Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/HYPERTECH SRL

HYPERTECH SRL

CUI 18045498 · SRL· Sat Daia, Comuna Daia

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

HYPERTECH SRL are sediul în Sat Daia, Comuna Daia. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 6,4 mil. lei, față de 6,2 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât5,5%

Marja netă calculată este 5,5% în 2025, față de 6,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+57,5%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20256,4 mil. lei+3% față de anul anterior2021: 1.452.8032022: 4.322.5322023: 22.006.6952024: 6.200.4922025: 6.384.430
Rezultat net 2025352,9 K lei-11,4% față de anul anterior2021: 7.3692022: 15.2722023: 2.781.7312024: 398.2732025: 352.894
Angajați 20257Neschimbat față de anul anterior2021: 52022: 62023: 72024: 72025: 7
Capitaluri proprii 20253,9 mil. lei+6,3% față de anul anterior2021: 520.4202022: 534.6252023: 3.316.3562024: 3.714.6292025: 3.947.523
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate011 mil.22 mil.2021: 1,5 mil. lei1,5 mil.20212022: 4,3 mil. lei4,3 mil.20222023: 22 mil. lei22 mil.20232024: 6,2 mil. lei6,2 mil.20242025: 6,4 mil. lei6,4 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%6,3%12,6%2021: 0,5%0,5%20212022: 0,4%0,4%20222023: 12,6%12,6%20232024: 6,4%6,4%20242025: 5,5%5,5%2025Reper 2025: mediana sectorului 12% · n=972

Cifra de afaceri: +3% față de anul anterior.Marjă netă 5,5% · -0,9 pp față de 2024

Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20243,7 mil. lei
20253,9 mil. lei

Datorii raportate

20245,7 mil. lei
202513,3 mil. lei

Disponibilități bănești

2024227,5 K lei
202519,2 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri22 mil. lei6,2 mil. lei6,4 mil. lei+3% față de anul anterior
Rezultat net2,8 mil. lei398,3 K lei352,9 K lei-11,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii3,3 mil. lei3,7 mil. lei3,9 mil. lei+6,3% față de anul anterior
Datorii8,4 mil. lei5,7 mil. lei13,3 mil. lei+133,1% față de anul anterior
Creanțe8,8 mil. lei6,1 mil. lei9,5 mil. lei+57,5% față de anul anterior
Angajați777Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă5,5%6,4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 12% (n=972) · 2024: 11,6% (n=1.017)

Rezultat / active (A+B)2,4%4,8%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 12,9% (n=924) · 2024: 11,4% (n=977)

Rezultat / capitaluri proprii8,9%10,7%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 38,4% (n=953) · 2024: 33,7% (n=988)

Vânzări per angajat912.061 lei885.785 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 365.506 lei (n=851) · 2024: 319.852 lei (n=888)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)26,7%44,6%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 45% (n=925) · 2024: 50,5% (n=978)

Datorii / active (A+B)90,4%68,7%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 52,4% (n=925) · 2024: 46,1% (n=978)

Ponderea activelor imobilizate25%6,7%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 17,1% (n=925) · 2024: 16,3% (n=978)

Active circulante / datorii totale0,83×1,36×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,43× (n=1.058) · 2024: 1,5× (n=1.121)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări538,1 zile351,8 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 127,4 zile (n=936) · 2024: 118,8 zile (n=973)

Stocuri în zile de vânzări85,1 zile86,7 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 9,7 zile (n=636) · 2024: 10,4 zile (n=645)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.384.430
Rezultat net
352.894
Angajați
7
Datorii
13.348.562
Active imobilizate
3.693.780
Active circulante
11.071.773
Capitaluri proprii
3.947.523
Venituri totale
6.462.080
Cheltuieli totale
6.065.213
Stocuri
1.508.878
Creanțe
9.543.716
Casă și conturi la bănci
19.179
Cheltuieli în avans
2.534.600
Venituri în avans
4.068
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.200.492
Rezultat net
398.273
Angajați
7
Datorii
5.726.155
Active imobilizate
555.159
Active circulante
7.780.625
Capitaluri proprii
3.714.629
Venituri totale
6.214.143
Cheltuieli totale
5.745.121
Stocuri
1.493.971
Creanțe
6.059.127
Casă și conturi la bănci
227.527
Cheltuieli în avans
1.105.000
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
22.006.695
Rezultat net
2.781.731
Angajați
7
Datorii
8.380.865
Active imobilizate
804.689
Active circulante
10.892.532
Capitaluri proprii
3.316.356
Venituri totale
22.045.393
Cheltuieli totale
19.153.336
Stocuri
1.433.745
Creanțe
8.833.458
Casă și conturi la bănci
625.329
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.322.532
Rezultat net
15.272
Angajați
6
Datorii
5.688.353
Active imobilizate
617.935
Active circulante
5.585.564
Capitaluri proprii
534.625
Venituri totale
4.331.298
Cheltuieli totale
4.275.792
Stocuri
1.139.771
Creanțe
4.382.810
Casă și conturi la bănci
62.983
Cheltuieli în avans
20.039
Venituri în avans
560
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.452.803
Rezultat net
7.369
Angajați
5
Datorii
3.525.003
Active imobilizate
617.941
Active circulante
3.427.366
Capitaluri proprii
520.420
Venituri totale
1.464.645
Cheltuieli totale
1.442.935
Stocuri
820.485
Creanțe
2.271.215
Casă și conturi la bănci
335.666
Cheltuieli în avans
116
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-06

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-19Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2005-10-13 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

4 dosare cu nume identic · 2021-10-05–2026-10-06 · verificat 2026-10-06.

Dosar 14649/3/20242024-07-08 · Curtea de Apel BUCURESTI · Intimat Creditor

contestaţie · Apel

1 termen · ultima soluție: Schimbat total

2024-09-25 · 10:00

Schimbat total

Admite apelul. Schimbă sentinţa apelată în sensul că: Admite excepţia lipsei de interes. Respinge contestaţia ca lipsită de interes. Definitivă. Pronunţată azi, 25.09.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: Hotarare 1277/2024 · 2024-09-25

Căi de atac declarate: Apel · 2024-07-03

Dosar 46405/3/2016/a262024-06-17 · Curtea de Apel BUCURESTI · Intimat creditor

procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată · Apel

1 termen · ultima soluție: Respingere apel

2024-09-25 · 10:00

Respingere apel

Respinge apelul ca nefondat. Definitivă. Pronunţată azi, 25.09.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: Hotarare 1272/2024 · 2024-09-25

Dosar 488/122/2022/a512024-04-01 · Tribunalul GIURGIU · Pârât

deschiderea procedurii la cererea debitorului acţiune in constatarea nulitatii absolute · Fond

8 termene · ultima soluție: Legea 85/2006 privind insolventa

2026-01-19 · 11:00

Legea 85/2006 privind insolventa

Ia act de renunţarea reclamantei FINECO INSOLENCY SPRL, la judecarea cererii formulată în contradictoriu cu pârâţii BOLINTIS GRUP SRL si SC HYPERTECH SRL. Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare, ce se va depune la Tribunalul Giurgiu. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi. 19.01.2026.

Document: _Hotarare 11/2026 · 2026-01-19

2025-11-10 · 11:00

Amână cauza

pentru a se lua cunostinta de actele dosarului si pentru solutionarea cauzei pe cale amiabila, acorda un ultim termen la data de 19.01.2026

Document: incheieredesedinta · 2025-11-10

2025-10-13 · 11:00

Amână cauza

Având în vedere că, pentru şedinţa de judecată din data de 13.10.2025 nu s-a putut constitui completul de judecată ca urmare a formelor de protest organizate atât de către judecătorii din cadrul Tribunalului Giurgiu conform hotărârii Adunării Generale nr. 4/26.08.2025, cât şi de către personalul auxiliar din cadrul instanţelor judecătoreşti, se fixează un nou termen de judecată la data de 10.11.2025, cu citarea tuturor părţilor.

Document: Rezolutie · 2025-10-13

2025-04-28 · 11:00

Amână cauza

fa?ă de cererea de amânare pentru solu?ionarea pe cale amiabilă a litigiului, acordă termen la 13.10.2025

Document: incheieredesedinta · 2025-04-28

2025-02-03 · 11:00

Amână cauza

pentru solu?ionarea litigiului pe cale amiabilă, acordă termen la data de 28.04.2025

Document: incheieredesedinta · 2025-02-03

2024-10-14 · 11:00

Amână cauza

pentru solu?ionarea litigiului pe cale amiabilă, acordă termen la 03.02.2025

Document: incheieredesedinta · 2024-10-14

2024-06-17 · 12:00

Amână cauza

în vederea soluţionării litigiului pe cale amiabilă, acordă termen la 14.10.2024, ora 11,00

Document: incheieredesedinta · 2024-06-17

2024-05-13 · 10:00

Amână cauza

pentru lipsă de procedură cu creditorul Hypertech SRL şi pentru a se depune facturi şi ordine de plată, acordă termen la 17.06.2024 ora 12,00

Document: incheieredesedinta · 2024-05-13

Dosar 5704/236/20232023-04-03 · Judecătoria GIURGIU · Pârât

cerere de valoare redusă · Fond

7 termene · ultima soluție: Admite cererea

2024-07-24 · 09:00

Admite cererea

Admite cererea formulată de către reclamanta INVESTCAPITAL LTD, în contradictoriu cu pârâtul HYPERTECH SRL. Obligă pârâtul la plata către reclamantă a sumei de 2.104,35 lei, cu titlu de debit principal. Obligă pârâtul la plata către reclamantă a sumei de 122,22 lei, cu titlu de penalită?i de întârziere. Obligă pârâtul la plata sumei de 200 lei cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxa judiciară de timbru. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Giurgiu. Pronunţată astăzi, 24.07.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: Hotarare 4046/2024 · 2024-07-24

2024-07-08 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 24.07.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.07.2024.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-07-08

2024-06-21 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 08.07.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 21.06.2024.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-06-21

2024-06-05 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 21.06.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.06.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-06-05

2024-01-31 · 08:30

Amână cauza

Pentru a se solicita relaţii de la reclamantă.

Document: incheieredesedinta · 2024-01-31

2023-10-11 · 08:30

Amână cauza

Faţă de cererea formulată de apărătorul pârâtei pentru imposibilitate de prezentare.

Document: incheieredesedinta · 2023-10-11

2023-07-05 · 09:00

Amână cauza

Având în vedere Hotărârea nr.5 a Adunării Generale din data de 20.06.2023 a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Giurgiu, privind aderarea la o formă de protest cu privire la suspendarea activităţii începând cu data de 20.06.2023, pe durată nedeterminată, va dispune amânarea cauzei

Document: incheieredesedinta · 2023-07-05

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

28 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
18045498
Număr de înregistrare
J2005000494525
Înmatriculare
13 octombrie 2005
EUID
ROONRC.J2005000494525
Formă juridică
SRL
Sediu social
BUCUREŞTI 13 Sat Daia, Comuna Daia Giurgiu · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Şos BUCUREŞTI 13 Daia GIURGIU · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
13 octombrie 2005
Înregistrare fiscală
4 martie 2025
Telefon
0721368773 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
DEDEU GEORGIANA LAURENŢIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
HYPERTECH SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 13.10.2005
Înregistrare fiscală
17 octombrie 2005
Număr registrul comerțului
J2005000494525
Cod CAEN
7112
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu

Contact și adrese

Telefon
0721368773 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. GIURGIU, SAT DAIA COM. DAIA, ŞOS. BUCUREŞTI, NR.13, HALA.CAM.B
Cod poștal fiscal
87070
Strada sediului
Şos. Bucureşti
Numărul sediului
13
Localitatea sediului
Sat Daia Com. Daia
Județul sediului
GIURGIU
Codul poștal al sediului
87070
Detalii sediu
HALA.CAM.B
Strada domiciliului fiscal
Şos. Bucureşti
Numărul domiciliului fiscal
13
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Daia Com. Daia
Județul domiciliului fiscal
GIURGIU
Cod poștal domiciliu fiscal
87070
Detalii domiciliu fiscal
HALA.CAM.B

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
19 octombrie 2005
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 decembrie 2014
Actualizare TVA la încasare
17 noiembrie 2014
Publicare TVA la încasare
18 noiembrie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (28) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Directia Judeteana de Transport, Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic Giurgiu20 din 28 înregistrări (71,4%) · Vezi relația

SC BAHM CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE SRL3 din 28 înregistrări (10,7%) · Vezi relația

COMUNA MALU1 din 28 înregistrări (3,6%) · Vezi relația

LICEUL TEHNOLOGIC TIU DUMITRESCU1 din 28 înregistrări (3,6%) · Vezi relația

SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FRATESTI1 din 28 înregistrări (3,6%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)6 din 28 înregistrări (21,4%) · Vezi selecția

Servicii de reparare si de intretinere a tahometrelor (Rev.2)6 din 28 înregistrări (21,4%) · Vezi selecția

Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)5 din 28 înregistrări (17,9%) · Vezi selecția

Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)4 din 28 înregistrări (14,3%) · Vezi selecția

Manuale tehnice (Rev.2)3 din 28 înregistrări (10,7%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

19 iunie 2026Achiziție directă

Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare

Autoritate: Directia Judeteana de Transport, Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic Giurgiu

CPV 50730000-1 — Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50730000-1

Vezi detaliile atribuirii →
395 leiValoare publicată
29 aprilie 2026Achiziție directă

SERVICII VERIFICARE APARAT TAHOGRAF INTELIGENT 4.1 / 8.1

Autoritate: COMUNA MALU

CPV 50116000-1 — Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50116000-1

Vezi detaliile atribuirii →
1.850 leiValoare publicată
28 aprilie 2026Achiziție directă

Servicii de verificare aparate tahograf si Baterie pentru aparat tahograf

Autoritate: Primaria Ghimpati Giurgiu

CPV 50116000-1 — Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50116000-1

Vezi detaliile atribuirii →
1.100 leiValoare publicată
30 martie 2026Achiziție directă

Servicii de reparare si intretinere

Autoritate: Directia Judeteana de Transport, Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic Giurgiu

CPV 50730000-1 — Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50730000-1

Vezi detaliile atribuirii →
2.400 leiValoare publicată
26 martie 2026Achiziție directă

SERVICII VERIFICARE APARAT TAHOGRAF INTELIGENT 4.1 / 8.1/UPDATE FIRMWARE/ACTIVARE

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FRATESTI

CPV 50116000-1 — Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50116000-1

Vezi detaliile atribuirii →
1.850 leiValoare publicată
20 martie 2026Achiziție directă

50116000-1 Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA MARIN M.TICULESCU BANEASA

CPV 50116000-1 — Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50116000-1

Vezi detaliile atribuirii →
450 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

47 activități autorizate

CAEN 2599 Rev. 3Fabricarea altor articole din metal n.c.a.

CAEN 2630 Rev. 3Fabricarea echipamentelor de comunicații

CAEN 2651 Rev. 3Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație

CAEN 2670 Rev. 3Fabricarea de instrumente optice, suporți magnetici și optici; fabricarea de echipamente fotografice

CAEN 2711 Rev. 3Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice

CAEN 2790 Rev. 3Fabricarea altor echipamente electrice

CAEN 2829 Rev. 3Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.

CAEN 2841 Rev. 3Fabricarea utilajelor și a mașinilor-unelte pentru prelucrarea metalului

CAEN 2897 Rev. 3Fabricarea mașinilor și utilajelor pentru fabricația aditivă (care utilizează tehnologia de fabricație aditivă)

CAEN 2899 Rev. 3Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.

CAEN 2931 Rev. 3Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule

CAEN 2932 Rev. 3Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule

CAEN 3031 Rev. 3Fabricarea de aeronave și nave spațiale, civile

CAEN 3313 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice

CAEN 3314 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electrice

CAEN 3320 Rev. 3Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4614 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4650 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4664 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4671 Rev. 3Comerț cu ridicata al autovehiculelor

CAEN 4672 Rev. 3Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 6039 Rev. 3Activități de distribuție a altor conținuturi

CAEN 6120 Rev. 3Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații

CAEN 6210 Rev. 3Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6290 Rev. 3Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7210 Rev. 3Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie

CAEN 7220 Rev. 3Cercetare-dezvoltare în științe sociale și umaniste

CAEN 7320 Rev. 3Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

CAEN 7491 Rev. 3Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 8009 Rev. 3Alte activități de protecție n.c.a.

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 9510 Rev. 3Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

CAEN 9531 Rev. 3Repararea și întreținerea autovehiculelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-06Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GiurgiuSat Daia, Comuna DaiaCAEN 7112
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI