână cauza

T. 02.12.2024, ora 09:00 - pentru lipsă de procedură.

Document: incheieredesedinta · 2024-09-02

2024-05-13 · 08:30

Amână cauza

T. - 02.09.2024, ora 09:00 - pentru comunicarea întâmpinarii şi pentru pregătirea apărării.

Document: incheieredesedinta · 2024-05-13

2024-01-08 · 08:30

Amână cauza

T. - 13.05.2024, ora 08:30, pentru a se cita pârâţii nou introduţi în cauză.

Document: incheieredesedinta · 2024-01-08

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
37449255
Număr de înregistrare
J2017001195134
Înmatriculare
26 aprilie 2017
EUID
ROONRC.J2017001195134
Formă juridică
SRL
Sediu social
BRATISLAVA 18 Municipiul Constanţa Constanţa · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str BRATISLAVA 18 Constanţa CONSTANŢA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
26 aprilie 2017
Înregistrare fiscală
9 septembrie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
NIȚĂ ANA-MARIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
HYA 64 SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 26.04.2017
Înregistrare fiscală
26 aprilie 2017
Număr registrul comerțului
J2017001195134
Cod CAEN
6812
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. BRATISLAVA, NR.18, LOT 1/1. CONSTRUCTIA C1. SUBSOL. BOXA 1
Strada sediului
Str. Bratislava
Numărul sediului
18
Localitatea sediului
Mun. Constanţa
Județul sediului
CONSTANŢA
Detalii sediu
LOT 1/1. CONSTRUCTIA C1. SUBSOL. BOXA 1
Strada domiciliului fiscal
Str. Bratislava
Numărul domiciliului fiscal
18
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Constanţa
Județul domiciliului fiscal
CONSTANŢA
Detalii domiciliu fiscal
LOT 1/1. CONSTRUCTIA C1. SUBSOL. BOXA 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
21 mai 2021
Perioada 2: TVA de la
30 mai 2017
Perioada 2: TVA până la
30 aprilie 2021
Perioada 2: Anulare operată la
4 mai 2021
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

3 activități autorizate

CAEN 4110 Rev. 2Dezvoltare (promovare) imobiliară

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2023.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2023–20232025-07-27—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-21Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ConstanţaMunicipiul ConstanţaCAEN 4110
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI