Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LUCO INSTAL SISTEM S.R.L.

LUCO INSTAL SISTEM S.R.L.

CUI 31432530 · SRL· Loc. Sântuhalm, Municipiul Deva

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

LUCO INSTAL SISTEM S.R.L. are sediul în Loc. Sântuhalm, Municipiul Deva. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-6,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 3,2 mil. lei, față de 3,5 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât2,4%

Marja netă calculată este 2,4% în 2025, față de 3,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+18,4%

Datoriile raportate sunt 449,7 K lei în 2025, față de 380 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20253,2 mil. lei-6,8% față de anul anterior2020: 3.409.3942021: 4.489.0072022: 3.678.7782023: 3.495.8762024: 3.459.4032025: 3.223.278
Rezultat net 202575,8 K lei-31,7% față de anul anterior2020: 378.3792021: 529.0962022: 77.9682023: 46.8962024: 110.9512025: 75.819
Angajați 20253+0% față de anul anterior2020: 32021: 32022: 32023: 32024: 32025: 3
Capitaluri proprii 2025116,2 K lei-24,2% față de anul anterior2020: 418.8042021: 575.4132022: 118.3932023: 84.9722024: 153.3522025: 116.244
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.4 mil.2020: 3,4 mil. lei3,4 mil.20202021: 4,5 mil. lei4,5 mil.20212022: 3,7 mil. lei3,7 mil.20222023: 3,5 mil. lei3,5 mil.20232024: 3,5 mil. lei3,5 mil.20242025: 3,2 mil. lei3,2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%5,9%11,8%Mediana sectorului (2025): 3,2% · n=20582020: 11,1%11,1%20202021: 11,8%11,8%20212022: 2,1%2,1%20222023: 1,3%1,3%20232024: 3,2%3,2%20242025: 2,4%2,4%2025

Cifra de afaceri: -6,8% față de anul anterior. Marja netă: 2,4%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii116,2 K lei-24,2% față de anul anterior
Datorii449,7 K lei+18,4% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri3,5 mil. lei3,5 mil. lei3,2 mil. lei-6,8% față de anul anterior
Rezultat net46,9 K lei111 K lei75,8 K lei-31,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii85 K lei153,4 K lei116,2 K lei-24,2% față de anul anterior
Datorii687 K lei380 K lei449,7 K lei+18,4% față de anul anterior
Creanțe361,8 K lei222,9 K lei122,8 K lei-44,9% față de anul anterior
Angajați333+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri2,4%3,2%n=2.0583,2%2,8%n=1.889
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)20,5%33,2%n=1.66228,8%34,9%n=1.531
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)79,5%66,9%n=1.66271,2%64,9%n=1.531
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0,3%12,1%n=1.6624,7%11,7%n=1.531
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)13,4%3,4%n=1.66220,8%3,2%n=1.531
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive65,2%15%n=1.70772,4%13,8%n=1.552
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,25×1,14×n=2.3621,34×1,16×n=2.183
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36013,71 zile21,01 zilen=1.90223,19 zile19,37 zilen=1.736
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36020,48 zile135,98 zilen=1.93817,35 zile131,66 zilen=1.795
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați1.074.426 lei369.267 lein=1.6531.153.134 lei346.101 lein=1.550

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.223.278
Rezultat net
75.819
Angajați
3
Datorii
449.745
Active imobilizate
1.646
Active circulante
564.343
Capitaluri proprii
116.244
Venituri totale
3.269.637
Cheltuieli totale
3.179.719
Stocuri
183.364
Creanțe
122.771
Casă și conturi la bănci
258.208
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
35.100
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.459.403
Rezultat net
110.951
Angajați
3
Datorii
379.952
Active imobilizate
24.815
Active circulante
508.489
Capitaluri proprii
153.352
Venituri totale
3.520.724
Cheltuieli totale
3.396.034
Stocuri
166.765
Creanțe
222.886
Casă și conturi la bănci
118.838
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
35.100
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.495.876
Rezultat net
46.896
Angajați
3
Datorii
686.954
Active imobilizate
52.298
Active circulante
719.628
Capitaluri proprii
84.972
Venituri totale
3.529.049
Cheltuieli totale
3.461.009
Stocuri
166.523
Creanțe
361.847
Casă și conturi la bănci
191.258
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
35.100
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.678.778
Rezultat net
77.968
Angajați
3
Datorii
736.704
Active imobilizate
80.031
Active circulante
775.066
Capitaluri proprii
118.393
Venituri totale
3.745.441
Cheltuieli totale
3.636.815
Stocuri
387.453
Creanțe
155.674
Casă și conturi la bănci
231.939
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
35.100
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.489.007
Rezultat net
529.096
Angajați
3
Datorii
668.136
Active imobilizate
60.747
Active circulante
1.182.802
Capitaluri proprii
575.413
Venituri totale
4.503.823
Cheltuieli totale
3.939.210
Stocuri
516.320
Creanțe
446.063
Casă și conturi la bănci
220.419
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
35.100
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.409.394
Rezultat net
378.379
Angajați
3
Datorii
703.617
Active imobilizate
3.347
Active circulante
1.119.074
Capitaluri proprii
418.804
Venituri totale
3.437.605
Cheltuieli totale
3.030.949
Stocuri
490.387
Creanțe
394.386
Casă și conturi la bănci
234.301
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
35.100
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-29Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2013-03-29 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

19 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
31432530
Număr de înregistrare
J2013000335203
Înmatriculare
29 martie 2013
EUID
ROONRC.J2013000335203
Formă juridică
SRL
Sediu social
SĂLCIILOR 2A Loc. Sântuhalm, Municipiul Deva Hunedoara
Adresă fiscală
Ale SĂLCIILOR 2A Sântuhalm HUNEDOARA
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
29 martie 2013
Înregistrare fiscală
15 ianuarie 2025
Telefon
0254221545 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
DOBRE COSMIN-EUGEN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LUCO INSTAL SISTEM S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 29.03.2013
Înregistrare fiscală
29 martie 2013
Număr registrul comerțului
J20/335/2013
Cod CAEN
4752
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara

Contact și adrese

Telefon
0254221545 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. HUNEDOARA, LOC. SÂNTUHALM MUN. DEVA, ALEEA SĂLCIILOR, NR.2A
Strada sediului
Aleea Sălciilor
Numărul sediului
2A
Localitatea sediului
Loc. Sântuhalm Mun. Deva
Județul sediului
HUNEDOARA
Strada domiciliului fiscal
Aleea Sălciilor
Numărul domiciliului fiscal
2A
Localitatea domiciliului fiscal
Loc. Sântuhalm Mun. Deva
Județul domiciliului fiscal
HUNEDOARA

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
8 aprilie 2013
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
8 aprilie 2013
TVA la încasare până la
1 aprilie 2014
Actualizare TVA la încasare
19 martie 2014
Publicare TVA la încasare
20 martie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 iunie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (19) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "DRAGOMIR HURMUZESCU" DEVA11 din 19 înregistrări (57,9%) · Vezi relația

DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA DEVA3 din 19 înregistrări (15,8%) · Vezi relația

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Hunedoara2 din 19 înregistrări (10,5%) · Vezi relația

COMUNA BURJUC1 din 19 înregistrări (5,3%) · Vezi relația

COMUNA CIRJITI1 din 19 înregistrări (5,3%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)13 din 19 înregistrări (68,4%) · Vezi selecția

Robinete sau vane pentru instalatii sanitare (Rev.2)4 din 19 înregistrări (21,1%) · Vezi selecția

Accesorii electrice (Rev.2)1 din 19 înregistrări (5,3%) · Vezi selecția

Instalatii de distribuire a apei (Rev.2)1 din 19 înregistrări (5,3%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

29 iunie 2026Achiziție directă

Pachet Instalatii Termice si Sanitare

Autoritate: LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "DRAGOMIR HURMUZESCU" DEVA

CPV 44115200-1 — Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44115200-1

Vezi detaliile atribuirii →
497 leiValoare publicată
17 iunie 2026Achiziție directă

Pachet Instalatii Termice si Sanitare

Autoritate: LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "DRAGOMIR HURMUZESCU" DEVA

CPV 44115200-1 — Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44115200-1

Vezi detaliile atribuirii →
66 leiValoare publicată
23 aprilie 2026Achiziție directă

Pachet Instalatii Termice si Sanitare

Autoritate: LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "DRAGOMIR HURMUZESCU" DEVA

CPV 44115200-1 — Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44115200-1

Vezi detaliile atribuirii →
638 leiValoare publicată
20 februarie 2026Achiziție directă

Pachet Instalatii Termice si Sanitare

Autoritate: LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "DRAGOMIR HURMUZESCU" DEVA

CPV 44115200-1 — Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44115200-1

Vezi detaliile atribuirii →
711 leiValoare publicată
6 februarie 2026Achiziție directă

ACHIZITIE CENTRALA TERMICA SEDIU PRIMARIE

Autoritate: COMUNA BURJUC

CPV 44115200-1 — Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44115200-1

Vezi detaliile atribuirii →
32.412 leiValoare publicată
16 decembrie 2025Achiziție directă

Pachet BERETTA MAX110+ACC+PRESELC

Autoritate: GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 DEVA

CPV 44115200-1 — Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44115200-1

Vezi detaliile atribuirii →
26.446 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

2 înregistrări · valoare publicată 508.207 lei · 9 noiembrie 2022

SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS9 noiembrie 2022 · SA.103626/2022 · 441.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS9 noiembrie 2022 · SA.103626/2022 · 67.207 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

24 activități autorizate

CAEN 2829 Rev. 3Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4681 Rev. 3Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4685 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor chimice

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4754 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4763 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive

CAEN 4764 Rev. 3Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor

CAEN 4775 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4777 Rev. 3Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4779 Rev. 3Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie

CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 9130 Rev. 3Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul HunedoaraLoc. Sântuhalm, Municipiul DevaCAEN 4752
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI