Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/INTERANCO SRL

INTERANCO SRL

CUI 6704641 · SRL· Sat Suraia, Comuna Suraia

insolvențăONRC · 2026-09-03

Procedură sau stare de insolvență în registruinsolvențăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

INTERANCO SRL are sediul în Sat Suraia, Comuna Suraia. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Procedură sau stare de insolvență în registruNecesită verificare

insolvență

ONRC · 2026-09-03

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
90/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 6/6 · BPI verificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,1 mil. leiFără an comparabil2020: 5.0002021: 1.7002025: 1.129.184
Rezultat net 202541,1 K leiTrecere pe profit2020: 4.8522021: 1.6492022: -2.6982023: -12.6002024: -37.8182025: 41.051
Angajați 20258Fără an comparabil
Capitaluri proprii 202541,2 K lei+24.147,6% față de anul anterior2020: 76.6372021: 78.2862022: 55.5882023: 37.9872024: 1702025: 41.221
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0565 K1 mil.2020: 5 K lei5 K20202021: 1,7 K lei1,7 K2021—2022—2023—20242025: 1,1 mil. lei1,1 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%48,5%97%2020: 97%97%20202021: 97%97%20212022202320242025: 3,6%3,6%2025Reper 2025: mediana sectorului 9,1% · n=21.873

Cifra de afaceri: Fără an comparabil.Marjă netă 3,6%

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024170 lei
202541,2 K lei

Datorii raportate

20240 lei
2025272,1 K lei

Disponibilități bănești

2024170 lei
20256,3 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri——1,1 mil. leiFără an comparabil
Rezultat net-12,6 K lei-37,8 K lei41,1 K leiTrecere pe profit
Capitaluri proprii38 K lei170 lei41,2 K lei+24.147,6% față de anul anterior
Datorii0 lei0 lei272,1 K leiDe la 0 la 272,1 K lei
Creanțe——232,1 K leiFără an comparabil
Angajați——8Fără an comparabil

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă3,6%—
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 9,1% (n=21.873) · 2024: 8,4% (n=33.726)

Rezultat / active (A+B)13,1%—
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,2% (n=18.775) · 2024: 2% (n=27.231)

Rezultat / capitaluri proprii99,6%-22.245,9%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 19,6% (n=21.049) · 2024: 24,6% (n=31.114)

Vânzări per angajat141.148 lei—
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 146.488 lei (n=18.342) · 2024: 126.637 lei (n=29.144)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)13,2%—
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 34,2% (n=18.786) · 2024: 36,9% (n=27.247)

Datorii / active (A+B)86,8%—
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 64,5% (n=18.786) · 2024: 61,3% (n=27.247)

Ponderea activelor imobilizate23,9%—
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 20,4% (n=18.786) · 2024: 19,4% (n=27.247)

Active circulante / datorii totale0,88×—
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,04× (n=30.383) · 2024: 1,12× (n=44.266)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări74 zile—
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 95,6 zile (n=19.903) · 2024: 92,2 zile (n=29.935)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.129.184
Rezultat net
41.051
Angajați
8
Datorii
272.144
Active imobilizate
75.039
Active circulante
238.326
Capitaluri proprii
41.221
Venituri totale
1.129.184
Cheltuieli totale
1.080.499
Stocuri
—
Creanțe
232.073
Casă și conturi la bănci
6.253
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-37.818
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
—
Active circulante
170
Capitaluri proprii
170
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
37.818
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
170
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-12.600
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
—
Active circulante
37.987
Capitaluri proprii
37.987
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
12.600
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
37.987
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-2.698
Angajați
—
Datorii
201
Active imobilizate
—
Active circulante
55.789
Capitaluri proprii
55.588
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
2.698
Stocuri
—
Creanțe
5.000
Casă și conturi la bănci
50.789
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.700
Rezultat net
1.649
Angajați
—
Datorii
51
Active imobilizate
—
Active circulante
78.337
Capitaluri proprii
78.286
Venituri totale
1.700
Cheltuieli totale
—
Stocuri
—
Creanțe
5.350
Casă și conturi la bănci
72.987
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.000
Rezultat net
4.852
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
—
Active circulante
76.637
Capitaluri proprii
76.637
Venituri totale
5.002
Cheltuieli totale
—
Stocuri
—
Creanțe
5.350
Casă și conturi la bănci
71.287
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

90/ 100Atenție foarte ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
6/ 6verificări disponibile

De urmărit

Procedură sau stare de insolvență în registru

insolvență

ONRC · 2026-09-03
Obligații fiscale restante publicate

453.271 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Procedură de insolvență publicată

1 înregistrare în registrul de insolvență.

BPI / e-Justice · 2026-10-10

Starea verificărilor

ONRCinsolvență2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăÎnregistrări publicate2026-10-10
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-11-02

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 3 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Procedură sau stare de insolvență în registru

insolvență

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Obligații fiscale restante publicate

453.271 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Procedură de insolvență publicată

1 înregistrare în registrul de insolvență.

BPI / e-Justice · 2026-10-10
Stări de insolvență

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1995-01-04 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-10 · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat229.952 lei11.036 lei240.988 lei240.988 lei0 lei
Asigurări sociale150.174 lei2.705 lei152.879 lei152.879 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate58.360 lei1.044 lei59.404 lei59.404 lei0 lei

Observație ANAF: Insolventa

Istoric publicat

Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.

EdițieTotalBuget de statAsigurări socialeȘomajSănătateContestat
2026-06-30453.271 lei240.988 lei152.879 lei0 lei59.404 lei0 lei
2016-03-3113.120 lei2.004 lei8.322 lei309 lei2.485 lei0 lei

Proceduri de insolvență publicate

Date interconectate din registrul românesc al insolvenței, verificate automat la 2026-10-10.

Procedura insolvenței1006/91/2026 · Tribunalul Vrancea Secţia a II-a Civilă, de Contencios Administrativ şi Fiscal

Deschisă la 03/06/2026

1 dosar de insolvență

1006/91/2026 Tribunalul Vrancea Secţia a II-a Civilă, de Contencios Administrativ şi Fiscal

Deschidere: 03.06.2026

Practician în insolvență: ŢIGĂNUŞ RADU · radutiganus@gmail.com

9 publicări în BPI

Subpoena

19/08/2026 · BPI 20 706 din 20/08/2026

Other procedural documents - courts/practitioners 17/1006

11/08/2026 · BPI 20 325 din 13/08/2026

Debt record 10/1006

24/07/2026 · BPI 19 190 din 27/07/2026

Report 11/1006

24/07/2026 · BPI 19 190 din 27/07/2026

Notification 1/1006

15/06/2026 · BPI 16 731 din 24/06/2026

Report 11/

23/06/2026 · BPI 16 731 din 24/06/2026

Conclusion 30/2026

03/06/2026 · BPI 14 991 din 08/06/2026

Communication

Dată act indisponibilă · BPI 14 991 din 08/06/2026

Subpoena

04/06/2026 · BPI 14 862 din 05/06/2026

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

6 dosare cu nume identic · 2021-11-01–2026-11-02 · verificat 2026-11-02.

Dosar 7649/231/20262026-04-27 · Judecătoria FOCSANI · Petent

plângere contravenţională ITMVN/0006696/15.04.2026 · Fond

1 termen · ultima soluție: indisponibilă

2027-02-10 · 10:00

Soluție indisponibilă

Dosar 6491/231/20262026-04-09 · Judecătoria FOCSANI · Terţ poprit

validare poprire · Fond

2 termene · ultima soluție: Admite in parte cererea

2026-10-22 · 09:00

Admite in parte cererea

Admite în parte cererea de validare poprire, formulată de BEJ Mircea Bogdan-Constantin, privind pe creditoarea Investcapital LTD în contradictoriu cu debitorul poprit Gaiţă Dănuţ şi terţul poprit Interanco SRL. Validează poprirea înfiinţată prin Adresa de înfiinţare a popririi emisă în dosarul de executare nr. 292/2025 din 03.03.2026 comunicata la data de 06.03.2026 şi în consecinţă, îl va obliga pe terţul poprit să plătească creditorului suma datorată debitorului cu titlu de salariu şi alte venituri, pentru perioada 06.03.2026-31.03.2026, până la 1/3 din venitul lunar net, în limita creanţei datorate de acesta din urmă creditorului, respectiv în sumă de 2994,05 lei, reprezentând debit restant. Respinge în rest cererea ca neîntemeiată. Obligă ter?ul poprit la plata către creditoare a sumei de 20 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare, cererea urmând a fi depusă la Judecătoria Focşani. Solu?ie pusă la dispozi?ia păr?ilor prin intermediul grefei instan?ei, la data de 22.10.2026.

Document: _Hotarare 9488/2026 · 2026-10-22

2026-10-06 · 11:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză, la data de 22.10.2026, pentru când părţile vor lua la cunoştinţă de soluţie prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 06.10.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-10-06

Dosar 4937/231/20262026-03-23 · Judecătoria FOCSANI · Terţ poprit

validare poprire · Fond

3 termene · ultima soluție: Admite in parte cererea

2026-09-23 · 09:00

Admite in parte cererea

Admite în parte cererea de chemare în judecată formulată de creditoarea CREDITABLE OPPORTUNITIES FUND SCA SICAV-RAIF PRIN REPREZ.CREDITABLE INVESTMENT PARTENERS SARL LA EOS KSI ROMÂNIA SRL, în contradictoriu cu terţul poprit INTERANCO SRL şi debitorul PORUMBOIU MIRELA ANIŞOARA. Validează poprirea dispusă prin adresa de înfiinţare a popririi din data de 12,02,2026, emisă de către SCPEJ PLĂCINTĂ în dosarul de executare nr. 4095/2024, asupra veniturilor datorate debitorului de către terţul poprit, în limita creanţei în cuantum de 47800,26 lei. Obligă terţul poprit la plata către creditoare a unei cote în conformitate cu dispoziţiile art. 729 Cod procedură civilă din sumele datorate de acesta lunar debitorului, începând cu data de 16.02.2026 şi până la realizarea creanţei creditoarei în cuantum de 47800,26 lei. Respinge cererea creditoarei de amendare a tertului poprit, ca neîntemeiată. În temeiul art. 453 alin. 1 şi 2 Cod procedură civilă, obliga terţul poprit să achite creditoarei suma de 20 de lei cu titlul de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 de zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Focşani. Pronunţată azi, 23.09.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.

Document: _Hotarare 8154/2026 · 2026-09-23

2026-06-22 · 09:00

Amână cauza

2026-05-04 · 10:30

Amână cauza

Amână cauza la data de 22.06.2026, ora 09:00, pentru lipsa de procedură cu creditoarea şi lipsa rela?iilor solicitate de instanţă.

Document: incheieredesedinta · 2026-05-04

Dosar 3396/231/20262026-03-02 · Judecătoria FOCSANI · Terţ poprit

validare poprire · Fond

1 termen · ultima soluție: Admite in parte cererea

2026-06-17 · 09:00

Admite in parte cererea

Admite în parte cererea de chemare în judecată formulată de creditoarea INVESTCAPITAL LTD LA KRUK ROMÂNIA SRL şi BEJA BERCARIU CORNELIU ŞI STELESCU DANA, în contradictoriu cu terţul poprit INTERANCO SRL, debitorul GAIŢĂ IONUŢ. Validează poprirea dispusă prin adresa de înfiinţare a popririi din data de 23.01.2026, emisă de către INVESTCAPITAL LTD LA KRUK ROMÂNIA SRL şi BEJA BERCARIU CORNELIU ŞI STELESCU DANA în dosarul de executare nr. 838/2025, asupra veniturilor datorate debitorului de către terţul poprit, în limita creanţei în cuantum de 4270,71lei. Obligă terţul poprit la plata către creditoare a unei cote în conformitate cu dispoziţiile art. 729 Cod procedură civilă din sumele datorate de acesta lunar debitorului, începând cu data de 28.01.2026 şi până la realizarea creanţei creditoarei în cuantum de 4270,71lei. Respinge cererea creditoarei de amendare a tertului poprit, ca neîntemeiată. În temeiul art. 453 alin. 1 şi 2 Cod procedură civilă, obliga terţul poprit să achite creditoarei suma de 20 de lei cu titlul de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 de zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Focşani. Pronunţată azi, 17.06.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.

Document: _Hotarare 6490/2026 · 2026-06-17

Dosar 14674/231/20252025-07-25 · Judecătoria FOCSANI · Terţ poprit

validare poprire · Fond

1 termen · ultima soluție: Admite cererea

2026-01-27 · 09:00

Admite cererea

Admite cererea de validare poprire, formulată de petentul BEJ Râpan Cornel, pentru creditoarea BT LEASING TRANSILVANIA IFN SA, în contradictoriu cu debitorul poprit Porumboiu Ionu? Daniel şi terţul poprit INTERANCO SRL, având ca obiect validare poprire. Validează poprirea înfiinţată prin Adresa nr. 315/RC/2021 din data de 09.07.2025 comunicată ter?ului poprit la 10.07.2025, atât pentru sumele ajunse la scadenţă, cât şi pentru cele scadente în viitor, validarea având efect de la data scadenţei, şi în consecinţă obligă terţul poprit să plătească creditorului suma datorată debitorului cu titlu de salariu şi alte venituri, până la 1/3 lunar, în limita creanţei datorate de acesta din urmă creditorului, respectiv în sumă de 64.310,37 lei, reprezentând debit ?i cheltuieli de executare. Dispune obligarea ter?ului poprit la plata către creditoare a sumei de 20 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Foc?ani. Solu?ie pusă la dispozi?ia păr?ilor prin intermediul grefei instan?ei, la data de 27.01.2026.

Document: _Hotarare 1027/2026 · 2026-01-27

Dosar 14072/231/20252025-07-17 · Judecătoria FOCSANI · Terţ poprit

validare poprire · Fond

1 termen · ultima soluție: Admite cererea

2025-12-10 · 09:00

Admite cererea

Admite cererea de chemare în judecată formulată de creditoarea ULTIMO PORTFOLIO INVESTMENT (LUXEMBOURG) SA, în contradictoriu cu terţul poprit INTERANCO SRL, debitorul PORUMBOIU MIRELA ANIŞOARA. Validează poprirea dispusă prin adresa de înfiinţare a popririi din data de 03.06.2025, emisă de către SCPEJ PLĂCINTĂ în dosarul de executare nr. 131/2025, asupra veniturilor datorate debitorului de către terţul poprit, în limita creanţei în cuantum de 18892,49 lei. Obligă terţul poprit la plata către creditoare a unei cote în conformitate cu dispoziţiile art. 729 Cod procedură civilă din sumele datorate de acesta lunar debitorului, începând cu data de 11.06.2025 şi până la realizarea creanţei creditoarei în cuantum de 18892,49 lei. În temeiul art. 453 alin. 1 şi 2 Cod procedură civilă, obliga terţul poprit să achite creditoarei suma de 20 de lei cu titlul de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 de zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Focşani. Pronunţată azi, 10.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.

Document: _Hotarare 13109/2025 · 2025-12-10

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
6704641
Număr de înregistrare
J1994001112394
Înmatriculare
7 decembrie 1994
EUID
ROONRC.J1994001112394
Formă juridică
SRL
Sediu social
Eroilor 100 Sat Suraia, Comuna Suraia Vrancea
Adresă fiscală
Eroilor 100 Suraia VRANCEA
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
4 ianuarie 1995
Înregistrare fiscală
15 ianuarie 2026
Telefon
0733045961 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
JOGHIU NICU-ALEXANDRU
administrator judiciar provizoriu
ŢIGĂNUŞ RADU

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 7 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
INTERANCO SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 04.01.1995
Înregistrare fiscală
4 ianuarie 1995
Număr registrul comerțului
J1994001112394
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea

Contact și adrese

Telefon
0733045961 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. VRANCEA, SAT SURAIA COM. SURAIA, EROILOR, NR.100
Strada sediului
Eroilor
Numărul sediului
100
Localitatea sediului
Sat Suraia Com. Suraia
Județul sediului
VRANCEA
Strada domiciliului fiscal
Eroilor
Numărul domiciliului fiscal
100
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Suraia Com. Suraia
Județul domiciliului fiscal
VRANCEA

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 martie 2025
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

33 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6812 Rev. 3Dezvoltare (promovare) imobiliară

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7732 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

CAEN 8123 Rev. 3Alte activități de curățenie

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență—2026-10-10Verificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-02Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul VranceaSat Suraia, Comuna SuraiaCAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI