Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LUX CONSTRUCT SRL

LUX CONSTRUCT SRL

CUI 18873814 · SRL· Sat Viişoara, Comuna Alexandru cel Bun

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

LUX CONSTRUCT SRL are sediul în Sat Viişoara, Comuna Alexandru cel Bun. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+72,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 309,1 K lei, față de 179 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut-11,9%

Marja netă calculată este -11,9% în 2025, față de -39,8% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+35,1%

Datoriile raportate sunt 200,7 K lei în 2025, față de 148,6 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025309,1 K lei+72,7% față de anul anterior2020: 44.1862021: 547.6032022: 393.7302023: 430.7892024: 178.9682025: 309.130
Rezultat net 2025-36,9 K leiPierdere redusă cu 48,2%2020: -15.8232021: 177.5872022: 115.6712023: 105.5572024: -71.1792025: -36.854
Angajați 20254+33,3% față de anul anterior2020: 12021: 22022: 32023: 42024: 32025: 4
Capitaluri proprii 2025-121,2 K leiDeficit de capital majorat cu 43,4%2020: -412.1462021: -234.5582022: -118.8882023: -13.3312024: -84.5102025: -121.164
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0274 K548 K2020: 44,2 K lei44,2 K20202021: 547,6 K lei547,6 K20212022: 393,7 K lei393,7 K20222023: 430,8 K lei430,8 K20232024: 179 K lei179 K20242025: 309,1 K lei309,1 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-39,8%-3,7%32,4%2020: -35,8%-35,8%20202021: 32,4%32,4%20212022: 29,4%29,4%20222023: 24,5%24,5%20232024: -39,8%-39,8%20242025: -11,9%-11,9%2025Reper 2025: mediana sectorului 16,3% · n=8.661

Cifra de afaceri: +72,7% față de anul anterior.Marjă netă -11,9% · +27,9 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024-84,5 K lei
2025-121,2 K lei

Datorii raportate

2024148,6 K lei
2025200,7 K lei

Disponibilități bănești

20241,6 K lei
20251,4 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri430,8 K lei179 K lei309,1 K lei+72,7% față de anul anterior
Rezultat net105,6 K lei-71,2 K lei-36,9 K leiPierdere redusă cu 48,2%
Capitaluri proprii-13,3 K lei-84,5 K lei-121,2 K leiDeficit de capital majorat cu 43,4%
Datorii276,3 K lei148,6 K lei200,7 K lei+35,1% față de anul anterior
Creanțe42,8 K lei48,5 K lei29,6 K lei-39,1% față de anul anterior
Angajați434+33,3% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă-11,9%-39,8%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 16,3% (n=8.661) · 2024: 8,4% (n=33.726)

Rezultat / active (A+B)-46,3%-114,1%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 6,4% (n=6.690) · 2024: 2% (n=27.231)

Vânzări per angajat77.283 lei59.656 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 154.407 lei (n=7.284) · 2024: 126.637 lei (n=29.144)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)-152,3%-135,5%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 35% (n=6.692) · 2024: 36,9% (n=27.247)

Datorii / active (A+B)252,3%238,2%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 61,2% (n=6.692) · 2024: 61,3% (n=27.247)

Ponderea activelor imobilizate38,8%2,4%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 22,9% (n=6.692) · 2024: 19,4% (n=27.247)

Active circulante / datorii totale0,24×0,41×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,22× (n=10.700) · 2024: 1,12× (n=44.266)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări34,4 zile97,6 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 97,6 zile (n=7.681) · 2024: 92,2 zile (n=29.935)

Stocuri în zile de vânzări20,7 zile21,6 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 17,2 zile (n=4.176) · 2024: 20,5 zile (n=16.724)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
309.130
Rezultat net
-36.854
Angajați
4
Datorii
200.700
Active imobilizate
30.872
Active circulante
48.664
Capitaluri proprii
-121.164
Venituri totale
309.130
Cheltuieli totale
341.480
Stocuri
17.762
Creanțe
29.552
Casă și conturi la bănci
1.350
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
178.968
Rezultat net
-71.179
Angajați
3
Datorii
148.568
Active imobilizate
1.517
Active circulante
60.861
Capitaluri proprii
-84.510
Venituri totale
178.968
Cheltuieli totale
248.357
Stocuri
10.731
Creanțe
48.511
Casă și conturi la bănci
1.619
Cheltuieli în avans
1.680
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
430.789
Rezultat net
105.557
Angajați
4
Datorii
276.325
Active imobilizate
5.289
Active circulante
252.664
Capitaluri proprii
-13.331
Venituri totale
431.026
Cheltuieli totale
321.158
Stocuri
—
Creanțe
42.836
Casă și conturi la bănci
209.828
Cheltuieli în avans
5.041
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
393.730
Rezultat net
115.671
Angajați
3
Datorii
166.760
Active imobilizate
3.851
Active circulante
44.021
Capitaluri proprii
-118.888
Venituri totale
393.730
Cheltuieli totale
274.121
Stocuri
—
Creanțe
28.706
Casă și conturi la bănci
15.315
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
547.603
Rezultat net
177.587
Angajați
2
Datorii
333.891
Active imobilizate
—
Active circulante
99.333
Capitaluri proprii
-234.558
Venituri totale
547.603
Cheltuieli totale
364.540
Stocuri
86
Creanțe
22.001
Casă și conturi la bănci
77.246
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
44.186
Rezultat net
-15.823
Angajați
1
Datorii
481.400
Active imobilizate
—
Active circulante
69.254
Capitaluri proprii
-412.146
Venituri totale
44.186
Cheltuieli totale
59.567
Stocuri
39.585
Creanțe
22.087
Casă și conturi la bănci
7.582
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-07

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2006-07-20 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-10-06–2026-10-07 · verificat 2026-10-07.

Dosar 30830/211/20242024-12-13 · Judecătoria CLUJNAPOCA · Terţ poprit

validare poprire · Fond

2 termene · ultima soluție: Admite cererea

2025-04-22 · 10:00

Admite cererea

Admite cererea de validare a popririi formulată de petentul BEJ POP ALEXANDRU IOAN, în contradictoriu cu ter?ul poprit LUX CONSTRUCT SRL. Validează poprirea înfiin?ată de BEJ Pop Alexandru Ioan în dosarul execu?ional nr. 698/2024 asupra cotei de 1/3 din veniturile lunare nete datorate de ter?ul poprit Lux Construct SRL debitorului poprit Udvar Tiberiu, pentru realizarea crean?ei în cuantum de 4019,67 lei reprezentând debit ?i cheltuieli de executare, în baza titlului executoriu reprezentat de Contractul de credit nr 1700770/07.02.2022. Obligă ter?ul poprit Lux Construct SRL să plătească creditorului popritor 1/3 din drepturile salariale nete lunare datorate debitorului poprit Udvar Tiberiu, începând cu data de 14.11.2024, data primirii adresei de poprire, precum ?i în continuare, pentru sumele ce vor fi scadente în viitor, până la realizarea crean?ei în cuantum de 4019,67 lei. Respinge cererea de amendare a ter?ului poprit, ca neîntemeiată. Obligă ter?ul poprit la plata către petent a sumei de 20 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Cluj-Napoca. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 22.04.2025.

Document: Hotarare 2383/2025 · 2025-04-22

2025-04-04 · 11:00

Amână pronunţarea

Amana pronuntarea pentru data de 22.04.2025

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-04-04

Dosar 22017/211/20232023-10-04 · Judecătoria CLUJNAPOCA · Terţ poprit

validare poprire EMAIL · Fond

5 termene · ultima soluție: Civil

2025-04-30 · 09:00

Civil

Admite excep?ia rămânerii fără obiect a cererii de chemare în judecată, invocată de creditoare. Respinge ca rămasă fără obiect cererea de chemare în judecată formulată de creditoarea INVESTCAPITAL LTD., în contradictoriu cu terţul poprit LUX CONSTRUCT S.R.L., ?i debitorul MARTONOS JANOS. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune, în eventualitatea exercitării acestei căi de atac, la Judecătoria Cluj-Napoca. Pronun?ată astăzi, 30.04.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin intermediul grefei instan?ei.

Document: Hotarare 2604/2025 · 2025-04-30

2025-04-22 · 09:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 30.04.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.04.2025.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-04-22

2024-11-06 · 09:00

Repus pe rol

În vederea lamuririi calitatii persoanei care a consemnat sumele de bani in dosarul executional, repune cauza pe rol şi acordă termen la 22.04.2025.

Document: incheieredesedinta · 2024-11-06

2024-10-22 · 10:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 06.11.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.10.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-10-22

2024-05-28 · 10:00

Amână cauza

lipsa dosarului de executare

Document: incheieredesedinta · 2024-05-28

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
18873814
Număr de înregistrare
J2006000835277
Înmatriculare
20 iulie 2006
EUID
ROONRC.J2006000835277
Formă juridică
SRL
Sediu social
CERBULUI 6 Sat Viişoara, Comuna Alexandru cel Bun Neamţ
Adresă fiscală
Str CERBULUI 6 Viişoara NEAMŢ
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
20 iulie 2006
Înregistrare fiscală
15 ianuarie 2026
Telefon
0742533576 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CULBECE MARIUS-IOAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LUX CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 20.07.2006
Înregistrare fiscală
21 iulie 2006
Număr registrul comerțului
J2006000835277
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ

Contact și adrese

Telefon
0742533576 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. NEAMŢ, SAT VIIŞOARA COM. ALEXANDRU CEL BUN, STR. CERBULUI, NR.6
Cod poștal fiscal
617513
Strada sediului
Str. Cerbului
Numărul sediului
6
Localitatea sediului
Sat Viişoara Com. Alexandru cel Bun
Județul sediului
NEAMŢ
Codul poștal al sediului
617513
Strada domiciliului fiscal
Str. Cerbului
Numărul domiciliului fiscal
6
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Viişoara Com. Alexandru cel Bun
Județul domiciliului fiscal
NEAMŢ
Cod poștal domiciliu fiscal
617513

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
1 iulie 2021
Perioada 2: TVA de la
1 iulie 2007
Perioada 2: TVA până la
25 ianuarie 2021
Perioada 2: Anulare operată la
25 ianuarie 2021
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
25 ianuarie 2021
Actualizare TVA la încasare
2 februarie 2021
Publicare TVA la încasare
3 februarie 2021
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

22 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7312 Rev. 3Servicii de reprezentare media

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-07Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul NeamţSat Viişoara, Comuna Alexandru cel BunCAEN 4100
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI