3.844.164 lei în total.
ANAF · 2026-06-30INTER FERM SRL
este sub incidența Legii nr. 85/2014ONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Marjă în scădere.
INTER FERM SRL are sediul în Comuna Fântânele și raportează activitatea creșterea bovinelor de lapte. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.
Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 1 mil. lei, față de 1,7 mil. lei în 2023.
Bilanț 2024Marja netă calculată este -91,4% în 2024, față de -32% în 2023.
Calcul din bilanț 2024Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2024 · raportare simplificată · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2024: mediana sectorului 4,8% · n=479Cifra de afaceri: -40,3% față de anul anterior.Marjă netă -91,4% · -59,4 pp față de 2023
Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2024: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2022 | 2023 | 2024 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2,1 mil. lei | 1,7 mil. lei | 1 mil. lei | -40,3% față de anul anterior |
| Rezultat net | -1,2 mil. lei | -544,2 K lei | -928,6 K lei | Pierdere majorată cu 70,6% |
| Capitaluri proprii | -2 mil. lei | -2,5 mil. lei | -3,4 mil. lei | Deficit de capital majorat cu 36,9% |
| Datorii | 68,3 mil. lei | 70,5 mil. lei | 71,2 mil. lei | +0,9% față de anul anterior |
| Creanțe | 25,8 mil. lei | 28,2 mil. lei | 28,1 mil. lei | -0,4% față de anul anterior |
| Angajați | 22 | — | — | Valoare curentă indisponibilă |
Indicatori financiari · comparație
2024 / 2023A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2024: 4,8% (n=479) · 2023: 6,4% (n=500)
Mediana sectorului: 2024: 0,4% (n=573) · 2023: 0,8% (n=573)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2024: 28,8% (n=574) · 2023: 31,6% (n=574)
Mediana sectorului: 2024: 54,9% (n=574) · 2023: 51,1% (n=574)
Mediana sectorului: 2024: 50,6% (n=574) · 2023: 46,9% (n=574)
Mediana sectorului: 2024: 0,82× (n=664) · 2023: 0,89× (n=677)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2024: 126,7 zile (n=439) · 2023: 122,1 zile (n=463)
Mediana sectorului: 2024: 183,6 zile (n=401) · 2023: 176,4 zile (n=410)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 5 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2024
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 1.016.146
- Rezultat net
- -928.569
- Angajați
- —
- Datorii
- 71.160.908
- Active imobilizate
- 39.057.858
- Active circulante
- 29.115.880
- Capitaluri proprii
- -3.447.294
- Venituri totale
- 1.455.062
- Cheltuieli totale
- 2.383.631
- Stocuri
- 917.251
- Creanțe
- 28.124.075
- Casă și conturi la bănci
- 74.554
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 460.124
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 29.465.150
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 1.701.305
- Rezultat net
- -544.168
- Angajați
- —
- Datorii
- 70.524.953
- Active imobilizate
- 39.046.379
- Active circulante
- 29.419.974
- Capitaluri proprii
- -2.518.724
- Venituri totale
- 1.801.305
- Cheltuieli totale
- 2.345.473
- Stocuri
- 1.054.953
- Creanțe
- 28.231.836
- Casă și conturi la bănci
- 133.185
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 460.124
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 29.465.150
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 2.099.433
- Rezultat net
- -1.237.730
- Angajați
- 22
- Datorii
- 68.295.362
- Active imobilizate
- 39.396.379
- Active circulante
- 27.384.552
- Capitaluri proprii
- -1.974.555
- Venituri totale
- 3.430.930
- Cheltuieli totale
- 4.668.660
- Stocuri
- 1.355.701
- Creanțe
- 25.824.327
- Casă și conturi la bănci
- 204.524
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 460.124
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 29.465.150
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 1.685.429
- Rezultat net
- -1.625.848
- Angajați
- —
- Datorii
- 68.026.277
- Active imobilizate
- 40.289.374
- Active circulante
- 25.949.934
- Capitaluri proprii
- -2.247.093
- Venituri totale
- 1.814.468
- Cheltuieli totale
- 3.440.316
- Stocuri
- 2.290.340
- Creanțe
- 23.146.645
- Casă și conturi la bănci
- 512.949
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 460.124
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 29.465.150
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 1.945.424
- Rezultat net
- -907.211
- Angajați
- 26
- Datorii
- 79.641.086
- Active imobilizate
- 40.294.812
- Active circulante
- 39.214.753
- Capitaluri proprii
- -591.645
- Venituri totale
- 2.556.200
- Cheltuieli totale
- 3.463.411
- Stocuri
- 2.054.890
- Creanțe
- 37.106.794
- Casă și conturi la bănci
- 53.069
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 460.124
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 29.465.150
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
este sub incidența Legii nr. 85/2014
ONRC · 2026-09-033.844.164 lei în total.
ANAF · 2026-06-30Bilanțul pentru 2024 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2024Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2024Scădere de 40% față de 2023.
Ministerul Finanțelor · 2024Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
este sub incidența Legii nr. 85/2014
ONRC · 2026-09-03T09:50:03.3169453.844.164 lei în total.
ANAF · 2026-06-30Bilanțul pentru 2024 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2024Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2024Scădere de 40% față de 2023.
Ministerul Finanțelor · 2024Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2003-06-04 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Obligații fiscale restante publicate
Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.
| Buget | Principal | Accesorii | Total | Necontestat | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|
| Buget de stat | 2.070.511 lei | 224.826 lei | 2.295.337 lei | 2.295.337 lei | 0 lei |
| Asigurări sociale | 720.000 lei | 347.208 lei | 1.067.208 lei | 1.067.208 lei | 0 lei |
| Șomaj | 455 lei | 2.185 lei | 2.640 lei | 2.640 lei | 0 lei |
| Sănătate | 332.411 lei | 146.568 lei | 478.979 lei | 478.979 lei | 0 lei |
Observație ANAF: Insolventa
Istoric publicat
Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.
| Ediție | Total | Buget de stat | Asigurări sociale | Șomaj | Sănătate | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-06-30 | 3.844.164 lei | 2.295.337 lei | 1.067.208 lei | 2.640 lei | 478.979 lei | 0 lei |
| 2016-03-31 | 359.617 lei | 110.649 lei | 168.189 lei | 7.760 lei | 73.019 lei | 0 lei |
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
8 dosare cu nume identic · 2021-10-03–2026-10-04 · verificat 2026-10-04.
procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată · Apel
2 termene · ultima soluție: Nefondat
Nefondat
Respinge apelul ca nefondat. Definitivă. Pronunţată azi 17.06.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: _Hotarare 1036/2026 · 2026-06-17
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la 17.06.2026. Pronunţată azi 10.06.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-06-10
Căi de atac declarate: Apel · 2026-04-21; Apel · 2022-05-23
validare poprire · Fond
3 termene · ultima soluție: Respinge cererea
Respinge cererea
Respinge cererea de chemare în judecată, ca rămasă fără obiect. Cu drept de a formula apel în termen de 5 zile de la comunicare, cererea de apel urmând a fi depusă la judecătoria Zimnicea. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 22.09.2026.
Document: _Hotarare 469/2026 · 2026-09-22
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 22.09.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 15.09.2026.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-09-15
Amână cauza
Amână judecarea cauzei la data de 15.09.2026 pentru a se reveni cu citatie catre petent cu mentiunea de a comunica inscrisuri si informatii.
Document: incheieredesedinta · 2026-05-19
cerere de valoare redusă · Fond
1 termen · ultima soluție: Admite cererea
Admite cererea
Admite cererea având ca obiect cerere de valoare formulată de către reclamanta SC MUNAX SRL, în contradictoriu cu pârâta SC INTER FERM S.R.L.. Obligă pârâta la plata către reclamantă a cheltuielilor de judecată ocazionate de prezenta cerere, în cuantum de 200 lei reprezentând taxa judiciară de timbru. Executorie. Cu drept de apel, în termen de 30 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Zimnicea. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 30.07.2025.
Document: _IncheiereFinalaDezinvestire 1550/2025 · 2025-07-30
procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată · Apel
1 termen · ultima soluție: Admitere apel
Admitere apel
Admite apelurile. Schimbă sentinţa apelată, în sensul că respinge cererea de închidere a procedurii. Trimite cauza primei instanţe în vederea continuării procedurii. Definitivă. Pronunţată azi 04.06.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: _Hotarare 961/2025 · 2025-06-04
Căi de atac declarate: Apel · 2025-03-24; Apel · 2025-03-18
pretenţii · Fond
9 termene · ultima soluție: Admite cererea
Admite cererea
Admite cererea principală. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 846.486,33 lei reprezentând debit principal. Obligă pârâta la plata către reclamantă a daunelor moratorii în cuantum egal cu dobânda legală aferentă fiecărei facturi componente a debitului principal, de la scadenţa respectivei facturi până la achitarea integrală a debitului. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei rezultate din actualizarea debitului principal cu indicele de inflaţie, de la scadenţa fiecărei facturi componente a debitului principal până la achitarea integrală a debitului, pentru cuantumul prevăzut în respectiva factură. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 40 euro, echivalent în lei la cursul BNR din ziua plăţii, cu titlul de daune interese minimale, conform art.10 din Legea nr.72/2013. Cu apel în 30 de zile de la comunicare. Cererea pentru exercitarea căii de atac se va depune la Tribunalul Teleorman. Pronunţată astăzi, 26.09.2025 şi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei.
Document: _Hotarare 373/2025 · 2025-09-26
Amână pronunţarea
Având nevoie de timp pentru a delibera, amână pronunţarea pentru data de 26.09.2025. Pronunţată azi, 19.09.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-09-19
Amână pronunţarea
Având nevoie de timp pentru a delibera, amână pronunţarea pentru data de 19.09.2025. Pronunţată azi, 05.09.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-09-05
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea pentru data de 05.09.2025. Pronunţată azi, 28.08.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-08-28
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea pentru data de 28.08.2025. Pronunţată azi, 19.08.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-08-19
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea pentru data de 19.08.2025. Pronunţată azi, 04.08.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-08-04
Amână pronunţarea
Amână pronun?area cauzei la data de 04.08.2025, urmând ca pronun?area hotărârii să se facă prin punerea solu?iei la dispozi?ia părţilor prin mijlocirea grefei instan?ei, conform art. 396 alin. (2) Cod procedură civilă. Pronunţată în şedinţă publică azi, 22.07.2025.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-07-22
Amână pronunţarea
Amână pronun?area cauzei la data de 22.07.2025, urmând ca pronun?area hotărârii să se facă prin punerea solu?iei la dispozi?ia părţilor prin mijlocirea grefei instan?ei, conform art. 396 alin. (2) Cod procedură civilă. Pronunţată în şedinţă publică azi, 07.07.2025.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-07-07
Amână cauza
Amana cauza in vedrea refacerii procedurii de citare.
Document: incheieredesedinta · 2025-06-05
rezoluţiune contract Recurs la încheierea de susp. din 10.04.2024 · Recurs
2 termene · ultima soluție: Menţine hotărârea atacata
Menţine hotărârea atacata
Respinge recursul ca nefondat. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi, 20.03.2025.
Document: Hotarare 108/2025 · 2025-03-20
411 NCPC/242 CPC
În temeiul dispoziţiilor art. 411 alin. 1 pct. 2 C.p.c., dispune suspendarea judecării cauzei. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării. Recursul se depune la Curtea de Apel Bucureşti-Secţia a V-a Civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei Curţii.
Document: incheiereSuspendare · 2025-02-06
Căi de atac declarate: Recurs · 2024-11-22
strămutare a dosarului 413/87/2024 aflat pe rolul Tribunalului Teleorman · Fond
1 termen · ultima soluție: Încheiere
Încheiere
Respinge cererea de strămutare ca neîntemeiată. Va fi încunoştinţată instanţa despre respingerea cererii de strămutare. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei azi, 05.12.2024.
Document: incheierefinaladezinvestire 46/2024 · 2024-12-05
validare poprire · Fond
3 termene · ultima soluție: Admite in parte cererea
Admite in parte cererea
Admite în parte cererea de validare a popririi. Validează dispoziţia de înfiinţare a popririi din data de 21.09.2023, emisă de către B.E.J.A. CĂTĂLIN VIŞAN ŞI MANUEL-ANDREI DORCIOMAN, în dosarul de executare nr. 3370/2020 faţă de terţul poprit INTER FERM SRL. Obligă terţul poprit să plătească creditorului, în limitele urmăribile, sumele datorate debitorului, până la concurenţa sumei datorate din dispoziţia de înfiinţare a popririi, respectiv 1699,60 lei, conform prevederilor titlului executoriu şi cheltuieli de executare calculate până la achitarea integrală. Respinge cererea de amendare a terţului poprit ca neîntemeiată. Obligă terţul poprit la plata sumei de 20 lei cheltuieli de judecată către petentă. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Zimnicea. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 09.05.2024.
Document: Hotarare 224/2024 · 2024-05-09
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 09.05.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 18.04.2024.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-04-18
Amână cauza
Pentur lipsă de procedură cu terţul poprit
Document: incheieredesedinta · 2024-02-08
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 15501484
- Număr de înregistrare
- J2003000258341
- Înmatriculare
- 4 iunie 2003
- EUID
- ROONRC.J2003000258341
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- Comuna Fântânele Teleorman
- Adresă fiscală
- Fântânele TELEORMAN
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 4 iunie 2003
- Înregistrare fiscală
- 8 ianuarie 2026
- Telefon
- 0247367100 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- CEAPĂ VERGINIA
- administrator judiciar provizoriu
- EXPERT COM SPRL
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- INTER FERM SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 04.06.2003
- Înregistrare fiscală
- 11 iunie 2003
- Număr registrul comerțului
- J2003000258341
- Cod CAEN
- 141
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Zimnicea
Contact și adrese
- Telefon
- 0247367100 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. TELEORMAN, COM. FÂNTÂNELE,
- Cod poștal fiscal
- 147371
- Localitatea sediului
- Com. Fântânele
- Județul sediului
- TELEORMAN
- Codul poștal al sediului
- 147371
- Localitatea domiciliului fiscal
- Com. Fântânele
- Județul domiciliului fiscal
- TELEORMAN
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 147371
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- Perioada 1: TVA de la
- 8 ianuarie 2026
- Perioada 2: TVA de la
- 1 iulie 2003
- Perioada 2: TVA până la
- 1 ianuarie 2026
- Perioada 2: Anulare operată la
- 5 ianuarie 2026
- Perioada 2: Motivul anulării
- Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
- TVA la încasare
- Nu
- În registrul RO e-Factura
- Da
- Înscriere RO e-Factura
- 1 august 2024
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
17 activități autorizate
CAEN 0111 Rev. 3Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN 0113 Rev. 3Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
CAEN 0141 Rev. 3Creșterea bovinelor de lapte
CAEN 0142 Rev. 3Creșterea altor bovine
CAEN 0145 Rev. 3Creșterea ovinelor și caprinelor
CAEN 0148 Rev. 3Creșterea altor animale
CAEN 0150 Rev. 3Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
CAEN 0161 Rev. 3Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN 0162 Rev. 3Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
CAEN 0163 Rev. 3Activități după recoltare și pregătirea semințelor
CAEN 1091 Rev. 3Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
CAEN 1092 Rev. 3Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie
CAEN 4611 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
CAEN 4621 Rev. 3Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN 4623 Rev. 3Comerț cu ridicata al animalelor vii
CAEN 5210 Rev. 3Depozitări
CAEN 5224 Rev. 3Manipulări
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2024 | 2026-06-24 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-04 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.