Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/INLUMINO CONSULTING S.R.L.

INLUMINO CONSULTING S.R.L.

CUI 43551313 · SRL· Oraş Voluntari

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

INLUMINO CONSULTING S.R.L. are sediul în Oraş Voluntari. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+68,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 382,1 K lei, față de 226,7 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut73,8%

Marja netă calculată este 73,8% în 2025, față de 72,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+586,1%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025382,1 K lei+68,5% față de anul anterior2021: 399.8322022: 292.1432023: 157.3242024: 226.7412025: 382.089
Rezultat net 2025282 K lei+72,1% față de anul anterior2021: 372.1912022: 253.8002023: 108.9032024: 163.8052025: 281.973
Angajați 20251+0% față de anul anterior2021: 02022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025282,3 K lei+72,1% față de anul anterior2021: 372.3912022: 254.0402023: 163.0762024: 164.0452025: 282.292
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0200 K400 K2021: 399,8 K lei399,8 K20212022: 292,1 K lei292,1 K20222023: 157,3 K lei157,3 K20232024: 226,7 K lei226,7 K20242025: 382,1 K lei382,1 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%46,5%93,1%Mediana sectorului (2025): 37,2% · n=52982021: 93,1%93,1%20212022: 86,9%86,9%20222023: 69,2%69,2%20232024: 72,2%72,2%20242025: 73,8%73,8%2025

Cifra de afaceri: +68,5% față de anul anterior. Marja netă: 73,8%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii282,3 K lei+72,1% față de anul anterior
Datorii180,7 K lei+684% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri157,3 K lei226,7 K lei382,1 K lei+68,5% față de anul anterior
Rezultat net108,9 K lei163,8 K lei282 K lei+72,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii163,1 K lei164 K lei282,3 K lei+72,1% față de anul anterior
Datorii30,1 K lei23,1 K lei180,7 K lei+684% față de anul anterior
Creanțe46,7 K lei52,4 K lei359,3 K lei+586,1% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri73,8%37,2%n=5.29872,2%23,9%n=6.483
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)61%50,4%n=4.30887,7%60,6%n=4.851
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)39%46,9%n=4.30812,3%39,3%n=4.851
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)1,2%17,8%n=4.3082,2%13,9%n=4.851
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)60,9%19,1%n=4.30887,6%29%n=4.851
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive99,9%95,8%n=5.29899,9%85,3%n=6.608
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii2,53×1,65×n=6.5997,94×2,13×n=7.532
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360338,51 zile133,63 zilen=4.88183,14 zile93,27 zilen=6.083
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3600 zile1,82 zilen=1.6700 zile2,39 zilen=2.105
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați382.089 lei197.014 lein=3.093226.741 lei96.639 lein=5.321

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
382.089
Rezultat net
281.973
Angajați
1
Datorii
180.703
Active imobilizate
5.629
Active circulante
457.366
Capitaluri proprii
282.292
Venituri totale
384.431
Cheltuieli totale
94.925
Stocuri
0
Creanțe
359.283
Casă și conturi la bănci
98.083
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
226.741
Rezultat net
163.805
Angajați
1
Datorii
23.050
Active imobilizate
4.132
Active circulante
182.963
Capitaluri proprii
164.045
Venituri totale
226.877
Cheltuieli totale
61.098
Stocuri
0
Creanțe
52.367
Casă și conturi la bănci
130.596
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
157.324
Rezultat net
108.903
Angajați
1
Datorii
30.129
Active imobilizate
0
Active circulante
193.205
Capitaluri proprii
163.076
Venituri totale
163.284
Cheltuieli totale
53.108
Stocuri
0
Creanțe
46.657
Casă și conturi la bănci
146.548
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
292.143
Rezultat net
253.800
Angajați
1
Datorii
172.390
Active imobilizate
0
Active circulante
426.430
Capitaluri proprii
254.040
Venituri totale
295.654
Cheltuieli totale
36.412
Stocuri
0
Creanțe
208.649
Casă și conturi la bănci
217.781
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
399.832
Rezultat net
372.191
Angajați
0
Datorii
91.351
Active imobilizate
0
Active circulante
463.742
Capitaluri proprii
372.391
Venituri totale
399.832
Cheltuieli totale
16.375
Stocuri
0
Creanțe
264.073
Casă și conturi la bănci
199.669
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-01-13 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
43551313
Număr de înregistrare
J2021000144233
Înmatriculare
13 ianuarie 2021
EUID
ROONRC.J2021000144233
Formă juridică
SRL
Sediu social
EMIL RACOVIŢĂ 70 Oraş Voluntari Ilfov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str EMIL RACOVIŢĂ 70 Oraş Voluntari ILFOV · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
13 ianuarie 2021
Înregistrare fiscală
22 ianuarie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
LATIȘ IRINA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
INLUMINO CONSULTING S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 13.01.2021
Înregistrare fiscală
13 ianuarie 2021
Număr registrul comerțului
J2021000144233
Cod CAEN
7020
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. EMIL RACOVIŢĂ, NR.70, VILA 17C. PARTER. CAM. 1
Strada sediului
Str. Emil Racoviţă
Numărul sediului
70
Localitatea sediului
Orş. Voluntari
Județul sediului
ILFOV
Detalii sediu
VILA 17C. PARTER. CAM. 1
Strada domiciliului fiscal
Str. Emil Racoviţă
Numărul domiciliului fiscal
70
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Voluntari
Județul domiciliului fiscal
ILFOV
Detalii domiciliu fiscal
VILA 17C. PARTER. CAM. 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 decembrie 2021
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

124 activități autorizate

CAEN 0119 Rev. 3Cultivarea altor plante din culturi nepermanente

CAEN 0121 Rev. 3Cultivarea strugurilor

CAEN 0123 Rev. 3Cultivarea fructelor citrice

CAEN 0124 Rev. 3Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase

CAEN 0125 Rev. 3Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor

CAEN 0126 Rev. 3Cultivarea fructelor oleaginoase

CAEN 0127 Rev. 3Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor

CAEN 0128 Rev. 3Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic

CAEN 0129 Rev. 3Cultivarea altor plante permanente

CAEN 0130 Rev. 3Cultivarea plantelor pentru înmulțire

CAEN 0141 Rev. 3Creșterea bovinelor de lapte

CAEN 0142 Rev. 3Creșterea altor bovine

CAEN 0145 Rev. 3Creșterea ovinelor și caprinelor

CAEN 0146 Rev. 3Creșterea porcinelor

CAEN 0147 Rev. 3Creșterea păsărilor

CAEN 0148 Rev. 3Creșterea altor animale

CAEN 0150 Rev. 3Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)

CAEN 0161 Rev. 3Activități auxiliare pentru producția vegetală

CAEN 0162 Rev. 3Activități auxiliare pentru creșterea animalelor

CAEN 0163 Rev. 3Activități după recoltare și pregătirea semințelor

CAEN 0330 Rev. 3Activități anexe pescuitului și acvaculturii

CAEN 1011 Rev. 3Prelucrarea și conservarea cărnii

CAEN 1012 Rev. 3Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre

CAEN 1013 Rev. 3Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)

CAEN 1020 Rev. 3Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor

CAEN 1031 Rev. 3Prelucrarea și conservarea cartofilor

CAEN 1032 Rev. 3Fabricarea sucurilor de fructe și legume

CAEN 1039 Rev. 3Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.

CAEN 1041 Rev. 3Fabricarea uleiurilor și grăsimilor

CAEN 1042 Rev. 3Fabricarea margarinei și a altor produse comestibile similare

CAEN 1051 Rev. 3Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor

CAEN 1052 Rev. 3Fabricarea înghețatei

CAEN 1061 Rev. 3Fabricarea produselor de morărit

CAEN 1062 Rev. 3Fabricarea amidonului și a produselor din amidon

CAEN 1071 Rev. 3Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

CAEN 1072 Rev. 3Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie

CAEN 1073 Rev. 3Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar

CAEN 1081 Rev. 3Fabricarea zahărului

CAEN 1082 Rev. 3Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase

CAEN 1083 Rev. 3Prelucrarea ceaiului și cafelei

CAEN 1084 Rev. 3Fabricarea condimentelor și ingredientelor

CAEN 1085 Rev. 3Fabricarea de mâncăruri preparate

CAEN 1086 Rev. 3Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice

CAEN 1089 Rev. 3Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.

CAEN 1091 Rev. 3Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă

CAEN 1092 Rev. 3Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie

CAEN 1101 Rev. 3Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice

CAEN 1102 Rev. 3Fabricarea vinurilor din struguri

CAEN 1103 Rev. 3Fabricarea cidrului și a altor vinuri din fructe

CAEN 1104 Rev. 3Fabricarea altor băuturi nedistilate, obținute prin fermentare

CAEN 1105 Rev. 3Fabricarea berii

CAEN 1106 Rev. 3Fabricarea malțului

CAEN 1107 Rev. 3Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate

CAEN 1812 Rev. 3Alte activități de tipărire n.c.a.

CAEN 4611 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate

CAEN 4617 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4621 Rev. 3Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat

CAEN 4622 Rev. 3Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor

CAEN 4623 Rev. 3Comerț cu ridicata al animalelor vii

CAEN 4631 Rev. 3Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor

CAEN 4632 Rev. 3Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște

CAEN 4633 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile

CAEN 4634 Rev. 3Comerț cu ridicata al băuturilor

CAEN 4635 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor din tutun

CAEN 4636 Rev. 3Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase

CAEN 4637 Rev. 3Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente

CAEN 4638 Rev. 3Comerț cu ridicata specializat al altor alimente

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4721 Rev. 3Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete

CAEN 4722 Rev. 3Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne

CAEN 4723 Rev. 3Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor

CAEN 4724 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase

CAEN 4725 Rev. 3Comerț cu amănuntul al băuturilor

CAEN 4727 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 5510 Rev. 3Hoteluri și alte facilități de cazare similare

CAEN 5520 Rev. 3Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CAEN 5530 Rev. 3Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere

CAEN 5540 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de cazare

CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare

CAEN 5611 Rev. 3Restaurante

CAEN 5612 Rev. 3Activități ale unităților mobile de alimentație

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5622 Rev. 3Alte servicii de alimentație n.c.a.

CAEN 5630 Rev. 3Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 5640 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor

CAEN 5819 Rev. 3Alte activități de editare

CAEN 5920 Rev. 3Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7210 Rev. 3Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie

CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7312 Rev. 3Servicii de reprezentare media

CAEN 7320 Rev. 3Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

CAEN 7414 Rev. 3Alte activități de design specializat

CAEN 7420 Rev. 3Activități fotografice

CAEN 7430 Rev. 3Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7722 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.

CAEN 7990 Rev. 3Alte servicii de rezervare și asistență turistică

CAEN 8230 Rev. 3Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8559 Rev. 3Alte forme de învățământ n.c.a.

CAEN 8569 Rev. 3Activități de servicii suport pentru învățământ

CAEN 9011 Rev. 3Activități de creație literară și compoziție muzicală

CAEN 9012 Rev. 3Activități de creație în domeniul artelor vizuale

CAEN 9013 Rev. 3Alte activități de creație artistică

CAEN 9020 Rev. 3Activități de interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9031 Rev. 3Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole

CAEN 9039 Rev. 3Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică

CAEN 9319 Rev. 3Alte activități sportive n.c.a

CAEN 9321 Rev. 3Activități ale parcurilor tematice și de distracții

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

CAEN 9640 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii personale

CAEN 9699 Rev. 3Alte servicii personale n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IlfovOraş VoluntariCAEN 7020
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI