Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/IC DEBUG SRL

IC DEBUG SRL

CUI 35987754 · SRL· Bucureşti Sectorul 2· Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

ActivăONRC · 2026-09-03

Inactivă fiscal la ANAFInactivare publicată la 2026-08-13. Starea este valabilă pentru data interogării.Vezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări neschimbate. Pierdere netă raportată.

IC DEBUG SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 2 și raportează activitatea activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Inactivă fiscal la ANAFNecesită verificare

Inactivare publicată la 2026-08-13. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Datoriile au crescut+201,3%

Datoriile raportate sunt 13,5 K lei în 2024, față de 4,5 K lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20240 leiNeschimbat față de anul anterior2021: 02022: 155.5742023: 02024: 0
Rezultat net 2024-4,5 K leiPierdere majorată cu 57,4%2020: -2.8722021: 3.0762022: 146.0142023: -2.8832024: -4.538
Angajați 20240Neschimbat față de anul anterior2020: 02021: 02022: 02023: 02024: 0
Capitaluri proprii 20241,7 K lei-98,9% față de anul anterior2020: 256.8082021: 159.8842022: 155.8982023: 152.9732024: 1.695
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2024 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate078 K156 K—20202021: 0 lei020212022: 155,6 K lei155,6 K20222023: 0 lei020232024: 0 lei02024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%46,9%93,9%202020212022: 93,9%93,9%202220232024Reper 2024: mediana sectorului 64% · n=21.759

Cifra de afaceri: Neschimbat față de anul anterior.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2023153 K lei
20241,7 K lei

Datorii raportate

20234,5 K lei
202413,5 K lei

Disponibilități bănești

2023157,3 K lei
202415 K lei

Capital de lucru net

2023—
2024—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2024: 0 lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri155,6 K lei0 lei0 leiNeschimbat față de anul anterior
Rezultat net146 K lei-2,9 K lei-4,5 K leiPierdere majorată cu 57,4%
Capitaluri proprii155,9 K lei153 K lei1,7 K lei-98,9% față de anul anterior
Datorii912 lei4,5 K lei13,5 K lei+201,3% față de anul anterior
Creanțe139 lei138 lei138 leiNeschimbat față de anul anterior
Angajați000Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2024 / 2023

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20242023
Rezultat / active (A+B)-29,9%-1,8%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 63% (n=17.178) · 2023: 66,1% (n=14.777)

Rezultat / capitaluri proprii-267,7%-1,9%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 99,7% (n=22.123) · 2023: 99,3% (n=19.156)

Capital și îndatorare

Indicator20242023
Capitaluri proprii / active (A+B)11,2%97,2%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 78,8% (n=17.180) · 2023: 84,5% (n=14.779)

Datorii / active (A+B)88,8%2,8%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 20,7% (n=17.180) · 2023: 15,2% (n=14.779)

Ponderea activelor imobilizate0%0%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 6,7% (n=17.180) · 2023: 6,4% (n=14.779)

Active circulante / datorii totale1,13×35,21×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2024: 4,16× (n=25.029) · 2023: 5,59× (n=21.992)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-4.538
Angajați
0
Datorii
13.471
Active imobilizate
0
Active circulante
15.166
Capitaluri proprii
1.695
Venituri totale
1.106
Cheltuieli totale
5.644
Stocuri
0
Creanțe
138
Casă și conturi la bănci
15.028
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-2.883
Angajați
0
Datorii
4.471
Active imobilizate
0
Active circulante
157.444
Capitaluri proprii
152.973
Venituri totale
3.438
Cheltuieli totale
6.321
Stocuri
0
Creanțe
138
Casă și conturi la bănci
157.306
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
155.574
Rezultat net
146.014
Angajați
0
Datorii
912
Active imobilizate
0
Active circulante
156.810
Capitaluri proprii
155.898
Venituri totale
159.622
Cheltuieli totale
9.173
Stocuri
0
Creanțe
139
Casă și conturi la bănci
156.671
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
3.076
Angajați
0
Datorii
728
Active imobilizate
0
Active circulante
160.612
Capitaluri proprii
159.884
Venituri totale
9.197
Cheltuieli totale
5.905
Stocuri
0
Creanțe
121
Casă și conturi la bănci
160.491
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-2.872
Angajați
0
Datorii
556
Active imobilizate
—
Active circulante
257.364
Capitaluri proprii
256.808
Venituri totale
4.085
Cheltuieli totale
6.912
Stocuri
—
Creanțe
121
Casă și conturi la bănci
257.243
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2026-08-13. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-20

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2026-08-13. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2016-04-20 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-19–2026-10-20 · verificat 2026-10-20.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
35987754
Număr de înregistrare
J40/5858/2016
Înmatriculare
20 aprilie 2016
EUID
ROONRC.J40/5858/2016
Formă juridică
SRL
Sediu social
PACHE PROTOPOPESCU 34 Bucureşti Sectorul 2 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
B-dul PACHE PROTOPOPESCU 34 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
20 aprilie 2016
Înregistrare fiscală
7 martie 2023
Telefon
0740790779 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MIRON MIHAI

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
IC DEBUG SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 20.04.2016
Înregistrare fiscală
20 aprilie 2016
Număr registrul comerțului
J40/5858/2016
Cod CAEN
6201
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0740790779 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL PACHE PROTOPOPESCU, NR.34, ET.4, AP.7
Cod poștal fiscal
21413
Strada sediului
Bld. Emanuel Pake-Protopopescu
Numărul sediului
34
Localitatea sediului
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
21413
Strada domiciliului fiscal
Bld. Emanuel Pake-Protopopescu
Numărul domiciliului fiscal
34
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
21413

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 noiembrie 2017
TVA până la
11 martie 2020
Anulare operată la
11 martie 2020
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
13 august 2026
Publicarea deciziei
14 august 2026

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

12 activități autorizate

CAEN 5829 Rev. 2Activități de editare a altor produse software

CAEN 6201 Rev. 2Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6202 Rev. 2Activități de consultanță în tehnologia informației

CAEN 6203 Rev. 2Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6209 Rev. 2Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6311 Rev. 2Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6312 Rev. 2Activități ale portalurilor web

CAEN 7219 Rev. 2Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie

CAEN 7490 Rev. 2Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

CAEN 8552 Rev. 2Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

CAEN 9001 Rev. 2Activități de interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9003 Rev. 2Activități de creație artistică

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-20Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 2CAEN 6201
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI