Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/INANIKO TRANSDOR S.R.L.

INANIKO TRANSDOR S.R.L.

CUI 40021410 · SRL· Municipiul Dej

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

INANIKO TRANSDOR S.R.L. are sediul în Municipiul Dej. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+54,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 134,3 K lei, față de 87,1 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut38,2%

Marja netă calculată este 38,2% în 2025, față de -6,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+36,1%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025134,3 K lei+54,1% față de anul anterior2020: 189.6452021: 71.5162022: 66.2782023: 67.3192024: 87.1422025: 134.279
Rezultat net 202551,3 K lei+949,5% față de anul anterior2020: 28.4962021: -37.5982022: 12.8622023: -3.6802024: -6.0342025: 51.259
Angajați 20251+0% față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025187 lei+100,4% față de anul anterior2020: -16.6232021: -54.2222022: -41.3602023: -45.0392024: -51.0732025: 187
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate095 K190 K2020: 189,6 K lei189,6 K20202021: 71,5 K lei71,5 K20212022: 66,3 K lei66,3 K20222023: 67,3 K lei67,3 K20232024: 87,1 K lei87,1 K20242025: 134,3 K lei134,3 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-52,6%-7,2%38,2%Mediana sectorului (2025): 3,7% · n=304902020: 15%15%20202021: -52,6%-52,6%20212022: 19,4%19,4%20222023: -5,5%-5,5%20232024: -6,9%-6,9%20242025: 38,2%38,2%2025

Cifra de afaceri: +54,1% față de anul anterior. Marja netă: 38,2%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii187 lei+100,4% față de anul anterior
Datorii481,8 K lei-11,9% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri67,3 K lei87,1 K lei134,3 K lei+54,1% față de anul anterior
Rezultat net-3,7 K lei-6 K lei51,3 K lei+949,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii-45 K lei-51,1 K lei187 lei+100,4% față de anul anterior
Datorii556,6 K lei546,8 K lei481,8 K lei-11,9% față de anul anterior
Creanțe46,3 K lei41,8 K lei56,9 K lei+36,1% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri38,2%3,7%n=30.490-6,9%3,5%n=32.629
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)0%24,6%n=27.272-10,3%28,1%n=29.203
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)100%76,6%n=27.272110,3%73%n=29.203
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)87,1%32,1%n=27.27289,5%31,1%n=29.203
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)10,6%3,5%n=27.263-1,2%2,7%n=29.187
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive27.411,2%26,7%n=25.155—21,3%n=26.850
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,13×0,8×n=37.8800,1×0,83×n=40.996
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360152,51 zile61,23 zilen=29.162172,68 zile61,73 zilen=31.003
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați134.279 lei278.223 lein=25.89687.142 lei257.350 lein=28.111

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
134.279
Rezultat net
51.259
Angajați
1
Datorii
481.787
Active imobilizate
419.945
Active circulante
62.029
Capitaluri proprii
187
Venituri totale
134.279
Cheltuieli totale
82.333
Stocuri
—
Creanțe
56.884
Casă și conturi la bănci
5.145
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
87.142
Rezultat net
-6.034
Angajați
1
Datorii
546.793
Active imobilizate
443.474
Active circulante
52.246
Capitaluri proprii
-51.073
Venituri totale
87.142
Cheltuieli totale
93.176
Stocuri
—
Creanțe
41.800
Casă și conturi la bănci
10.446
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
67.319
Rezultat net
-3.680
Angajați
1
Datorii
556.584
Active imobilizate
458.545
Active circulante
53.000
Capitaluri proprii
-45.039
Venituri totale
67.319
Cheltuieli totale
70.999
Stocuri
—
Creanțe
46.271
Casă și conturi la bănci
6.729
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
66.278
Rezultat net
12.862
Angajați
1
Datorii
548.973
Active imobilizate
470.006
Active circulante
37.607
Capitaluri proprii
-41.360
Venituri totale
67.539
Cheltuieli totale
52.687
Stocuri
—
Creanțe
35.124
Casă și conturi la bănci
2.483
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
71.516
Rezultat net
-37.598
Angajați
1
Datorii
518.258
Active imobilizate
442.844
Active circulante
21.192
Capitaluri proprii
-54.222
Venituri totale
71.516
Cheltuieli totale
107.371
Stocuri
—
Creanțe
20.546
Casă și conturi la bănci
646
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
189.645
Rezultat net
28.496
Angajați
1
Datorii
244.681
Active imobilizate
171.203
Active circulante
56.855
Capitaluri proprii
-16.623
Venituri totale
189.716
Cheltuieli totale
159.414
Stocuri
—
Creanțe
56.664
Casă și conturi la bănci
191
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-10-18 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
40021410
Număr de înregistrare
J2018004727128
Înmatriculare
18 octombrie 2018
EUID
ROONRC.J2018004727128
Formă juridică
SRL
Sediu social
MIHAIL KOGĂLNICEANU 11 Municipiul Dej Cluj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str MIHAIL KOGĂLNICEANU 11 Dej CLUJ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
18 octombrie 2018
Înregistrare fiscală
24 februarie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ILCA DORINA NICULINA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
INANIKO TRANSDOR S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 18.10.2018
Înregistrare fiscală
18 octombrie 2018
Număr registrul comerțului
J2018004727128
Cod CAEN
4941
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Dej

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.11
Cod poștal fiscal
405200
Strada sediului
Str. Mihail Kogălniceanu
Numărul sediului
11
Localitatea sediului
Mun. Dej
Județul sediului
CLUJ
Codul poștal al sediului
405200
Strada domiciliului fiscal
Str. Mihail Kogălniceanu
Numărul domiciliului fiscal
11
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Dej
Județul domiciliului fiscal
CLUJ
Cod poștal domiciliu fiscal
405200

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
9 noiembrie 2018
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
9 noiembrie 2018
Actualizare TVA la încasare
19 noiembrie 2018
Publicare TVA la încasare
20 noiembrie 2018
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

2 activități autorizate

CAEN 4520 Rev. 2Întreținerea și repararea autovehiculelor

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ClujMunicipiul DejCAEN 4941
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI