Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/INTERSTAR SERVICES SRL

INTERSTAR SERVICES SRL

CUI 21703399 · SRL· Bucureşti Sectorul 3

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

INTERSTAR SERVICES SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 3. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+71,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 629 K lei, față de 366,2 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut-6,8%

Marja netă calculată este -6,8% în 2025, față de -16,7% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+32,7%

Datoriile raportate sunt 750 K lei în 2025, față de 565,1 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
36/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025629 K lei+71,8% față de anul anterior2020: 38.7032021: 3.0302022: 1.5402023: 210.4612024: 366.1832025: 629.041
Rezultat net 2025-42,8 K leiPierdere redusă cu 30%2020: -11.6042021: 3762022: -18.7422023: -13.9102024: -61.1622025: -42.809
Angajați 20252+100% față de anul anterior2022: 12023: 12024: 12025: 2
Capitaluri proprii 2025-103,8 K leiDeficit de capital majorat cu 70,2%2020: 32.4312021: 32.8072022: 14.0652023: 1552024: -61.0072025: -103.816
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0315 K629 K2020: 38,7 K lei38,7 K20202021: 3 K lei3 K20212022: 1,5 K lei1,5 K20222023: 210,5 K lei210,5 K20232024: 366,2 K lei366,2 K20242025: 629 K lei629 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-1.217%-602,3%12,4%2020: -30%-30%20202021: 12,4%12,4%20212022: -1.217%-1.217%20222023: -6,6%-6,6%20232024: -16,7%-16,7%20242025: -6,8%-6,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 3,7% · n=30.490

Cifra de afaceri: +71,8% față de anul anterior.Marjă netă -6,8% · +9,9 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024-61 K lei
2025-103,8 K lei

Datorii raportate

2024565,1 K lei
2025750 K lei

Disponibilități bănești

202423,9 K lei
202560,1 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri210,5 K lei366,2 K lei629 K lei+71,8% față de anul anterior
Rezultat net-13,9 K lei-61,2 K lei-42,8 K leiPierdere redusă cu 30%
Capitaluri proprii155 lei-61 K lei-103,8 K leiDeficit de capital majorat cu 70,2%
Datorii240,3 K lei565,1 K lei750 K lei+32,7% față de anul anterior
Creanțe78,3 K lei99,2 K lei18,6 K lei-81,3% față de anul anterior
Angajați112+100% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă-6,8%-16,7%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 3,7% (n=30.490) · 2024: 3,2% (n=2.846)

Rezultat / active (A+B)-6,6%-12,1%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 3,5% (n=27.263) · 2024: 2,1% (n=2.044)

Vânzări per angajat314.521 lei366.183 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 278.223 lei (n=25.896) · 2024: 177.754 lei (n=2.232)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)-16,1%-12,1%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 24,6% (n=27.272) · 2024: 29,3% (n=2.046)

Datorii / active (A+B)116,1%112,1%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 76,6% (n=27.272) · 2024: 69,2% (n=2.046)

Ponderea activelor imobilizate68,6%37%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 32,1% (n=27.272) · 2024: 15,8% (n=2.046)

Active circulante / datorii totale0,27×0,56×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,8× (n=37.880) · 2024: 1,09× (n=3.332)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări10,6 zile97,5 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 61,2 zile (n=29.162) · 2024: 44,2 zile (n=2.539)

Stocuri în zile de vânzări70,9 zile191,4 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 5,4 zile (n=16.095) · 2024: 38,1 zile (n=1.789)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
629.041
Rezultat net
-42.809
Angajați
2
Datorii
749.954
Active imobilizate
443.530
Active circulante
202.608
Capitaluri proprii
-103.816
Venituri totale
629.041
Cheltuieli totale
658.628
Stocuri
123.946
Creanțe
18.582
Casă și conturi la bănci
60.080
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
366.183
Rezultat net
-61.162
Angajați
1
Datorii
565.133
Active imobilizate
186.346
Active circulante
317.780
Capitaluri proprii
-61.007
Venituri totale
374.855
Cheltuieli totale
430.147
Stocuri
194.663
Creanțe
99.209
Casă și conturi la bănci
23.908
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
210.461
Rezultat net
-13.910
Angajați
1
Datorii
240.283
Active imobilizate
138.718
Active circulante
101.720
Capitaluri proprii
155
Venituri totale
211.361
Cheltuieli totale
223.369
Stocuri
14.930
Creanțe
78.341
Casă și conturi la bănci
8.449
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.540
Rezultat net
-18.742
Angajați
1
Datorii
97.100
Active imobilizate
45.182
Active circulante
65.983
Capitaluri proprii
14.065
Venituri totale
1.540
Cheltuieli totale
20.282
Stocuri
14.636
Creanțe
42.187
Casă și conturi la bănci
9.160
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.030
Rezultat net
376
Angajați
—
Datorii
30.621
Active imobilizate
6.724
Active circulante
56.704
Capitaluri proprii
32.807
Venituri totale
3.030
Cheltuieli totale
2.603
Stocuri
14.636
Creanțe
36.268
Casă și conturi la bănci
5.800
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
38.703
Rezultat net
-11.604
Angajați
—
Datorii
32.621
Active imobilizate
7.641
Active circulante
60.441
Capitaluri proprii
32.431
Venituri totale
38.703
Cheltuieli totale
49.185
Stocuri
12.985
Creanțe
34.834
Casă și conturi la bănci
12.622
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
3.030
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

36/ 100Atenție moderată
3semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2013-03-06; reactivare la 2017-06-14. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2017-06-14
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-09

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2013-03-06; reactivare la 2017-06-14. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2017-06-14
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiReactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2025-05-22 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-08–2026-10-09 · verificat 2026-10-09.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
21703399
Număr de înregistrare
J2007008955404
Înmatriculare
9 mai 2007
EUID
ROONRC.J2007008955404
Formă juridică
SRL
Sediu social
MIHAI BRAVU 475 Bucureşti Sectorul 3 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Şos MIHAI BRAVU 475 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
22 mai 2025
Înregistrare fiscală
16 iunie 2025
Telefon
0726803326 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
FRONE DANIEL-ALIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
INTERSTAR SERVICES SRL
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 22.05.2025
Înregistrare fiscală
9 mai 2007
Număr registrul comerțului
J2007008955404
Cod CAEN
4941
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0726803326 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ŞOS MIHAI BRAVU, NR.475, CAMERA 1, ET.6, AP.62
Cod poștal fiscal
30314
Strada sediului
Şos. Mihai Bravu
Numărul sediului
475
Localitatea sediului
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
30314
Detalii sediu
CAMERA 1
Strada domiciliului fiscal
Şos. Mihai Bravu
Numărul domiciliului fiscal
475
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
30314
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
12 mai 2022
Perioada 2: TVA de la
10 octombrie 2017
Perioada 2: TVA până la
30 aprilie 2022
Perioada 2: Anulare operată la
2 mai 2022
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 3: TVA de la
15 mai 2007
Perioada 3: TVA până la
31 iulie 2012
Perioada 3: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
12 mai 2022
Actualizare TVA la încasare
12 mai 2022
Publicare TVA la încasare
13 mai 2022
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 decembrie 2023
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
6 martie 2013
Reactivare
14 iunie 2017
Publicarea deciziei
7 martie 2013

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

11 activități autorizate

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4781 Rev. 3Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4783 Rev. 3Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

CAEN 4933 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 5221 Rev. 3Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN 9531 Rev. 3Repararea și întreținerea autovehiculelor

CAEN 9532 Rev. 3Repararea și întreținerea motocicletelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-09Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 3CAEN 4941
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI