Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LAUNDROMAT TĂTĂRAŞI S.R.L.

LAUNDROMAT TĂTĂRAŞI S.R.L.

CUI 39569584 · SRL· Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

LAUNDROMAT TĂTĂRAŞI S.R.L. are sediul în Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+49%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 748,6 K lei, față de 502,3 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât42,5%

Marja netă calculată este 42,5% în 2025, față de 43,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+367,6%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025748,6 K lei+49% față de anul anterior2020: 185.8302021: 295.0082022: 297.7712023: 377.8152024: 502.3182025: 748.617
Rezultat net 2025317,8 K lei+46,8% față de anul anterior2020: 27.8632021: 121.0842022: 142.1012023: 188.7272024: 216.4432025: 317.837
Angajați 20250Fără an comparabil2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 02025: 0
Capitaluri proprii 2025337,4 K lei+8,2% față de anul anterior2020: -42.3742021: 50.8472022: 142.3022023: 188.9282024: 311.9052025: 337.404
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0374 K749 K2020: 185,8 K lei185,8 K20202021: 295 K lei295 K20212022: 297,8 K lei297,8 K20222023: 377,8 K lei377,8 K20232024: 502,3 K lei502,3 K20242025: 748,6 K lei748,6 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%25%50%Mediana sectorului (2025): 4,9% · n=7582020: 15%15%20202021: 41%41%20212022: 47,7%47,7%20222023: 50%50%20232024: 43,1%43,1%20242025: 42,5%42,5%2025

Cifra de afaceri: +49% față de anul anterior. Marja netă: 42,5%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii337,4 K lei+8,2% față de anul anterior
Datorii497,9 K lei+26,2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri377,8 K lei502,3 K lei748,6 K lei+49% față de anul anterior
Rezultat net188,7 K lei216,4 K lei317,8 K lei+46,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii188,9 K lei311,9 K lei337,4 K lei+8,2% față de anul anterior
Datorii299,3 K lei394,4 K lei497,9 K lei+26,2% față de anul anterior
Creanțe134,3 K lei9,4 K lei44,2 K lei+367,6% față de anul anterior
Angajați100Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri42,5%4,9%n=75843,1%3,9%n=1.172
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)42,9%14,3%n=70369,7%16,5%n=1.109
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)63,3%78%n=70388,1%72,1%n=1.109
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)78,5%44,9%n=70386,8%51,1%n=1.109
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)40,4%2,3%n=70348,4%1,5%n=1.108
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive94,2%27,2%n=54469,4%21,4%n=854
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,34×0,56×n=9270,15×0,59×n=1.420
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36021,25 zile39,79 zilen=6736,77 zile32,77 zilen=1.049

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
748.617
Rezultat net
317.837
Angajați
0
Datorii
497.850
Active imobilizate
617.544
Active circulante
168.951
Capitaluri proprii
337.404
Venituri totale
751.800
Cheltuieli totale
379.384
Stocuri
—
Creanțe
44.187
Casă și conturi la bănci
124.764
Cheltuieli în avans
68.594
Venituri în avans
19.835
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
600
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
502.318
Rezultat net
216.443
Angajați
0
Datorii
394.439
Active imobilizate
388.574
Active circulante
58.935
Capitaluri proprii
311.905
Venituri totale
502.318
Cheltuieli totale
274.152
Stocuri
—
Creanțe
9.449
Casă și conturi la bănci
49.486
Cheltuieli în avans
273.961
Venituri în avans
15.126
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
600
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
377.815
Rezultat net
188.727
Angajați
1
Datorii
299.288
Active imobilizate
382.133
Active circulante
156.503
Capitaluri proprii
188.928
Venituri totale
377.815
Cheltuieli totale
186.087
Stocuri
—
Creanțe
134.346
Casă și conturi la bănci
22.157
Cheltuieli în avans
5.000
Venituri în avans
55.420
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
297.771
Rezultat net
142.101
Angajați
1
Datorii
374.888
Active imobilizate
407.896
Active circulante
104.294
Capitaluri proprii
142.302
Venituri totale
297.771
Cheltuieli totale
150.060
Stocuri
—
Creanțe
96.025
Casă și conturi la bănci
8.269
Cheltuieli în avans
5.000
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
295.008
Rezultat net
121.084
Angajați
1
Datorii
431.993
Active imobilizate
433.052
Active circulante
44.788
Capitaluri proprii
50.847
Venituri totale
295.008
Cheltuieli totale
166.873
Stocuri
—
Creanțe
4.967
Casă și conturi la bănci
39.821
Cheltuieli în avans
5.000
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
185.830
Rezultat net
27.863
Angajați
1
Datorii
538.119
Active imobilizate
443.912
Active circulante
46.833
Capitaluri proprii
-42.374
Venituri totale
206.605
Cheltuieli totale
174.806
Stocuri
—
Creanțe
4.816
Casă și conturi la bănci
42.017
Cheltuieli în avans
5.000
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-07-03 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

4 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39569584
Număr de înregistrare
J2018001753225
Înmatriculare
3 iulie 2018
EUID
ROONRC.J2018001753225
Formă juridică
SRL
Sediu social
INSULA VERDE 19 Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului Iaşi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str INSULA VERDE 19 Valea Lupului IAŞI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
3 iulie 2018
Înregistrare fiscală
26 ianuarie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BÂRGĂOANU CRISTINA
administrator
BÂRGĂOANU LIVIU ŞTEFAN
administrator
DUPU ALEXANDRINA LUDMILA
administrator
DUPU BENIAMIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LAUNDROMAT TĂTĂRAŞI S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 03.07.2018
Înregistrare fiscală
3 iulie 2018
Număr registrul comerțului
J2018001753225
Cod CAEN
9610
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. IAŞI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STR. INSULA VERDE, NR.19, CAMERA 1, ET.1
Cod poștal fiscal
707410
Strada sediului
Str. Insula Verde
Numărul sediului
19
Localitatea sediului
Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
Județul sediului
IAŞI
Codul poștal al sediului
707410
Detalii sediu
camera 1
Strada domiciliului fiscal
Str. Insula Verde
Numărul domiciliului fiscal
19
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
Județul domiciliului fiscal
IAŞI
Cod poștal domiciliu fiscal
707410
Detalii domiciliu fiscal
camera 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 decembrie 2023
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

8 activități autorizate

CAEN 4664 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4725 Rev. 3Comerț cu amănuntul al băuturilor

CAEN 5611 Rev. 3Restaurante

CAEN 5630 Rev. 3Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 7739 Rev. 3Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

CAEN 9610 Rev. 3Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IaşiSat Valea Lupului, Comuna Valea LupuluiCAEN 9601
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI