Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/JEANINE CLINIQUE S.R.L.

JEANINE CLINIQUE S.R.L.

CUI 36444420 · SRL· Sat Valea Seacă, Comuna Bălţăteşti

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

JEANINE CLINIQUE S.R.L. are sediul în Sat Valea Seacă, Comuna Bălţăteşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+8,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 602,7 K lei, față de 553,2 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut61,1%

Marja netă calculată este 61,1% în 2025, față de 47,7% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-90,1%

Datoriile raportate sunt 18,1 K lei în 2025, față de 184,1 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025602,7 K lei+8,9% față de anul anterior2020: 176.4712021: 259.3032022: 382.0292023: 508.6062024: 553.2392025: 602.684
Rezultat net 2025368,1 K lei+39,6% față de anul anterior2020: 126.5712021: 168.7092022: 233.8632023: 334.7212024: 263.7602025: 368.108
Angajați 20251+0% față de anul anterior2022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025368,3 K lei+39,5% față de anul anterior2020: 254.7712021: 260.8532022: 234.1032023: 334.9612024: 264.0002025: 368.348
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0301 K603 K2020: 176,5 K lei176,5 K20202021: 259,3 K lei259,3 K20212022: 382 K lei382 K20222023: 508,6 K lei508,6 K20232024: 553,2 K lei553,2 K20242025: 602,7 K lei602,7 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%35,9%71,7%Mediana sectorului (2025): 39,7% · n=112112020: 71,7%71,7%20202021: 65,1%65,1%20212022: 61,2%61,2%20222023: 65,8%65,8%20232024: 47,7%47,7%20242025: 61,1%61,1%2025

Cifra de afaceri: +8,9% față de anul anterior. Marja netă: 61,1%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii368,3 K lei+39,5% față de anul anterior
Datorii18,1 K lei-90,1% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri508,6 K lei553,2 K lei602,7 K lei+8,9% față de anul anterior
Rezultat net334,7 K lei263,8 K lei368,1 K lei+39,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii335 K lei264 K lei368,3 K lei+39,5% față de anul anterior
Datorii14,4 K lei184,1 K lei18,1 K lei-90,1% față de anul anterior
Creanțe277 K lei401,3 K lei313,9 K lei-21,8% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri61,1%39,7%n=11.21147,7%42%n=10.824
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)95,3%61,4%n=9.06758,9%69,6%n=8.517
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)4,7%35,2%n=9.06741,1%28,4%n=8.517
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)17,4%31,1%n=9.06710,4%27,8%n=8.517
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)95,3%42%n=9.06558,9%42,9%n=8.515
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive99,9%99,2%n=10.68399,9%97,8%n=10.301
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii17,59×2,09×n=11.9512,18×2,76×n=11.487
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360187,53 zile98,48 zilen=10.144261,14 zile60,53 zilen=9.273
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați602.684 lei256.476 lein=8.361553.239 lei232.116 lein=8.069

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
602.684
Rezultat net
368.108
Angajați
1
Datorii
18.141
Active imobilizate
67.296
Active circulante
319.122
Capitaluri proprii
368.348
Venituri totale
602.684
Cheltuieli totale
216.830
Stocuri
—
Creanțe
313.940
Casă și conturi la bănci
5.182
Cheltuieli în avans
71
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
553.239
Rezultat net
263.760
Angajați
1
Datorii
184.091
Active imobilizate
46.688
Active circulante
401.403
Capitaluri proprii
264.000
Venituri totale
553.239
Cheltuieli totale
273.213
Stocuri
—
Creanțe
401.308
Casă și conturi la bănci
95
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
508.606
Rezultat net
334.721
Angajați
1
Datorii
14.445
Active imobilizate
41.451
Active circulante
307.955
Capitaluri proprii
334.961
Venituri totale
508.606
Cheltuieli totale
168.901
Stocuri
—
Creanțe
277.022
Casă și conturi la bănci
30.933
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
382.029
Rezultat net
233.863
Angajați
1
Datorii
64.579
Active imobilizate
78.389
Active circulante
220.035
Capitaluri proprii
234.103
Venituri totale
391.718
Cheltuieli totale
148.187
Stocuri
—
Creanțe
151.781
Casă și conturi la bănci
68.254
Cheltuieli în avans
258
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
259.303
Rezultat net
168.709
Angajați
—
Datorii
1.616
Active imobilizate
107.906
Active circulante
154.563
Capitaluri proprii
260.853
Venituri totale
259.303
Cheltuieli totale
84.518
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
154.563
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
176.471
Rezultat net
126.571
Angajați
—
Datorii
6.829
Active imobilizate
81.505
Active circulante
179.839
Capitaluri proprii
254.771
Venituri totale
176.471
Cheltuieli totale
44.952
Stocuri
—
Creanțe
162.626
Casă și conturi la bănci
17.213
Cheltuieli în avans
256
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2016-08-22 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
36444420
Număr de înregistrare
J27/753/2016
Înmatriculare
22 august 2016
EUID
ROONRC.J27/753/2016
Formă juridică
SRL
Sediu social
125 Sat Valea Seacă, Comuna Bălţăteşti Neamţ
Adresă fiscală
125 Valea Seacă NEAMŢ
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
22 august 2016
Înregistrare fiscală
30 martie 2026
Telefon
0756841452 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
IOSUB IONELA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
JEANINE CLINIQUE S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 22.08.2016
Înregistrare fiscală
22 august 2016
Număr registrul comerțului
J27/753/2016
Cod CAEN
8622
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ

Contact și adrese

Telefon
0756841452 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. NEAMŢ, SAT VALEA SEACĂ COM. BĂLŢĂTEŞTI, NR.125
Cod poștal fiscal
617028
Numărul sediului
125
Localitatea sediului
Sat Valea Seacă Com. Bălţăteşti
Județul sediului
NEAMŢ
Codul poștal al sediului
617028
Numărul domiciliului fiscal
125
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Valea Seacă Com. Bălţăteşti
Județul domiciliului fiscal
NEAMŢ
Cod poștal domiciliu fiscal
617028

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 ianuarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

2 activități autorizate

CAEN 8622 Rev. 2Activități de asistență medicală specializată

CAEN 8690 Rev. 2Alte activități referitoare la sănătatea umană

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul NeamţSat Valea Seacă, Comuna BălţăteştiCAEN 8622
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI