Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LIFE'S CHOICES S.R.L.

LIFE'S CHOICES S.R.L.

CUI 44343108 · SRL· Loc. Jibou, Oraş Jibou

dizolvareONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatădizolvareVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Rezultat net pozitiv.

LIFE'S CHOICES S.R.L. are sediul în Loc. Jibou, Oraş Jibou. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

dizolvare

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-100%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 0 lei, față de 7,5 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Datoriile au crescut+0%

Datoriile raportate sunt 330 lei în 2025, față de 330 lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
84/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI verificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20250 lei-100% față de anul anterior2021: 8.2712022: 31.5262023: 21.3422024: 7.4562025: 0
Rezultat net 20250 lei-100% față de anul anterior2021: 7.6182022: 29.4432023: 16.0862024: 4.1502025: 0
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 20254,5 K lei+0% față de anul anterior2021: 7.6182022: 37.0612023: 53.2892024: 4.5392025: 4.539
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate016 K32 K2021: 8,3 K lei8,3 K20212022: 31,5 K lei31,5 K20222023: 21,3 K lei21,3 K20232024: 7,5 K lei7,5 K20242025: 0 lei02025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%46,7%93,4%Mediana sectorului (2025): 32,7% · n=41842021: 92,1%92,1%20212022: 93,4%93,4%20222023: 75,4%75,4%20232024: 55,7%55,7%20242025

Cifra de afaceri: -100% față de anul anterior. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii4,5 K lei+0% față de anul anterior
Datorii330 lei+0% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri21,3 K lei7,5 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Rezultat net16,1 K lei4,2 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Capitaluri proprii53,3 K lei4,5 K lei4,5 K lei+0% față de anul anterior
Datorii290 lei330 lei330 lei+0% față de anul anterior
Creanțe53 K lei0 lei—Fără an comparabil
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri—32,7%n=4.18455,7%29,7%n=4.510
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%74,3%n=4.31791,4%41,8%n=4.702
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii14,75×2,76×n=4.67514,75×3,53×n=5.055
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—90 zilen=3.5710 zile65,56 zilen=3.660

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
330
Active imobilizate
—
Active circulante
4.869
Capitaluri proprii
4.539
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
0
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
4.869
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
250
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
7.456
Rezultat net
4.150
Angajați
—
Datorii
330
Active imobilizate
—
Active circulante
4.869
Capitaluri proprii
4.539
Venituri totale
7.456
Cheltuieli totale
2.515
Stocuri
—
Creanțe
0
Casă și conturi la bănci
4.869
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
250
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
21.342
Rezultat net
16.086
Angajați
—
Datorii
290
Active imobilizate
—
Active circulante
53.579
Capitaluri proprii
53.289
Venituri totale
21.342
Cheltuieli totale
2.192
Stocuri
—
Creanțe
52.990
Casă și conturi la bănci
589
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
250
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
31.526
Rezultat net
29.443
Angajați
—
Datorii
249
Active imobilizate
—
Active circulante
37.310
Capitaluri proprii
37.061
Venituri totale
31.526
Cheltuieli totale
1.137
Stocuri
—
Creanțe
37.310
Casă și conturi la bănci
0
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
8.271
Rezultat net
7.618
Angajați
—
Datorii
84
Active imobilizate
—
Active circulante
7.702
Capitaluri proprii
7.618
Venituri totale
8.271
Cheltuieli totale
414
Stocuri
—
Creanțe
7.690
Casă și conturi la bănci
12
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

84/ 100Atenție foarte ridicată
4semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

dizolvare

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-02-13. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2025-01-23
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 100% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCdizolvare2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăFără înregistrări găsite2026-10-07
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

dizolvare

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-02-13. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2025-01-23
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 100% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Inactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2025-01-23 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-07 · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Firma nu a fost găsită în registrul de insolvență la verificarea din 2026-10-07.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
44343108
Număr de înregistrare
J31/312/2021
Înmatriculare
27 mai 2021
EUID
ROONRC.J31/312/2021
Formă juridică
SRL
Sediu social
TUDOR VLADIMIRESCU 79 Loc. Jibou, Oraş Jibou Sălaj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str TUDOR VLADIMIRESCU 79 Jibou SĂLAJ · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
SUSPENDARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
23 ianuarie 2025
Înregistrare fiscală
23 ianuarie 2025
Telefon
0753596781 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CIOCMĂREAN FLAVIA-VERONICA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LIFES CHOICES S.R.L.
Stare de înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 23.01.2025
Înregistrare fiscală
27 mai 2021
Număr registrul comerțului
J31/312/2021
Cod CAEN
6622
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Jibou

Contact și adrese

Telefon
0753596781 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SĂLAJ, ORŞ. JIBOU, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.79
Cod poștal fiscal
455200
Strada sediului
Str. Tudor Vladimirescu
Numărul sediului
79
Localitatea sediului
Orş. Jibou
Județul sediului
SĂLAJ
Codul poștal al sediului
455200
Strada domiciliului fiscal
Str. Tudor Vladimirescu
Numărul domiciliului fiscal
79
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Jibou
Județul domiciliului fiscal
SĂLAJ
Cod poștal domiciliu fiscal
455200

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
13 februarie 2025
Publicarea deciziei
13 februarie 2025

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență—2026-10-07Verificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SălajLoc. Jibou, Oraş JibouCAEN 6622
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI