Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LARA HARMONY CLUB S.R.L.

LARA HARMONY CLUB S.R.L.

CUI 43197950 · SRL· Sat Verneşti, Comuna Verneşti

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

LARA HARMONY CLUB S.R.L. are sediul în Sat Verneşti, Comuna Verneşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+74,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 146,2 K lei, față de 83,6 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut21,1%

Marja netă calculată este 21,1% în 2025, față de -10,6% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+3.245,4%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025146,2 K lei+74,9% față de anul anterior2021: 165.1562023: 32.3942024: 83.6112025: 146.196
Rezultat net 202530,8 K lei+447,5% față de anul anterior2021: 4.9702022: -12.3442023: -90.2582024: -8.8642025: 30.802
Angajați 20251+0% față de anul anterior2021: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025-78,8 K lei+28,1% față de anul anterior2021: 1.8362022: -10.5092023: -100.7672024: -109.6312025: -78.829
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate083 K165 K2021: 165,2 K lei165,2 K2021—20222023: 32,4 K lei32,4 K20232024: 83,6 K lei83,6 K20242025: 146,2 K lei146,2 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-278,6%-128,8%21,1%Mediana sectorului (2025): 1,1% · n=39472021: 3%3%202120222023: -278,6%-278,6%20232024: -10,6%-10,6%20242025: 21,1%21,1%2025

Cifra de afaceri: +74,9% față de anul anterior. Marja netă: 21,1%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-78,8 K lei+28,1% față de anul anterior
Datorii173,3 K lei+4,2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri32,4 K lei83,6 K lei146,2 K lei+74,9% față de anul anterior
Rezultat net-90,3 K lei-8,9 K lei30,8 K lei+447,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii-100,8 K lei-109,6 K lei-78,8 K lei+28,1% față de anul anterior
Datorii144 K lei166,3 K lei173,3 K lei+4,2% față de anul anterior
Creanțe355 lei427 lei14,3 K lei+3.245,4% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri21,1%1,1%n=3.947-10,6%1,6%n=12.449
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-83,4%5,3%n=3.690-193,5%12%n=11.753
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)183,4%88,7%n=3.690293,5%85,5%n=11.753
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)48%37,7%n=3.69080%35,8%n=11.753
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)32,6%0,4%n=3.690-15,6%0,4%n=11.739
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,28×0,59×n=4.8260,07×0,55×n=16.050
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36035,18 zile18,61 zilen=3.6631,84 zile18,82 zilen=11.404
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3600,05 zile16,61 zilen=3.4544,87 zile16,79 zilen=10.605
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați146.196 lei171.255 lein=3.36583.611 lei160.100 lein=10.403

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
146.196
Rezultat net
30.802
Angajați
1
Datorii
173.334
Active imobilizate
45.350
Active circulante
49.155
Capitaluri proprii
-78.829
Venituri totale
146.223
Cheltuieli totale
110.958
Stocuri
22
Creanțe
14.285
Casă și conturi la bănci
34.848
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
83.611
Rezultat net
-8.864
Angajați
1
Datorii
166.299
Active imobilizate
45.350
Active circulante
11.318
Capitaluri proprii
-109.631
Venituri totale
83.631
Cheltuieli totale
91.650
Stocuri
1.130
Creanțe
427
Casă și conturi la bănci
9.761
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
32.394
Rezultat net
-90.258
Angajați
1
Datorii
144.037
Active imobilizate
40.172
Active circulante
3.098
Capitaluri proprii
-100.767
Venituri totale
32.394
Cheltuieli totale
122.328
Stocuri
1.641
Creanțe
355
Casă și conturi la bănci
1.102
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-12.344
Angajați
—
Datorii
35.676
Active imobilizate
24.800
Active circulante
367
Capitaluri proprii
-10.509
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
12.344
Stocuri
—
Creanțe
354
Casă și conturi la bănci
13
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
165.156
Rezultat net
4.970
Angajați
1
Datorii
0
Active imobilizate
—
Active circulante
1.836
Capitaluri proprii
1.836
Venituri totale
165.223
Cheltuieli totale
159.050
Stocuri
—
Creanțe
354
Casă și conturi la bănci
1.482
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-18Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negative

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2020-10-16 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

2 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
43197950
Număr de înregistrare
J10/891/2020
Înmatriculare
16 octombrie 2020
EUID
ROONRC.J10/891/2020
Formă juridică
SRL
Sediu social
Culturii 47A Sat Verneşti, Comuna Verneşti Buzău
Adresă fiscală
Str. Culturii 47A Verneşti BUZĂU
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
16 octombrie 2020
Înregistrare fiscală
31 martie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
POPESCU LAURA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LARA HARMONY CLUB S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 16.10.2020
Înregistrare fiscală
16 octombrie 2020
Număr registrul comerțului
J2020000891107
Cod CAEN
5611
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. BUZĂU, SAT VERNEŞTI COM. VERNEŞTI, STR. CULTURII, NR.47A
Cod poștal fiscal
127675
Strada sediului
Str. Culturii
Numărul sediului
47A
Localitatea sediului
Sat Verneşti Com. Verneşti
Județul sediului
BUZĂU
Codul poștal al sediului
127675
Strada domiciliului fiscal
Str. Culturii
Numărul domiciliului fiscal
47A
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Verneşti Com. Verneşti
Județul domiciliului fiscal
BUZĂU
Cod poștal domiciliu fiscal
127675

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 iulie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (2) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

SCOALA GIMNAZIALA CANDESTI1 din 2 înregistrări (50%) · Vezi relația

LICEUL TEHNOLOGIC VERNESTI1 din 2 înregistrări (50%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de divertisment (Rev.2)2 din 2 înregistrări (100%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

18 iunie 2026Achiziție directă

Pachet complet agapă clasa a VIII-a – Studio Harmony – 21 Mai 2026

Autoritate: LICEUL TEHNOLOGIC VERNESTI

CPV 92300000-4 — Servicii de divertisment (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 92300000-4

Vezi detaliile atribuirii →
8.750 leiValoare publicată
4 iunie 2025Achiziție directă

Pachet complet agapă clasa a VIII-a – Studio Harmony – 5 iunie 2025

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA CANDESTI

CPV 92300000-4 — Servicii de divertisment (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 92300000-4

Vezi detaliile atribuirii →
8.250 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

4 activități autorizate

CAEN 5610 Rev. 2Restaurante

CAEN 5630 Rev. 2Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 7420 Rev. 2Activități fotografice

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BuzăuSat Verneşti, Comuna VerneştiCAEN 5611
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI