Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/KINGMAN CONSTRUCT SRL

KINGMAN CONSTRUCT SRL

CUI 38175212 · SRL· Sat Ruseni, Comuna Borleşti

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

KINGMAN CONSTRUCT SRL are sediul în Sat Ruseni, Comuna Borleşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-8,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,9 mil. lei, față de 3,2 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât3%

Marja netă calculată este 3% în 2025, față de 8,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-9,4%

Datoriile raportate sunt 2,2 mil. lei în 2025, față de 2,4 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252,9 mil. lei-8,5% față de anul anterior2020: 2.452.9012021: 2.474.5552022: 2.851.0112023: 1.588.9322024: 3.199.2772025: 2.926.153
Rezultat net 202586,8 K lei-68,1% față de anul anterior2020: 894.2162021: 947.0852022: 856.2222023: 120.0012024: 271.6662025: 86.771
Angajați 20259-18,2% față de anul anterior2020: 52021: 92022: 72023: 112024: 112025: 9
Capitaluri proprii 2025509,7 K lei+20,5% față de anul anterior2020: 894.4562021: 947.3252022: 856.4672023: 174.2312024: 422.9622025: 509.733
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.3 mil.2020: 2,5 mil. lei2,5 mil.20202021: 2,5 mil. lei2,5 mil.20212022: 2,9 mil. lei2,9 mil.20222023: 1,6 mil. lei1,6 mil.20232024: 3,2 mil. lei3,2 mil.20242025: 2,9 mil. lei2,9 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%19,1%38,3%2020: 36,5%36,5%20202021: 38,3%38,3%20212022: 30%30%20222023: 7,6%7,6%20232024: 8,5%8,5%20242025: 3%3%2025Reper 2025: mediana sectorului 9% · n=336

Cifra de afaceri: -8,5% față de anul anterior.Marjă netă 3% · -5,5 pp față de 2024

Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024423 K lei
2025509,7 K lei

Datorii raportate

20242,4 mil. lei
20252,2 mil. lei

Disponibilități bănești

2024890,2 K lei
2025192 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,6 mil. lei3,2 mil. lei2,9 mil. lei-8,5% față de anul anterior
Rezultat net120 K lei271,7 K lei86,8 K lei-68,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii174,2 K lei423 K lei509,7 K lei+20,5% față de anul anterior
Datorii2 mil. lei2,4 mil. lei2,2 mil. lei-9,4% față de anul anterior
Creanțe584,8 K lei933,5 K lei1 mil. lei+11,3% față de anul anterior
Angajați11119-18,2% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă3%8,5%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 9% (n=336) · 2024: 8,3% (n=385)

Rezultat / active (A+B)2,7%7,9%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 8,9% (n=330) · 2024: 8,3% (n=374)

Rezultat / capitaluri proprii17%64,2%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 27,9% (n=324) · 2024: 26% (n=371)

Vânzări per angajat325.128 lei290.843 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 354.247 lei (n=323) · 2024: 288.882 lei (n=360)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)15,9%12,4%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 41,2% (n=330) · 2024: 45% (n=374)

Datorii / active (A+B)68,6%71,2%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 55,7% (n=330) · 2024: 52% (n=374)

Ponderea activelor imobilizate41,9%46%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 34,2% (n=330) · 2024: 28,8% (n=374)

Active circulante / datorii totale0,85×0,76×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,1× (n=371) · 2024: 1,2× (n=423)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări127,8 zile105 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 100,1 zile (n=328) · 2024: 93,9 zile (n=373)

Stocuri în zile de vânzări78,4 zile2,6 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 15,3 zile (n=281) · 2024: 19,3 zile (n=303)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.926.153
Rezultat net
86.771
Angajați
9
Datorii
2.204.682
Active imobilizate
1.344.378
Active circulante
1.867.580
Capitaluri proprii
509.733
Venituri totale
3.519.811
Cheltuieli totale
3.417.084
Stocuri
636.924
Creanțe
1.038.607
Casă și conturi la bănci
192.049
Cheltuieli în avans
128.391
Venituri în avans
625.934
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.199.277
Rezultat net
271.666
Angajați
11
Datorii
2.433.238
Active imobilizate
1.571.656
Active circulante
1.846.604
Capitaluri proprii
422.962
Venituri totale
3.035.260
Cheltuieli totale
2.707.898
Stocuri
22.915
Creanțe
933.501
Casă și conturi la bănci
890.188
Cheltuieli în avans
158.562
Venituri în avans
720.622
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.588.932
Rezultat net
120.001
Angajați
11
Datorii
2.019.708
Active imobilizate
1.611.688
Active circulante
1.270.262
Capitaluri proprii
174.231
Venituri totale
1.794.370
Cheltuieli totale
1.658.456
Stocuri
633.067
Creanțe
584.823
Casă și conturi la bănci
52.372
Cheltuieli în avans
122.030
Venituri în avans
810.041
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.851.011
Rezultat net
856.222
Angajați
7
Datorii
3.350.151
Active imobilizate
1.689.570
Active circulante
3.334.373
Capitaluri proprii
856.467
Venituri totale
3.007.567
Cheltuieli totale
2.123.356
Stocuri
144.410
Creanțe
2.603.858
Casă și conturi la bănci
586.105
Cheltuieli în avans
120.000
Venituri în avans
937.325
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.474.555
Rezultat net
947.085
Angajați
9
Datorii
1.067.809
Active imobilizate
399.035
Active circulante
1.616.099
Capitaluri proprii
947.325
Venituri totale
2.474.569
Cheltuieli totale
1.502.738
Stocuri
0
Creanțe
595.260
Casă și conturi la bănci
1.020.839
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.452.901
Rezultat net
894.216
Angajați
5
Datorii
694.035
Active imobilizate
473.634
Active circulante
1.111.671
Capitaluri proprii
894.456
Venituri totale
2.455.383
Cheltuieli totale
1.538.472
Stocuri
0
Creanțe
643.804
Casă și conturi la bănci
467.867
Cheltuieli în avans
3.186
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-21

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-05-19Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2017-09-04 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-20–2026-10-21 · verificat 2026-10-21.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

38 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38175212
Număr de înregistrare
J2017001000274
Înmatriculare
4 septembrie 2017
EUID
ROONRC.J2017001000274
Formă juridică
SRL
Sediu social
Bistriţa 75 Sat Ruseni, Comuna Borleşti Neamţ · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str Bistriţa 75 Ruseni NEAMŢ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
4 septembrie 2017
Înregistrare fiscală
12 februarie 2025
Telefon
0747622792 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
IRIMIA DĂNUŢ CONSTANTIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
KINGMAN CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 04.09.2017
Înregistrare fiscală
4 septembrie 2017
Număr registrul comerțului
J2017001000274
Cod CAEN
4211
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ

Contact și adrese

Telefon
0747622792 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. NEAMŢ, SAT RUSENI COM. BORLEŞTI, STR. BISTRIŢA, NR.75
Cod poștal fiscal
617088
Strada sediului
Str. Bistriţa
Numărul sediului
75
Localitatea sediului
Sat Ruseni Com. Borleşti
Județul sediului
NEAMŢ
Codul poștal al sediului
617088
Strada domiciliului fiscal
Str. Bistriţa
Numărul domiciliului fiscal
75
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Ruseni Com. Borleşti
Județul domiciliului fiscal
NEAMŢ
Cod poștal domiciliu fiscal
617088

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
19 iulie 2018
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 aprilie 2021
Actualizare TVA la încasare
31 martie 2021
Publicare TVA la încasare
1 aprilie 2021
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (38) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

COMUNA BORLESTI8 din 38 înregistrări (21,1%) · Vezi relația

Comuna Pangarati(consiliul Local al Comunei Pangarati)8 din 38 înregistrări (21,1%) · Vezi relația

COMUNA BICAZ CHEI (PRIMARIA BICAZ CHEI)6 din 38 înregistrări (15,8%) · Vezi relația

COMUNA TARCAU5 din 38 înregistrări (13,2%) · Vezi relația

COMUNA PIATRA SOIMULUI (PRIMARIA COMUNEI PIATRA SOIMULUI)4 din 38 înregistrări (10,5%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Sorturi (Rev.2)7 din 38 înregistrări (18,4%) · Vezi selecția

Balast (Rev.2)5 din 38 înregistrări (13,2%) · Vezi selecția

Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)3 din 38 înregistrări (7,9%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii de parcari (Rev.2)3 din 38 înregistrări (7,9%) · Vezi selecția

Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)3 din 38 înregistrări (7,9%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

19 mai 2026Achiziție directă

Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)

Autoritate: COMUNA BORLESTI

CPV 45112100-6 — Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45112100-6

Vezi detaliile atribuirii →
11.000 leiValoare publicată
8 mai 2026Achiziție directă

Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)

Autoritate: COMUNA BORLESTI

CPV 45112100-6 — Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45112100-6

Vezi detaliile atribuirii →
11.000 leiValoare publicată
20 aprilie 2026Achiziție directă

Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)

Autoritate: COMUNA BORLESTI

CPV 45112100-6 — Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45112100-6

Vezi detaliile atribuirii →
22.000 leiValoare publicată
12 martie 2026Achiziție directă

AMENAJARE PIETONALĂ, AMENAJARE SPAȚII VERZI ȘI ASIGURAREA SCURGERII APELOR PLUVIALE DIN CENTRUL COMU

Autoritate: COMUNA BICAZU ARDELEAN -JUDETUL NEAMT

CPV 45233260-9 — Lucrari de constructii de cai de acces pentru pietoni (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45233260-9

Vezi detaliile atribuirii →
354.429 leiValoare publicată
23 februarie 2026Achiziție directă

Antiderapant

Autoritate: COMUNA BICAZ CHEI (PRIMARIA BICAZ CHEI)

CPV 18233000-1 — Sorturi (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 18233000-1

Vezi detaliile atribuirii →
5.500 leiValoare publicată
20 februarie 2026Achiziție directă

Furnizare antiderapant sort 0-8 fara sare cu transport inclus pentru Comuna Tarcau

Autoritate: COMUNA TARCAU

CPV 18233000-1 — Sorturi (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 18233000-1

Vezi detaliile atribuirii →
6.600 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

2 înregistrări · valoare publicată 692.389 lei · 20 iunie 2024

SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA CONSTRUCT PLUS - SUBCOMPONENTA IMM CONSTRUCT PLUS20 iunie 2024 · SA.113044/2024 · 628.200 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 4399
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA CONSTRUCT PLUS - SUBCOMPONENTA IMM CONSTRUCT PLUS20 iunie 2024 · SA.113044/2024 · 64.189 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4399

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

54 activități autorizate

CAEN 0220 Rev. 3Exploatarea forestieră

CAEN 0230 Rev. 3Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană

CAEN 0240 Rev. 3Activități de servicii anexe silviculturii

CAEN 1611 Rev. 3Tăierea și rindeluirea lemnului

CAEN 1621 Rev. 3Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn

CAEN 1622 Rev. 3Fabricarea parchetului asamblat în panouri

CAEN 1623 Rev. 3Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CAEN 2361 Rev. 3Fabricarea produselor din beton pentru construcții

CAEN 2362 Rev. 3Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții

CAEN 2363 Rev. 3Fabricarea betonului

CAEN 2364 Rev. 3Fabricarea mortarului

CAEN 2366 Rev. 3Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos

CAEN 2599 Rev. 3Fabricarea altor articole din metal n.c.a.

CAEN 3312 Rev. 3Repararea și întreținerea mașinilor

CAEN 3313 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice

CAEN 3314 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electrice

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4649 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4662 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte

CAEN 4663 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții

CAEN 4682 Rev. 3Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5221 Rev. 3Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7732 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

CAEN 9531 Rev. 3Repararea și întreținerea autovehiculelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-21Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul NeamţSat Ruseni, Comuna BorleştiCAEN 4399
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI