Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/INTERSERV SRL

INTERSERV SRL

CUI 17074789 · SRL· Municipiul Brăila

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

INTERSERV SRL are sediul în Municipiul Brăila. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+1,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 7,2 mil. lei, față de 7 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât3,6%

Marja netă calculată este 3,6% în 2025, față de 14% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+5.807,9%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20257,2 mil. lei+1,6% față de anul anterior2020: 4.128.2252021: 5.712.3122022: 6.118.6142023: 6.697.4002024: 7.047.2752025: 7.162.227
Rezultat net 2025259 K lei-73,8% față de anul anterior2020: 838.2462021: 2.362.6852022: 1.685.7392023: 1.469.6112024: 987.7452025: 258.972
Angajați 202538Neschimbat față de anul anterior2020: 482021: 512022: 332023: 342024: 382025: 38
Capitaluri proprii 20252,4 mil. lei-42,4% față de anul anterior2020: 4.263.3112021: 3.201.1712022: 1.685.9792023: 3.121.6182024: 4.109.3632025: 2.368.335
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate04 mil.7 mil.2020: 4,1 mil. lei4,1 mil.20202021: 5,7 mil. lei5,7 mil.20212022: 6,1 mil. lei6,1 mil.20222023: 6,7 mil. lei6,7 mil.20232024: 7 mil. lei7 mil.20242025: 7,2 mil. lei7,2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%20,7%41,4%2020: 20,3%20,3%20202021: 41,4%41,4%20212022: 27,6%27,6%20222023: 21,9%21,9%20232024: 14%14%20242025: 3,6%3,6%2025Reper 2025: mediana sectorului 5,6% · n=775

Cifra de afaceri: +1,6% față de anul anterior.Marjă netă 3,6% · -10,4 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20244,1 mil. lei
20252,4 mil. lei

Datorii raportate

2024229,9 K lei
20252,3 mil. lei

Disponibilități bănești

2024387,3 K lei
2025287,5 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri6,7 mil. lei7 mil. lei7,2 mil. lei+1,6% față de anul anterior
Rezultat net1,5 mil. lei987,7 K lei259 K lei-73,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii3,1 mil. lei4,1 mil. lei2,4 mil. lei-42,4% față de anul anterior
Datorii289 K lei229,9 K lei2,3 mil. lei+898,7% față de anul anterior
Creanțe73,9 K lei32,4 K lei1,9 mil. lei+5.807,9% față de anul anterior
Angajați343838Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă3,6%14%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 5,6% (n=775) · 2024: 7% (n=1.623)

Rezultat / active (A+B)5,6%22,8%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 8,9% (n=777) · 2024: 10% (n=1.646)

Rezultat / capitaluri proprii10,9%24%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 37,7% (n=680) · 2024: 31,6% (n=1.442)

Vânzări per angajat188.480 lei185.455 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 249.345 lei (n=736) · 2024: 224.240 lei (n=1.505)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)51,6%95,1%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 38,7% (n=777) · 2024: 41,3% (n=1.647)

Datorii / active (A+B)50%5,3%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 60,4% (n=777) · 2024: 57,3% (n=1.647)

Ponderea activelor imobilizate14%16,4%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 56,8% (n=777) · 2024: 54,2% (n=1.647)

Active circulante / datorii totale1,72×15,72×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,67× (n=829) · 2024: 0,72× (n=1.806)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări96,2 zile1,7 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 23,6 zile (n=763) · 2024: 24,9 zile (n=1.572)

Stocuri în zile de vânzări19 zile17,8 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 9,6 zile (n=752) · 2024: 11,5 zile (n=1.555)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
7.162.227
Rezultat net
258.972
Angajați
38
Datorii
2.295.644
Active imobilizate
641.333
Active circulante
3.948.885
Capitaluri proprii
2.368.335
Venituri totale
7.444.774
Cheltuieli totale
7.138.063
Stocuri
378.437
Creanțe
1.912.967
Casă și conturi la bănci
287.481
Cheltuieli în avans
73.761
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
7.047.275
Rezultat net
987.745
Angajați
38
Datorii
229.864
Active imobilizate
709.440
Active circulante
3.613.525
Capitaluri proprii
4.109.363
Venituri totale
7.235.283
Cheltuieli totale
6.115.168
Stocuri
347.560
Creanțe
32.380
Casă și conturi la bănci
387.290
Cheltuieli în avans
16.262
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.697.400
Rezultat net
1.469.611
Angajați
34
Datorii
289.001
Active imobilizate
483.832
Active circulante
2.926.787
Capitaluri proprii
3.121.618
Venituri totale
6.753.988
Cheltuieli totale
5.226.381
Stocuri
302.893
Creanțe
73.949
Casă și conturi la bănci
1.003.650
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.118.614
Rezultat net
1.685.739
Angajați
33
Datorii
311.718
Active imobilizate
424.832
Active circulante
1.572.865
Capitaluri proprii
1.685.979
Venituri totale
6.264.092
Cheltuieli totale
4.534.433
Stocuri
301.547
Creanțe
262.466
Casă și conturi la bănci
1.008.852
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.712.312
Rezultat net
2.362.685
Angajați
51
Datorii
252.838
Active imobilizate
143.657
Active circulante
3.310.352
Capitaluri proprii
3.201.171
Venituri totale
6.522.591
Cheltuieli totale
4.065.640
Stocuri
236.892
Creanțe
122.464
Casă și conturi la bănci
1.150.996
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
4.128.225
Rezultat net
838.246
Angajați
48
Datorii
215.101
Active imobilizate
150.990
Active circulante
5.007.379
Capitaluri proprii
4.263.311
Venituri totale
4.397.138
Cheltuieli totale
3.533.873
Stocuri
262.415
Creanțe
157.360
Casă și conturi la bănci
3.387.604
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
679.957
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-05

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2004-12-23 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-10-04–2026-10-05 · verificat 2026-10-05.

Dosar 11/196/20262026-01-05 · Judecătoria BRAILA · Terţ poprit

validare poprire · Fond

3 termene · ultima soluție: Admite cererea

2026-06-05 · 9:00

Admite cererea

Admite cererea formulată de creditorul INVESTCAPITAL LTD în contradictoriu cu terţul poprit INTERSERV SRL şi debitorul ŢIGĂU PARASCHIV având ca obiect validare poprire. Validează poprirea înfiinţată în favoarea creditoarei prin adresa emisă la data de 25.11.2025 de BEJ Mircea Bogdan-COnstantin asupra salariului datorat debitorului de către terţul poprit până la concurenţa sumei de 8777.41lei. Obligă terţul poprit să plătească creditoruluii, în limita creanţei de 8777.41lei, sumele de bani reprezentând 1/3 din venitul lunar net al debitorului, ajunse la scadenţă, începând cu data comunicării adresei de înfiinţare a popririi, respectiv 08.12.2025, cât şi sumele ce vor fi scadente în viitor. Obiligă terţul poprit la plata sumei de 20 de lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, către INVESTCAPITAL LTD. Respinge cererea de amendare a terţului poprit. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Brăila. Pronunţată astăzi, 05.06.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: _Hotarare 3829/2026 · 2026-06-05

2026-05-22 · 9:00

Amână pronunţarea

Amână pronun?area în cauză la data de 05.06.2026, pentru când solu?ia va fi pusă la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instantei.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-05-22

2026-05-11 · 9:00

Amână pronunţarea

Se acordă termen la data de 22.05.2026, vederea deliberării şi pronunţării, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-05-11

Dosar 11582/196/20242024-06-12 · Judecătoria BRAILA · Petent

anulare proces verbal de contravenţie SERIA L NR. 19699/23.04.2024 · Fond

5 termene · ultima soluție: Ia act de renunţare la judecată

2026-02-11 · 11:00

Ia act de renunţare la judecată

Ia act de renunţarea la cererea de chemare în judecată formulată de petenta INTERSERV SRL. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Brăila sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată, azi, la data de 11.02.2026, în şedinţă publică.

Document: _Hotarare 913/2026 · 2026-02-11

2025-10-15 · 09:00

Amână cauza

Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor nr. 3/26.08.2025, va amâna cauza la data de 11.02.2026.

Document: incheieredesedinta · 2025-10-15

2025-06-04 · 09:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 15.10.2025, pentru a se efectua raportul de expertiza.

Document: incheieredesedinta · 2025-06-04

2025-04-16 · 11:00

Amână cauza

Pentru îndeplinirea unor obligaţii, amână judecarea cauzei la data de 04.06.2025.

Document: incheieredesedinta · 2025-04-16

2024-12-11 · 11:00

Amână cauza

îndeplinirea unor obligaţii

Document: incheieredesedinta · 2024-12-11

Dosar 7157/196/20242024-04-10 · Judecătoria BRAILA · Debitor

ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond

3 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2024-07-10 · 09:00

Respinge cererea

Respinge, ca inadmisibilă, cererea de emitere a unei ordonan?e de plată formulate de creditoarea TOUCHED MARKETING S.R.L. în contradictoriu cu debitoarea S.C. INTERSERV S.R.L.. Obligă creditoarea la plata către debitoare a sumei de 3.000 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de cerere în anulare pentru creditoare, în termen de 10 zile de la comunicare. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 10.07.2024.

Document: Hotarare 4693/2024 · 2024-07-10

2024-06-26 · 13:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 10.07.2024

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-06-26

2024-05-15 · 14:00

Amână cauza

În vederea angajării unui apărător pentru intimat se acordă termen la data de 26.06.2024

Document: incheieredesedinta · 2024-05-15

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
17074789
Număr de înregistrare
J2004001106097
Înmatriculare
23 decembrie 2004
EUID
ROONRC.J2004001106097
Formă juridică
SRL
Sediu social
PARCULUI 5 Municipiul Brăila Brăila · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Şos PARCULUI 5 Brăila BRĂILA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
23 decembrie 2004
Înregistrare fiscală
25 martie 2025
Telefon
0720330852 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CRISTACHE-NEACȘU ANA-MARIA
administrator
ȘOACĂTE VASILE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
INTERSERV SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 23.12.2004
Înregistrare fiscală
23 decembrie 2004
Număr registrul comerțului
J2004001106097
Cod CAEN
5611
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila

Contact și adrese

Telefon
0720330852 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, ŞOS. PARCULUI, NR.5, CAMERA 3 DIN CLADIREA C3
Strada sediului
Şos. Parcului
Numărul sediului
5
Localitatea sediului
Mun. Brăila
Județul sediului
BRĂILA
Detalii sediu
camera 3 din cladirea C3
Strada domiciliului fiscal
Şos. Parcului
Numărul domiciliului fiscal
5
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Brăila
Județul domiciliului fiscal
BRĂILA
Detalii domiciliu fiscal
camera 3 din cladirea C3

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
27 decembrie 2004
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 februarie 2014
Actualizare TVA la încasare
31 ianuarie 2014
Publicare TVA la încasare
1 februarie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

1 înregistrare · valoare publicată 725.925 lei · 11 decembrie 2020

Sprijin pentru IMM-uri în vederea depășirii crizei economice generate de pandemia de COVID-1911 decembrie 2020 · SA.58166/2020 · 725.925 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · Direcția Generală Creștere Inteligentă și Digitalizare

Intensitate publicată: 100%

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

32 activități autorizate

CAEN 1071 Rev. 3Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

CAEN 1072 Rev. 3Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie

CAEN 1073 Rev. 3Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar

CAEN 1082 Rev. 3Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase

CAEN 1085 Rev. 3Fabricarea de mâncăruri preparate

CAEN 3299 Rev. 3Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

CAEN 4617 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4631 Rev. 3Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor

CAEN 4632 Rev. 3Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște

CAEN 4634 Rev. 3Comerț cu ridicata al băuturilor

CAEN 4635 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor din tutun

CAEN 4637 Rev. 3Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente

CAEN 4638 Rev. 3Comerț cu ridicata specializat al altor alimente

CAEN 4639 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5510 Rev. 3Hoteluri și alte facilități de cazare similare

CAEN 5611 Rev. 3Restaurante

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5622 Rev. 3Alte servicii de alimentație n.c.a.

CAEN 5630 Rev. 3Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 6831 Rev. 3Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

CAEN 7420 Rev. 3Activități fotografice

CAEN 7721 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 9020 Rev. 3Activități de interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9311 Rev. 3Activități ale bazelor sportive

CAEN 9313 Rev. 3Activități ale centrelor de fitness

CAEN 9319 Rev. 3Alte activități sportive n.c.a

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-05Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BrăilaMunicipiul BrăilaCAEN 5611
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI