Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/KEEINVEST ASSET MANAGEMENT S.R.L.

KEEINVEST ASSET MANAGEMENT S.R.L.

CUI 44011494 · SRL· Bucureşti Sectorul 1

dizolvareONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatădizolvareVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Rezultat net pozitiv.

KEEINVEST ASSET MANAGEMENT S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 1. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

dizolvare

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-100%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 0 lei, față de 93 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Datoriile au scăzut-100%

Datoriile raportate sunt 0 lei în 2025, față de 4,9 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 6/6 · BPI verificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20250 lei-100% față de anul anterior2021: 02022: 102.7002023: 394.2152024: 93.0002025: 0
Rezultat net 202559 lei-100% față de anul anterior2021: -385.2222022: -414.9332023: -156.1642024: 23.440.7092025: 59
Angajați 20250-100% față de anul anterior2021: 02022: 02023: 22024: 12025: 0
Capitaluri proprii 202512,1 K lei-99,9% față de anul anterior2021: 4.541.3192022: 4.126.3862023: 3.970.2212024: 22.494.3902025: 12.059
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0197 K394 K2021: 0 lei020212022: 102,7 K lei102,7 K20222023: 394,2 K lei394,2 K20232024: 93 K lei93 K20242025: 0 lei02025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-404%12.400,5%25.205,1%20212022: -404%-404%20222023: -39,6%-39,6%20232024: 25.205,1%25.205,1%20242025Reper 2025: mediana sectorului 34,7% · n=120

Cifra de afaceri: -100% față de anul anterior.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202422,5 mil. lei
202512,1 K lei

Datorii raportate

20244,9 mil. lei
20250 lei

Disponibilități bănești

202477,5 K lei
2025101 lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 0 lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri394,2 K lei93 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Rezultat net-156,2 K lei23,4 mil. lei59 lei-100% față de anul anterior
Capitaluri proprii4 mil. lei22,5 mil. lei12,1 K lei-99,9% față de anul anterior
Datorii47,4 K lei4,9 mil. lei0 lei-100% față de anul anterior
Creanțe18,1 K lei23,6 mil. lei21 lei-100% față de anul anterior
Angajați210-100% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă—25.205,1%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 34,7% (n=120) · 2024: 23,9% (n=200)

Rezultat / active (A+B)0,5%85,5%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: -0% (n=554) · 2024: -0,2% (n=929)

Rezultat / capitaluri proprii0,5%104,2%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 0,2% (n=468) · 2024: 0% (n=752)

Vânzări per angajat—93.000 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 82.726 lei (n=70) · 2024: 153.017 lei (n=120)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)100%82,1%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 29,5% (n=554) · 2024: 46,8% (n=930)

Datorii / active (A+B)0%17,9%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 69,2% (n=554) · 2024: 51,9% (n=930)

Ponderea activelor imobilizate0%0%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 67,3% (n=554) · 2024: 78,6% (n=930)

Active circulante / datorii totale—5,58×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,69× (n=654) · 2024: 0,59× (n=1.133)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări—91.484,2 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 764,2 zile (n=118) · 2024: 477,2 zile (n=189)

Stocuri în zile de vânzări—0 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 45,8 zile (n=30) · 2024: 6,2 zile (n=69)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
59
Angajați
0
Datorii
0
Active imobilizate
0
Active circulante
12.059
Capitaluri proprii
12.059
Venituri totale
16.304
Cheltuieli totale
15.751
Stocuri
0
Creanțe
21
Casă și conturi la bănci
101
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
93.000
Rezultat net
23.440.709
Angajați
1
Datorii
4.916.541
Active imobilizate
0
Active circulante
27.410.931
Capitaluri proprii
22.494.390
Venituri totale
27.388.486
Cheltuieli totale
3.947.777
Stocuri
0
Creanțe
23.633.430
Casă și conturi la bănci
77.501
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
394.215
Rezultat net
-156.164
Angajați
2
Datorii
47.374
Active imobilizate
3.411.477
Active circulante
606.118
Capitaluri proprii
3.970.221
Venituri totale
2.761.476
Cheltuieli totale
2.914.821
Stocuri
0
Creanțe
18.117
Casă și conturi la bănci
588.001
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
4.926.541
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
102.700
Rezultat net
-414.933
Angajați
0
Datorii
1.052.831
Active imobilizate
5.075.540
Active circulante
103.677
Capitaluri proprii
4.126.386
Venituri totale
219.495
Cheltuieli totale
632.277
Stocuri
0
Creanțe
101.345
Casă și conturi la bănci
2.332
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
4.926.541
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-385.222
Angajați
0
Datorii
501.190
Active imobilizate
4.916.541
Active circulante
125.968
Capitaluri proprii
4.541.319
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
385.222
Stocuri
0
Creanțe
73.889
Casă și conturi la bănci
52.079
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
4.926.541
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
6/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

dizolvare

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 100% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCdizolvare2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăFără înregistrări găsite2026-10-07
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-25

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

dizolvare

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 100% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-03-30 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-07 · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Firma nu a fost găsită în registrul de insolvență la verificarea din 2026-10-07.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-24–2026-10-25 · verificat 2026-10-25.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
44011494
Număr de înregistrare
J2021005724401
Înmatriculare
30 martie 2021
EUID
ROONRC.J2021005724401
Formă juridică
SRL
Sediu social
BIHARIA 26 Bucureşti Sectorul 1 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str BIHARIA 26 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
30 martie 2021
Înregistrare fiscală
25 noiembrie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MATEESCU DANIEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
KEEINVEST ASSET MANAGEMENT S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 30.03.2021
Înregistrare fiscală
30 martie 2021
Număr registrul comerțului
J2021005724401
Cod CAEN
6421
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR BIHARIA, NR.26, ET.4
Cod poștal fiscal
13981
Strada sediului
Str. Biharia
Numărul sediului
26
Localitatea sediului
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
13981
Strada domiciliului fiscal
Str. Biharia
Numărul domiciliului fiscal
26
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
13981

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 iulie 2021
TVA până la
1 noiembrie 2025
Anulare operată la
25 noiembrie 2025
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

6 activități autorizate

CAEN 1812 Rev. 3Alte activități de tipărire n.c.a.

CAEN 6421 Rev. 3Activități ale holding-urilor

CAEN 7010 Rev. 3Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență—2026-10-07Verificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-25Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 1CAEN 6421
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI