Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/IRIMARBREH BUSINESS S.R.L.

IRIMARBREH BUSINESS S.R.L.

CUI 39828158 · SRL· Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie

ActivăONRC · 2026-09-03

Inactivă fiscal la ANAFInactivare publicată la 2025-01-17. Starea este valabilă pentru data interogării.Vezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

IRIMARBREH BUSINESS S.R.L. are sediul în Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Inactivă fiscal la ANAFNecesită verificare

Inactivare publicată la 2025-01-17. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Datoriile au crescut+0,3%

Datoriile raportate sunt 52,4 K lei în 2025, față de 52,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil2020: 26.1352021: 1.0362022: 62.9732023: 52.7942024: 36.558
Rezultat net 2025-183 lei+90,2% față de anul anterior2020: -7.8982021: 5.0632022: 12.4562023: 7.6962024: -1.8672025: -183
Angajați 2025—Fără an comparabil2022: 12023: 1
Capitaluri proprii 20252,8 K lei-6,1% față de anul anterior2020: -2.6222021: 2.4412022: 19.9602023: 4.8892024: 3.0212025: 2.838
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate031 K63 K2020: 26,1 K lei26,1 K20202021: 1 K lei1 K20212022: 63 K lei63 K20222023: 52,8 K lei52,8 K20232024: 36,6 K lei36,6 K2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-30,2%229,2%488,7%Mediana sectorului (2025): -1,1% · n=97312020: -30,2%-30,2%20202021: 488,7%488,7%20212022: 19,8%19,8%20222023: 14,6%14,6%20232024: -5,1%-5,1%20242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii2,8 K lei-6,1% față de anul anterior
Datorii52,4 K lei+0,3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri52,8 K lei36,6 K lei—Fără an comparabil
Rezultat net7,7 K lei-1,9 K lei-183 lei+90,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii4,9 K lei3 K lei2,8 K lei-6,1% față de anul anterior
Datorii12,7 K lei52,2 K lei52,4 K lei+0,3% față de anul anterior
Creanțe99 lei99 lei99 lei+0% față de anul anterior
Angajați1——Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri—-1,1%n=9.731-5,1%-0,7%n=12.948
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-6,4%6,6%n=6.544-61,8%7,4%n=9.158
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,05×0,66×n=10.1521,06×0,8×n=13.197
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—11,33 zilen=6.4150,97 zile11,92 zilen=7.988
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360—4,64 zilen=2.30114,39 zile4,31 zilen=3.080

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-183
Angajați
—
Datorii
52.404
Active imobilizate
—
Active circulante
55.242
Capitaluri proprii
2.838
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
183
Stocuri
1.461
Creanțe
99
Casă și conturi la bănci
53.682
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
36.558
Rezultat net
-1.867
Angajați
—
Datorii
52.222
Active imobilizate
—
Active circulante
55.243
Capitaluri proprii
3.021
Venituri totale
36.558
Cheltuieli totale
38.425
Stocuri
1.461
Creanțe
99
Casă și conturi la bănci
53.683
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
52.794
Rezultat net
7.696
Angajați
1
Datorii
12.685
Active imobilizate
9.167
Active circulante
8.407
Capitaluri proprii
4.889
Venituri totale
61.313
Cheltuieli totale
51.312
Stocuri
—
Creanțe
99
Casă și conturi la bănci
8.308
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
62.973
Rezultat net
12.456
Angajați
1
Datorii
5.302
Active imobilizate
19.167
Active circulante
6.095
Capitaluri proprii
19.960
Venituri totale
62.973
Cheltuieli totale
50.405
Stocuri
—
Creanțe
99
Casă și conturi la bănci
5.996
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.036
Rezultat net
5.063
Angajați
—
Datorii
30.001
Active imobilizate
29.269
Active circulante
3.173
Capitaluri proprii
2.441
Venituri totale
18.086
Cheltuieli totale
12.992
Stocuri
—
Creanțe
99
Casă și conturi la bănci
3.074
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
26.135
Rezultat net
-7.898
Angajați
—
Datorii
12.412
Active imobilizate
8.124
Active circulante
1.383
Capitaluri proprii
-2.622
Venituri totale
26.135
Cheltuieli totale
33.298
Stocuri
—
Creanțe
99
Casă și conturi la bănci
1.284
Cheltuieli în avans
283
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-01-17. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-01-17. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-09-04 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39828158
Număr de înregistrare
J2018004236235
Înmatriculare
4 septembrie 2018
EUID
ROONRC.J2018004236235
Formă juridică
SRL
Sediu social
VIILOR 6 Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie Ilfov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str VIILOR 6 1 Decembrie ILFOV · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
4 septembrie 2018
Înregistrare fiscală
21 ianuarie 2025
Telefon
0767424477 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BUNEA RALUCA-CONSTANȚA
administrator
BUNEA RĂZVAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
IRIMARBREH BUSINESS S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 04.09.2018
Înregistrare fiscală
4 septembrie 2018
Număr registrul comerțului
J2018004236235
Cod CAEN
4933
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru

Contact și adrese

Telefon
0767424477 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, SAT 1 DECEMBRIE COM. 1 DECEMBRIE, STR. VIILOR, NR.6, CAMERA 6
Cod poștal fiscal
77005
Strada sediului
Str. Viilor
Numărul sediului
6
Localitatea sediului
Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie
Județul sediului
ILFOV
Codul poștal al sediului
77005
Detalii sediu
camera 6
Strada domiciliului fiscal
Str. Viilor
Numărul domiciliului fiscal
6
Localitatea domiciliului fiscal
Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie
Județul domiciliului fiscal
ILFOV
Cod poștal domiciliu fiscal
77005
Detalii domiciliu fiscal
camera 6

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
17 ianuarie 2025
Publicarea deciziei
17 ianuarie 2025

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

2 activități autorizate

CAEN 4933 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CAEN 9622 Rev. 3Activități de tratament și înfrumusețare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IlfovSat 1 Decembrie, Comuna 1 DecembrieCAEN 4932
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI