Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/JURMY CONS FAYER S.R.L.

JURMY CONS FAYER S.R.L.

CUI 28264134 · SRL· Sat Dudu, Comuna Chiajna· Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

JURMY CONS FAYER S.R.L. are sediul în Sat Dudu, Comuna Chiajna și raportează activitatea alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-22,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 36,4 K lei, față de 46,9 K lei în 2023.

Bilanț 2024
Marja netă a coborât-19,2%

Marja netă calculată este -19,2% în 2024, față de 0% în 2023.

Calcul din bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
54/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202436,4 K lei-22,5% față de anul anterior2020: 7.9932021: 18.1672022: 56.8142023: 46.9472024: 36.381
Rezultat net 2024-7 K leiFără an comparabil2020: 02021: 02022: 02023: 02024: -6.990
Angajați 2024—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 202430,8 K lei-18,5% față de anul anterior2020: 69.1342021: 46.9462022: 32.3022023: 37.8222024: 30.833
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate028 K57 K2020: 8 K lei8 K20202021: 18,2 K lei18,2 K20212022: 56,8 K lei56,8 K20222023: 46,9 K lei46,9 K20232024: 36,4 K lei36,4 K2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-19,2%-9,1%1%Mediana sectorului (2024): 0% · n=4492020: 0%0%20202021: 0%0%20212022: 0%0%20222023: 0%0%20232024: -19,2%-19,2%2024

Cifra de afaceri: -22,5% față de anul anterior. Marja netă: -19,2%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii30,8 K lei-18,5% față de anul anterior
Datorii16,3 K lei-43,7% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri56,8 K lei46,9 K lei36,4 K lei-22,5% față de anul anterior
Rezultat net0 lei0 lei-7 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii32,3 K lei37,8 K lei30,8 K lei-18,5% față de anul anterior
Datorii43,9 K lei29 K lei16,3 K lei-43,7% față de anul anterior
Creanțe—3,7 K lei7,4 K lei+98% față de anul anterior
Angajați1——Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-19,2%0%n=4490%0%n=382
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)65,4%48,2%n=42756,6%55,3%n=380
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)34,6%48,4%n=42743,4%43,2%n=380
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)56,2%18,9%n=42776,4%19,1%n=380
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-14,8%0%n=4240%0%n=373
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-22,7%0%n=4350%0%n=381
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,26×1,42×n=5170,54×1,53×n=450
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36072,99 zile70,64 zilen=43328,57 zile71,86 zilen=371

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
36.381
Rezultat net
-6.990
Angajați
—
Datorii
16.336
Active imobilizate
26.528
Active circulante
20.641
Capitaluri proprii
30.833
Venituri totale
36.381
Cheltuieli totale
43.371
Stocuri
—
Creanțe
7.376
Casă și conturi la bănci
13.265
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
46.947
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
29.009
Active imobilizate
51.092
Active circulante
15.739
Capitaluri proprii
37.822
Venituri totale
46.947
Cheltuieli totale
40.117
Stocuri
—
Creanțe
3.726
Casă și conturi la bănci
12.013
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
56.814
Rezultat net
0
Angajați
1
Datorii
43.925
Active imobilizate
70.483
Active circulante
5.744
Capitaluri proprii
32.302
Venituri totale
56.814
Cheltuieli totale
51.789
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
5.744
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
18.167
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
61.797
Active imobilizate
93.978
Active circulante
14.765
Capitaluri proprii
46.946
Venituri totale
18.167
Cheltuieli totale
13.820
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
14.765
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
7.993
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
—
Active circulante
69.134
Capitaluri proprii
69.134
Venituri totale
7.993
Cheltuieli totale
6.755
Stocuri
—
Creanțe
63.277
Casă și conturi la bănci
5.857
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

54/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2018-09-21; reactivare la 2018-10-19. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2018-10-19
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-14

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2018-09-21; reactivare la 2018-10-19. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2018-10-19
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu pierderiReactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-13–2026-10-14 · verificat 2026-10-14.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
28264134
Număr de înregistrare
J2021002905230
Înmatriculare
10 mai 2021
EUID
ROONRC.J2021002905230
Formă juridică
SRL
Sediu social
TINERETULUI 4 1 Sat Dudu, Comuna Chiajna Ilfov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BORDEIANU MIHAI

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
JURMY CONS FAYER S.R.L.
Stare de înregistrare
RADIERE din data 10.03.2026
Înregistrare fiscală
29 martie 2011
Număr registrul comerțului
J2021002905230
Cod CAEN
8299
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru

Contact și adrese

Telefon
0785568992 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, SAT DUDU COM. CHIAJNA, STR. TINERETULUI, NR.4, BL.1, AP.67
Cod poștal fiscal
77041
Strada sediului
Str. Tineretului
Numărul sediului
4
Localitatea sediului
Sat Dudu Com. Chiajna
Județul sediului
ILFOV
Codul poștal al sediului
77041
Strada domiciliului fiscal
Str. Tineretului
Numărul domiciliului fiscal
4
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Dudu Com. Chiajna
Județul domiciliului fiscal
ILFOV
Cod poștal domiciliu fiscal
77041

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
21 septembrie 2018
Reactivare
19 octombrie 2018
Publicarea deciziei
25 septembrie 2018

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-14Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IlfovSat Dudu, Comuna ChiajnaCAEN 8299
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI