Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LDR TOPO CAD OFFICE S.R.L.

LDR TOPO CAD OFFICE S.R.L.

CUI 41234220 · SRL· Municipiul Baia Mare

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

LDR TOPO CAD OFFICE S.R.L. are sediul în Municipiul Baia Mare. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-16,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 70 K lei, față de 83,6 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-31%

Marja netă calculată este -31% în 2025, față de 31,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+201,8%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202570 K lei-16,2% față de anul anterior2021: 1.0602022: 5.8102023: 84.0532024: 83.5672025: 70.000
Rezultat net 2025-21,7 K lei-183,4% față de anul anterior2021: -46.3702022: -37.7032023: 18.9872024: 25.9892025: -21.681
Angajați 20251+0% față de anul anterior2021: 12022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025-99,8 K lei-27,7% față de anul anterior2021: -129.2852022: -166.9882023: -104.1572024: -78.1672025: -99.848
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate042 K84 K2021: 1,1 K lei1,1 K20212022: 5,8 K lei5,8 K20222023: 84,1 K lei84,1 K20232024: 83,6 K lei83,6 K20242025: 70 K lei70 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-4.374,5%-2.171,7%31,1%Mediana sectorului (2025): 29,1% · n=147022021: -4.374,5%-4.374,5%20212022: -648,9%-648,9%20222023: 22,6%22,6%20232024: 31,1%31,1%20242025: -31%-31%2025

Cifra de afaceri: -16,2% față de anul anterior. Marja netă: -31%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-99,8 K lei-27,7% față de anul anterior
Datorii115,2 K lei+34,2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri84,1 K lei83,6 K lei70 K lei-16,2% față de anul anterior
Rezultat net19 K lei26 K lei-21,7 K lei-183,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii-104,2 K lei-78,2 K lei-99,8 K lei-27,7% față de anul anterior
Datorii113,4 K lei85,8 K lei115,2 K lei+34,2% față de anul anterior
Creanțe6,2 K lei4,2 K lei12,7 K lei+201,8% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-31%29,1%n=14.70231,1%28,5%n=14.767
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-650,6%56%n=12.573-1.018,2%63,8%n=12.557
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)750,6%42,1%n=12.5731.118,2%34,3%n=12.557
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)2,8%18,8%n=12.57311,3%17,5%n=12.557
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-141,3%23,8%n=12.570338,5%23,6%n=12.554
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,13×1,79×n=16.9390,08×2,13×n=16.988
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36065,38 zile117,71 zilen=13.83718,14 zile94,25 zilen=13.714
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați70.000 lei202.575 lein=11.35083.567 lei186.032 lein=11.605

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
70.000
Rezultat net
-21.681
Angajați
1
Datorii
115.195
Active imobilizate
434
Active circulante
14.913
Capitaluri proprii
-99.848
Venituri totale
70.000
Cheltuieli totale
91.681
Stocuri
—
Creanțe
12.712
Casă și conturi la bănci
2.201
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
83.567
Rezultat net
25.989
Angajați
1
Datorii
85.844
Active imobilizate
867
Active circulante
6.810
Capitaluri proprii
-78.167
Venituri totale
95.175
Cheltuieli totale
67.768
Stocuri
—
Creanțe
4.212
Casă și conturi la bănci
2.598
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
84.053
Rezultat net
18.987
Angajați
1
Datorii
113.350
Active imobilizate
11.857
Active circulante
7.893
Capitaluri proprii
-104.157
Venituri totale
119.491
Cheltuieli totale
99.788
Stocuri
—
Creanțe
6.231
Casă și conturi la bănci
1.662
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
10.557
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.810
Rezultat net
-37.703
Angajați
1
Datorii
123.156
Active imobilizate
23.221
Active circulante
28.904
Capitaluri proprii
-166.988
Venituri totale
18.472
Cheltuieli totale
56.116
Stocuri
22.715
Creanțe
6.177
Casă și conturi la bănci
12
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
95.957
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.060
Rezultat net
-46.370
Angajați
1
Datorii
194.148
Active imobilizate
35.883
Active circulante
28.980
Capitaluri proprii
-129.285
Venituri totale
17.943
Cheltuieli totale
64.302
Stocuri
22.715
Creanțe
6.177
Casă și conturi la bănci
88
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-04-02Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2019-06-06 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

15 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
41234220
Număr de înregistrare
J2019001229246
Înmatriculare
6 iunie 2019
EUID
ROONRC.J2019001229246
Formă juridică
SRL
Sediu social
VLAD ŢEPEŞ 10 Municipiul Baia Mare Maramureş
Adresă fiscală
Str VLAD ŢEPEŞ 10 Baia Mare MARAMUREŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
6 iunie 2019
Înregistrare fiscală
5 mai 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
LAR RĂZVAN-DUMITRU

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LDR TOPO CAD OFFICE S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 06.06.2019
Înregistrare fiscală
6 iunie 2019
Număr registrul comerțului
J2019001229246
Cod CAEN
7112
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. VLAD ŢEPEŞ, NR.10, SC.A, AP.39
Cod poștal fiscal
430173
Strada sediului
Str. Vlad Ţepeş
Numărul sediului
10
Localitatea sediului
Mun. Baia Mare
Județul sediului
MARAMUREŞ
Codul poștal al sediului
430173
Strada domiciliului fiscal
Str. Vlad Ţepeş
Numărul domiciliului fiscal
10
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Baia Mare
Județul domiciliului fiscal
MARAMUREŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
430173

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 mai 2023
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (15) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

COMUNA SIEU (CONSILIUL LOCAL SIEU)4 din 15 înregistrări (26,7%) · Vezi relația

ORAȘUL ULMENI4 din 15 înregistrări (26,7%) · Vezi relația

Comuna Coas3 din 15 înregistrări (20%) · Vezi relația

OCOLUL SILVIC ARDUD R.A.1 din 15 înregistrări (6,7%) · Vezi relația

Comuna Remetea Chioarului1 din 15 înregistrări (6,7%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de cadastru (Rev.2)10 din 15 înregistrări (66,7%) · Vezi selecția

Servicii de topografie (Rev.2)5 din 15 înregistrări (33,3%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

2 aprilie 2026Achiziție directă

Servicii de cadastru

Autoritate: OCOLUL SILVIC ARDUD R.A.

CPV 71354300-7 — Servicii de cadastru (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71354300-7

Vezi detaliile atribuirii →
9.000 leiValoare publicată
2 februarie 2026Achiziție directă

Servicii de cadastru

Autoritate: COMUNA SIEU (CONSILIUL LOCAL SIEU)

CPV 71354300-7 — Servicii de cadastru (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71354300-7

Vezi detaliile atribuirii →
37.044 leiValoare publicată
28 noiembrie 2025Achiziție directă

Servicii de cadastru

Autoritate: ORAȘUL ULMENI

CPV 71354300-7 — Servicii de cadastru (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71354300-7

Vezi detaliile atribuirii →
132.190 leiValoare publicată
3 noiembrie 2025Achiziție directă

Servicii de cadastru

Autoritate: COMUNA SIEU (CONSILIUL LOCAL SIEU)

CPV 71354300-7 — Servicii de cadastru (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71354300-7

Vezi detaliile atribuirii →
132.533 leiValoare publicată
31 iulie 2025Achiziție directă

SERVICII DE INREGISTRARE CADASTRALA

Autoritate: Comuna Coas

CPV 71354300-7 — Servicii de cadastru (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71354300-7

Vezi detaliile atribuirii →
74.514 leiValoare publicată
2 iunie 2025Achiziție directă

SERVICII DE INREGISTRARE CADASTRALA DRUMURI AGRICOLE COAS

Autoritate: Comuna Coas

CPV 71354300-7 — Servicii de cadastru (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71354300-7

Vezi detaliile atribuirii →
6.000 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul MaramureşMunicipiul Baia MareCAEN 7112
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI