Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LUKAMA CONSTRUCT SRL

LUKAMA CONSTRUCT SRL

CUI 29299556 · SRL· Municipiul Iaşi

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

LUKAMA CONSTRUCT SRL are sediul în Municipiul Iaşi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+55,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,8 mil. lei, față de 1,2 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut51,8%

Marja netă calculată este 51,8% în 2025, față de 28,3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+61,2%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,8 mil. lei+55,3% față de anul anterior2020: 295.0322021: 463.7392022: 538.0852023: 778.5532024: 1.184.7182025: 1.839.924
Rezultat net 2025952,5 K lei+184,1% față de anul anterior2020: 4.1272021: 55.6532022: 181.8672023: 415.1162024: 335.2952025: 952.515
Angajați 20258Neschimbat față de anul anterior2020: 62021: 62022: 52023: 52024: 82025: 8
Capitaluri proprii 20251,4 mil. lei+75% față de anul anterior2020: 282.9622021: 214.2512022: 291.1862023: 524.4392024: 780.5342025: 1.366.266
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0920 K2 mil.2020: 295 K lei295 K20202021: 463,7 K lei463,7 K20212022: 538,1 K lei538,1 K20222023: 778,6 K lei778,6 K20232024: 1,2 mil. lei1,2 mil.20242025: 1,8 mil. lei1,8 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%26,7%53,3%2020: 1,4%1,4%20202021: 12%12%20212022: 33,8%33,8%20222023: 53,3%53,3%20232024: 28,3%28,3%20242025: 51,8%51,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 29,1% · n=14.702

Cifra de afaceri: +55,3% față de anul anterior.Marjă netă 51,8% · +23,5 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024780,5 K lei
20251,4 mil. lei

Datorii raportate

2024293,4 K lei
2025621,2 K lei

Disponibilități bănești

2024248 K lei
2025510,1 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri778,6 K lei1,2 mil. lei1,8 mil. lei+55,3% față de anul anterior
Rezultat net415,1 K lei335,3 K lei952,5 K lei+184,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii524,4 K lei780,5 K lei1,4 mil. lei+75% față de anul anterior
Datorii724 K lei293,4 K lei621,2 K lei+111,7% față de anul anterior
Creanțe707,5 K lei453,9 K lei731,9 K lei+61,2% față de anul anterior
Angajați588Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă51,8%28,3%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 29,1% (n=14.702) · 2024: 28,5% (n=14.767)

Rezultat / active (A+B)40,3%20,3%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 23,8% (n=12.570) · 2024: 23,6% (n=12.554)

Rezultat / capitaluri proprii69,7%43%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 78,2% (n=14.544) · 2024: 56,7% (n=14.689)

Vânzări per angajat229.991 lei148.090 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 202.575 lei (n=11.350) · 2024: 186.032 lei (n=11.605)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)57,8%47,2%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 56% (n=12.573) · 2024: 63,8% (n=12.557)

Datorii / active (A+B)26,3%17,7%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 42,1% (n=12.573) · 2024: 34,3% (n=12.557)

Ponderea activelor imobilizate46,5%56,1%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 18,8% (n=12.573) · 2024: 17,5% (n=12.557)

Active circulante / datorii totale2,04×2,47×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,79× (n=16.939) · 2024: 2,13× (n=16.988)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări143,2 zile137,9 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 117,7 zile (n=13.837) · 2024: 94,2 zile (n=13.714)

Stocuri în zile de vânzări4,7 zile7,2 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 3,7 zile (n=5.346) · 2024: 3,8 zile (n=5.383)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.839.924
Rezultat net
952.515
Angajați
8
Datorii
621.233
Active imobilizate
1.098.291
Active circulante
1.265.751
Capitaluri proprii
1.366.266
Venituri totale
2.155.923
Cheltuieli totale
1.095.248
Stocuri
23.824
Creanțe
731.861
Casă și conturi la bănci
510.066
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
376.543
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.184.718
Rezultat net
335.295
Angajați
8
Datorii
293.425
Active imobilizate
928.684
Active circulante
725.681
Capitaluri proprii
780.534
Venituri totale
1.400.961
Cheltuieli totale
1.039.744
Stocuri
23.826
Creanțe
453.892
Casă și conturi la bănci
247.963
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
580.406
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
778.553
Rezultat net
415.116
Angajați
5
Datorii
723.983
Active imobilizate
1.180.276
Active circulante
858.083
Capitaluri proprii
524.439
Venituri totale
958.959
Cheltuieli totale
535.626
Stocuri
6.458
Creanțe
707.454
Casă și conturi la bănci
144.171
Cheltuieli în avans
4.332
Venituri în avans
794.269
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
538.085
Rezultat net
181.867
Angajați
5
Datorii
366.021
Active imobilizate
254.877
Active circulante
422.330
Capitaluri proprii
291.186
Venituri totale
538.100
Cheltuieli totale
350.958
Stocuri
—
Creanțe
343.047
Casă și conturi la bănci
79.283
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
20.000
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
463.739
Rezultat net
55.653
Angajați
6
Datorii
411.433
Active imobilizate
297.595
Active circulante
419.882
Capitaluri proprii
214.251
Venituri totale
554.604
Cheltuieli totale
493.517
Stocuri
108.685
Creanțe
196.093
Casă și conturi la bănci
115.104
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
91.793
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
295.032
Rezultat net
4.127
Angajați
6
Datorii
354.426
Active imobilizate
162.624
Active circulante
302.070
Capitaluri proprii
282.962
Venituri totale
630.772
Cheltuieli totale
620.337
Stocuri
108.193
Creanțe
182.637
Casă și conturi la bănci
11.240
Cheltuieli în avans
172.694
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-15

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-06-09Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2011-11-03 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-14–2026-10-15 · verificat 2026-10-15.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

41 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
29299556
Număr de înregistrare
J2011001993224
Înmatriculare
3 noiembrie 2011
EUID
ROONRC.J2011001993224
Formă juridică
SRL
Sediu social
INDEPENDENŢEI 10 R4 Municipiul Iaşi Iaşi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Bld INDEPENDENŢEI 10 Iaşi IAŞI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
3 noiembrie 2011
Înregistrare fiscală
25 septembrie 2025
Telefon
0740414854 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ANDRONACHE TUDOR-ROBERT

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LUKAMA CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 03.11.2011
Înregistrare fiscală
3 noiembrie 2011
Număr registrul comerțului
J2011001993224
Cod CAEN
7112
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Contact și adrese

Telefon
0740414854 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. INDEPENDENŢEI, NR.10, CAMERA 1, BL.R4, SC.A, ET.1, AP.2
Strada sediului
Bld. Independenţei
Numărul sediului
10
Localitatea sediului
Mun. Iaşi
Județul sediului
IAŞI
Detalii sediu
CAMERA 1
Strada domiciliului fiscal
Bld. Independenţei
Numărul domiciliului fiscal
10
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Iaşi
Județul domiciliului fiscal
IAŞI
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
Actualizare TVA la încasare
11 aprilie 2013
Publicare TVA la încasare
12 aprilie 2013
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 iulie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (41) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

COMUNA CIORTESTI (PRIMARIA COMUNEI CIORTESTI)5 din 41 înregistrări (12,2%) · Vezi relația

COMUNA MIROSLAVA4 din 41 înregistrări (9,8%) · Vezi relația

COMUNA POPRICANI3 din 41 înregistrări (7,3%) · Vezi relația

COMUNA COMARNA (PRIMARIA COMUNEI COMARNA)3 din 41 înregistrări (7,3%) · Vezi relația

COMUNA DELENI3 din 41 înregistrări (7,3%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)25 din 41 înregistrări (61%) · Vezi selecția

Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)8 din 41 înregistrări (19,5%) · Vezi selecția

Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)5 din 41 înregistrări (12,2%) · Vezi selecția

Servicii de inginerie (Rev.2)2 din 41 înregistrări (4,9%) · Vezi selecția

Servicii de receptie (Rev.2)1 din 41 înregistrări (2,4%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

9 iunie 2026Achiziție directă

SERVICII DE DIRIGENȚIE DE ȘANTIER - ÎNFIINȚARE PARC FOTOVOLTAIC, COMUNA MIROSLOVEȘTI, JUDETUL IAȘI

Autoritate: COMUNA MIROSLOVESTI (PRIMARIA COMUNEI MIROSLOVESTI)

CPV 71247000-1 — Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71247000-1

Vezi detaliile atribuirii →
9.900 leiValoare publicată
26 mai 2026Achiziție directă

Servicii de dirigentie de santier

Autoritate: COMUNA MOGOSESTI

CPV 71520000-9 — Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71520000-9

Vezi detaliile atribuirii →
50.000 leiValoare publicată
26 mai 2026Achiziție directă

Servicii de dirigentie de santier

Autoritate: COMUNA MOGOSESTI

CPV 71520000-9 — Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71520000-9

Vezi detaliile atribuirii →
50.000 leiValoare publicată
6 mai 2026Achiziție directă

Servicii de dirigentie de santier UAT-uri

Autoritate: COMUNA TOMESTI

CPV 71520000-9 — Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71520000-9

Vezi detaliile atribuirii →
225.000 leiValoare publicată
13 martie 2026Achiziție directă

Servicii de dirigenție de șantier

Autoritate: ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA PENTRU DEZVOLTAREA RETELELOR DE GAZE NATURALE IN COMUNELE PLUGARI SI PRAJENI

CPV 71520000-9 — Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71520000-9

Vezi detaliile atribuirii →
268.000 leiValoare publicată
18 decembrie 2025Achiziție directă

Servicii dirigentie de santier pentru verificarea lucrarilor la obiectivul de investitii CEF Ciurbes

Autoritate: COMUNA MIROSLAVA

CPV 71247000-1 — Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71247000-1

Vezi detaliile atribuirii →
19.000 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

35 activități autorizate

CAEN 0125 Rev. 2Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi

CAEN 1610 Rev. 2Tăierea și rindeluirea lemnului

CAEN 1624 Rev. 2Fabricarea ambalajelor din lemn

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 2Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4212 Rev. 2Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane

CAEN 4213 Rev. 2Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4291 Rev. 2Construcții hidrotehnice

CAEN 4299 Rev. 2Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 2Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4674 Rev. 2Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4677 Rev. 2Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 6832 Rev. 2Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 7111 Rev. 2Activități de arhitectură

CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7120 Rev. 2Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7211 Rev. 2Cercetare- dezvoltare în biotehnologie

CAEN 7410 Rev. 2Activități de design specializat

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-15Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IaşiMunicipiul IaşiCAEN 7112
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI