Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LEFTER CONSTRUCT SRL

LEFTER CONSTRUCT SRL

CUI 6203616 · SRL· Bucureşti Sectorul 1

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

LEFTER CONSTRUCT SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 1. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-98,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 25,5 K lei, față de 1,8 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-189,8%

Marja netă calculată este -189,8% în 2025, față de 0,8% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-3,9%

Datoriile raportate sunt 1,1 mil. lei în 2025, față de 1,1 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202525,5 K lei-98,6% față de anul anterior2020: 433.1342021: 410.6982022: 1.220.9792023: 741.4412024: 1.786.1142025: 25.461
Rezultat net 2025-48,3 K leiTrecere pe pierdere2020: -378.9862021: -90.8722022: 64.8592023: 1172024: 13.4422025: -48.321
Angajați 20251-88,9% față de anul anterior2020: 62021: 82022: 92023: 92024: 92025: 1
Capitaluri proprii 2025379,9 K lei-11,3% față de anul anterior2020: 440.7002021: 349.8282022: 414.6872023: 414.8042024: 428.2462025: 379.926
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0893 K2 mil.2020: 433,1 K lei433,1 K20202021: 410,7 K lei410,7 K20212022: 1,2 mil. lei1,2 mil.20222023: 741,4 K lei741,4 K20232024: 1,8 mil. lei1,8 mil.20242025: 25,5 K lei25,5 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-189,8%-86,7%16,3%2020: -87,5%-87,5%20202021: -22,1%-22,1%20212022: 5,3%5,3%20222023: 0%0%20232024: 0,8%0,8%20242025: -189,8%-189,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 16,3% · n=8.661

Cifra de afaceri: -98,6% față de anul anterior.Marjă netă -189,8% · -190,5 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024428,2 K lei
2025379,9 K lei

Datorii raportate

20241,1 mil. lei
20251,1 mil. lei

Disponibilități bănești

202459,2 K lei
202564,3 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri741,4 K lei1,8 mil. lei25,5 K lei-98,6% față de anul anterior
Rezultat net117 lei13,4 K lei-48,3 K leiTrecere pe pierdere
Capitaluri proprii414,8 K lei428,2 K lei379,9 K lei-11,3% față de anul anterior
Datorii1,6 mil. lei1,1 mil. lei1,1 mil. lei-3,9% față de anul anterior
Creanțe502,4 K lei549,1 K lei487,7 K lei-11,2% față de anul anterior
Angajați991-88,9% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă-189,8%0,8%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 16,3% (n=8.661) · 2024: 8,4% (n=33.726)

Rezultat / active (A+B)-3,4%0,9%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 6,4% (n=6.690) · 2024: 2% (n=27.231)

Rezultat / capitaluri proprii-12,7%3,1%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 88,6% (n=8.009) · 2024: 24,6% (n=31.114)

Vânzări per angajat25.461 lei198.457 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 154.407 lei (n=7.284) · 2024: 126.637 lei (n=29.144)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)27,1%28,7%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 35% (n=6.692) · 2024: 36,9% (n=27.247)

Datorii / active (A+B)77,1%75,2%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 61,2% (n=6.692) · 2024: 61,3% (n=27.247)

Ponderea activelor imobilizate46,8%46,8%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 22,9% (n=6.692) · 2024: 19,4% (n=27.247)

Active circulante / datorii totale0,69×0,71×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,22× (n=10.700) · 2024: 1,12× (n=44.266)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări6.895,5 zile110,7 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 97,6 zile (n=7.681) · 2024: 92,2 zile (n=29.935)

Stocuri în zile de vânzări2.737,2 zile37,6 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 17,2 zile (n=4.176) · 2024: 20,5 zile (n=16.724)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
25.461
Rezultat net
-48.321
Angajați
1
Datorii
1.079.720
Active imobilizate
655.672
Active circulante
745.546
Capitaluri proprii
379.926
Venituri totale
25.461
Cheltuieli totale
73.782
Stocuri
193.592
Creanțe
487.686
Casă și conturi la bănci
64.268
Cheltuieli în avans
62.010
Venituri în avans
3.582
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.786.114
Rezultat net
13.442
Angajați
9
Datorii
1.123.266
Active imobilizate
698.340
Active circulante
794.744
Capitaluri proprii
428.246
Venituri totale
1.377.811
Cheltuieli totale
1.345.758
Stocuri
186.410
Creanțe
549.146
Casă și conturi la bănci
59.188
Cheltuieli în avans
62.010
Venituri în avans
3.582
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
741.441
Rezultat net
117
Angajați
9
Datorii
1.567.261
Active imobilizate
641.105
Active circulante
1.282.532
Capitaluri proprii
414.804
Venituri totale
1.130.691
Cheltuieli totale
1.123.157
Stocuri
684.559
Creanțe
502.435
Casă și conturi la bănci
95.538
Cheltuieli în avans
62.010
Venituri în avans
3.582
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.220.979
Rezultat net
64.859
Angajați
9
Datorii
1.173.329
Active imobilizate
666.319
Active circulante
869.846
Capitaluri proprii
414.687
Venituri totale
1.005.548
Cheltuieli totale
928.728
Stocuri
180.074
Creanțe
621.283
Casă și conturi la bănci
68.489
Cheltuieli în avans
55.433
Venituri în avans
3.582
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
410.698
Rezultat net
-90.872
Angajați
8
Datorii
1.694.301
Active imobilizate
769.840
Active circulante
1.222.438
Capitaluri proprii
349.828
Venituri totale
612.609
Cheltuieli totale
699.445
Stocuri
284.433
Creanțe
903.990
Casă și conturi la bănci
34.015
Cheltuieli în avans
55.433
Venituri în avans
3.582
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
433.134
Rezultat net
-378.986
Angajați
6
Datorii
1.434.451
Active imobilizate
539.643
Active circulante
1.365.116
Capitaluri proprii
440.700
Venituri totale
433.343
Cheltuieli totale
808.159
Stocuri
63.053
Creanțe
1.217.599
Casă și conturi la bănci
84.464
Cheltuieli în avans
54.619
Venituri în avans
84.227
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 99% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-11-01

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 99% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2025-09-01 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-10-31–2026-11-01 · verificat 2026-11-01.

Dosar 12194/231/20242024-07-09 · Judecătoria FOCSANI · Pârât

cerere necontencioasa RESTITUIRE CAUŢIUNE · Fond

1 termen · ultima soluție: Încheiere

2024-09-12 · 09:00

Încheiere

Admite cererea de restituire a cauţiunii formulată de reclamanta NATYLINCON SRL Dispune restituirea cauţiunii în cuantum de 6813 lei, consemnată conform recipisei nr. 206106339/1 din 18.02.2020 , emisă de CEC BANK-Sucursala Focşani, cautiune depusă în dosarul nr. 14325/231/2019 al Judecătoriei Focşani de reclamanta NATYLINCON SRL CUI 39722601, cu sediul în Focşani, str. D. Golescu nr. 3, ap.1, jud.Vrancea. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare, cerere de recurs care se depune la Judecătoria Focşani. Pronunţată, azi, 12.09.2024 , prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.

Document: incheierefinaladezinvestire · 2024-09-12

Dosar 14325/231/20192023-08-31 · Tribunalul VRANCEA · Apelant

pretenţii · Apel

5 termene · ultima soluție: Consfinţeşte tranzacţia părţilor

2024-06-03 · 09:30

Consfinţeşte tranzacţia părţilor

Ia act ?i consfin?e?te tranzac?ia încheiată între apelanta pârâtă LEFTER CONSTRUCT SRL ?i intimata reclamantă NATYLINCON SRL având următorul con?inut: „ T R A N Z A C ? I E din data de 23.04.2024 Între subscrisele: LEFTER CONSTRUCT SRL, cu sediul în comuna Gole?ti, sat Gole?ti, Aleea Cap. 4, nr. 4, jude? Vrancea, având cod unic de înregistrare RO 6203616 ?i număr de înregistrare la Registrul Comer?ului J39/763/1994, legal reprezentată prin administrator Lefter Sorin, ?i NATYLINCON SRL, cu sediul în mun. Foc?ani, str. Dinicu Golescu, nr. 3, ap. 1, jude? Vrancea, având cod unic de înregistrare 39722601 ?i număr de înregistrare la Registrul Comer?ului J39/614/2018, legal reprezentată prin administrator Gavrilă Geta, Având în vedere că: I. Societatea Natylincon SRL a promovat o ac?iune în preten?ii în contradictoriu cu Lefter Construct SRL, fiind astfel înregistrat Dosarul nr. 14325/231/2019 pe rolul Judecătoriei Foc?ani, dosar ce se află în etapa apelului la Tribunalul Vrancea; II. Societatea Natylincon SRL a promovat în cadrul dosarului nr. 14325/231/2019 aflat pe rolul Judecătoriei Foc?ani o cerere de sechestru asigurător, cerere admisă în parte de Tribunalul Vrancea prin Decizia civilă nr. 58/2020 pronun?ată în dosarul nr. 14325/231/2019/a1 ?i pusă în executare în cadrul Dosarului de executare nr. 489/2020 de către BEJ Asocia?i Bercariu Corneliu ?i Anghelu?ă Dana, Art. 1. Păr?ile, în temeiul art. 2267 ?i următoarele din Codul Civil au convenit să încheie prezenta tranzac?ie ?i astfel să stingă litigiul ce face obiectul Dosarului nr. 14325/231/2019 aflat pe rolul Tribunalului Vrancea, precum ?i diferendele ?i oricare alte demersuri juridice prezente între Păr?i, precum ?i orice alte litigii ?i preten?ii viitoare în cauze civile sau penale ce au legătură cu calitatea păr?ilor de debitor în cazul societă?ii Lefter Construct SRL ?i creditor în cazul societă?ii Natylincon SRL ori care au legătură Contractul de execu?ie lucrări nr. 01/19.08.2018 încheiat între păr?i, prin: Plata de către societatea Lefter Construct SRL a sumei de 45.000 lei către societatea Natylincon SRL, sumă ce va fi achitată astăzi, data semnării prezentei tranzac?ii, în contul bancar al societă?ii Natylincon SRL având IBAN: RO48 BTRL RONCRT04 6025 0601, deschis la banca BANCA TRANSILVANIA. Art. 2. În vederea realizării obliga?iei de plată descrise mai sus, Păr?ile vor semna prezenta tranzac?ie ?i o vor depune în cadrul dosarului nr. 14325/231/2019 aflat pe rolul Tribunalului Vrancea, astfel încât instan?a să ia act de tranzac?ie. Art. 3. Lefter Construct SRL garantează că plata sumei de 45.000 lei se va face astăzi, data semnării prezentei tranzac?ii. Dovada plă?ii se va face cu extrasul de cont. Art. 4. Ca urmare a plă?ii sumei de 45.000 lei de către Lefter Construct SRL, societatea Natylincon SRL prin administrator declară faptul că este stinsă integral suma solicitată în cadrul Dosarului nr. 14325/231/2019 aflat pe rolul Tribunalului Vrancea, că nu mai are niciun fel de preten?ie materială sau de altă natură fa?ă de societatea Lefter Construct SRL rezultată din Contractul de execu?ie lucrări nr. 01/19.08.2018 ori din orice alt raport juridic existent între păr?i ?i garantează că se va obliga să ini?ieze demersurile la OCPI Vrancea în vederea radierii sechestrului asigurător printr-o declara?ie în formă autentică în termen de 3 zile calendaristice de la data semnării prezentei tranzac?ii, sechestru asigurător ce a fost instituit asupra bunurilor imobile ale societă?ii Lefter Construct SRL în baza Deciziei nr. 58/2020 pronun?ată de Tribunalul Vrancea în dosarul nr. 14325/231/2019/a1. Totodată, societatea Natylincon SRL garantează că va oferi tot concursul societă?ii Lefter Construct ?i va semna orice document necesar în vederea ridicării sechestrului asigurător instituit asupra bunurilor imobile ale societă?ii Lefter Construct SRL prin Decizia nr. 58/2020 pronun?ată de Tribunalul Vrancea în dosarul nr. 14325/231/2019/a1. Termenul de timp în care OCPI V

Document: Hotarare 173/2024 · 2024-06-03

2024-05-17 · 09:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 03.06.2024 Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei, conform art.396 C.pr.civ.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-05-17

2024-04-12 · 09:30

Amână cauza

termen acordat pentru a se lua cunoştinţă de înscrisurile depuse la dosar.

Document: incheieredesedinta · 2024-04-12

2024-02-16 · 09:30

Amână cauza

pentru administrare probatorii

Document: incheieredesedinta · 2024-02-16

2023-11-24 · 09:30

Amână cauza

tr acordat pentru ca emiterea unei adrese catre BT in vederea comunicarii de relatii si pentru ca apelanta sa depuna obiectivele concrete ale expertizei

Document: incheieredesedinta · 2023-11-24

Căi de atac declarate: Apel · 2023-08-24; Apel · 2020-03-09

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
6203616
Număr de înregistrare
J1994000763395
Înmatriculare
19 septembrie 1994
EUID
ROONRC.J1994000763395
Formă juridică
SRL
Sediu social
POLONĂ 55 Bucureşti Sectorul 1 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str POLONĂ 55 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
1 septembrie 2025
Înregistrare fiscală
13 ianuarie 2026
Telefon
0722356957 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
LEFTER DAN-SORIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LEFTER CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 01.09.2025
Înregistrare fiscală
26 septembrie 1994
Număr registrul comerțului
J1994000763395
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0722356957 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR POLONĂ, NR.55, BIROUL B, ET.1, AP.3
Cod poștal fiscal
10493
Strada sediului
Str. Polonă
Numărul sediului
55
Localitatea sediului
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
10493
Detalii sediu
biroul B
Strada domiciliului fiscal
Str. Polonă
Numărul domiciliului fiscal
55
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
10493
Detalii domiciliu fiscal
biroul B

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
26 septembrie 1994
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

29 activități autorizate

CAEN 2511 Rev. 3Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4212 Rev. 3Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4291 Rev. 3Construcții hidrotehnice

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7413 Rev. 3Activități de design de interior

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-01Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 1CAEN 4100
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI