Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/KENNER SRL

KENNER SRL

CUI 23314908 · SRL· Municipiul Dej

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

KENNER SRL are sediul în Municipiul Dej. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025235,5 K leiFără an comparabil2020: 152.3272021: 107.5522022: 209.3512023: 111.5652024: 202.6182025: 235.486
Rezultat net 202548,4 K leiFără an comparabil2020: 78.6152021: 28.9482022: 53.0292023: 32.0002024: 67.4782025: 48.423
Angajați 20251Fără an comparabil2020: 12021: 32022: 22023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 202548,6 K leiFără an comparabil2020: 201.5342021: 190.5332022: 82.1772023: 114.1772024: 181.6552025: 48.623
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0118 K235 K2020: 152,3 K lei152,3 K20202021: 107,6 K lei107,6 K20212022: 209,4 K lei209,4 K20222023: 111,6 K lei111,6 K20232024: 202,6 K lei202,6 K20242025: 235,5 K lei235,5 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%25,8%51,6%2020: 51,6%51,6%20202021: 26,9%26,9%20212022: 25,3%25,3%20222023: 28,7%28,7%20232024: 33,3%33,3%20242025: 20,6%20,6%2025Reper 2025: mediana sectorului 10,6% · n=7.959

Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202548,6 K lei

Datorii raportate

2025186,1 K lei

Disponibilități bănești

2025186,9 K lei

Capital de lucru net

2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 0 lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri111,6 K lei202,6 K lei235,5 K leiFără an comparabil
Rezultat net32 K lei67,5 K lei48,4 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii114,2 K lei181,7 K lei48,6 K leiFără an comparabil
Datorii42,9 K lei44,5 K lei186,1 K leiFără an comparabil
Creanțe49 K lei44,3 K lei43,4 K leiFără an comparabil
Angajați111Fără an comparabil

Indicatori financiari · comparație

2025

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator2025
Marjă netă20,6%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 10,6% (n=7.959)

Rezultat / active (A+B)20,6%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 11,4% (n=6.018)

Rezultat / capitaluri proprii99,6%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 49,8% (n=6.873)

Vânzări per angajat235.486 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 164.761 lei (n=6.316)

Capital și îndatorare

Indicator2025
Capitaluri proprii / active (A+B)20,7%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 41,3% (n=6.020)

Datorii / active (A+B)79,3%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 57,2% (n=6.020)

Ponderea activelor imobilizate1,9%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 15,7% (n=6.020)

Active circulante / datorii totale1,24×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,3× (n=9.169)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator2025
Creanțe în zile de vânzări66,4 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 60,4 zile (n=7.251)

Stocuri în zile de vânzări0 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 20 zile (n=4.470)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
235.486
Rezultat net
48.423
Angajați
1
Datorii
186.094
Active imobilizate
4.402
Active circulante
230.315
Capitaluri proprii
48.623
Venituri totale
235.486
Cheltuieli totale
178.173
Stocuri
0
Creanțe
43.439
Casă și conturi la bănci
186.876
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
202.618
Rezultat net
67.478
Angajați
1
Datorii
44.544
Active imobilizate
6.773
Active circulante
219.426
Capitaluri proprii
181.655
Venituri totale
202.618
Cheltuieli totale
122.287
Stocuri
0
Creanțe
44.344
Casă și conturi la bănci
175.082
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
111.565
Rezultat net
32.000
Angajați
1
Datorii
42.881
Active imobilizate
10.719
Active circulante
146.339
Capitaluri proprii
114.177
Venituri totale
111.565
Cheltuieli totale
77.035
Stocuri
0
Creanțe
49.004
Casă și conturi la bănci
97.335
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
209.351
Rezultat net
53.029
Angajați
2
Datorii
144.982
Active imobilizate
14.665
Active circulante
212.494
Capitaluri proprii
82.177
Venituri totale
209.351
Cheltuieli totale
154.229
Stocuri
—
Creanțe
57.353
Casă și conturi la bănci
155.141
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
107.552
Rezultat net
28.948
Angajați
3
Datorii
28.449
Active imobilizate
1.264
Active circulante
217.718
Capitaluri proprii
190.533
Venituri totale
109.990
Cheltuieli totale
79.942
Stocuri
—
Creanțe
48.236
Casă și conturi la bănci
169.482
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
152.327
Rezultat net
78.615
Angajați
1
Datorii
15.454
Active imobilizate
1.264
Active circulante
215.724
Capitaluri proprii
201.534
Venituri totale
152.327
Cheltuieli totale
72.255
Stocuri
—
Creanțe
77.524
Casă și conturi la bănci
138.200
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-10

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2012-09-27 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-09–2026-10-10 · verificat 2026-10-10.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
23314908
Număr de înregistrare
J12/691/2008
Înmatriculare
19 februarie 2008
EUID
ROONRC.J12/691/2008
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. IEDEREI 2 Municipiul Dej Cluj
Adresă fiscală
Str. IEDEREI 2 Dej CLUJ
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
RELUARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
27 septembrie 2012
Înregistrare fiscală
4 iulie 2024
Telefon
0744608455 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
POP MARIUS LUCIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
KENNER SRL
Stare de înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 27.09.2012
Înregistrare fiscală
19 februarie 2008
Număr registrul comerțului
J12/691/2008
Cod CAEN
4322
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Dej

Contact și adrese

Telefon
0264213198 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. IEDEREI, NR.2
Cod poștal fiscal
405200
Strada sediului
Str. IEDEREI
Numărul sediului
2
Localitatea sediului
Mun. Dej
Județul sediului
CLUJ
Codul poștal al sediului
405200
Strada domiciliului fiscal
Str. Iederei
Numărul domiciliului fiscal
2
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Dej
Județul domiciliului fiscal
CLUJ
Cod poștal domiciliu fiscal
405200

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
Perioada 1: TVA de la
27 septembrie 2012
Perioada 1: TVA până la
24 aprilie 2013
Perioada 1: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 2: TVA de la
1 aprilie 2008
Perioada 2: TVA până la
30 noiembrie 2009
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
24 aprilie 2013
Actualizare TVA la încasare
25 iulie 2013
Publicare TVA la încasare
26 iulie 2013
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

4 activități autorizate

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-10Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ClujMunicipiul DejStrada IedereiCAEN 4322
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI