Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/IRON LADY GYM S.R.L.

IRON LADY GYM S.R.L.

CUI 45922035 · SRL· Municipiul Reghin

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

IRON LADY GYM S.R.L. are sediul în Municipiul Reghin. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-28,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 17,2 K lei, față de 24 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât2,6%

Marja netă calculată este 2,6% în 2025, față de 17,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+9%

Datoriile raportate sunt 27,8 K lei în 2025, față de 25,5 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202517,2 K lei-28,2% față de anul anterior2022: 45.8172023: 26.1002024: 23.9622025: 17.198
Rezultat net 2025446 lei-89,2% față de anul anterior2022: 2332023: -2.1662024: 4.1132025: 446
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 20251,7 K lei-47% față de anul anterior2022: 1.2332023: -9332024: 3.1802025: 1.686
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate023 K46 K2022: 45,8 K lei45,8 K20222023: 26,1 K lei26,1 K20232024: 24 K lei24 K20242025: 17,2 K lei17,2 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-8,3%4,4%17,2%Mediana sectorului (2025): 3,8% · n=38542022: 0,5%0,5%20222023: -8,3%-8,3%20232024: 17,2%17,2%20242025: 2,6%2,6%2025

Cifra de afaceri: -28,2% față de anul anterior. Marja netă: 2,6%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii1,7 K lei-47% față de anul anterior
Datorii27,8 K lei+9% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri26,1 K lei24 K lei17,2 K lei-28,2% față de anul anterior
Rezultat net-2,2 K lei4,1 K lei446 lei-89,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii-933 lei3,2 K lei1,7 K lei-47% față de anul anterior
Datorii24 K lei25,5 K lei27,8 K lei+9% față de anul anterior
Creanțe81 lei28,7 K lei22,3 K lei-22,2% față de anul anterior
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri2,6%3,8%n=3.85417,2%4,2%n=1.728
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive26,5%38,8%n=2.884129,3%29,9%n=1.231
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,06×0,78×n=4.5461,12×0,54×n=2.048
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360467,3 zile25,19 zilen=3.292430,88 zile24,48 zilen=1.425

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
17.198
Rezultat net
446
Angajați
—
Datorii
27.808
Active imobilizate
—
Active circulante
29.494
Capitaluri proprii
1.686
Venituri totale
17.198
Cheltuieli totale
16.665
Stocuri
—
Creanțe
22.324
Casă și conturi la bănci
7.170
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
23.962
Rezultat net
4.113
Angajați
—
Datorii
25.503
Active imobilizate
—
Active circulante
28.683
Capitaluri proprii
3.180
Venituri totale
28.680
Cheltuieli totale
23.864
Stocuri
—
Creanțe
28.680
Casă și conturi la bănci
3
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
26.100
Rezultat net
-2.166
Angajați
—
Datorii
23.983
Active imobilizate
7.076
Active circulante
15.850
Capitaluri proprii
-933
Venituri totale
26.100
Cheltuieli totale
28.266
Stocuri
15.727
Creanțe
81
Casă și conturi la bănci
42
Cheltuieli în avans
124
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
45.817
Rezultat net
233
Angajați
1
Datorii
59.610
Active imobilizate
9.435
Active circulante
49.868
Capitaluri proprii
1.233
Venituri totale
45.817
Cheltuieli totale
44.982
Stocuri
19.228
Creanțe
17.608
Casă și conturi la bănci
13.032
Cheltuieli în avans
1.540
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2025-05-28; reactivare la 2025-07-15. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2025-07-15

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2025-05-28; reactivare la 2025-07-15. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2025-07-15
Reactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-04-06 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
45922035
Număr de înregistrare
J2022000551269
Înmatriculare
6 aprilie 2022
EUID
ROONRC.J2022000551269
Formă juridică
SRL
Sediu social
Râului 16 4 Municipiul Reghin Mureş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str Râului 16 Reghin MUREŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
6 aprilie 2022
Înregistrare fiscală
26 ianuarie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
HĂRŞAN ANCA-MARIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
IRON LADY GYM S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 06.04.2022
Înregistrare fiscală
6 aprilie 2022
Număr registrul comerțului
J2022000551269
Cod CAEN
9531
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Reghin

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. RÂULUI, NR.16, PARTER, BL.4, AP.5
Strada sediului
Str. Râului
Numărul sediului
16
Localitatea sediului
Mun. Reghin
Județul sediului
MUREŞ
Detalii sediu
parter
Strada domiciliului fiscal
Str. Râului
Numărul domiciliului fiscal
16
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Reghin
Județul domiciliului fiscal
MUREŞ
Detalii domiciliu fiscal
parter

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 august 2025
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
28 mai 2025
Reactivare
15 iulie 2025
Publicarea deciziei
28 mai 2025

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Proiecte europene ale firmei

Legăturile folosesc CUI-ul beneficiarului când este publicat; în rest, numele și județul trebuie să indice o singură firmă.

Investiții în dezvoltarea societății IRON LADY GYM SRL2021-2027 · Program Tranziție Justă · MySMIS 354630 · CONTRACT SEMNAT

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

17 activități autorizate

CAEN 1611 Rev. 3Tăierea și rindeluirea lemnului

CAEN 1612 Rev. 3Prelucrarea și finisarea lemnului

CAEN 1621 Rev. 3Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn

CAEN 1622 Rev. 3Fabricarea parchetului asamblat în panouri

CAEN 1623 Rev. 3Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CAEN 1624 Rev. 3Fabricarea ambalajelor din lemn

CAEN 1625 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din lemn

CAEN 1626 Rev. 3Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală

CAEN 1627 Rev. 3Finisarea articolelor din lemn

CAEN 1628 Rev. 3Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite

CAEN 3100 Rev. 3Fabricarea de mobilă

CAEN 4672 Rev. 3Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

CAEN 9531 Rev. 3Repararea și întreținerea autovehiculelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul MureşMunicipiul ReghinCAEN 9531
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI