Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LUKTONI HOLDINGS S.R.L.

LUKTONI HOLDINGS S.R.L.

CUI 44451991 · SRL· Sat Petin, Comuna Păuleşti

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

LUKTONI HOLDINGS S.R.L. are sediul în Sat Petin, Comuna Păuleşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Datoriile au scăzut-40,8%

Datoriile raportate sunt 283,4 K lei în 2025, față de 478,5 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil2023: 8.4032024: 583.817
Rezultat net 2025-81,7 K lei-161,5% față de anul anterior2021: -44.6142022: -26.4712023: -89.9742024: 132.9022025: -81.709
Angajați 2025—Fără an comparabil2021: 22022: 22023: 22024: 1
Capitaluri proprii 2025-109,5 K lei-294,4% față de anul anterior2021: -44.2142022: -70.6852023: -160.6592024: -27.7572025: -109.466
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0292 K584 K—2021—20222023: 8,4 K lei8,4 K20232024: 583,8 K lei583,8 K2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-1.070,7%-524%22,8%Mediana sectorului (2025): 9,1% · n=21873202120222023: -1.070,7%-1.070,7%20232024: 22,8%22,8%20242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-109,5 K lei-294,4% față de anul anterior
Datorii283,4 K lei-40,8% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri8,4 K lei583,8 K lei—Fără an comparabil
Rezultat net-90 K lei132,9 K lei-81,7 K lei-161,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii-160,7 K lei-27,8 K lei-109,5 K lei-294,4% față de anul anterior
Datorii607,7 K lei478,5 K lei283,4 K lei-40,8% față de anul anterior
Creanțe65,9 K lei41,2 K lei40 K lei-3% față de anul anterior
Angajați21—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri—9,1%n=21.87322,8%8,4%n=33.726
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-62,9%34,2%n=18.786-6,2%36,9%n=27.247
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)162,9%64,5%n=18.786106,2%61,3%n=27.247
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)68,7%20,4%n=18.78610,2%19,4%n=27.247
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-47%2,2%n=18.77529,5%2%n=27.231
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,19×1,04×n=30.3830,85×1,12×n=44.266
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—95,63 zilen=19.90325,43 zile92,22 zilen=29.935
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—146.488 lein=18.342583.817 lei126.637 lein=29.144

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-81.709
Angajați
—
Datorii
283.434
Active imobilizate
119.504
Active circulante
54.464
Capitaluri proprii
-109.466
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
81.709
Stocuri
—
Creanțe
40.006
Casă și conturi la bănci
14.458
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
583.817
Rezultat net
132.902
Angajați
1
Datorii
478.538
Active imobilizate
46.126
Active circulante
404.655
Capitaluri proprii
-27.757
Venituri totale
597.219
Cheltuieli totale
443.986
Stocuri
—
Creanțe
41.243
Casă și conturi la bănci
363.412
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
8.403
Rezultat net
-89.974
Angajați
2
Datorii
607.667
Active imobilizate
351.006
Active circulante
96.002
Capitaluri proprii
-160.659
Venituri totale
24.599
Cheltuieli totale
114.489
Stocuri
—
Creanțe
65.934
Casă și conturi la bănci
30.068
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-26.471
Angajați
2
Datorii
491.013
Active imobilizate
351.006
Active circulante
69.322
Capitaluri proprii
-70.685
Venituri totale
51.014
Cheltuieli totale
77.470
Stocuri
—
Creanțe
60.197
Casă și conturi la bănci
9.125
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-44.614
Angajați
2
Datorii
319.010
Active imobilizate
220.910
Active circulante
53.886
Capitaluri proprii
-44.214
Venituri totale
4.125
Cheltuieli totale
48.719
Stocuri
—
Creanțe
43.767
Casă și conturi la bănci
10.119
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-06-16 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
44451991
Număr de înregistrare
J2021000603301
Înmatriculare
16 iunie 2021
EUID
ROONRC.J2021000603301
Formă juridică
SRL
Sediu social
Castanului 191B Sat Petin, Comuna Păuleşti Satu Mare
Adresă fiscală
Str Castanului 191B Petin SATU MARE
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
16 iunie 2021
Înregistrare fiscală
8 mai 2025
Telefon
0751859384 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ONICA IONUŢ FLORIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LUKTONI HOLDINGS S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 16.06.2021
Înregistrare fiscală
16 iunie 2021
Număr registrul comerțului
J2021000603301
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare

Contact și adrese

Telefon
0751859384 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SATU MARE, SAT PETIN COM. PĂULEŞTI, STR. NICOLAE SOLOMON, NR.191B
Cod poștal fiscal
447234
Strada sediului
Str. Nicolae Solomon
Numărul sediului
191B
Localitatea sediului
Sat Petin Com. Păuleşti
Județul sediului
SATU MARE
Codul poștal al sediului
447234
Strada domiciliului fiscal
Str. Nicolae Solomon
Numărul domiciliului fiscal
191B
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Petin Com. Păuleşti
Județul domiciliului fiscal
SATU MARE
Cod poștal domiciliu fiscal
447234

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 septembrie 2021
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

20 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4212 Rev. 3Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4291 Rev. 3Construcții hidrotehnice

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Satu MareSat Petin, Comuna PăuleştiCAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI