Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/INTERLINK GROUP SRL

INTERLINK GROUP SRL

CUI 9320017 · SRL· Bucureşti Sectorul 2

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

INTERLINK GROUP SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 2. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+12,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 31,4 mil. lei, față de 27,8 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut8,6%

Marja netă calculată este 8,6% în 2025, față de 3,3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+62,2%

Datoriile raportate sunt 16,1 mil. lei în 2025, față de 10 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202531,4 mil. lei+12,9% față de anul anterior2020: 32.071.5422021: 26.100.5822022: 22.693.6092023: 22.781.6212024: 27.775.6292025: 31.355.215
Rezultat net 20252,7 mil. lei+192,6% față de anul anterior2020: 2.793.3052021: 3.138.4302022: 587.2212023: 929.6392024: 921.4702025: 2.695.841
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă2020: 282021: 332022: 262023: 302024: 28
Capitaluri proprii 20259,9 mil. lei+37,6% față de anul anterior2020: 6.413.4322021: 9.120.2202022: 5.622.5402023: 6.527.6282024: 7.172.0582025: 9.867.898
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate016 mil.32 mil.2020: 32,1 mil. lei32,1 mil.20202021: 26,1 mil. lei26,1 mil.20212022: 22,7 mil. lei22,7 mil.20222023: 22,8 mil. lei22,8 mil.20232024: 27,8 mil. lei27,8 mil.20242025: 31,4 mil. lei31,4 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%6%12%2020: 8,7%8,7%20202021: 12%12%20212022: 2,6%2,6%20222023: 4,1%4,1%20232024: 3,3%3,3%20242025: 8,6%8,6%2025Reper 2025: mediana sectorului 7,4% · n=88

Cifra de afaceri: +12,9% față de anul anterior.Marjă netă 8,6% · +5,3 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20247,2 mil. lei
20259,9 mil. lei

Datorii raportate

202410 mil. lei
202516,1 mil. lei

Disponibilități bănești

2024166,2 K lei
202549,1 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri22,8 mil. lei27,8 mil. lei31,4 mil. lei+12,9% față de anul anterior
Rezultat net929,6 K lei921,5 K lei2,7 mil. lei+192,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii6,5 mil. lei7,2 mil. lei9,9 mil. lei+37,6% față de anul anterior
Datorii11,7 mil. lei10 mil. lei16,1 mil. lei+62,2% față de anul anterior
Creanțe1,2 mil. lei1,8 mil. lei1,5 mil. lei-15,7% față de anul anterior
Angajați3028—Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă8,6%3,3%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 7,4% (n=88) · 2024: 5,9% (n=194)

Rezultat / active (A+B)10,4%5,4%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 12,6% (n=87) · 2024: 10,5% (n=190)

Rezultat / capitaluri proprii27,3%12,8%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 37% (n=90) · 2024: 37% (n=183)

Vânzări per angajat—991.987 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 1.579.065 lei (n=84) · 2024: 1.354.896 lei (n=182)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)38%41,9%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 34,1% (n=87) · 2024: 34,8% (n=190)

Datorii / active (A+B)62,1%58,2%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 65,5% (n=87) · 2024: 64,8% (n=190)

Ponderea activelor imobilizate75,6%50%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 8% (n=87) · 2024: 10,3% (n=190)

Active circulante / datorii totale0,39×0,86×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,34× (n=98) · 2024: 1,31× (n=207)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări17,7 zile23,7 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 66,6 zile (n=87) · 2024: 64,1 zile (n=193)

Stocuri în zile de vânzări54,6 zile85 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 30,5 zile (n=80) · 2024: 36 zile (n=177)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
31.355.215
Rezultat net
2.695.841
Angajați
—
Datorii
16.144.538
Active imobilizate
19.646.683
Active circulante
6.350.871
Capitaluri proprii
9.867.898
Venituri totale
37.370.491
Cheltuieli totale
34.232.090
Stocuri
4.757.209
Creanțe
1.544.577
Casă și conturi la bănci
49.085
Cheltuieli în avans
19.259
Venituri în avans
4.377
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
180.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
27.775.629
Rezultat net
921.470
Angajați
28
Datorii
9.954.221
Active imobilizate
8.555.746
Active circulante
8.554.481
Capitaluri proprii
7.172.058
Venituri totale
31.830.947
Cheltuieli totale
30.737.298
Stocuri
6.556.679
Creanțe
1.831.627
Casă și conturi la bănci
166.175
Cheltuieli în avans
23.865
Venituri în avans
7.813
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
180.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
22.781.621
Rezultat net
929.639
Angajați
30
Datorii
11.678.662
Active imobilizate
9.166.808
Active circulante
9.002.783
Capitaluri proprii
6.527.628
Venituri totale
26.484.438
Cheltuieli totale
25.365.622
Stocuri
6.755.915
Creanțe
1.158.509
Casă și conturi la bănci
1.088.359
Cheltuieli în avans
48.262
Venituri în avans
11.563
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
180.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
22.693.609
Rezultat net
587.221
Angajați
26
Datorii
10.679.495
Active imobilizate
5.692.613
Active circulante
10.601.731
Capitaluri proprii
5.622.540
Venituri totale
23.659.558
Cheltuieli totale
22.945.472
Stocuri
8.909.356
Creanțe
885.880
Casă și conturi la bănci
806.495
Cheltuieli în avans
7.691
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
180.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
26.100.582
Rezultat net
3.138.430
Angajați
33
Datorii
7.269.999
Active imobilizate
5.330.533
Active circulante
11.052.000
Capitaluri proprii
9.120.220
Venituri totale
28.278.561
Cheltuieli totale
24.674.457
Stocuri
9.492.208
Creanțe
1.139.230
Casă și conturi la bănci
420.562
Cheltuieli în avans
9.529
Venituri în avans
1.843
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
180.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
32.071.542
Rezultat net
2.793.305
Angajați
28
Datorii
4.239.459
Active imobilizate
2.177.294
Active circulante
8.476.559
Capitaluri proprii
6.413.432
Venituri totale
32.564.664
Cheltuieli totale
29.325.958
Stocuri
6.069.429
Creanțe
1.955.924
Casă și conturi la bănci
371.491
Cheltuieli în avans
881
Venituri în avans
1.843
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
180.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-11-03

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-25Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-11-16 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

4 dosare cu nume identic · 2021-11-02–2026-11-03 · verificat 2026-11-03.

Dosar 21067/300/20262026-06-04 · Judecătoria SECTORUL2BUCURESTI · Pârât

cerere de valoare redusă · Fond

1 termen · ultima soluție: indisponibilă

2027-02-10 · 12:00

Soluție indisponibilă

Dosar 10365/300/20262026-03-24 · Judecătoria SECTORUL2BUCURESTI · Pârât

Cerere în anulare (OUG 119/2007) · Fond

3 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2026-09-22 · 08:30

Respinge cererea

Respinge cererea în anulare formulată de reclamanta-creditoare PER ENTERPRISES SRL în contradictoriu cu pârâta-debitoare INTERLINK GROUP SRL. Respinge cererea reclamantei-creditoare de obligare a pârâtei-debitoare la plata cheltuielilor de judecată, ca neîntemeiată. Definitivă. Pronunţată astăzi, 22.09.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.

Document: _Hotarare 14023/2026 · 2026-09-22

2026-09-08 · 12:00

Amână cauza

Termen introdus din eroare.

2026-09-08 · 12:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 22.09.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.09.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-09-08

Dosar 21820/300/20252025-07-23 · Judecătoria SECTORUL2BUCURESTI · Pârât

ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond

2 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2026-02-10 · 10:00

Respinge cererea

Respinge cererea de emitere a ordonanţei de plată ca neîntemeiată. Cu drept de a formula cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se depune la Judecătoria Sector 2. Pronunţată azi, 10.02.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: _Hotarare 1421/2026 · 2026-02-10

2025-10-16 · 09:00

Alte cauze

În baza Hotărârii nr. 3/27.08.2025, a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Sectorului 2 Bucureşti, dispune suspendarea soluţionării prezentei cauze.

Document: Rezolutie · 2025-10-16

Dosar 25512/94/20242024-09-23 · Judecătoria BUFTEA · Terţ poprit

validare poprire 2282/SS/2022 · Fond

1 termen · ultima soluție: Admite cererea

2025-05-09 · 08:30

Admite cererea

Admite cererea de validare a popririi, formulată de creditorul KREDYT INKASO INVESTMENTS RO S.A., în contradictoriu cu debitorul ION ANTON şi terţul poprit INTERLINK GROUP S.R.L.. Dispune validarea popririi înfiinţate în dosarul execuţional 2282/SS/2022 al BEJA Sterca şi Sandu asupra sumelor de bani datorate debitorului de către terţul poprit, până la concurenţa sumei de 1864,73 lei, cu respectarea limitelor prevăzute de art. 729 din C. pr. civ. Obligă pe terţul poprit să plătească creditorului în limita creanţei poprite, suma datorată debitorului. Obligă pe terţul poprit la plata către creditor a cheltuielilor de judecată în cuantum de 20 de lei reprezentând taxă judiciară de timbru. Cu drept de apel în termen de 5 de zile de la comunicare, cerere care se depune la Judecătoria Buftea. Pronunţată astăzi, 09.05.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: Hotarare 6063/2025 · 2025-05-09

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

1 dosare distincte cu nume de administratori menționate împreună cu numele firmei · verificat 2026-11-03.

Dosar 21067/300/20262026-06-04 · Judecătoria SECTORUL2BUCURESTI · Litigiicuprofesionistii

cerere de valoare redusă

Nume publicate de ONRC: TUNSOIU CRISTIAN STEFAN

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

208 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
9320017
Număr de înregistrare
J1997002422404
Înmatriculare
31 martie 1997
EUID
ROONRC.J1997002422404
Formă juridică
SRL
Sediu social
SFÂNTA TREIME 14 Bucureşti Sectorul 2 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str SFÂNTA TREIME 14 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
16 noiembrie 2021
Înregistrare fiscală
4 august 2025
Telefon
0736335172 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
TUNSOIU CRISTIAN STEFAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 7 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
INTERLINK GROUP SRL
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 16.11.2021
Înregistrare fiscală
7 aprilie 1997
Număr registrul comerțului
J1997002422404
Cod CAEN
4650
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti

Contact și adrese

Telefon
0736335172 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR SFÂNTA TREIME, NR.14, CAMERA NR. 1
Cod poștal fiscal
23728
Strada sediului
Str. Sfânta Treime
Numărul sediului
14
Localitatea sediului
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
23728
Detalii sediu
camera nr. 1
Strada domiciliului fiscal
Str. Sfânta Treime
Numărul domiciliului fiscal
14
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
23728
Detalii domiciliu fiscal
camera nr. 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 iunie 1997
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (208) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

APA SERVICE SA37 din 208 înregistrări (17,8%) · Vezi relația

S.C. APA-CANAL ILFOV S.A.15 din 208 înregistrări (7,2%) · Vezi relația

SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI12 din 208 înregistrări (5,8%) · Vezi relația

RATBV S.A.10 din 208 înregistrări (4,8%) · Vezi relația

Directia Nationala de Probatiune9 din 208 înregistrări (4,3%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Computer de birou (Rev.2)51 din 208 înregistrări (24,5%) · Vezi selecția

Imprimante laser (Rev.2)18 din 208 înregistrări (8,7%) · Vezi selecția

Diverse piese de schimb (Rev.2)18 din 208 înregistrări (8,7%) · Vezi selecția

Computere portabile (Rev.2)16 din 208 înregistrări (7,7%) · Vezi selecția

Hardware pentru unitatea centrala (Rev.2)15 din 208 înregistrări (7,2%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

25 iunie 2026Achiziție directă

Monitor LED Gaming Curbat 49 inch OptimX MT49j, Double Full HD 3840 x 1080, 144Hz, 2x HDMI, 2x Displ

Autoritate: Unitatea Militara 01812

CPV 33195100-4 — Monitoare (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 33195100-4

Vezi detaliile atribuirii →
9.256 leiValoare publicată
23 iunie 2026Achiziție directă

Laptop DELL Latitude 7420, Intel Core i5-1135G7 2.40 - 4.20GHz, 16GB DDR4, 512GB SSD M.2, 14" FHD, W

Autoritate: S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani

CPV 30213100-6 — Computere portabile (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30213100-6

Vezi detaliile atribuirii →
6.377 leiValoare publicată
22 iunie 2026Achiziție directă

Pachet Calculator Second Hand HP ProDesk 400 G4 Mini PC, Intel Core i5-8500T 2.10 - 3.50GHz, 8GB DDR

Autoritate: SPITALUL ORASENESC HIRLAU

CPV 30213300-8 — Computer de birou (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30213300-8

Vezi detaliile atribuirii →
2.380 leiValoare publicată
15 iunie 2026Achiziție directă

Calculator DELL OptiPlex 3080 SFF, Intel Core i5-10500 2.90 - 4.70GHz, 16GB DDR4, 512GB SSD + Window

Autoritate: S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani

CPV 30213300-8 — Computer de birou (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30213300-8

Vezi detaliile atribuirii →
1.735 leiValoare publicată
12 iunie 2026Achiziție directă

Imprimanta etichete si AWB OptimX Pro H-910, 32-110mm, viteza de printare 152mm/s, USB, Bluetooth, S

Autoritate: SPITALUL MUNICIPAL BLAJ

CPV 30232100-5 — Imprimante si trasatoare (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30232100-5

Vezi detaliile atribuirii →
469 leiValoare publicată
5 iunie 2026Achiziție directă

Calculator DELL OptiPlex 3080 SFF, Intel Core i5-10500 2.90 - 4.70GHz, 16GB DDR4, 512GB SSD + Window

Autoritate: S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani

CPV 30213300-8 — Computer de birou (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30213300-8

Vezi detaliile atribuirii →
3.469 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Municipiul București

Sedii secundare administrate fiscal

ANAF publică 1 sedii secundare pentru această firmă în lista în vigoare de la 2024-07-01. CUI-ul unui sediu secundar este un cod de înregistrare fiscală și nu indică automat o persoană juridică separată.

Distribuție pe județe

Ilfov1 sedii

Denumire publicatăCUI sediuJudeț
INTERLINK GROUP SRL-PUNCT DE LUCRU45305544Ilfov

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

4 înregistrări · valoare publicată 5.674.253 lei · 28 iunie 2022–28 martie 2023

SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 228 martie 2023 · SA.105503/2022 · 2.700.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 228 martie 2023 · SA.105503/2022 · 343.453 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
versiune 4 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1928 iunie 2022 · SA.100996/2021 · 2.400.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 80%
versiune 4 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1928 iunie 2022 · SA.100996/2021 · 230.800 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

10 activități autorizate

CAEN 2620 Rev. 2Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

CAEN 3313 Rev. 2Repararea echipamentelor electronice și optice

CAEN 3319 Rev. 2Repararea altor echipamente

CAEN 4651 Rev. 2Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 6202 Rev. 2Activități de consultanță în tehnologia informației

CAEN 6203 Rev. 2Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 9511 Rev. 2Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-03Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 2CAEN 4651
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI