Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/KING'S BARBER SHOP S.R.L.

KING'S BARBER SHOP S.R.L.

CUI 42155620 · SRL· Bucureşti Sectorul 3

ActivăONRC · 2026-09-03

Inactivă fiscal la ANAFInactivare publicată la 2025-11-25. Starea este valabilă pentru data interogării.Vezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

KING'S BARBER SHOP S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 3. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Inactivă fiscal la ANAFNecesită verificare

Inactivare publicată la 2025-11-25. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Cifra de afaceri a crescut+86%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 432 K lei, față de 232,3 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-43,1%

Marja netă calculată este -43,1% în 2025, față de 13,7% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
84/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025432 K lei+86% față de anul anterior2020: 228.9682021: 241.3642022: 243.8632023: 172.2642024: 232.3082025: 432.013
Rezultat net 2025-186,1 K lei-685,5% față de anul anterior2020: 17.0922021: 14.6602022: -35.8892023: -33.5632024: 31.7812025: -186.083
Angajați 2025—Fără an comparabil2020: 42021: 42022: 32023: 32024: 3
Capitaluri proprii 2025-191,8 K lei-3.253,8% față de anul anterior2020: 17.2922021: 31.9522022: -3.9372023: -37.5002024: -5.7192025: -191.802
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0216 K432 K2020: 229 K lei229 K20202021: 241,4 K lei241,4 K20212022: 243,9 K lei243,9 K20222023: 172,3 K lei172,3 K20232024: 232,3 K lei232,3 K20242025: 432 K lei432 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-43,1%-14,7%13,7%Mediana sectorului (2025): 3,1% · n=91902020: 7,5%7,5%20202021: 6,1%6,1%20212022: -14,7%-14,7%20222023: -19,5%-19,5%20232024: 13,7%13,7%20242025: -43,1%-43,1%2025

Cifra de afaceri: +86% față de anul anterior. Marja netă: -43,1%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-191,8 K lei-3.253,8% față de anul anterior
Datorii263,2 K lei+544,8% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri172,3 K lei232,3 K lei432 K lei+86% față de anul anterior
Rezultat net-33,6 K lei31,8 K lei-186,1 K lei-685,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii-37,5 K lei-5,7 K lei-191,8 K lei-3.253,8% față de anul anterior
Datorii65,1 K lei40,8 K lei263,2 K lei+544,8% față de anul anterior
Creanțe101 lei262 lei75 lei-71,4% față de anul anterior
Angajați33—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-43,1%3,1%n=9.19013,7%1,3%n=13.055
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-268,8%1,3%n=5.338-16,3%-3,6%n=7.667
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)368,8%97,2%n=5.338116,3%99,7%n=7.667
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)20,2%29,4%n=5.33858,3%28,9%n=7.667
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-260,8%2%n=5.33390,6%0%n=7.661
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,22×0,52×n=10.5140,36×0,51×n=14.983
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3600,06 zile10,68 zilen=6.3300,41 zile10,82 zilen=8.309
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3605,66 zile22,52 zilen=5.2876,58 zile25,15 zilen=7.322
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—76.053 lein=5.76377.436 lei63.420 lein=8.593

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
432.013
Rezultat net
-186.083
Angajați
—
Datorii
263.158
Active imobilizate
14.385
Active circulante
56.971
Capitaluri proprii
-191.802
Venituri totale
439.364
Cheltuieli totale
612.266
Stocuri
6.790
Creanțe
75
Casă și conturi la bănci
50.106
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
232.308
Rezultat net
31.781
Angajați
3
Datorii
40.813
Active imobilizate
20.464
Active circulante
14.630
Capitaluri proprii
-5.719
Venituri totale
232.308
Cheltuieli totale
198.204
Stocuri
4.248
Creanțe
262
Casă și conturi la bănci
10.120
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
172.264
Rezultat net
-33.563
Angajați
3
Datorii
65.058
Active imobilizate
21.182
Active circulante
6.376
Capitaluri proprii
-37.500
Venituri totale
172.264
Cheltuieli totale
204.104
Stocuri
470
Creanțe
101
Casă și conturi la bănci
5.805
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
243.863
Rezultat net
-35.889
Angajați
3
Datorii
48.936
Active imobilizate
27.515
Active circulante
17.484
Capitaluri proprii
-3.937
Venituri totale
246.006
Cheltuieli totale
279.435
Stocuri
7.639
Creanțe
4.897
Casă și conturi la bănci
4.948
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
241.364
Rezultat net
14.660
Angajați
4
Datorii
84.682
Active imobilizate
37.584
Active circulante
41.550
Capitaluri proprii
31.952
Venituri totale
244.659
Cheltuieli totale
228.578
Stocuri
8.289
Creanțe
5.367
Casă și conturi la bănci
27.894
Cheltuieli în avans
37.500
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
228.968
Rezultat net
17.092
Angajați
4
Datorii
115.979
Active imobilizate
35.554
Active circulante
97.717
Capitaluri proprii
17.292
Venituri totale
234.162
Cheltuieli totale
214.918
Stocuri
9.123
Creanțe
5.792
Casă și conturi la bănci
82.802
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

84/ 100Atenție foarte ridicată
4semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-11-25. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Obligații fiscale restante publicate

129.692 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-11-25. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Obligații fiscale restante publicate

129.692 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2025-11-27 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat23.673 lei380 lei24.053 lei24.053 lei0 lei
Asigurări sociale75.461 lei0 lei75.461 lei75.461 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate30.178 lei0 lei30.178 lei30.178 lei0 lei

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
42155620
Număr de înregistrare
J2020000840404
Înmatriculare
27 ianuarie 2020
EUID
ROONRC.J2020000840404
Formă juridică
SRL
Sediu social
DRISTORULUI 114 13C Bucureşti Sectorul 3 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str DRISTORULUI 114 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
27 noiembrie 2025
Înregistrare fiscală
4 februarie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
NASSAR ZIAD ASHRAF ALI

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
KINGS BARBER SHOP S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 27.11.2025
Înregistrare fiscală
27 ianuarie 2020
Număr registrul comerțului
J2020000840404
Cod CAEN
9621
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR DRISTORULUI, NR.114, CAMERA 2, BL.13C, SC.1, ET.1, AP.1
Cod poștal fiscal
3
Strada sediului
Str. Dristorului
Numărul sediului
114
Localitatea sediului
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
3
Detalii sediu
CAMERA 2
Strada domiciliului fiscal
Str. Dristorului
Numărul domiciliului fiscal
114
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
3
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA 2

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
30 noiembrie 2025
TVA până la
30 noiembrie 2025
Anulare operată la
4 februarie 2026
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 martie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
25 noiembrie 2025
Publicarea deciziei
26 noiembrie 2025

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

3 activități autorizate

CAEN 4775 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 9621 Rev. 3Activități de coafură și frizerie

CAEN 9622 Rev. 3Activități de tratament și înfrumusețare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 3CAEN 9602
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI