Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LORENA PROD COM SRL

LORENA PROD COM SRL

CUI 5776909 · SRL· Municipiul Focşani

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

LORENA PROD COM SRL are sediul în Municipiul Focşani. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-2,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 21,7 mil. lei, față de 22,3 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât2,3%

Marja netă calculată este 2,3% în 2025, față de 2,7% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-57,2%

Datoriile raportate sunt 1,8 mil. lei în 2025, față de 4,2 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202521,7 mil. lei-2,7% față de anul anterior2020: 16.763.0602021: 19.391.3412022: 22.239.4862023: 23.182.4502024: 22.281.8082025: 21.669.449
Rezultat net 2025493,1 K lei-18,9% față de anul anterior2020: 421.4472021: 488.6262022: 1.303.1492023: 541.4902024: 607.9172025: 493.075
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă2020: 222021: 232022: 202023: 202024: 20
Capitaluri proprii 20254,3 mil. lei-15,6% față de anul anterior2020: 3.254.0762021: 3.742.7022022: 5.037.6452023: 5.579.1362024: 5.041.3492025: 4.256.646
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate012 mil.23 mil.2020: 16,8 mil. lei16,8 mil.20202021: 19,4 mil. lei19,4 mil.20212022: 22,2 mil. lei22,2 mil.20222023: 23,2 mil. lei23,2 mil.20232024: 22,3 mil. lei22,3 mil.20242025: 21,7 mil. lei21,7 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%2,9%5,9%2020: 2,5%2,5%20202021: 2,5%2,5%20212022: 5,9%5,9%20222023: 2,3%2,3%20232024: 2,7%2,7%20242025: 2,3%2,3%2025Reper 2025: mediana sectorului 2,9% · n=88

Cifra de afaceri: -2,7% față de anul anterior.Marjă netă 2,3% · -0,5 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20245 mil. lei
20254,3 mil. lei

Datorii raportate

20244,2 mil. lei
20251,8 mil. lei

Disponibilități bănești

20245,5 mil. lei
20252,8 mil. lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri23,2 mil. lei22,3 mil. lei21,7 mil. lei-2,7% față de anul anterior
Rezultat net541,5 K lei607,9 K lei493,1 K lei-18,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii5,6 mil. lei5 mil. lei4,3 mil. lei-15,6% față de anul anterior
Datorii3,7 mil. lei4,2 mil. lei1,8 mil. lei-57,2% față de anul anterior
Creanțe664,1 K lei787,1 K lei779,2 K lei-1% față de anul anterior
Angajați2020—Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă2,3%2,7%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 2,9% (n=88) · 2024: 3,4% (n=92)

Rezultat / active (A+B)8,2%6,6%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 6,4% (n=90) · 2024: 7,7% (n=94)

Rezultat / capitaluri proprii11,6%12,1%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 23,4% (n=80) · 2024: 25,8% (n=82)

Vânzări per angajat—1.114.090 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 1.430.327 lei (n=84) · 2024: 1.420.525 lei (n=90)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)71,2%54,8%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 27,9% (n=90) · 2024: 31,8% (n=94)

Datorii / active (A+B)30,4%46,1%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 72,1% (n=90) · 2024: 69,2% (n=94)

Ponderea activelor imobilizate21,1%16,4%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 13% (n=90) · 2024: 13,6% (n=94)

Active circulante / datorii totale2,6×1,81×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,21× (n=92) · 2024: 1,19× (n=99)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări12,9 zile12,7 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 51,1 zile (n=88) · 2024: 48,7 zile (n=92)

Stocuri în zile de vânzări18,4 zile22,4 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 39 zile (n=82) · 2024: 36,1 zile (n=88)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
21.669.449
Rezultat net
493.075
Angajați
—
Datorii
1.814.690
Active imobilizate
1.258.888
Active circulante
4.717.978
Capitaluri proprii
4.256.646
Venituri totale
23.148.233
Cheltuieli totale
22.561.902
Stocuri
1.107.756
Creanțe
779.248
Casă și conturi la bănci
2.830.974
Cheltuieli în avans
94.470
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
22.281.808
Rezultat net
607.917
Angajați
20
Datorii
4.241.001
Active imobilizate
1.506.859
Active circulante
7.696.001
Capitaluri proprii
5.041.349
Venituri totale
23.616.920
Cheltuieli totale
22.893.006
Stocuri
1.385.807
Creanțe
787.113
Casă și conturi la bănci
5.523.081
Cheltuieli în avans
79.490
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
23.182.450
Rezultat net
541.490
Angajați
20
Datorii
3.658.353
Active imobilizate
1.376.442
Active circulante
7.782.902
Capitaluri proprii
5.579.136
Venituri totale
24.259.423
Cheltuieli totale
23.612.532
Stocuri
2.226.249
Creanțe
664.082
Casă și conturi la bănci
4.892.571
Cheltuieli în avans
78.145
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
22.239.486
Rezultat net
1.303.149
Angajați
20
Datorii
4.363.442
Active imobilizate
1.542.344
Active circulante
7.827.677
Capitaluri proprii
5.037.645
Venituri totale
22.385.621
Cheltuieli totale
20.842.232
Stocuri
4.577.453
Creanțe
688.213
Casă și conturi la bănci
2.562.011
Cheltuieli în avans
31.066
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
19.391.341
Rezultat net
488.626
Angajați
23
Datorii
2.595.367
Active imobilizate
1.216.769
Active circulante
5.090.234
Capitaluri proprii
3.742.702
Venituri totale
19.537.383
Cheltuieli totale
18.956.368
Stocuri
3.391.921
Creanțe
738.979
Casă și conturi la bănci
959.334
Cheltuieli în avans
31.066
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
16.763.060
Rezultat net
421.447
Angajați
22
Datorii
1.962.129
Active imobilizate
1.394.213
Active circulante
3.790.926
Capitaluri proprii
3.254.076
Venituri totale
17.280.777
Cheltuieli totale
16.784.297
Stocuri
2.851.597
Creanțe
787.395
Casă și conturi la bănci
151.934
Cheltuieli în avans
31.066
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-11-01

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1994-06-14 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-31–2026-11-01 · verificat 2026-11-01.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
5776909
Număr de înregistrare
J1994000410394
Înmatriculare
30 mai 1994
EUID
ROONRC.J1994000410394
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. GHEORGHE DOJA 53 A Municipiul Focşani Vrancea
Adresă fiscală
Str. GHEORGHE DOJA 53 A Focşani VRANCEA
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
14 iunie 1994
Înregistrare fiscală
24 noiembrie 2025
Telefon
0722218944 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ALBU DORIN
administrator
ALBU LENUŢA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LORENA PROD COM SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 14.06.1994
Înregistrare fiscală
14 iunie 1994
Număr registrul comerțului
J1994000410394
Cod CAEN
4636
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Vrancea

Contact și adrese

Telefon
0722218944 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. GHEORGHE DOJA, NR.53 A
Cod poștal fiscal
620156
Strada sediului
Str. Gheorghe Doja
Numărul sediului
53 A
Localitatea sediului
Mun. Focşani
Județul sediului
VRANCEA
Codul poștal al sediului
620156
Strada domiciliului fiscal
Str. Gheorghe Doja
Numărul domiciliului fiscal
53 A
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Focşani
Județul domiciliului fiscal
VRANCEA
Cod poștal domiciliu fiscal
620156

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
14 iunie 1994
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 iulie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Vrancea

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

12 înregistrări · valoare publicată 8.252.295 lei · 23 decembrie 2020–20 iunie 2024

SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA RURAL PLUS20 iunie 2024 · SA.113044/2024 · 1.519.102 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

dobânzi subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 4633; 4636; 4637; 4639
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA RURAL PLUS20 iunie 2024 · SA.113044/2024 · 1.519.102 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 4633; 4636; 4637; 4639
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 228 decembrie 2023 · SA.105503/2022 · 810.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 228 decembrie 2023 · SA.105503/2022 · 92.166 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 227 aprilie 2023 · SA.105503/2022 · 1.620.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 227 aprilie 2023 · SA.105503/2022 · 205.819 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
versiune 4 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1930 iunie 2022 · SA.100996/2021 · 960.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 80%
versiune 4 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1930 iunie 2022 · SA.100996/2021 · 92.320 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
versiune 3 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-199 decembrie 2021 · SA.60236/2020 · 37.547 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4636
versiune 3 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-199 decembrie 2021 · SA.60236/2020 · 640.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 80% · Activități finanțate: 4636
verisiune 2 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1923 decembrie 2020 · SA.57572/2020 · 36.240 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4636
verisiune 2 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1923 decembrie 2020 · SA.57572/2020 · 720.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 4636

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

32 activități autorizate

CAEN 4617 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4631 Rev. 3Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor

CAEN 4632 Rev. 3Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște

CAEN 4633 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile

CAEN 4634 Rev. 3Comerț cu ridicata al băuturilor

CAEN 4635 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor din tutun

CAEN 4636 Rev. 3Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase

CAEN 4637 Rev. 3Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente

CAEN 4638 Rev. 3Comerț cu ridicata specializat al altor alimente

CAEN 4639 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4672 Rev. 3Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4686 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor produse intermediare

CAEN 4689 Rev. 3Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4721 Rev. 3Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete

CAEN 4722 Rev. 3Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne

CAEN 4724 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase

CAEN 4727 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 5225 Rev. 3Activități de servicii logistice pentru transporturi

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-01Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul VranceaMunicipiul FocşaniStrada Gheorghe DojaCAEN 4636
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI