Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/IMGTAMPLARIE 2021 S.R.L.

IMGTAMPLARIE 2021 S.R.L.

CUI 44892092 · SRL· Sat Bucureşci, Comuna Bucureşci

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

IMGTAMPLARIE 2021 S.R.L. are sediul în Sat Bucureşci, Comuna Bucureşci. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+143,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 335,4 K lei, față de 137,5 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut2,8%

Marja netă calculată este 2,8% în 2025, față de -76% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-58,2%

Datoriile raportate sunt 142 K lei în 2025, față de 339,6 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025335,4 K lei+143,8% față de anul anterior2021: 34.0712022: 421.1072023: 133.2902024: 137.5362025: 335.368
Rezultat net 20259,5 K lei+109,1% față de anul anterior2021: 8.7722022: 151.7332023: -36.1632024: -104.5112025: 9.503
Angajați 20252+100% față de anul anterior2023: 12024: 12025: 2
Capitaluri proprii 202529,6 K lei+47,3% față de anul anterior2021: 8.9722022: 160.7702023: 124.6072024: 20.0962025: 29.598
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0211 K421 K2021: 34,1 K lei34,1 K20212022: 421,1 K lei421,1 K20222023: 133,3 K lei133,3 K20232024: 137,5 K lei137,5 K20242025: 335,4 K lei335,4 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-76%-20%36%Mediana sectorului (2025): 1,6% · n=7952021: 25,7%25,7%20212022: 36%36%20222023: -27,1%-27,1%20232024: -76%-76%20242025: 2,8%2,8%2025

Cifra de afaceri: +143,8% față de anul anterior. Marja netă: 2,8%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii29,6 K lei+47,3% față de anul anterior
Datorii142 K lei-58,2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri133,3 K lei137,5 K lei335,4 K lei+143,8% față de anul anterior
Rezultat net-36,2 K lei-104,5 K lei9,5 K lei+109,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii124,6 K lei20,1 K lei29,6 K lei+47,3% față de anul anterior
Datorii73,8 K lei339,6 K lei142 K lei-58,2% față de anul anterior
Creanțe134,3 K lei82,2 K lei88,7 K lei+8% față de anul anterior
Angajați112+100% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri2,8%1,6%n=795-76%1,2%n=934
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)11,4%15,8%n=7665,6%14,4%n=870
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)54,7%77,7%n=76694,4%80%n=870
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)66,2%30%n=76672,4%27,7%n=870
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)3,7%0,1%n=766-29,1%0,1%n=870
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive32,1%4,1%n=637-520,1%5,2%n=718
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,62×0,78×n=1.0480,29×0,8×n=1.185
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36095,26 zile54,37 zilen=723215,1 zile62,34 zilen=838
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3602,46 zile86 zilen=641—93,21 zilen=720
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați167.684 lei129.014 lein=637137.536 lei114.769 lein=753

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
335.368
Rezultat net
9.503
Angajați
2
Datorii
141.975
Active imobilizate
171.733
Active circulante
87.836
Capitaluri proprii
29.598
Venituri totale
469.085
Cheltuieli totale
453.649
Stocuri
2.289
Creanțe
88.740
Casă și conturi la bănci
-3.193
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
87.996
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
137.536
Rezultat net
-104.511
Angajați
1
Datorii
339.566
Active imobilizate
260.496
Active circulante
99.166
Capitaluri proprii
20.096
Venituri totale
201.795
Cheltuieli totale
304.957
Stocuri
—
Creanțe
82.176
Casă și conturi la bănci
16.990
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
133.290
Rezultat net
-36.163
Angajați
1
Datorii
73.843
Active imobilizate
—
Active circulante
198.450
Capitaluri proprii
124.607
Venituri totale
133.298
Cheltuieli totale
168.288
Stocuri
32.517
Creanțe
134.323
Casă și conturi la bănci
31.610
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
421.107
Rezultat net
151.733
Angajați
—
Datorii
24.708
Active imobilizate
0
Active circulante
185.478
Capitaluri proprii
160.770
Venituri totale
421.110
Cheltuieli totale
260.921
Stocuri
0
Creanțe
63.305
Casă și conturi la bănci
122.173
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
34.071
Rezultat net
8.772
Angajați
—
Datorii
8.826
Active imobilizate
—
Active circulante
17.798
Capitaluri proprii
8.972
Venituri totale
34.071
Cheltuieli totale
24.315
Stocuri
17.328
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
470
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-05-29Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-09-13 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

11 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
44892092
Număr de înregistrare
J2021001381204
Înmatriculare
13 septembrie 2021
EUID
ROONRC.J2021001381204
Formă juridică
SRL
Sediu social
BUCUREŞCI 117 Sat Bucureşci, Comuna Bucureşci Hunedoara · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
BUCUREŞCI 117 Bucureşci HUNEDOARA · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
13 septembrie 2021
Înregistrare fiscală
4 martie 2024
Telefon
0720520383 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
IRIMIE MARIUS GHEORGHE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
IMGTAMPLARIE 2021 S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 13.09.2021
Înregistrare fiscală
13 septembrie 2021
Număr registrul comerțului
J2021001381204
Cod CAEN
1623
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Brad

Contact și adrese

Telefon
0720520383 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. HUNEDOARA, SAT BUCUREŞCI COM. BUCUREŞCI, BUCUREŞCI, NR.117
Cod poștal fiscal
337145
Strada sediului
BUCUREŞCI
Numărul sediului
117
Localitatea sediului
Sat Bucureşci Com. Bucureşci
Județul sediului
HUNEDOARA
Codul poștal al sediului
337145
Strada domiciliului fiscal
BUCUREŞCI
Numărul domiciliului fiscal
117
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Bucureşci Com. Bucureşci
Județul domiciliului fiscal
HUNEDOARA
Cod poștal domiciliu fiscal
337145

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 ianuarie 2023
TVA până la
11 ianuarie 2024
Anulare operată la
11 ianuarie 2024
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 octombrie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (11) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

COMUNA BUCURESCI3 din 11 înregistrări (27,3%) · Vezi relația

MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD)2 din 11 înregistrări (18,2%) · Vezi relația

LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU BRAD2 din 11 înregistrări (18,2%) · Vezi relația

Scoala Gimnaziala ”Ion Buteanu”, Buces1 din 11 înregistrări (9,1%) · Vezi relația

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE COLT1 din 11 înregistrări (9,1%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)3 din 11 înregistrări (27,3%) · Vezi selecția

Servicii de curatare a locuintelor, a constructiilor si a ferestrelor (Rev.2)3 din 11 înregistrări (27,3%) · Vezi selecția

Produse din cherestea (Rev.2)1 din 11 înregistrări (9,1%) · Vezi selecția

Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)1 din 11 înregistrări (9,1%) · Vezi selecția

Mobilier scolar (Rev.2)1 din 11 înregistrări (9,1%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

29 mai 2026Achiziție directă

Servicii curatenie

Autoritate: COMUNA BUCURESCI

CPV 90911000-6 — Servicii de curatare a locuintelor, a constructiilor si a ferestrelor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 90911000-6

Vezi detaliile atribuirii →
14.400 leiValoare publicată
2 aprilie 2026Achiziție directă

REPARATIE MOBILIER

Autoritate: SPITAL MUNICIPAL BRAD

CPV 50850000-8 — Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50850000-8

Vezi detaliile atribuirii →
1.850 leiValoare publicată
22 mai 2025Achiziție directă

Reparatii si montaj de mobilier

Autoritate: GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE COLT

CPV 50850000-8 — Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50850000-8

Vezi detaliile atribuirii →
2.409 leiValoare publicată
26 martie 2025Achiziție directă

Achizitie ferestre din lemn stratificat cu sticla si feronerie termopan

Autoritate: LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU BRAD

CPV 45421000-4 — Lucrari de tamplarie (Rev.2)

T1 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45421000-4

Vezi detaliile atribuirii →
134.400 leiValoare publicată
28 februarie 2025Achiziție directă

Servicii curatenie

Autoritate: COMUNA BUCURESCI

CPV 90911000-6 — Servicii de curatare a locuintelor, a constructiilor si a ferestrelor (Rev.2)

T1 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 90911000-6

Vezi detaliile atribuirii →
45.000 leiValoare publicată
20 noiembrie 2024Achiziție directă

Montaj mobilier si jaluzele

Autoritate: Scoala Gimnaziala ”Ion Buteanu”, Buces

CPV 39160000-1 — Mobilier scolar (Rev.2)

T4 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 39160000-1

Vezi detaliile atribuirii →
3.500 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

40 activități autorizate

CAEN 1621 Rev. 3Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn

CAEN 1622 Rev. 3Fabricarea parchetului asamblat în panouri

CAEN 1623 Rev. 3Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CAEN 1624 Rev. 3Fabricarea ambalajelor din lemn

CAEN 1625 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din lemn

CAEN 1626 Rev. 3Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală

CAEN 1627 Rev. 3Finisarea articolelor din lemn

CAEN 1628 Rev. 3Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite

CAEN 3100 Rev. 3Fabricarea de mobilă

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4615 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4647 Rev. 3Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat

CAEN 4649 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4769 Rev. 3Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 9524 Rev. 3Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul HunedoaraSat Bucureşci, Comuna BucureşciCAEN 1623
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI