Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LA LORYS MARKET S.R.L.

LA LORYS MARKET S.R.L.

CUI 44885370 · SRL· Sat Mihăeşti, Comuna Mihăeşti

întrerupere temporară de activitateONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăîntrerupere temporară de activitateVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

LA LORYS MARKET S.R.L. are sediul în Sat Mihăeşti, Comuna Mihăeşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-98,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,2 K lei, față de 67,3 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-814,5%

Marja netă calculată este -814,5% în 2025, față de -22,7% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
96/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,2 K lei-98,2% față de anul anterior2021: 113.6512022: 698.1472023: 418.0282024: 67.2632025: 1.240
Rezultat net 2025-10,1 K lei+33,8% față de anul anterior2021: 6.1242022: 36.3942023: 5.3502024: -15.2472025: -10.100
Angajați 2025—Fără an comparabil2021: 12022: 12023: 12024: 1
Capitaluri proprii 202522,7 K lei-30,8% față de anul anterior2021: 6.1242022: 42.7182023: 48.0682024: 32.8212025: 22.722
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0349 K698 K2021: 113,7 K lei113,7 K20212022: 698,1 K lei698,1 K20222023: 418 K lei418 K20232024: 67,3 K lei67,3 K20242025: 1,2 K lei1,2 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-814,5%-404,6%5,4%Mediana sectorului (2025): 2% · n=297312021: 5,4%5,4%20212022: 5,2%5,2%20222023: 1,3%1,3%20232024: -22,7%-22,7%20242025: -814,5%-814,5%2025

Cifra de afaceri: -98,2% față de anul anterior. Marja netă: -814,5%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii22,7 K lei-30,8% față de anul anterior
Datorii8,2 K lei-42,7% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri418 K lei67,3 K lei1,2 K lei-98,2% față de anul anterior
Rezultat net5,4 K lei-15,2 K lei-10,1 K lei+33,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii48,1 K lei32,8 K lei22,7 K lei-30,8% față de anul anterior
Datorii39,9 K lei14,3 K lei8,2 K lei-42,7% față de anul anterior
Creanțe1,3 K lei867 lei1,6 K lei+87,9% față de anul anterior
Angajați11—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-814,5%2%n=29.731-22,7%1,9%n=32.263
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)—22,4%n=20.74169,6%24%n=22.373
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)—77,8%n=20.74130,4%76,2%n=22.373
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)—15,6%n=20.7417%14,9%n=22.373
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)—2,2%n=20.723-32,3%1,9%n=22.355
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-44,5%17,7%n=21.632-46,5%16%n=23.418
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii3,76×0,95×n=35.4153,06×0,95×n=38.825
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360472,94 zile8,02 zilen=26.8284,64 zile6,91 zilen=28.302
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3607.974,58 zile63,03 zilen=27.389147,37 zile65,5 zilen=29.567
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—259.175 lein=21.78367.263 lei242.354 lein=24.014

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.240
Rezultat net
-10.100
Angajați
—
Datorii
8.222
Active imobilizate
—
Active circulante
30.944
Capitaluri proprii
22.722
Venituri totale
1.238
Cheltuieli totale
11.338
Stocuri
27.468
Creanțe
1.629
Casă și conturi la bănci
1.847
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
67.263
Rezultat net
-15.247
Angajați
1
Datorii
14.341
Active imobilizate
3.300
Active circulante
43.862
Capitaluri proprii
32.821
Venituri totale
67.689
Cheltuieli totale
82.602
Stocuri
27.534
Creanțe
867
Casă și conturi la bănci
15.461
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
418.028
Rezultat net
5.350
Angajați
1
Datorii
39.888
Active imobilizate
7.013
Active circulante
80.943
Capitaluri proprii
48.068
Venituri totale
420.978
Cheltuieli totale
412.049
Stocuri
57.638
Creanțe
1.253
Casă și conturi la bănci
22.052
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
698.147
Rezultat net
36.394
Angajați
1
Datorii
69.869
Active imobilizate
10.869
Active circulante
101.718
Capitaluri proprii
42.718
Venituri totale
699.065
Cheltuieli totale
655.819
Stocuri
86.333
Creanțe
10.139
Casă și conturi la bănci
5.246
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
113.651
Rezultat net
6.124
Angajați
1
Datorii
55.818
Active imobilizate
15.010
Active circulante
46.932
Capitaluri proprii
6.124
Venituri totale
113.666
Cheltuieli totale
106.427
Stocuri
34.644
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
12.288
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

96/ 100Atenție foarte ridicată
5semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2026-03-13. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2026-03-05
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 98% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCîntrerupere temporară de activitate2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2026-03-13. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2026-03-05
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 98% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2026-03-05 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
44885370
Număr de înregistrare
J3/2188/2021
Înmatriculare
10 septembrie 2021
EUID
ROONRC.J3/2188/2021
Formă juridică
SRL
Sediu social
71B Sat Mihăeşti, Comuna Mihăeşti Argeş
Adresă fiscală
71B Mihăeşti ARGEŞ
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
SUSPENDARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
5 martie 2026
Înregistrare fiscală
11 mai 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
DRĂGOI ION

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LA LORYS MARKET S.R.L.
Stare de înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 05.03.2026
Înregistrare fiscală
10 septembrie 2021
Număr registrul comerțului
J03/2188/2021
Cod CAEN
4711
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ARGEŞ, SAT MIHĂEŞTI COM. MIHĂEŞTI, NR.71B
Cod poștal fiscal
117470
Numărul sediului
71B
Localitatea sediului
Sat Mihăeşti Com. Mihăeşti
Județul sediului
ARGEŞ
Codul poștal al sediului
117470
Numărul domiciliului fiscal
71B
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Mihăeşti Com. Mihăeşti
Județul domiciliului fiscal
ARGEŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
117470

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 iulie 2022
TVA până la
13 martie 2026
Anulare operată la
11 mai 2026
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
13 martie 2026
Publicarea deciziei
13 martie 2026

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ArgeşSat Mihăeşti, Comuna MihăeştiCAEN 4711
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI