Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/INTERIORS BY BESCHIERU S.R.L.

INTERIORS BY BESCHIERU S.R.L.

CUI 42565060 · SRL· Bucureşti Sectorul 1

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

INTERIORS BY BESCHIERU S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 1. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+8,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 628,4 K lei, față de 577,5 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât9,3%

Marja netă calculată este 9,3% în 2025, față de 22,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+325,3%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025628,4 K lei+8,8% față de anul anterior2020: 70.8832021: 316.4472022: 188.0212023: 606.3262024: 577.5442025: 628.352
Rezultat net 202558,4 K lei-54,5% față de anul anterior2020: 17.0052021: 134.3372022: 9.9062023: 286.3812024: 128.4182025: 58.395
Angajați 20251+0% față de anul anterior2022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 202558,6 K lei-54,4% față de anul anterior2020: 17.2052021: 151.5422022: 8.9242023: 279.4342024: 128.6182025: 58.595
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0314 K628 K2020: 70,9 K lei70,9 K20202021: 316,4 K lei316,4 K20212022: 188 K lei188 K20222023: 606,3 K lei606,3 K20232024: 577,5 K lei577,5 K20242025: 628,4 K lei628,4 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%23,6%47,2%Mediana sectorului (2025): 19,5% · n=28872020: 24%24%20202021: 42,5%42,5%20212022: 5,3%5,3%20222023: 47,2%47,2%20232024: 22,2%22,2%20242025: 9,3%9,3%2025

Cifra de afaceri: +8,8% față de anul anterior. Marja netă: 9,3%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii58,6 K lei-54,4% față de anul anterior
Datorii397,2 K lei+829,1% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri606,3 K lei577,5 K lei628,4 K lei+8,8% față de anul anterior
Rezultat net286,4 K lei128,4 K lei58,4 K lei-54,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii279,4 K lei128,6 K lei58,6 K lei-54,4% față de anul anterior
Datorii70,4 K lei42,8 K lei397,2 K lei+829,1% față de anul anterior
Creanțe193,9 K lei55,1 K lei234,5 K lei+325,3% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri9,3%19,5%n=2.88722,2%23,1%n=3.976
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)13,2%58,8%n=2.15475,1%65,8%n=2.949
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)89,2%40,4%n=2.15424,9%33,1%n=2.949
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)44,2%14,5%n=2.1542%13%n=2.949
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)13,1%16,6%n=2.15474,9%18,4%n=2.948
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive99,7%57,3%n=2.68999,8%56,9%n=3.710
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,63×1,73×n=3.4273,93×2,31×n=4.646
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360134,34 zile84,68 zilen=2.62734,37 zile71,53 zilen=3.487
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3605,43 zile15,18 zilen=1.2375,91 zile15,75 zilen=1.602
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați628.352 lei157.956 lein=1.650577.544 lei144.680 lein=2.393

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
628.352
Rezultat net
58.395
Angajați
1
Datorii
397.232
Active imobilizate
197.015
Active circulante
248.337
Capitaluri proprii
58.595
Venituri totale
628.925
Cheltuieli totale
556.582
Stocuri
9.479
Creanțe
234.486
Casă și conturi la bănci
4.372
Cheltuieli în avans
10.475
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
577.544
Rezultat net
128.418
Angajați
1
Datorii
42.755
Active imobilizate
3.382
Active circulante
167.991
Capitaluri proprii
128.618
Venituri totale
577.546
Cheltuieli totale
438.535
Stocuri
9.479
Creanțe
55.135
Casă și conturi la bănci
103.377
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
606.326
Rezultat net
286.381
Angajați
1
Datorii
70.447
Active imobilizate
6.282
Active circulante
343.599
Capitaluri proprii
279.434
Venituri totale
606.326
Cheltuieli totale
313.882
Stocuri
9.479
Creanțe
193.863
Casă și conturi la bănci
140.257
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
188.021
Rezultat net
9.906
Angajați
1
Datorii
121.020
Active imobilizate
1.591
Active circulante
128.353
Capitaluri proprii
8.924
Venituri totale
188.021
Cheltuieli totale
173.807
Stocuri
21.498
Creanțe
35.670
Casă și conturi la bănci
71.185
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
316.447
Rezultat net
134.337
Angajați
—
Datorii
14.648
Active imobilizate
4.774
Active circulante
161.416
Capitaluri proprii
151.542
Venituri totale
316.479
Cheltuieli totale
173.900
Stocuri
19.435
Creanțe
31.254
Casă și conturi la bănci
110.727
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
70.883
Rezultat net
17.005
Angajați
—
Datorii
21.675
Active imobilizate
8.111
Active circulante
30.769
Capitaluri proprii
17.205
Venituri totale
70.893
Cheltuieli totale
51.849
Stocuri
9.479
Creanțe
8.867
Casă și conturi la bănci
12.423
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2023-12-22 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
42565060
Număr de înregistrare
J2020005712407
Înmatriculare
2 iunie 2020
EUID
ROONRC.J2020005712407
Formă juridică
SRL
Sediu social
Ștefan Negulescu 9 Bucureşti Sectorul 1 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str Ștefan Negulescu 9 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
22 decembrie 2023
Înregistrare fiscală
30 martie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BESCHIERU NICOLETTA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
INTERIORS BY BESCHIERU S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 22.12.2023
Înregistrare fiscală
2 iunie 2020
Număr registrul comerțului
J2020005712407
Cod CAEN
7413
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ȘTEFAN NEGULESCU, NR.9, ET.2, AP.6
Cod poștal fiscal
11651
Strada sediului
Str. Ştefan Negulescu
Numărul sediului
9
Localitatea sediului
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
11651
Strada domiciliului fiscal
Str. Ştefan Negulescu
Numărul domiciliului fiscal
9
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
11651

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
1 august 2023
Perioada 2: TVA de la
1 aprilie 2022
Perioada 2: TVA până la
10 aprilie 2023
Perioada 2: Anulare operată la
10 aprilie 2023
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 august 2023
Actualizare TVA la încasare
13 iulie 2023
Publicare TVA la încasare
14 iulie 2023
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

11 activități autorizate

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4615 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CAEN 4616 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7411 Rev. 3Activități de design industrial și vestimentar

CAEN 7412 Rev. 3Design grafic și activități de comunicare vizuală

CAEN 7413 Rev. 3Activități de design de interior

CAEN 8130 Rev. 3Activități de întreținere peisagistică

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 1CAEN 7410
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI