Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LEVEL CONSTRUCT SRL

LEVEL CONSTRUCT SRL

CUI 35079687 · SRL· Municipiul Paşcani

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

LEVEL CONSTRUCT SRL are sediul în Municipiul Paşcani. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-30,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,7 mil. lei, față de 2,5 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât6,7%

Marja netă calculată este 6,7% în 2025, față de 17,7% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,7 mil. lei-30,4% față de anul anterior2020: 1.140.9442021: 1.105.3502022: 610.0272023: 2.147.3532024: 2.504.7392025: 1.742.530
Rezultat net 2025116,5 K lei-73,8% față de anul anterior2020: 593.1622021: 402.9182022: 196.7002023: 281.9362024: 444.0662025: 116.474
Angajați 20251Neschimbat față de anul anterior2020: 12021: 22022: 22023: 02024: 12025: 1
Capitaluri proprii 20251,9 mil. lei+3,7% față de anul anterior2020: 1.658.8112021: 1.861.7292022: 2.058.4292023: 1.340.3662024: 1.784.4322025: 1.850.906
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate01 mil.3 mil.2020: 1,1 mil. lei1,1 mil.20202021: 1,1 mil. lei1,1 mil.20212022: 610 K lei610 K20222023: 2,1 mil. lei2,1 mil.20232024: 2,5 mil. lei2,5 mil.20242025: 1,7 mil. lei1,7 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%26%52%2020: 52%52%20202021: 36,5%36,5%20212022: 32,2%32,2%20222023: 13,1%13,1%20232024: 17,7%17,7%20242025: 6,7%6,7%2025Reper 2025: mediana sectorului 7% · n=1.633

Cifra de afaceri: -30,4% față de anul anterior.Marjă netă 6,7% · -11 pp față de 2024

Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20241,8 mil. lei
20251,9 mil. lei

Datorii raportate

20240 lei
202521,5 K lei

Disponibilități bănești

20241,2 mil. lei
2025803,2 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri2,1 mil. lei2,5 mil. lei1,7 mil. lei-30,4% față de anul anterior
Rezultat net281,9 K lei444,1 K lei116,5 K lei-73,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii1,3 mil. lei1,8 mil. lei1,9 mil. lei+3,7% față de anul anterior
Datorii12,2 K lei0 lei21,5 K leiDe la 0 la 21,5 K lei
Creanțe422,9 K lei—28 K leiFără an comparabil
Angajați011Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă6,7%17,7%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 7% (n=1.633) · 2024: 6,8% (n=3.825)

Rezultat / active (A+B)6,2%24,9%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 6,5% (n=1.568) · 2024: 5,6% (n=3.807)

Rezultat / capitaluri proprii6,3%24,9%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 29,8% (n=1.554) · 2024: 23,5% (n=3.672)

Vânzări per angajat1.742.530 lei2.504.739 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 430.694 lei (n=1.522) · 2024: 334.407 lei (n=3.564)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)98,9%100%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 33,2% (n=1.569) · 2024: 35,2% (n=3.809)

Datorii / active (A+B)1,1%0%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 62,3% (n=1.569) · 2024: 62% (n=3.809)

Ponderea activelor imobilizate55,1%30,4%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 26,6% (n=1.569) · 2024: 24,8% (n=3.809)

Active circulante / datorii totale39,07×—
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,12× (n=1.802) · 2024: 1,09× (n=4.521)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări5,8 zile—
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 94 zile (n=1.587) · 2024: 98,8 zile (n=3.690)

Stocuri în zile de vânzări2 zile1,4 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 33,2 zile (n=1.370) · 2024: 34,6 zile (n=3.075)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.742.530
Rezultat net
116.474
Angajați
1
Datorii
21.528
Active imobilizate
1.031.332
Active circulante
841.102
Capitaluri proprii
1.850.906
Venituri totale
1.742.530
Cheltuieli totale
1.603.871
Stocuri
9.832
Creanțe
28.048
Casă și conturi la bănci
803.222
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.504.739
Rezultat net
444.066
Angajați
1
Datorii
0
Active imobilizate
543.001
Active circulante
1.241.431
Capitaluri proprii
1.784.432
Venituri totale
2.504.739
Cheltuieli totale
1.976.089
Stocuri
9.864
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
1.231.567
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.147.353
Rezultat net
281.936
Angajați
0
Datorii
12.172
Active imobilizate
440.307
Active circulante
912.231
Capitaluri proprii
1.340.366
Venituri totale
2.147.353
Cheltuieli totale
1.843.944
Stocuri
9.244
Creanțe
422.896
Casă și conturi la bănci
480.091
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
610.027
Rezultat net
196.700
Angajați
2
Datorii
9.532
Active imobilizate
20.676
Active circulante
2.047.285
Capitaluri proprii
2.058.429
Venituri totale
610.027
Cheltuieli totale
407.227
Stocuri
9.244
Creanțe
217.641
Casă și conturi la bănci
1.820.400
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.105.350
Rezultat net
402.918
Angajați
2
Datorii
14.662
Active imobilizate
20.676
Active circulante
1.855.715
Capitaluri proprii
1.861.729
Venituri totale
1.105.350
Cheltuieli totale
691.379
Stocuri
11.050
Creanțe
491.709
Casă și conturi la bănci
1.352.956
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.140.944
Rezultat net
593.162
Angajați
1
Datorii
9.915
Active imobilizate
20.676
Active circulante
1.648.050
Capitaluri proprii
1.658.811
Venituri totale
1.140.944
Cheltuieli totale
536.373
Stocuri
3.509
Creanțe
193.022
Casă și conturi la bănci
1.451.519
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 30% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-19

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-06-04Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 30% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2015-10-02 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-18–2026-10-19 · verificat 2026-10-19.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

6 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
35079687
Număr de înregistrare
J2015001776227
Înmatriculare
2 octombrie 2015
EUID
ROONRC.J2015001776227
Formă juridică
SRL
Sediu social
ŞTEFAN CEL MARE 14 D1 Municipiul Paşcani Iaşi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str ŞTEFAN CEL MARE 14 Paşcani IAŞI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
2 octombrie 2015
Înregistrare fiscală
20 februarie 2026
Telefon
0745124199 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CATÎRU ADRIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LEVEL CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 02.10.2015
Înregistrare fiscală
2 octombrie 2015
Număr registrul comerțului
J2015001776227
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Paşcani

Contact și adrese

Telefon
0745124199 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. IAŞI, MUN. PAŞCANI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.14, BL.D1, SC.C, ET.2, AP.5
Strada sediului
Str. Ştefan cel Mare
Numărul sediului
14
Localitatea sediului
Mun. Paşcani
Județul sediului
IAŞI
Strada domiciliului fiscal
Str. Ştefan cel Mare
Numărul domiciliului fiscal
14
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Paşcani
Județul domiciliului fiscal
IAŞI

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 februarie 2017
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (6) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

COMUNA HOLBOCA5 din 6 înregistrări (83,3%) · Vezi relația

COMUNA POPESTI (Primaria Comunei Popesti)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)2 din 6 înregistrări (33,3%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii (Rev.2)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii de canale de scurgere (Rev.2)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi selecția

Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

4 iunie 2026Achiziție directă

LUCRARI DE CONSTRUCTII PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTIȚIE IMPLERMENTAREA SISTEMELOR DE MANAGEMENT LOCAL

Autoritate: COMUNA POPESTI (Primaria Comunei Popesti)

CPV 45000000-7 — Lucrari de constructii (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45000000-7

Vezi detaliile atribuirii →
300.455 leiValoare publicată
29 mai 2026Achiziție directă

Montat rigola carosabila cu gratar de fonta si rigola necarosabila in piata Dancu, comuna Holboca

Autoritate: COMUNA HOLBOCA

CPV 45232453-2 — Lucrari de constructii de canale de scurgere (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45232453-2

Vezi detaliile atribuirii →
78.784 leiValoare publicată
11 septembrie 2025Achiziție directă

Reparatii trotuare si acces la proprietati pe strada Dascalilor in urma interventiilor la retele

Autoritate: COMUNA HOLBOCA

CPV 45233161-5 — Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45233161-5

Vezi detaliile atribuirii →
278.878 leiValoare publicată
29 august 2025Achiziție directă

REPARATII PARCURI DE JOACA PENTRU COPII IN COMUNA HOLBOCA, SAT DANCU (PARC MINORITATI) SI INLOCUIRE

Autoritate: COMUNA HOLBOCA

CPV 45212120-3 — Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45212120-3

Vezi detaliile atribuirii →
246.434 leiValoare publicată
29 aprilie 2024Achiziție directă

Construire si infiintare parc copii in satele Rusenii Noi si Valea Lunga, comuna Holboca

Autoritate: COMUNA HOLBOCA

CPV 45212120-3 — Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)

T2 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45212120-3

Vezi detaliile atribuirii →
244.913 leiValoare publicată
19 martie 2024Achiziție directă

REPARATII PARCURI DE JOACA PENTRU COPII IN SAT DANCU, COMUNA HOLBOCA

Autoritate: COMUNA HOLBOCA

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T1 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
563.827 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

4 activități autorizate

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4299 Rev. 2Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-19Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IaşiMunicipiul PaşcaniCAEN 4100
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI