Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/INSIDE FEELING SRL

INSIDE FEELING SRL

CUI 28978486 · SRL· Sat Prejmer, Comuna Prejmer· Baruri și alte activități de servire a băuturilor

sediu expiratONRC · 2026-09-03

Inactivă fiscal la ANAFInactivare publicată la 2024-08-19. Starea este valabilă pentru data interogării.Vezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

INSIDE FEELING SRL are sediul în Sat Prejmer, Comuna Prejmer și raportează activitatea baruri și alte activități de servire a băuturilor. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2022.

Inactivă fiscal la ANAFNecesită verificare

Inactivare publicată la 2024-08-19. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Datoriile au crescut+1,2%

Datoriile raportate sunt 1 mil. lei în 2022, față de 1 mil. lei în 2021. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2022

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
84/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2022—Valoare curentă indisponibilă
Rezultat net 2022-7,7 K leiDe la 0 la -7,7 K lei2021: 02022: -7.745
Angajați 2022—Valoare curentă indisponibilă
Capitaluri proprii 2022-981,7 K leiDeficit de capital majorat cu 2,5%2021: -958.1812022: -981.720
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2022 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate

Nu există valori pentru cifra de afaceri.

Marjă netă

Nu există valori comparabile.

Cifra de afaceri: Valoare curentă indisponibilă.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2021-958,2 K lei
2022-981,7 K lei

Datorii raportate

20211 mil. lei
20221 mil. lei

Disponibilități bănești

2021295 lei
2022196 lei

Capital de lucru net

2021—
2022—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2022: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator20212022Ultima variație
Cifră de afaceri——Valoare curentă indisponibilă
Rezultat net0 lei-7,7 K leiDe la 0 la -7,7 K lei
Capitaluri proprii-958,2 K lei-981,7 K leiDeficit de capital majorat cu 2,5%
Datorii1 mil. lei1 mil. lei+1,2% față de anul anterior
Creanțe11,7 K lei908 lei-92,3% față de anul anterior
Angajați——Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2022 / 2021

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20222021
Rezultat / active (A+B)-16%0%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2022: 8,5% (n=6.061) · 2021: 4,9% (n=5.582)

Capital și îndatorare

Indicator20222021
Capitaluri proprii / active (A+B)-2.031,8%-1.617,2%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2022: 28,2% (n=6.070) · 2021: 22,2% (n=5.594)

Datorii / active (A+B)2.131,8%1.717,2%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2022: 70,3% (n=6.070) · 2021: 75,7% (n=5.594)

Ponderea activelor imobilizate24,2%19,7%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2022: 18,6% (n=6.070) · 2021: 18,4% (n=5.594)

Active circulante / datorii totale0,04×0,05×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2022: 0,99× (n=10.237) · 2021: 0,89× (n=9.484)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 2 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-7.745
Angajați
—
Datorii
1.030.038
Active imobilizate
11.682
Active circulante
36.636
Capitaluri proprii
-981.720
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
7.745
Stocuri
35.532
Creanțe
908
Casă și conturi la bănci
196
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
1.017.431
Active imobilizate
11.682
Active circulante
47.568
Capitaluri proprii
-958.181
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
35.532
Creanțe
11.741
Casă și conturi la bănci
295
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

84/ 100Atenție foarte ridicată
4semnale de urmărit · 1 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Mențiune în starea firmei

sediu expirat

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-08-19. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Obligații fiscale restante publicate

551.439 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2022 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2022
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2022 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2022

Starea verificărilor

ONRCsediu expirat2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-15

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2023-08-28Sursa bilanțului 2022Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Mențiune în starea firmei

sediu expirat

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-08-19. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Obligații fiscale restante publicate

551.439 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2022 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2022
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2022 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2022
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2011-08-10 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2022.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat471.577 lei79.862 lei551.439 lei551.439 lei0 lei
Asigurări sociale0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei

Observație ANAF: Insolventa

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-14–2026-10-15 · verificat 2026-10-15.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
28978486
Număr de înregistrare
J08/1320/2011
Înmatriculare
10 august 2011
EUID
ROONRC.J08/1320/2011
Formă juridică
SRL
Sediu social
MICĂ 6 Sat Prejmer, Comuna Prejmer Braşov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. MICĂ 6 Prejmer BRAŞOV · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
10 august 2011
Înregistrare fiscală
2 septembrie 2024
Telefon
0755248056 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
COSTACHE VASILE-RELU
administrator judiciar provizoriu
INFO-DIP INSOLVENCY SPRL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
INSIDE FEELING SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 10.08.2011
Înregistrare fiscală
10 august 2011
Număr registrul comerțului
J08/1320/2011
Cod CAEN
5630
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov

Contact și adrese

Telefon
0755248056 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BRAŞOV, SAT PREJMER COM. PREJMER, STR. MICĂ, NR.6, CAMERA 1
Cod poștal fiscal
507165
Strada sediului
Str. Mică
Numărul sediului
6
Localitatea sediului
Sat Prejmer Com. Prejmer
Județul sediului
BRAŞOV
Codul poștal al sediului
507165
Detalii sediu
camera 1
Strada domiciliului fiscal
Str. Mică
Numărul domiciliului fiscal
6
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Prejmer Com. Prejmer
Județul domiciliului fiscal
BRAŞOV
Cod poștal domiciliu fiscal
507165
Detalii domiciliu fiscal
camera 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
Perioada 1: TVA de la
21 iunie 2022
Perioada 1: TVA până la
19 august 2024
Perioada 1: Anulare operată la
3 septembrie 2024
Perioada 1: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 2: TVA de la
1 decembrie 2011
Perioada 2: TVA până la
31 decembrie 2015
Perioada 2: Anulare operată la
30 decembrie 2015
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 ianuarie 2016
Actualizare TVA la încasare
30 decembrie 2015
Publicare TVA la încasare
31 decembrie 2015
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
19 august 2024
Publicarea deciziei
19 august 2024

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

8 activități autorizate

CAEN 4519 Rev. 2Comerț cu alte autovehicule

CAEN 4531 Rev. 2Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule

CAEN 4532 Rev. 2Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule

CAEN 4613 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4674 Rev. 2Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4752 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate

CAEN 9002 Rev. 2Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2022.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20222023-08-28—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-15Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BraşovSat Prejmer, Comuna PrejmerCAEN 5630
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI