Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/IMMOBIL 4U REAL ESTATE SRL

IMMOBIL 4U REAL ESTATE SRL

CUI 15973819 · SRL· Municipiul Buzău

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

IMMOBIL 4U REAL ESTATE SRL are sediul în Municipiul Buzău. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a crescut+63,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 68,2 K lei, față de 41,7 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut-18,2%

Marja netă calculată este -18,2% în 2025, față de -82,3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202568,2 K lei+63,7% față de anul anterior2021: 117.0142022: 15.5052023: 10.1492024: 41.6682025: 68.222
Rezultat net 2025-12,4 K lei+63,8% față de anul anterior2021: 14.4532022: -35.3092023: 146.9732024: -34.2882025: -12.419
Angajați 20251+0% față de anul anterior2023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 202563,2 K lei-16,4% față de anul anterior2021: 229.6042022: 187.9352023: 109.9082024: 75.6212025: 63.201
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate059 K117 K2021: 117 K lei117 K20212022: 15,5 K lei15,5 K20222023: 10,1 K lei10,1 K20232024: 41,7 K lei41,7 K20242025: 68,2 K lei68,2 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-227,7%610,2%1.448,2%Mediana sectorului (2025): 16,5% · n=59292021: 12,4%12,4%20212022: -227,7%-227,7%20222023: 1.448,2%1.448,2%20232024: -82,3%-82,3%20242025: -18,2%-18,2%2025

Cifra de afaceri: +63,7% față de anul anterior. Marja netă: -18,2%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii63,2 K lei-16,4% față de anul anterior
Datorii16,6 K lei+18,8% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri10,1 K lei41,7 K lei68,2 K lei+63,7% față de anul anterior
Rezultat net147 K lei-34,3 K lei-12,4 K lei+63,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii109,9 K lei75,6 K lei63,2 K lei-16,4% față de anul anterior
Datorii66,6 K lei14 K lei16,6 K lei+18,8% față de anul anterior
Creanțe56,3 K lei56,3 K lei56,3 K lei+0% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-18,2%16,5%n=5.929-82,3%19,4%n=6.082
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)86,2%38,7%n=4.75691%48,6%n=4.907
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)22,7%61%n=4.75616,9%51,1%n=4.907
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)16,8%31%n=4.75614,8%26,1%n=4.907
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-16,9%3,6%n=4.756-41,3%2,8%n=4.907
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-19,7%44%n=5.573-45,3%33,9%n=5.865
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii3,66×1,02×n=7.9345,05×1,18×n=8.216
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360296,83 zile70,84 zilen=5.133485,98 zile62,5 zilen=5.147
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36017,09 zile3,47 zilen=1.89422,39 zile3,53 zilen=1.928
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați68.222 lei150.574 lein=3.31341.668 lei138.080 lein=3.479

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
68.222
Rezultat net
-12.419
Angajați
1
Datorii
16.645
Active imobilizate
12.338
Active circulante
60.982
Capitaluri proprii
63.201
Venituri totale
68.222
Cheltuieli totale
80.215
Stocuri
3.238
Creanțe
56.250
Casă și conturi la bănci
1.494
Cheltuieli în avans
6.526
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
41.668
Rezultat net
-34.288
Angajați
1
Datorii
14.010
Active imobilizate
12.299
Active circulante
70.806
Capitaluri proprii
75.621
Venituri totale
41.668
Cheltuieli totale
75.540
Stocuri
2.592
Creanțe
56.250
Casă și conturi la bănci
11.964
Cheltuieli în avans
6.526
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
10.149
Rezultat net
146.973
Angajați
1
Datorii
66.561
Active imobilizate
7.999
Active circulante
161.944
Capitaluri proprii
109.908
Venituri totale
253.630
Cheltuieli totale
105.794
Stocuri
2.592
Creanțe
56.250
Casă și conturi la bănci
103.102
Cheltuieli în avans
6.526
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
15.505
Rezultat net
-35.309
Angajați
—
Datorii
2.322
Active imobilizate
55.564
Active circulante
128.167
Capitaluri proprii
187.935
Venituri totale
15.505
Cheltuieli totale
48.582
Stocuri
2.592
Creanțe
60.064
Casă și conturi la bănci
65.511
Cheltuieli în avans
6.526
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
117.014
Rezultat net
14.453
Angajați
—
Datorii
337
Active imobilizate
60.746
Active circulante
162.669
Capitaluri proprii
229.604
Venituri totale
117.014
Cheltuieli totale
100.712
Stocuri
2.591
Creanțe
59.064
Casă și conturi la bănci
101.014
Cheltuieli în avans
6.526
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-04

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2007-11-26 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-03–2026-10-04 · verificat 2026-10-04.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
15973819
Număr de înregistrare
J10/1035/2003
Înmatriculare
5 decembrie 2003
EUID
ROONRC.J10/1035/2003
Formă juridică
SRL
Sediu social
Cart. DOROBANTI 1 13A1 Municipiul Buzău Buzău
Adresă fiscală
Bld GHEORGHE ŞINCAI 12 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
26 noiembrie 2007
Înregistrare fiscală
5 februarie 2025
Telefon
0721157677 · Firme cu același număr
Fax
0314090925
Website
www.immobil4u.com

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
OANCEA F. CRISTINA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
IMMOBIL 4U REAL ESTATE SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 26.11.2007
Înregistrare fiscală
9 decembrie 2003
Număr registrul comerțului
J2007022202405
Cod CAEN
6831
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0721157677 · Firme cu același număr
Fax
0314090925 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD GHEORGHE ŞINCAI, NR.12, BL.12, SC.2, ET.5, AP.52
Cod poștal fiscal
40317
Strada sediului
Bld. Gheorghe Şincai
Numărul sediului
12
Localitatea sediului
Sector 4 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
40317
Strada domiciliului fiscal
Bld. Gheorghe Şincai
Numărul domiciliului fiscal
12
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 4 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
40317

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-04Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BuzăuMunicipiul BuzăuCAEN 6831
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI