faliment
ONRC · 2026-09-03K & F SV CLUB SRL
falimentONRC · 2026-09-03
Rezumat
Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.
K & F SV CLUB SRL are sediul în Municipiul Cluj-Napoca. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Datoriile raportate sunt 258,3 K lei în 2025, față de 258,3 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriCifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | — | Fără an comparabil |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | Fără an comparabil |
| Capitaluri proprii | -73 K lei | -73 K lei | -73 K lei | +0% față de anul anterior |
| Datorii | 258,3 K lei | 258,3 K lei | 258,3 K lei | +0% față de anul anterior |
| Creanțe | 104,6 K lei | 104,6 K lei | 104,6 K lei | +0% față de anul anterior |
| Angajați | — | — | — | Fără an comparabil |
Repere financiare derivate
Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.
| Indicator | Formula | Firma 2025 | Sector 2025 | Firma 2024 | Sector 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Acoperirea datoriilor cu active circulante | active circulante / datorii | 0,72× | 0,74×n=335 | 0,72× | 0,76×n=520 |
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- —
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- —
- Datorii
- 258.342
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 185.387
- Capitaluri proprii
- -72.955
- Venituri totale
- 0
- Cheltuieli totale
- —
- Stocuri
- 3.611
- Creanțe
- 104.616
- Casă și conturi la bănci
- 77.160
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- —
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- —
- Datorii
- 258.342
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 185.387
- Capitaluri proprii
- -72.955
- Venituri totale
- 0
- Cheltuieli totale
- —
- Stocuri
- 3.611
- Creanțe
- 104.616
- Casă și conturi la bănci
- 77.160
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- —
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- —
- Datorii
- 258.341
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 185.387
- Capitaluri proprii
- -72.954
- Venituri totale
- 0
- Cheltuieli totale
- —
- Stocuri
- 3.611
- Creanțe
- 104.616
- Casă și conturi la bănci
- 77.160
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- —
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- —
- Datorii
- 258.341
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 185.387
- Capitaluri proprii
- -72.954
- Venituri totale
- 0
- Cheltuieli totale
- —
- Stocuri
- 3.611
- Creanțe
- 104.616
- Casă și conturi la bănci
- 77.160
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 4.335
- Rezultat net
- 4.335
- Angajați
- —
- Datorii
- 258.342
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 185.387
- Capitaluri proprii
- -72.955
- Venituri totale
- 4.335
- Cheltuieli totale
- 0
- Stocuri
- 3.611
- Creanțe
- 104.616
- Casă și conturi la bănci
- 77.160
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 12.493
- Rezultat net
- 5.018
- Angajați
- —
- Datorii
- 259.034
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 186.762
- Capitaluri proprii
- -72.272
- Venituri totale
- 12.493
- Cheltuieli totale
- 7.100
- Stocuri
- 3.611
- Creanțe
- 104.616
- Casă și conturi la bănci
- 78.535
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
faliment
ONRC · 2026-09-03Inactivare publicată la 2023-12-04. Starea este valabilă pentru data interogării.
ANAF · 2026-10-03146.179 lei în total.
ANAF · 2026-06-301 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-02Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2025Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
faliment
ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945Inactivare publicată la 2023-12-04. Starea este valabilă pentru data interogării.
ANAF · 2026-10-03146.179 lei în total.
ANAF · 2026-06-301 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-02Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2025Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2009-08-05 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-02 · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Obligații fiscale restante publicate
Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.
| Buget | Principal | Accesorii | Total | Necontestat | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|
| Buget de stat | 80.224 lei | 14.922 lei | 95.146 lei | 95.146 lei | 0 lei |
| Asigurări sociale | 19.621 lei | 15.406 lei | 35.027 lei | 35.027 lei | 0 lei |
| Șomaj | 361 lei | 844 lei | 1.205 lei | 1.205 lei | 0 lei |
| Sănătate | 8.157 lei | 6.644 lei | 14.801 lei | 14.801 lei | 0 lei |
Observație ANAF: Faliment
Istoric publicat
Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.
| Ediție | Total | Buget de stat | Asigurări sociale | Șomaj | Sănătate | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-06-30 | 146.179 lei | 95.146 lei | 35.027 lei | 1.205 lei | 14.801 lei | 0 lei |
| 2016-03-31 | 111.668 lei | 28.204 lei | 58.012 lei | 2.499 lei | 22.953 lei | 0 lei |
Proceduri de insolvență publicate
Date interconectate din registrul românesc al insolvenței, verificate automat la 2026-10-02.
Deschisă la 19/04/2024
1 dosar de insolvență
Deschidere: 19.04.2024
Practician în insolvență: PRESTIGIU SPRL · office@prestigiu.eu
50 publicări în BPI
31/08/2026 · BPI 21 369 din 01/09/2026
15/07/2026 · BPI 18 463 din 15/07/2026
22/06/2026 · BPI 16 464 din 22/06/2026
15/05/2026 · BPI 12 880 din 18/05/2026
24/04/2026 · BPI 10 938 din 27/04/2026
16/04/2026 · BPI 10 279 din 21/04/2026
13/01/2026 · BPI 7 647 din 23/03/2026
Dată act indisponibilă · BPI 7 647 din 23/03/2026
Dată act indisponibilă · BPI 7 647 din 23/03/2026
16/03/2026 · BPI 7 066 din 17/03/2026
12/02/2026 · BPI 4 118 din 16/02/2026
29/12/2025 · BPI 28 954 din 30/12/2025
29/12/2025 · BPI 28 954 din 30/12/2025
22/12/2025 · BPI 28 609 din 23/12/2025
18/12/2025 · BPI 28 282 din 18/12/2025
17/12/2025 · BPI 28 214 din 18/12/2025
24/11/2025 · BPI 26 131 din 26/11/2025
24/11/2025 · BPI 26 029 din 25/11/2025
29/09/2025 · BPI 21 057 din 30/09/2025
08/08/2025 · BPI 17 868 din 11/08/2025
16/07/2025 · BPI 16 456 din 18/07/2025
08/07/2025 · BPI 15 710 din 08/07/2025
08/07/2025 · BPI 15 710 din 08/07/2025
07/05/2025 · BPI 10 090 din 07/05/2025
24/03/2025 · BPI 6 358 din 25/03/2025
13/02/2025 · BPI 3 115 din 14/02/2025
12/02/2025 · BPI 2 903 din 12/02/2025
03/02/2025 · BPI 2 016 din 04/02/2025
22/01/2025 · BPI 1 360 din 27/01/2025
17/01/2025 · BPI 948 din 20/01/2025
05/12/2024 · BPI 22 015 din 05/12/2024
04/12/2024 · BPI 22 000 din 05/12/2024
26/11/2024 · BPI 21 361 din 27/11/2024
25/10/2024 · BPI 19 957 din 08/11/2024
Dată act indisponibilă · BPI 19 957 din 08/11/2024
28/10/2024 · BPI 19 289 din 30/10/2024
18/10/2024 · BPI 18 593 din 22/10/2024
13/09/2024 · BPI 15 853 din 16/09/2024
23/08/2024 · BPI 14 795 din 27/08/2024
10/07/2024 · BPI 12 751 din 10/07/2024
02/07/2024 · BPI 12 289 din 03/07/2024
20/06/2024 · BPI 11 794 din 21/06/2024
20/06/2024 · BPI 11 794 din 21/06/2024
20/06/2024 · BPI 11 794 din 21/06/2024
31/05/2024 · BPI 10 530 din 04/06/2024
31/05/2024 · BPI 10 530 din 04/06/2024
15/05/2024 · BPI 9 121 din 16/05/2024
19/04/2024 · BPI 8 445 din 08/05/2024
Dată act indisponibilă · BPI 8 445 din 08/05/2024
22/04/2024 · BPI 7 798 din 23/04/2024
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
3 dosare cu nume identic · 2021-10-11–2026-10-12 · verificat 2026-10-12.
antrenare raspundere 272/1285/2024/A1 DGRFP · Fond
2 termene · ultima soluție: Admis
Admis
Admite cererea formulată de reclamanta DIRECŢIA GENERALĂ REGIONALĂ a FINANŢELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA, în calitate de creditor al debitoarei K & F SV CLUB S.R.L., în faliment, reprezentate prin lichidator judiciar PRESTIGIU SPRL, în contradictoriu cu pârâtul GOJOL TIBERIU. Obligă pârâtul GOJOL TIBERIU la plata sumei de 151.845 lei cu titlu de pasiv al debitoarei K & F SV CLUB S.R.L. Executorie. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicarea sentin?ei prin publicarea în B.P.I., cererea de apel urmând a fi depusă la Tribunalul Specializat Cluj. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 29 iunie 2026.
Document: _Hotarare 1155/2026 · 2026-06-29
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea pentru data de 29 iunie 2026.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-06-12
deschiderea procedurii la cererea debitorului · Fond
10 termene · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
Amână cauza
Dispune continuarea procedurii falimentului debitoarei pentru solu?ionarea definitivă a dosarului asociat a1.
Document: incheieredesedinta · 2026-05-22
Amână cauza
Dispune continuarea procedurii falimentului debitoarei pentru solu?ionarea definitivă a dosarului asociat a1.
Document: incheieredesedinta · 2026-01-16
Amână cauza
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Specializat Cluj nr. 4/26 august 2025, prin care s-a hotărât adoptarea formei de protest, prin judecarea numai a cauzelor urgente şi reţinând că prezenta cauză nu se regăseşte pe lista cauzelor urgente astfel stabilite, va dispune amânarea cauzei şi stabilirea unui nou termen de judecată.
Document: incheieredesedinta · 2025-10-10
Amână cauza
Dispune continuarea procedurii falimentului debitoarei pentru valorificarea bunului aflat în patrimoniul acesteia.
Document: incheieredesedinta · 2025-05-23
Amână cauza
Dispune continuarea procedurii falimentului debitoarei pentru valorificarea bunului aflat în patrimoniul acesteia.
Document: incheieredesedinta · 2025-01-31
Admite cererea
Admite cererea administratorului judiciar PRESTIGIU SPRL ?i dispune intrarea în procedura generală a falimentului a debitoarei K & F SV CLUB S.R.L. Desemnează în calitate de lichidator judiciar provizoriu societatea PRESTIGIU SPRL, care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 64 din Legea nr. 85/2014. Stabileşte în favoarea lichidatorului judiciar provizoriu un onorariu provizoriu lunar de 2.000 lei + eventual TVA, plafonat la suma de 10.000 lei + eventual TVA în ipoteza prevăzută art. 121 alin. 1 lit. a) din Statutul privind organizarea şi exercitarea profesiei de practician în insolvenţă. Dispune dizolvarea debitoarei şi ridicarea dreptului de administrare al debitorului. Fixează termenul maxim de predare a gestiunii averii de la debitoare către lichidator, împreună cu lista actelor şi opera?iunilor efectuate după deschiderea procedurii pentru data de 8 noiembrie 2024. Stabileşte în sarcina administratorului special al debitoarei îndeplinirea obliga?iilor prevăzute de art. 145 alin. 2 lit. e) din Legea nr. 85/2014. Stabileşte termenul limită pentru înregistrarea cererilor de admitere a creanţelor asupra averii debitoarei în vederea întocmirii tabelului suplimentar, la data de 9 decembrie 2024, termen de verificare, întocmire, afi?are şi comunicare a tabelului suplimentar al creanţelor pentru data de 9 ianuarie 2025, termenul pentru înregistrarea eventualelor contestaţii împotriva tabelului suplimentar care va fi de 7 zile de la data publicării în BPI a tabelului suplimentar, precum şi termenul de solu?ionare a eventualelor contestaţii şi de întocmire a tabelului definitiv consolidat pentru data de 31 ianuarie 2025. Dispune notificarea de către lichidatorul judiciar provizoriu a intrării în faliment a creditorilor notifica?i, debitoarei şi Oficiului Registrului Comerţului de pe lângă Tribunalul Cluj pentru efectuarea menţiunii. Dispune sigilarea bunurilor din averea debitoarei şi îndeplinirea celorlalte opera?iuni de lichidare. Dispune în sarcina lichidatorului judiciar provizoriu obligaţia de a întocmi şi publica în BPI rapoarte lunare privind modul de îndeplinire a atribu?iilor sale, cu justificarea tuturor cheltuielilor. Fixează termen pentru examinarea stadiului procedurii insolvenţei debitoarei pentru data de 31 ianuarie 2025, ora 11.00, sala 249. Executorie. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare, apel care va fi depus la Tribunalul Specializat Cluj. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 25 octombrie 2024.
Document: Hotarare 1865/2024 · 2024-10-25
Amână cauza
Dispune continuarea perioadei de observaţie pentru publicarea tabelului definitiv al creanţelor şi depunerii planului de reorganizare.
Document: incheieredesedinta · 2024-09-13
Amână cauza
Dispune continuarea perioadei de observaţie.
Document: incheieredesedinta · 2024-05-24
Admite cererea
Admite cererea debitoarei K & F SV CLUB S.R.L. şi, în consecinţă: Dispune deschiderea procedurii generale a insolven?ei cu privire la debitoarea K & F SV CLUB S.R.L. Desemnează în calitate de administrator judiciar provizoriu practicianul în insolven?ă P. SPRL, care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 58 din Legea nr. 85/2014, instrumentând prezenta procedură de insolvenţă până la eventuala sa confirmare sau schimbare, în condiţiile Legii nr. 85/2014. Stabileşte în favoarea administratorului judiciar provizoriu un onorariu provizoriu lunar de 1.500 lei + eventual TVA, plafonat la suma de 7.000 lei + eventual TVA în ipoteza prevăzută de art. 118 alin. 1 lit. a din Statutul privind organizarea şi exercitarea profesiei de practician în insolvenţă. Stabileşte în sarcina administratorului judiciar provizoriu obligaţia de a depune la dosar în termen de 40 de zile de la deschiderea procedurii un raport amănunţit asupra cauzelor şi împrejurărilor care au dus la apariţia stării de insolvenţă, cu men?ionarea eventualelor indicii sau elemente preliminare privind persoanele cărora le-ar fi imputabilă şi cu privire la existenţa premiselor angajării răspunderii acestora, în condiţiile prevederilor art. 169-173 din Legea nr. 85/2014, precum şi asupra posibilităţii reale de reorganizare a activităţii debitorului ori a motivelor care nu permit reorganizarea, conform art. 58 lit. b) din Legea nr. 85/2014. Dispune comunicarea prezentei instanţelor judecătoreşti în a căror jurisdic?ie se află sediul debitoarei, tuturor băncilor unde debitoarea are deschise conturi, aceasta din urmă obligaţie fiind în sarcina administratorului judiciar provizoriu. Stabileşte în sarcina debitoarei obligaţia de a pune la dispozi?ia administratorului judiciar provizoriu toate informa?iile şi documentele apreciate ca necesare cu privire la activitatea şi averea sa, precum şi lista cuprinzând plă?ile efectuate în ultimele 6 luni anterioare deschiderii procedurii şi transferurile patrimoniale făcute în cei 2 ani anteriori deschiderii procedurii. Dă dispozi?ie tuturor băncilor la care debitoarea are disponibil în conturi să nu dispună de acestea fără ordinul judecătorului sindic sau al administratorului judiciar provizoriu sub sanc?iunea prevăzută de art. 86 alin. 2 din Legea nr. 85/2014, obligaţia de notificare revenind administratorului judiciar provizoriu. Dispune în sarcina administratorului judiciar provizoriu obligaţia de a efectua inventarierea bunurilor debitoarei, în termen de 60 de zile de la deschiderea procedurii, conform art. 101 din Legea nr. 85/2014. Dispune în sarcina administratorului judiciar provizoriu obligaţia de a efectua notificările prevăzute de art. 99-100 din Legea nr. 85/2014. Fixează termenul limită pentru înregistrarea cererilor de admitere a crean?elor asupra averii debitoarei la data de 3 iunie 2024, termenul de verificare a crean?elor, de întocmire şi publicare în BPI a tabelului preliminar de creanţe la data de 25 iunie 2024, termenul pentru depunerea contesta?iilor faţă de tabelul de creanţe, cu privire la creanţele şi drepturile trecute, sau, după caz, netrecute de lichidatorul judiciar în tabelul preliminar de creanţe, de 7 zile de la publicarea tabelului preliminar de creanţe în BPI şi termenul pentru soluţionarea eventualelor contestaţii şi pentru definitivarea tabelului de creanţe la 13 septembrie 2024. Dispune desfăşurarea primei şedinţe a adunării creditorilor la sediul administratorului judiciar provizoriu, în data de 1 iulie 2024, ora 11.00. Dispune în sarcina administratorului judiciar provizoriu obligaţia de a depune lunar un raport cuprinzând descrierea modului în care şi-a îndeplinit atribuţiile, justificarea cheltuielilor efectuate cu administrarea procedurii sau a altor cheltuieli efectuate din fondurile existente în averea debitoarei, onorariul încasat, cu precizarea modalităţii de calcul al acestuia precum şi, dacă este cazul, stadiul efectuării inventarierii, un extras al acestuia urmând a fi publicat de către
Document: Hotarare 792/2024 · 2024-04-19
deschiderea procedurii la cererea creditorului · Fond
1 termen · ultima soluție: Conexează cauza
Conexează cauza
Conexat la dosarul nr. 272/1285/2024.
Document: Hotarare 780/2024 · 2024-04-19
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 25853070
- Număr de înregistrare
- J12/1565/2009
- Înmatriculare
- 5 august 2009
- EUID
- ROONRC.J12/1565/2009
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- AIUDULUI 42A Municipiul Cluj-Napoca Cluj · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- Str. AIUDULUI 42A Cluj-Napoca CLUJ · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Neînregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 5 august 2009
- Înregistrare fiscală
- 19 februarie 2023
- Telefon
- 0743756187 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- lichidator judiciar provizoriu
- PRESTIGIU SPRL
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- K & F SV CLUB SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 05.08.2009
- Înregistrare fiscală
- 5 august 2009
- Număr registrul comerțului
- J12/1565/2009
- Cod CAEN
- 5629
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Contact și adrese
- Telefon
- 0743756187 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. AIUDULUI, NR.42A
- Cod poștal fiscal
- 400388
- Strada sediului
- Str. Aiudului
- Numărul sediului
- 42A
- Localitatea sediului
- Mun. Cluj-Napoca
- Județul sediului
- CLUJ
- Codul poștal al sediului
- 400388
- Strada domiciliului fiscal
- Str. Aiudului
- Numărul domiciliului fiscal
- 42A
- Localitatea domiciliului fiscal
- Mun. Cluj-Napoca
- Județul domiciliului fiscal
- CLUJ
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 400388
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Nu
- TVA de la
- 1 octombrie 2009
- TVA până la
- 31 octombrie 2021
- Anulare operată la
- 2 noiembrie 2021
- Motivul anulării
- Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
- TVA la încasare
- Nu
- TVA la încasare de la
- 1 ianuarie 2013
- TVA la încasare până la
- 1 aprilie 2017
- Actualizare TVA la încasare
- 13 februarie 2017
- Publicare TVA la încasare
- 14 februarie 2017
- Tip act TVA la încasare
- Radiere
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Da
- Inactivare
- 4 decembrie 2023
- Publicarea deciziei
- 4 decembrie 2023
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
9 activități autorizate
CAEN 1071 Rev. 2Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
CAEN 1072 Rev. 2Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
CAEN 1082 Rev. 2Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
CAEN 4636 Rev. 2Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
CAEN 4711 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN 4724 Rev. 2Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
CAEN 5629 Rev. 2Alte servicii de alimentație n.c.a.
CAEN 5630 Rev. 2Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN 8292 Rev. 2Activități de ambalare
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-10-03 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | 2026-10-02 | Verificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-12 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.