Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/JORDI TRANSPORT LOGISTIC S.R.L.

JORDI TRANSPORT LOGISTIC S.R.L.

CUI 39083907 · SRL· Sat Coada Izvorului, Comuna Petreşti

ActivăONRC · 2026-09-03

Obligații fiscale restante publicate491.374 lei în total.Vezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

JORDI TRANSPORT LOGISTIC S.R.L. are sediul în Sat Coada Izvorului, Comuna Petreşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Obligații fiscale restante publicateNecesită verificare

491.374 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Datoriile au crescut+1%

Datoriile raportate sunt 575,4 K lei în 2025, față de 569,8 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil2020: 50.7312021: 168.3692022: 1.291.5652023: 882.272
Rezultat net 2025-34,1 K lei+61,6% față de anul anterior2020: 1.3292021: 56.5672022: 55.2392023: 258.2482024: -88.7842025: -34.092
Angajați 2025—Fără an comparabil2021: 22022: 32023: 3
Capitaluri proprii 2025162,7 K lei-17,3% față de anul anterior2020: -84.4972021: -27.9302022: 27.3102023: 285.5582024: 196.7742025: 162.682
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0646 K1 mil.2020: 50,7 K lei50,7 K20202021: 168,4 K lei168,4 K20212022: 1,3 mil. lei1,3 mil.20222023: 882,3 K lei882,3 K2023—2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%16,8%33,6%Mediana sectorului (2025): 3,7% · n=304902020: 2,6%2,6%20202021: 33,6%33,6%20212022: 4,3%4,3%20222023: 29,3%29,3%202320242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii162,7 K lei-17,3% față de anul anterior
Datorii575,4 K lei+1% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri882,3 K lei——Fără an comparabil
Rezultat net258,2 K lei-88,8 K lei-34,1 K lei+61,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii285,6 K lei196,8 K lei162,7 K lei-17,3% față de anul anterior
Datorii569,8 K lei569,8 K lei575,4 K lei+1% față de anul anterior
Creanțe722,4 K lei722,4 K lei722,4 K lei+0% față de anul anterior
Angajați3——Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)—24,6%n=27.27225,7%28,1%n=29.203
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)—76,6%n=27.27274,3%73%n=29.203
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)—32,1%n=27.2723,7%31,1%n=29.203
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)—3,5%n=27.263-11,6%2,7%n=29.187
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-21%26,7%n=25.155-45,1%21,3%n=26.850
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,28×0,8×n=37.8801,3×0,83×n=40.996

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-34.092
Angajați
—
Datorii
575.412
Active imobilizate
—
Active circulante
738.094
Capitaluri proprii
162.682
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
34.092
Stocuri
—
Creanțe
722.377
Casă și conturi la bănci
15.717
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-88.784
Angajați
—
Datorii
569.774
Active imobilizate
28.454
Active circulante
738.094
Capitaluri proprii
196.774
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
88.784
Stocuri
—
Creanțe
722.377
Casă și conturi la bănci
15.717
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
882.272
Rezultat net
258.248
Angajați
3
Datorii
569.774
Active imobilizate
117.238
Active circulante
738.094
Capitaluri proprii
285.558
Venituri totale
882.272
Cheltuieli totale
615.200
Stocuri
—
Creanțe
722.377
Casă și conturi la bănci
15.717
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.291.565
Rezultat net
55.239
Angajați
3
Datorii
245.949
Active imobilizate
137.385
Active circulante
135.874
Capitaluri proprii
27.310
Venituri totale
1.292.115
Cheltuieli totale
1.223.960
Stocuri
—
Creanțe
44.236
Casă și conturi la bănci
91.638
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
168.369
Rezultat net
56.567
Angajați
2
Datorii
306.046
Active imobilizate
193.936
Active circulante
84.180
Capitaluri proprii
-27.930
Venituri totale
168.411
Cheltuieli totale
110.161
Stocuri
—
Creanțe
50.048
Casă și conturi la bănci
34.132
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
50.731
Rezultat net
1.329
Angajați
—
Datorii
121.203
Active imobilizate
6.386
Active circulante
30.320
Capitaluri proprii
-84.497
Venituri totale
50.568
Cheltuieli totale
47.717
Stocuri
—
Creanțe
25.769
Casă și conturi la bănci
4.551
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Obligații fiscale restante publicate

491.374 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Obligații fiscale restante publicate

491.374 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-02-01 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat207.284 lei258.895 lei466.179 lei466.179 lei0 lei
Asigurări sociale13.870 lei4.128 lei17.998 lei17.998 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate5.548 lei1.649 lei7.197 lei7.197 lei0 lei

Observație ANAF: Insolvabil

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39083907
Număr de înregistrare
J15/130/2021
Înmatriculare
1 februarie 2021
EUID
ROONRC.J15/130/2021
Formă juridică
SRL
Sediu social
16 Sat Coada Izvorului, Comuna Petreşti Dâmboviţa
Adresă fiscală
16 Coada Izvorului DÂMBOVIŢA
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
1 februarie 2021
Înregistrare fiscală
11 iunie 2024

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
IORDACHE NICOLAE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
JORDI TRANSPORT LOGISTIC S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 01.02.2021
Înregistrare fiscală
26 martie 2018
Număr registrul comerțului
J15/130/2021
Cod CAEN
4941
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT COADA IZVORULUI COM. PETREŞTI, , NR.16
Numărul sediului
16
Localitatea sediului
Sat Coada Izvorului Com. Petreşti
Județul sediului
DÂMBOVIŢA
Numărul domiciliului fiscal
16
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Coada Izvorului Com. Petreşti
Județul domiciliului fiscal
DÂMBOVIŢA

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 august 2023
TVA până la
31 mai 2024
Anulare operată la
3 iulie 2024
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul DâmboviţaSat Coada Izvorului, Comuna PetreştiCAEN 4941
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI