Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LIVMAR NICO 2012 S.R.L.

LIVMAR NICO 2012 S.R.L.

CUI 30114856 · SRL· Sat Gemenea Brătuleşti, Comuna Voineşti

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

LIVMAR NICO 2012 S.R.L. are sediul în Sat Gemenea Brătuleşti, Comuna Voineşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Datoriile au crescut+4,5%

Datoriile raportate sunt 2,3 K lei în 2025, față de 2,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil2020: 168.4052021: 161.3192022: 99.4842023: 30.000
Rezultat net 2025-2,8 K lei+92,7% față de anul anterior2020: 7182021: 31.4122022: 47.2242023: -16.3672024: -38.0042025: -2.785
Angajați 2025—Fără an comparabil2020: 22021: 22022: 12023: 1
Capitaluri proprii 202592,4 K lei-2,9% față de anul anterior2020: -114.4022021: -82.9912022: -35.7672023: -52.1342024: 95.2292025: 92.444
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate084 K168 K2020: 168,4 K lei168,4 K20202021: 161,3 K lei161,3 K20212022: 99,5 K lei99,5 K20222023: 30 K lei30 K2023—2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-54,6%-3,5%47,5%Mediana sectorului (2025): 3,3% · n=25862020: 0,4%0,4%20202021: 19,5%19,5%20212022: 47,5%47,5%20222023: -54,6%-54,6%202320242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii92,4 K lei-2,9% față de anul anterior
Datorii2,3 K lei+4,5% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri30 K lei——Fără an comparabil
Rezultat net-16,4 K lei-38 K lei-2,8 K lei+92,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii-52,1 K lei95,2 K lei92,4 K lei-2,9% față de anul anterior
Datorii796 K lei2,2 K lei2,3 K lei+4,5% față de anul anterior
Creanțe252,2 K lei9,8 K lei3,7 K lei-62% față de anul anterior
Angajați1——Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)97,6%34,3%n=2.55897,8%38,4%n=2.771
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)2,4%64,9%n=2.5582,2%61,5%n=2.771
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0%23,3%n=2.5582,7%24,5%n=2.771
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-2,9%1,9%n=2.556-39%1,4%n=2.768
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-3%14%n=2.217-39,9%10,8%n=2.417
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii41,49×1,03×n=3.12343,42×1,08×n=3.422

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-2.785
Angajați
—
Datorii
2.283
Active imobilizate
4
Active circulante
94.723
Capitaluri proprii
92.444
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
2.785
Stocuri
90.961
Creanțe
3.733
Casă și conturi la bănci
29
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-38.004
Angajați
—
Datorii
2.184
Active imobilizate
2.588
Active circulante
94.825
Capitaluri proprii
95.229
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
38.004
Stocuri
84.831
Creanțe
9.825
Casă și conturi la bănci
169
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
30.000
Rezultat net
-16.367
Angajați
1
Datorii
796.016
Active imobilizate
5.172
Active circulante
738.710
Capitaluri proprii
-52.134
Venituri totale
30.000
Cheltuieli totale
46.067
Stocuri
488.294
Creanțe
252.176
Casă și conturi la bănci
-1.760
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
99.484
Rezultat net
47.224
Angajați
1
Datorii
757.948
Active imobilizate
7.756
Active circulante
714.425
Capitaluri proprii
-35.767
Venituri totale
101.467
Cheltuieli totale
53.228
Stocuri
488.294
Creanțe
220.675
Casă și conturi la bănci
5.456
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
161.319
Rezultat net
31.412
Angajați
2
Datorii
714.249
Active imobilizate
10.340
Active circulante
620.918
Capitaluri proprii
-82.991
Venituri totale
161.320
Cheltuieli totale
128.295
Stocuri
488.294
Creanțe
127.694
Casă și conturi la bănci
4.930
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
168.405
Rezultat net
718
Angajați
2
Datorii
747.268
Active imobilizate
12.924
Active circulante
619.942
Capitaluri proprii
-114.402
Venituri totale
168.406
Cheltuieli totale
166.139
Stocuri
464.350
Creanțe
126.854
Casă și conturi la bănci
28.738
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2012-04-25 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
30114856
Număr de înregistrare
J15/296/2012
Înmatriculare
25 aprilie 2012
EUID
ROONRC.J15/296/2012
Formă juridică
SRL
Sediu social
PRINCIPALĂ 96 Sat Gemenea Brătuleşti, Comuna Voineşti Dâmboviţa · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. PRINCIPALĂ 96 Gemenea Brătuleşti DÂMBOVIŢA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
25 aprilie 2012
Înregistrare fiscală
26 noiembrie 2024

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ONCESCU MARIA-MARILENA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LIVMAR NICO 2012 S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 25.04.2012
Înregistrare fiscală
25 aprilie 2012
Număr registrul comerțului
J15/296/2012
Cod CAEN
220
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT GEMENEA BRĂTULEŞTI COM. VOINEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.96
Cod poștal fiscal
137526
Strada sediului
Str. Principală
Numărul sediului
96
Localitatea sediului
Sat Gemenea Brătuleşti Com. Voineşti
Județul sediului
DÂMBOVIŢA
Codul poștal al sediului
137526
Strada domiciliului fiscal
Str. Principală
Numărul domiciliului fiscal
96
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Gemenea Brătuleşti Com. Voineşti
Județul domiciliului fiscal
DÂMBOVIŢA
Cod poștal domiciliu fiscal
137526

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 februarie 2016
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

14 activități autorizate

CAEN 0130 Rev. 2Cultivarea plantelor pentru înmulțire

CAEN 0170 Rev. 2Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii

CAEN 0210 Rev. 2Silvicultură și alte activități forestiere

CAEN 0220 Rev. 2Exploatarea forestieră

CAEN 0240 Rev. 2Activități de servicii anexe silviculturii

CAEN 1610 Rev. 2Tăierea și rindeluirea lemnului

CAEN 1623 Rev. 2Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CAEN 1624 Rev. 2Fabricarea ambalajelor din lemn

CAEN 1629 Rev. 2Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite

CAEN 4211 Rev. 2Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul DâmboviţaSat Gemenea Brătuleşti, Comuna VoineştiCAEN 0220
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI