Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/KAYA FINANCE CONSULTING S.R.L.

KAYA FINANCE CONSULTING S.R.L.

CUI 41963067 · SRL· Bucureşti Sectorul 2

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

KAYA FINANCE CONSULTING S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 2. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+78,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 952,2 K lei, față de 533,3 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât40%

Marja netă calculată este 40% în 2025, față de 41,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+330,6%

Datoriile raportate sunt 539,3 K lei în 2025, față de 125,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025952,2 K lei+78,5% față de anul anterior2023: 176.7002024: 533.3372025: 952.194
Rezultat net 2025380,9 K lei+73,9% față de anul anterior2021: 02022: 02023: 75.2722024: 219.0262025: 380.859
Angajați 20251-50% față de anul anterior2023: 22024: 22025: 1
Capitaluri proprii 2025568,1 K lei+97,8% față de anul anterior2021: -872022: -872023: 75.1852024: 287.2292025: 568.089
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0476 K952 K—2021—20222023: 176,7 K lei176,7 K20232024: 533,3 K lei533,3 K20242025: 952,2 K lei952,2 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%21,3%42,6%Mediana sectorului (2025): 9,3% · n=2074202120222023: 42,6%42,6%20232024: 41,1%41,1%20242025: 40%40%2025

Cifra de afaceri: +78,5% față de anul anterior. Marja netă: 40%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii568,1 K lei+97,8% față de anul anterior
Datorii539,3 K lei+330,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri176,7 K lei533,3 K lei952,2 K lei+78,5% față de anul anterior
Rezultat net75,3 K lei219 K lei380,9 K lei+73,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii75,2 K lei287,2 K lei568,1 K lei+97,8% față de anul anterior
Datorii36,1 K lei125,2 K lei539,3 K lei+330,6% față de anul anterior
Creanțe107,2 K lei456,8 K lei541,3 K lei+18,5% față de anul anterior
Angajați221-50% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri40%9,3%n=2.07441,1%10,3%n=3.401
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)81,6%2,2%n=3.53162,4%1,7%n=5.784
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)77,5%97,4%n=3.53127,2%97,9%n=5.784
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)22,2%70,6%n=3.5310,5%72,2%n=5.784
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)54,7%-0,2%n=3.53147,6%-0,2%n=5.784
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive67%2%n=2.40676,3%2,3%n=3.820
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1×0,42×n=4.4873,66×0,42×n=7.199
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360204,63 zile149,41 zilen=2.019308,31 zile160,96 zilen=3.293
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați952.194 lei353.319 lein=1.362266.669 lei331.651 lein=2.523

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
952.194
Rezultat net
380.859
Angajați
1
Datorii
539.261
Active imobilizate
154.392
Active circulante
541.707
Capitaluri proprii
568.089
Venituri totale
952.194
Cheltuieli totale
502.965
Stocuri
—
Creanțe
541.255
Casă și conturi la bănci
452
Cheltuieli în avans
459.200
Venituri în avans
47.949
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
533.337
Rezultat net
219.026
Angajați
2
Datorii
125.228
Active imobilizate
2.125
Active circulante
457.831
Capitaluri proprii
287.229
Venituri totale
536.278
Cheltuieli totale
281.841
Stocuri
—
Creanțe
456.763
Casă și conturi la bănci
1.068
Cheltuieli în avans
450
Venituri în avans
47.949
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
176.700
Rezultat net
75.272
Angajați
2
Datorii
36.126
Active imobilizate
—
Active circulante
110.861
Capitaluri proprii
75.185
Venituri totale
176.700
Cheltuieli totale
87.120
Stocuri
—
Creanțe
107.158
Casă și conturi la bănci
3.703
Cheltuieli în avans
450
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
310
Active imobilizate
—
Active circulante
223
Capitaluri proprii
-87
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
223
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
310
Active imobilizate
—
Active circulante
223
Capitaluri proprii
-87
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
223
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2023-07-12 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
41963067
Număr de înregistrare
J2023012990406
Înmatriculare
13 iulie 2023
EUID
ROONRC.J2023012990406
Formă juridică
SRL
Sediu social
DELFINULUI 5 D17 Bucureşti Sectorul 2 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str DELFINULUI 5 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
12 iulie 2023
Înregistrare fiscală
11 iunie 2025
Telefon
0720709325 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ZEINEDDINE ANDRA ROXANA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
KAYA FINANCE CONSULTING S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 12.07.2023
Înregistrare fiscală
28 noiembrie 2019
Număr registrul comerțului
J2023012990406
Cod CAEN
7020
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0720709325 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR DELFINULUI, NR.5, CAM.1, BL.D17, SC.A, ET.5, AP.31
Cod poștal fiscal
22352
Strada sediului
Str. Delfinului
Numărul sediului
5
Localitatea sediului
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
22352
Detalii sediu
CAM.1
Strada domiciliului fiscal
Str. Delfinului
Numărul domiciliului fiscal
5
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
22352
Detalii domiciliu fiscal
CAM.1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 octombrie 2024
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 septembrie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

9 activități autorizate

CAEN 5320 Rev. 2Alte activități poștale și de curier

CAEN 6203 Rev. 2Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6209 Rev. 2Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6810 Rev. 2Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 8211 Rev. 2Activități combinate de secretariat

CAEN 8219 Rev. 2Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

CAEN 9609 Rev. 2Alte activități de servicii n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 2CAEN 4110
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI