Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 584,3 mil. lei, față de 378,4 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025LEDMAX ELECTRONICS SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în creștere. Marjă în creștere.
LEDMAX ELECTRONICS SRL are sediul în Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 10,9% în 2025, față de 6,9% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 5,8% · n=202Cifra de afaceri: +54,4% față de anul anterior.Marjă netă 10,9% · +4 pp față de 2024
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 932,1 K lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 319 mil. lei | 378,4 mil. lei | 584,3 mil. lei | +54,4% față de anul anterior |
| Rezultat net | 20,8 mil. lei | 26 mil. lei | 63,6 mil. lei | +144,6% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | 100,4 mil. lei | 124,1 mil. lei | 176,7 mil. lei | +42,4% față de anul anterior |
| Datorii | 32,1 mil. lei | 33,8 mil. lei | 52,4 mil. lei | +55,2% față de anul anterior |
| Creanțe | 12,2 mil. lei | 17,2 mil. lei | 30,3 mil. lei | +76,6% față de anul anterior |
| Angajați | 397 | 350 | 416 | +18,9% față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 5,8% (n=202) · 2024: 3,9% (n=816)
Mediana sectorului: 2025: 10,6% (n=200) · 2024: 6,7% (n=690)
Mediana sectorului: 2025: 36,7% (n=196) · 2024: 27% (n=757)
Mediana sectorului: 2025: 1.527.882 lei (n=195) · 2024: 1.006.868 lei (n=599)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 32,5% (n=200) · 2024: 32,2% (n=690)
Mediana sectorului: 2025: 65% (n=200) · 2024: 67,3% (n=690)
Mediana sectorului: 2025: 8,9% (n=200) · 2024: 10,9% (n=690)
Mediana sectorului: 2025: 1,27× (n=207) · 2024: 1,17× (n=991)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 79,3 zile (n=202) · 2024: 32,9 zile (n=759)
Mediana sectorului: 2025: 40,2 zile (n=191) · 2024: 70,9 zile (n=711)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 584.296.705
- Rezultat net
- 63.609.396
- Angajați
- 416
- Datorii
- 52.433.571
- Active imobilizate
- 50.398.805
- Active circulante
- 179.085.460
- Capitaluri proprii
- 176.727.291
- Venituri totale
- 606.654.600
- Cheltuieli totale
- 532.778.313
- Stocuri
- 145.329.640
- Creanțe
- 30.319.816
- Casă și conturi la bănci
- 3.436.004
- Cheltuieli în avans
- 627.271
- Venituri în avans
- 18.604
- Provizioane
- 932.070
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 378.373.290
- Rezultat net
- 26.003.560
- Angajați
- 350
- Datorii
- 33.778.347
- Active imobilizate
- 44.219.955
- Active circulante
- 114.521.806
- Capitaluri proprii
- 124.122.568
- Venituri totale
- 376.608.374
- Cheltuieli totale
- 346.013.165
- Stocuri
- 73.956.114
- Creanțe
- 17.167.298
- Casă și conturi la bănci
- 1.035.334
- Cheltuieli în avans
- 329.592
- Venituri în avans
- 319.507
- Provizioane
- 850.931
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 318.986.054
- Rezultat net
- 20.826.222
- Angajați
- 397
- Datorii
- 32.097.207
- Active imobilizate
- 37.245.725
- Active circulante
- 96.468.475
- Capitaluri proprii
- 100.366.139
- Venituri totale
- 276.679.983
- Cheltuieli totale
- 252.654.831
- Stocuri
- 74.047.663
- Creanțe
- 12.236.587
- Casă și conturi la bănci
- 1.907.107
- Cheltuieli în avans
- 126.382
- Venituri în avans
- 511.675
- Provizioane
- 865.561
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 301.679.004
- Rezultat net
- 23.889.786
- Angajați
- 403
- Datorii
- 35.238.655
- Active imobilizate
- 29.488.020
- Active circulante
- 86.035.517
- Capitaluri proprii
- 79.201.400
- Venituri totale
- 285.736.845
- Cheltuieli totale
- 258.849.395
- Stocuri
- 59.934.589
- Creanțe
- 23.424.608
- Casă și conturi la bănci
- 2.676.320
- Cheltuieli în avans
- 230.738
- Venituri în avans
- 638.008
- Provizioane
- 676.212
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 306.737.785
- Rezultat net
- 30.358.942
- Angajați
- 331
- Datorii
- 3.304.477
- Active imobilizate
- 23.799.080
- Active circulante
- 54.212.304
- Capitaluri proprii
- 74.720.140
- Venituri totale
- 314.802.747
- Cheltuieli totale
- 280.262.344
- Stocuri
- 47.903.924
- Creanțe
- 2.971.631
- Casă și conturi la bănci
- 3.336.749
- Cheltuieli în avans
- 463.711
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 450.478
- Capital subscris vărsat
- 10.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 203.821.030
- Rezultat net
- 23.378.536
- Angajați
- 202
- Datorii
- 3.754.015
- Active imobilizate
- 19.585.400
- Active circulante
- 31.076.264
- Capitaluri proprii
- 46.710.192
- Venituri totale
- 217.721.010
- Cheltuieli totale
- 190.639.502
- Stocuri
- 26.588.496
- Creanțe
- 4.260.575
- Casă și conturi la bănci
- 227.193
- Cheltuieli în avans
- 5.488
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 202.945
- Capital subscris vărsat
- 10.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2014-04-08 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Conformare fiscală publicată
Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.
Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
5 dosare cu nume identic · 2021-10-17–2026-10-18 · verificat 2026-10-18.
validare poprire · Fond
3 termene · ultima soluție: Ia act de renunţare la judecată
Ia act de renunţare la judecată
Ia act de renunţarea petentului la judecarea cererii. Cu drept de recurs, în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Ploie?ti. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 23.04.2026.
Document: _Hotarare 3550/2026 · 2026-04-23
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 23.04.2026, când pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 08.04.2026.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-04-08
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 08.04.2026, când pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 24.03.2026.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-03-24
contestaţie decizie modificare unilaterală contract de muncă contestaţie în anulare dec. nr. 29/16.01.2024 dosar nr. 758/105/2022 al C.A. Ploieşti · ContestatieinanulareApel
1 termen · ultima soluție: Respinge contestaţia in anulare
Respinge contestaţia in anulare
Respinge, ca inadmisibilă, contestaţia în anulare . Obligă contestatoarea să plătească intimatei suma de 3570 lei, reprezentând cheltuieli de judecată. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de serviciul grefă al instanţei, azi, 24.04. 2024.
Document: Hotarare 625/2024 · 2024-04-24
contestaţie decizie modificare unilaterală contract de muncă · Apel
1 termen · ultima soluție: Schimbat în parte
Schimbat în parte
Admite apelul. Schimbă în parte sentinţa atacată în sensul că admite în parte acţiunea apelantei-reclamante. Dispune anularea notificării nr.87/13.01.2022, emise de intimata-pârâtă, şi reintegrarea apelantei-reclamante în funcţie de execuţie deţinută anterior, respectiv economist în cadrul Departamentului Contabilitate al intimatei. Obligă intimata-pârâtă la plata către apelanta-reclamantă a unei despăgubiri egale cu salariile indexate, majorate şi reactualizate şi cu celelalte drepturi de care ar fi beneficiat, corespunzătoare funcţiei de execuţie indicate, începând cu data încetării contractului individual de muncă şi până la data reintegrării efective. Obligă intimata-pârâtă la plata sumei de 500 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată în fond, către apelanta-reclamantă, în limita gradului de culpă procesuală. Menţine în rest sentinţa, ca fiind legală şi temeinică. Obligă intimata-pârâtă la plata sumei de 750 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată în apel, către apelanta-reclamantă, în limita gradului de culpă procesuală. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei astăzi, 16.01.2024.
Document: Hotarare 29/2024 · 2024-01-16
Căi de atac declarate: Contestaţie în anulare - Apel · 2024-03-14; Apel · 2023-06-23
contestaţie decizie de concediere · Fond
6 termene · ultima soluție: Respinge cererea
Respinge cererea
Respinge contestaţia, ca neîntemeiată. Obligă contestatoarea la plata către intimată a cheltuielilor de judecată în cuantum de 1500 lei, reprezentând onorariu avocat. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea pentru exercitarea căii de atac se va depune la Tribunalul Prahova. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 18.12.2024.
Document: Hotarare 1526/2024 · 2024-12-18
Amână pronunţarea
amână pronun?area la data de 18.12.2024
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-12-10
Amână cauza
imposibilitatea de prezentare a avocatului reclamantei
Document: incheieredesedinta · 2024-06-19
Amână cauza
pentru a da posibilitate pârâtei să depună înscrisuri
Document: incheieredesedintasecreta · 2024-01-31
Amână cauza
Având în vedere Hotărârea nr. 4/20.06.2023 a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Prahova, potrivit căreia, pe perioada măsurii protestului, se vor judeca numai cauze urgente şi raportat la faptul că obiectul prezentului dosar nu se circumscrie cauzelor urgente stabilite în Hotărârea sus-menţionată, consideră necesară amânarea cauzei,
Document: incheieredesedinta · 2023-06-21
Amână cauza
administrarea probelor propuse
Document: incheieredesedinta · 2023-02-22
contestaţie decizie modificare unilaterală contract de muncă · Fond
2 termene · ultima soluție: Respinge cererea
Respinge cererea
Respinge contestaţia ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea pentru exercitarea căii de atac se va depune la Tribunalul Prahova.
Document: Hotarare 1728/2022 · 2022-06-24
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea cauzei la data de 24.06.2022
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2022-06-23
Căi de atac declarate: Apel · 2023-06-23
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 33034743
- Număr de înregistrare
- J2014000545296
- Înmatriculare
- 8 aprilie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014000545296
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- Buzău 46 Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi Prahova · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- Cal Buzău 46 Ploieştiori PRAHOVA · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 8 aprilie 2014
- Înregistrare fiscală
- 23 martie 2026
- Telefon
- 0729 222 000 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- TOMA MARIAN
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- LEDMAX ELECTRONICS SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 08.04.2014
- Înregistrare fiscală
- 8 aprilie 2014
- Număr registrul comerțului
- J2014000545296
- Cod CAEN
- 4650
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Direcţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Contact și adrese
- Telefon
- 0729 222 000 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. PRAHOVA, SAT PLOIEŞTIORI COM. BLEJOI, CAL. BUZĂU, NR.46
- Cod poștal fiscal
- 107071
- Strada sediului
- Cal. Buzău
- Numărul sediului
- 46
- Localitatea sediului
- Sat Ploieştiori Com. Blejoi
- Județul sediului
- PRAHOVA
- Codul poștal al sediului
- 107071
- Strada domiciliului fiscal
- Cal. Buzău
- Numărul domiciliului fiscal
- 46
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sat Ploieştiori Com. Blejoi
- Județul domiciliului fiscal
- PRAHOVA
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 107071
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 1 iunie 2015
- TVA la încasare
- Nu
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Categorie de administrare fiscală ANAF
Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.
- Categorie
- mare contribuabil
- Administrație teritorială
- Prahova
- Criteriu de selecție publicat
- Criteriu valoric agregat
Sedii secundare administrate fiscal
ANAF publică 1 sedii secundare pentru această firmă în lista în vigoare de la 2024-07-01. CUI-ul unui sediu secundar este un cod de înregistrare fiscală și nu indică automat o persoană juridică separată.
Distribuție pe județe
Prahova1 sedii
| Denumire publicată | CUI sediu | Județ |
|---|---|---|
| LEDMAX ELECTRONICS SRL-SEDIU SECUNDAR BLEJOI | 37387802 | Prahova |
Ajutoare de stat publicate
Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.
4 înregistrări · valoare publicată 10.081.031 lei · 25 aprilie 2023–3 iunie 2024
sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)
garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 90%ajutoare limitate (secțiunea 2.1)
fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 100%ajutoare limitate (secțiunea 2.1)
fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 100%sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)
garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 90%Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
51 activități autorizate
CAEN 0111 Rev. 3Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN 0113 Rev. 3Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
CAEN 0115 Rev. 3Cultivarea tutunului
CAEN 0119 Rev. 3Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
CAEN 0161 Rev. 3Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN 0163 Rev. 3Activități după recoltare și pregătirea semințelor
CAEN 0210 Rev. 3Silvicultură și alte activități forestiere
CAEN 2551 Rev. 3Acoperirea metalelor
CAEN 2553 Rev. 3Operațiuni de mecanică generală
CAEN 2611 Rev. 3Fabricarea componentelor electronice
CAEN 2612 Rev. 3Fabricarea subansamblurilor electronice (module)
CAEN 2620 Rev. 3Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
CAEN 2630 Rev. 3Fabricarea echipamentelor de comunicații
CAEN 2640 Rev. 3Fabricarea produselor electronice de larg consum
CAEN 3313 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
CAEN 3511 Rev. 3Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
CAEN 3512 Rev. 3Producția de energie electrică din resurse regenerabile
CAEN 3513 Rev. 3Transportul energiei electrice
CAEN 3514 Rev. 3Distribuția energiei electrice
CAEN 3515 Rev. 3Comercializarea energiei electrice
CAEN 3516 Rev. 3Depozitarea energiei electrice
CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
CAEN 4621 Rev. 3Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN 4643 Rev. 3Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
CAEN 4647 Rev. 3Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
CAEN 4649 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
CAEN 4650 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
CAEN 4662 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte
CAEN 4664 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
CAEN 4754 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
CAEN 4779 Rev. 3Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
CAEN 5210 Rev. 3Depozitări
CAEN 5224 Rev. 3Manipulări
CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN 7732 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
CAEN 7733 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)
CAEN 8292 Rev. 3Activități de ambalare
CAEN 9510 Rev. 3Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații
CAEN 9521 Rev. 3Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic
CAEN 9522 Rev. 3Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-18 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.