Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/IMPACT COM SRL

IMPACT COM SRL

CUI 7446559 · SRL· Municipiul Turnu Măgurele

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

IMPACT COM SRL are sediul în Municipiul Turnu Măgurele. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-60,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 410,2 K lei, față de 1 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât0,8%

Marja netă calculată este 0,8% în 2025, față de 3,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-72,9%

Datoriile raportate sunt 35 K lei în 2025, față de 129,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025410,2 K lei-60,6% față de anul anterior2020: 1.300.6992021: 1.095.8062022: 1.124.2782023: 1.124.6192024: 1.040.9872025: 410.161
Rezultat net 20253,2 K lei-91,2% față de anul anterior2020: 83.7732021: 32.9582022: 59.7382023: 5.5442024: 36.0182025: 3.180
Angajați 20252-33,3% față de anul anterior2020: 32021: 32022: 32023: 32024: 32025: 2
Capitaluri proprii 202533,4 K lei-31% față de anul anterior2020: 288.4942021: 321.4522022: 381.1902023: 386.7342024: 48.3682025: 33.379
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0650 K1 mil.2020: 1,3 mil. lei1,3 mil.20202021: 1,1 mil. lei1,1 mil.20212022: 1,1 mil. lei1,1 mil.20222023: 1,1 mil. lei1,1 mil.20232024: 1 mil. lei1 mil.20242025: 410,2 K lei410,2 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%3,2%6,4%2020: 6,4%6,4%20202021: 3%3%20212022: 5,3%5,3%20222023: 0,5%0,5%20232024: 3,5%3,5%20242025: 0,8%0,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 1% · n=426

Cifra de afaceri: -60,6% față de anul anterior.Marjă netă 0,8% · -2,7 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202448,4 K lei
202533,4 K lei

Datorii raportate

2024129,2 K lei
202535 K lei

Disponibilități bănești

202428 K lei
20254 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,1 mil. lei1 mil. lei410,2 K lei-60,6% față de anul anterior
Rezultat net5,5 K lei36 K lei3,2 K lei-91,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii386,7 K lei48,4 K lei33,4 K lei-31% față de anul anterior
Datorii131,8 K lei129,2 K lei35 K lei-72,9% față de anul anterior
Creanțe27,9 K lei5,9 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Angajați332-33,3% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă0,8%3,5%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 1% (n=426) · 2024: 0,9% (n=433)

Rezultat / capitaluri proprii9,5%74,5%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 19% (n=309) · 2024: 10,9% (n=322)

Vânzări per angajat205.081 lei346.996 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 371.716 lei (n=264) · 2024: 326.564 lei (n=285)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Active circulante / datorii totale1,95×1,37×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,77× (n=626) · 2024: 0,74× (n=674)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări0 zile2 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 90,8 zile (n=415) · 2024: 97,5 zile (n=419)

Stocuri în zile de vânzări56,5 zile49,7 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 76,9 zile (n=387) · 2024: 72 zile (n=389)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
410.161
Rezultat net
3.180
Angajați
2
Datorii
35.012
Active imobilizate
—
Active circulante
68.391
Capitaluri proprii
33.379
Venituri totale
440.735
Cheltuieli totale
436.963
Stocuri
64.378
Creanțe
0
Casă și conturi la bănci
4.013
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
58.460
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.040.987
Rezultat net
36.018
Angajați
3
Datorii
129.153
Active imobilizate
—
Active circulante
177.521
Capitaluri proprii
48.368
Venituri totale
1.300.397
Cheltuieli totale
1.257.682
Stocuri
143.667
Creanțe
5.881
Casă și conturi la bănci
27.973
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
58.460
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.124.619
Rezultat net
5.544
Angajați
3
Datorii
131.806
Active imobilizate
—
Active circulante
518.540
Capitaluri proprii
386.734
Venituri totale
1.144.309
Cheltuieli totale
1.137.868
Stocuri
473.934
Creanțe
27.892
Casă și conturi la bănci
16.714
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
58.460
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.124.278
Rezultat net
59.738
Angajați
3
Datorii
117.994
Active imobilizate
—
Active circulante
499.184
Capitaluri proprii
381.190
Venituri totale
1.124.278
Cheltuieli totale
1.054.750
Stocuri
481.609
Creanțe
17.225
Casă și conturi la bănci
350
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
58.460
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.095.806
Rezultat net
32.958
Angajați
3
Datorii
316.714
Active imobilizate
—
Active circulante
638.166
Capitaluri proprii
321.452
Venituri totale
1.095.643
Cheltuieli totale
1.057.715
Stocuri
589.996
Creanțe
13.500
Casă și conturi la bănci
34.670
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
58.460
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.300.699
Rezultat net
83.773
Angajați
3
Datorii
297.918
Active imobilizate
—
Active circulante
586.412
Capitaluri proprii
288.494
Venituri totale
1.425.398
Cheltuieli totale
1.329.301
Stocuri
563.856
Creanțe
10.925
Casă și conturi la bănci
11.631
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
58.460
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 61% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-11-02

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 61% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1995-06-21 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

6 dosare cu nume identic · 2021-11-01–2026-11-02 · verificat 2026-11-02.

Dosar 3222/117/2024*2024-09-13 · Tribunalul SUCEAVA · Pârât

litigiu privind achiziţiile publice disjuns din dosar 1292/117/2024 · Fond

6 termene · ultima soluție: 413 NCPC/244 CPC

2025-11-06 · 09:00

413 NCPC/244 CPC

Suspendă judecarea cauzei conform art. 413, alin.1, pct.1 cod procedură civilă până la judecarea definitivă a cauzei nr. 6434/211/2024 a Judecătoriei Cluj. Cu drept de recurs pe toata durata suspendării cu privire la dispoziţia referitoare la suspendarea cauzei. Cererea de recurs se va depune la Tribunalul Suceava sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată astăzi 06.11.2025 prin punerea la dispoziţie a minutei părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: incheiereSuspendare · 2025-11-06

2025-09-11 · 09:00

Amână cauza

Având în vedere măsurile adoptate prin Hotărârea nr. 4 din 26.08.2025 a AG a judecătorilor Tribunalului Suceava şi retinând că prezentul dosar nu face parte din categoria cauzelor urgente ce se impun a fi solutionate la acest termen de judecată, instanţa va fixa un nou termen de judecată

Document: incheieredesedinta · 2025-09-11

2025-05-15 · 09:00

Amână cauza

-se admite cererea de amanare a cauzei

Document: incheieredesedinta · 2025-05-15

2025-03-27 · 09:00

Amână cauza

-admite cererea de amânare a cauzei.

Document: incheieredesedinta · 2025-03-27

2024-12-12 · 09:00

Amână cauza

aparatorul reclamantei solicita un nou termen de judecata având in vedere lipsa de procedura cu parata

Document: incheieredesedinta · 2024-12-12

2024-11-14 · 09:00

Amână cauza

lipsa procedura cu parata

Document: incheieredesedinta · 2024-11-14

Dosar 3222/117/2024*2024-07-17 · Tribunalul CLUJ · Pârât

litigiu privind achiziţiile publice disjuns din dosar 1292/117/2024 · Fond

1 termen · ultima soluție: Declină soluţionarea cauzei

2024-08-07 · 10:00

Declină soluţionarea cauzei

Admite excepţia necompetenţei teritoriale a Tribunalului Cluj - Secţia mixtă de contencios administrativ şi fiscal, de conflicte de muncă şi asigurări sociale, invocată de pârâtă. Declină competenţa de soluţionare a cererii de chemare în judecată formulată de reclamanta UAT COMUNA SATU MARE în contradictoriu cu pârâta SUPORT INFORMATIC ONLINE SRL în favoarea Tribunalului Suceava - Secţia de contencios administrativ şi fiscal. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 07.08.2024.

Document: Hotarare 2107/2024 · 2024-08-07

Dosar 3222/117/20242024-06-14 · Tribunalul CLUJ · Pârât

acţiune în constatare disjuns din dosar 1292/117/2024 · Fond

1 termen · ultima soluție: Declină soluţionarea cauzei

2024-06-14 · 08:30

Declină soluţionarea cauzei

Admite excepţia de necompetenţă materială a Tribunalului Cluj, invocată din oficiu. Declină competenţa de soluţionare a cererii având ca obiect constatarea nulităţii absolute a contractului de cesiune nr. 101/01.03.2019, cerere formulată de reclamanta Comuna Satu Mare, prin primar, în contradictoriu cu pârâta Suport Informatic Online SRL, în favoarea Tribunalului Specializat Cluj. Dispune disjungerea petitului doi având ca obiect rezilierea contractului de servicii nr. 662/15.02.2008, încheiat între Comuna Satu Mare şi Impact Com S.R.L. şi declină soluţionarea acestuia în favoarea Tribunalului Cluj – Secţia de Contencios Administrativ şi Fiscal. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 14.06.2024.

Document: Hotarare 415/2024 · 2024-06-14

Dosar 208/329/20242024-01-23 · Judecătoria TURNUMAGURELE · Terţ poprit

validare poprire · Fond

1 termen · ultima soluție: Respinge cererea

2024-04-25 · 10:30

Respinge cererea

Respinge cererea de validare a popririi, ca rămasă fără obiect. Respinge cererea de amendare a terţului poprit, ca neîntemeiată. Cu apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Turnu Măgurele. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 25.04.2024.

Document: Hotarare 316/2024 · 2024-04-25

Dosar 1210/105/20232023-03-15 · Tribunalul PRAHOVA · Pârât

nulitate act juridic · Fond

5 termene · ultima soluție: Admite cererea

2023-06-30 · 9:00

Admite cererea

Respinge cererea de suspendare a cauzei până la soluţionarea dosarelor nr. 1346/310/2020 şi 1148/105/2023. Admite cererea de chemare în judecată. Constata nulitatea absolută parţială a contractului de cesiune nr. 101/01.03.2019 încheiat între pârâtele SC Impact Com SRL şi SC Suport Informatic Online SRL, în ceea ce priveşte cesiunea contractului nr. 3113/18.11.2018 încheiat între Comuna Secăria şi SC Impact Com SRL. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare, cererea de apel se va depune la Tribunalul Prahova. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 30.06.2023.

Document: Hotarare 146/2023 · 2023-06-30

2023-06-23 · 9:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 30.06.2023. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei. Pronuntata prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 23.06.2023.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2023-06-23

2023-06-09 · 10:00

Amână pronunţarea

Amâna pronuntarea la data de 23.06.2023

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2023-06-09

2023-05-25 · 9:00

Alte soluţii

Respinge excepţia necompetenţei materiale şi teritoriale a Tribunalului Prahova, invocate de pârâta Suport Informatic ONLINE SRL prin întâmpinare. Respinge excepţia necompetenţei materiale procesuale a Secţiei a II-a Civilă, de contencios administrativ şi fiscal, invocată de instanţă din oficiu. Cu cale de atac odata cu fondul. Stabileşte termen în vederea continuarii judecăţii la data de 09.06.2023, ora 10:00, în şedinţă publică, cu citarea părţilor, pârâta şi prin e-mail. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 25.05.2023.

Document: incheieredesedinta · 2023-05-25

2023-05-24 · 10:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 25.05.2023

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2023-05-24

Căi de atac declarate: Apel · 2023-08-18; Apel · 2023-08-18

Dosar 1148/105/20232023-03-10 · Tribunalul PRAHOVA · Intimat

nulitate act juridic · Fond

5 termene · ultima soluție: 413 NCPC/244 CPC

2024-07-16 · 10:00

413 NCPC/244 CPC

Dosar nr. 1148/105/2023 ÎNCHEIERE 16.07.2024 În temeiul art. 413 alin. 1, pct. 1 Cpc dispune suspendarea judecăţii prezentei cauze până la soluţionarea definitivă a dosarului nr. 1210/105/2023 aflat pe rolul Tribunalului Prahova. Cu recurs pe toată durata suspendării cauzei, la Tribunalul Prahova, sub sanc?iunea nulită?ii. Pronunţată astăzi, 16.07.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Preşedinte

Document: incheiereSuspendare · 2024-07-16

2024-06-18 · 9:00

Alte soluţii

Dosar nr. 1148/105/2023 Hot. 18.06.2024 Respinge excep?ia inadmisibilită?ii prin raportare la art. 35 Cpc, ca neîntemeiată. Respinge excep?ia lipsei de interes ca neîntemeiată. Respinge excep?ia inadmisibilită?ii prin raportare la art. 58 din Legea nr. 101/2016 ?i art. 287 ind. 14 din OUG nr. 34/2006. Respinge ca neîntemeiată excep?ia autorită?ii de lucru judecat prin raportare la sentin?a civilă nr. 371/16.07.2020 pronun?ată de Judecătoria Sinaia în dosarul civil nr. 4510/105/2019. Admite excep?ia tardivită?ii formulării capătului principal de cerere, constând în solicitarea de constatare a nulită?ii absolute a contractului nr. 3113/18.11.2008, ?i respinge ca neîntemeiată excep?ia tardivită?ii cu privire la capătul de cerere accesoriu. Respinge capătul principal de cerere ca tardiv formulat. Acordă termen la 16.07.2024, ora 10:00, în ?edin?ă publică, cu citarea păr?ilor, în vederea continuării judecă?ii cu privire la capătul subsidiar de cerere. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată astăzi, 18.06.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Preşedinte

Document: Hotarare 703/2024 · 2024-06-18

2024-06-13 · 09:00

Amână pronunţarea

Dosar nr. 1148/105/2023 Î N C H E I E R E 13.06.2024 Amână pronunţarea la data de 18.06.2024. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei tribunalului. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei tribunalului, azi 13.06.2024. Preşedinte,

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-06-13

2024-01-23 · 13:00

Amână cauza

Având în vedere Hotărârea nr. 1/11.01.2024 a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Prahova, potrivit căreia s-a menţinut protestul hotărât la data de 14.12.2023 prin Hotărârea nr. 8/2023, pentru o perioadă nedeterminată, iar pe perioada măsurii protestului se vor judeca numai cauzele urgente, prezenta cauză nefiind considerată urgentă, amână cauza

Document: incheieredesedinta · 2024-01-23

2023-09-14 · 09:30

Amână cauza

amana judecarea cauzei

Document: incheieredesedinta · 2023-09-14

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
7446559
Număr de înregistrare
J34/216/1995
Înmatriculare
9 iunie 1995
EUID
ROONRC.J34/216/1995
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. PANDURI 10 Municipiul Turnu Măgurele Teleorman · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. PANDURI 10 Turnu Magurele TELEORMAN
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
21 iunie 1995
Înregistrare fiscală
13 ianuarie 2026
Telefon
024741629

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
IORDACHE C. MARIA
administrator
IORDACHE GHEORGHE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 7 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
IMPACT COM S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 21.06.1995
Înregistrare fiscală
21 iunie 1995
Număr registrul comerțului
J34/216/1995
Cod CAEN
4634
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Turnu Măgurele

Contact și adrese

Telefon
024741629
Domiciliu fiscal
JUD. TELEORMAN, MUN. TURNU MĂGURELE, STR. PANDURI, NR.10
Cod poștal fiscal
145200
Strada sediului
Str. PANDURI
Numărul sediului
10
Localitatea sediului
Mun. Turnu Măgurele
Județul sediului
TELEORMAN
Codul poștal al sediului
145200
Strada domiciliului fiscal
Str. PANDURI
Numărul domiciliului fiscal
10
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Turnu Măgurele
Județul domiciliului fiscal
TELEORMAN
Cod poștal domiciliu fiscal
145200

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 februarie 1996
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 februarie 2014
Actualizare TVA la încasare
4 februarie 2014
Publicare TVA la încasare
5 februarie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

4 activități autorizate

CAEN 4634 Rev. 2Comerț cu ridicata al băuturilor

CAEN 4711 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 5610 Rev. 2Restaurante

CAEN 5630 Rev. 2Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-02Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TeleormanMunicipiul Turnu MăgureleStrada PanduriCAEN 4634
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI