Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/IMUNOHEALTH EXPERT S.R.L.

IMUNOHEALTH EXPERT S.R.L.

CUI 46915516 · SRL· Bucureşti Sectorul 3

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

IMUNOHEALTH EXPERT S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 3. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+31,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 3,2 mil. lei, față de 2,4 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut0%

Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+24,5%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20253,2 mil. lei+31,5% față de anul anterior2022: 57.0552023: 827.9092024: 2.412.3932025: 3.173.297
Rezultat net 20250 leiFără an comparabil2022: 02023: 02024: 02025: 0
Angajați 20252+100% față de anul anterior2022: 12023: 12024: 12025: 2
Capitaluri proprii 2025500,6 K lei-30,6% față de anul anterior2022: 4.2072023: 69.0242024: 721.1102025: 500.554
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.3 mil.2022: 57,1 K lei57,1 K20222023: 827,9 K lei827,9 K20232024: 2,4 mil. lei2,4 mil.20242025: 3,2 mil. lei3,2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%0,5%1%Mediana sectorului (2025): 0% · n=4612022: 0%0%20222023: 0%0%20232024: 0%0%20242025: 0%0%2025

Cifra de afaceri: +31,5% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii500,6 K lei-30,6% față de anul anterior
Datorii802 K lei+192,1% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri827,9 K lei2,4 mil. lei3,2 mil. lei+31,5% față de anul anterior
Rezultat net0 lei0 lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii69 K lei721,1 K lei500,6 K lei-30,6% față de anul anterior
Datorii297,5 K lei274,5 K lei802 K lei+192,1% față de anul anterior
Creanțe157,7 K lei475,4 K lei592 K lei+24,5% față de anul anterior
Angajați112+100% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=4610%0%n=485
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)38,4%31,5%n=46472,4%32,3%n=492
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)61,6%68,3%n=46427,6%67,1%n=492
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)2,7%8,4%n=4645%8,9%n=492
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=4640%0%n=492
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%0%n=4450%0%n=468
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,58×1,27×n=4843,45×1,3×n=513
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36067,16 zile101,92 zilen=46070,95 zile99,67 zilen=482
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36013,39 zile60,26 zilen=44746,94 zile58,55 zilen=469
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați1.586.649 lei1.820.648 lein=4512.412.393 lei1.603.945 lein=470

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.173.297
Rezultat net
0
Angajați
2
Datorii
802.003
Active imobilizate
35.768
Active circulante
1.266.789
Capitaluri proprii
500.554
Venituri totale
3.173.955
Cheltuieli totale
2.789.646
Stocuri
118.057
Creanțe
591.968
Casă și conturi la bănci
556.764
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.412.393
Rezultat net
0
Angajați
1
Datorii
274.519
Active imobilizate
49.757
Active circulante
945.872
Capitaluri proprii
721.110
Venituri totale
2.423.783
Cheltuieli totale
1.713.631
Stocuri
314.566
Creanțe
475.416
Casă și conturi la bănci
155.890
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
827.909
Rezultat net
0
Angajați
1
Datorii
297.527
Active imobilizate
—
Active circulante
366.551
Capitaluri proprii
69.024
Venituri totale
844.447
Cheltuieli totale
664.810
Stocuri
53.800
Creanțe
157.665
Casă și conturi la bănci
155.086
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
57.055
Rezultat net
0
Angajați
1
Datorii
47.231
Active imobilizate
—
Active circulante
51.438
Capitaluri proprii
4.207
Venituri totale
57.055
Cheltuieli totale
52.545
Stocuri
11.850
Creanțe
27.616
Casă și conturi la bănci
11.972
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-07-06Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-09-27 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

5.101 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
46915516
Număr de înregistrare
J40/19217/2022
Înmatriculare
27 septembrie 2022
EUID
ROONRC.J40/19217/2022
Formă juridică
SRL
Sediu social
FETEŞTI 11-15 F1 Bucureşti Sectorul 3 Bucureşti
Adresă fiscală
Aleea FETEŞTI 11-15 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
27 septembrie 2022
Înregistrare fiscală
4 februarie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
PETRIŞOR CIPRIAN
administrator
PÂSLARU DANIEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
IMUNOHEALTH EXPERT S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 27.09.2022
Înregistrare fiscală
27 septembrie 2022
Număr registrul comerțului
J2022019217404
Cod CAEN
4646
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE FETEŞTI, NR.11-15, BL.F1, SC.D, ET.2, AP.43
Strada sediului
Aleea Feteşti
Numărul sediului
11-15
Localitatea sediului
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Strada domiciliului fiscal
Aleea Feteşti
Numărul domiciliului fiscal
11-15
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 noiembrie 2022
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 noiembrie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (5.101) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA185 din 5.101 înregistrări (3,6%) · Vezi relația

SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC159 din 5.101 înregistrări (3,1%) · Vezi relația

Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara138 din 5.101 înregistrări (2,7%) · Vezi relația

SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI138 din 5.101 înregistrări (2,7%) · Vezi relația

Centrul National Clinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii "Robanescu - Padure"109 din 5.101 înregistrări (2,1%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Consumabile medicale (Rev.2)552 din 5.101 înregistrări (10,8%) · Vezi selecția

Sonde (Rev.2)235 din 5.101 înregistrări (4,6%) · Vezi selecția

Articole pentru perfuzii (Rev.2)207 din 5.101 înregistrări (4,1%) · Vezi selecția

Dezinfectanti (Rev.2)151 din 5.101 înregistrări (3%) · Vezi selecția

Ace medicale (Rev.2)135 din 5.101 înregistrări (2,6%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

6 iulie 2026Achiziție directă

Kit VTM / Kit transport probe Covid 19 / cu tub de 3 ml si 2 tampoane

Autoritate: DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA

CPV 24931250-6 — Medii de cultura (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 24931250-6

Vezi detaliile atribuirii →
1.290 leiValoare publicată
2 iulie 2026Achiziție directă

Seringa 50 ml luer lock

Autoritate: SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN"

CPV 33141310-6 — Seringi (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 33141310-6

Vezi detaliile atribuirii →
650 leiValoare publicată
2 iulie 2026Achiziție directă

MATERIALE MEDICALE

Autoritate: SPITAL MUNICIPAL BRAD

CPV 33141600-6 — Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 33141600-6

Vezi detaliile atribuirii →
210 leiValoare publicată
2 iulie 2026Achiziție directă

MATERIALE MEDICALE

Autoritate: SPITAL MUNICIPAL BRAD

CPV 33141127-6 — Hemostatice absorbabile (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 33141127-6

Vezi detaliile atribuirii →
1.359 leiValoare publicată
30 iunie 2026Achiziție directă

Ace de unica folosinta 30G / ace seringa 30 G 0.30 x 13mm ace recoltare 30G ac seringa 30G G30

Autoritate: SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU

CPV 33141320-9 — Ace medicale (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 33141320-9

Vezi detaliile atribuirii →
22 leiValoare publicată
30 iunie 2026Achiziție directă

Dezinfectant instrumentar Orolin Burbath dezinfectant instrumentar gata preparat 1 litru 1000 ml

Autoritate: MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI

CPV 24455000-8 — Dezinfectanti (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 24455000-8

Vezi detaliile atribuirii →
239 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

13 activități autorizate

CAEN 2229 Rev. 2Fabricarea altor produse din material plastic

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4646 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 2Servicii de mutare

CAEN 5224 Rev. 2Manipulări

CAEN 5229 Rev. 2Alte activități anexe transporturilor

CAEN 6201 Rev. 2Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6202 Rev. 2Activități de consultanță în tehnologia informației

CAEN 6203 Rev. 2Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6209 Rev. 2Alte activități de servicii privind tehnologia informației

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 3CAEN 4646
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI