Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LUXRISEDESIGN BY ANA ISVORANU S.R.L.

LUXRISEDESIGN BY ANA ISVORANU S.R.L.

CUI 37447009 · SRL· Sat Corusu, Comuna Baciu

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

LUXRISEDESIGN BY ANA ISVORANU S.R.L. are sediul în Sat Corusu, Comuna Baciu. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-96,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,1 K lei, față de 34,9 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-1,9 K%

Marja netă calculată este -1,9 K% în 2025, față de -13,8% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+3,4%

Datoriile raportate sunt 40,2 K lei în 2025, față de 38,8 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
36/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,1 K lei-96,7% față de anul anterior2020: 85.8802024: 34.8702025: 1.135
Rezultat net 2025-22,1 K lei-358,1% față de anul anterior2020: -13.8952021: -21.7012022: -21.4872023: -21.4872024: -4.8202025: -22.079
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 2025-18,7 K lei-652,6% față de anul anterior2020: 72.8792021: 51.1782022: 29.6912023: 8.2032024: 3.3832025: -18.696
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate043 K86 K2020: 85,9 K lei85,9 K2020—2021—2022—20232024: 34,9 K lei34,9 K20242025: 1,1 K lei1,1 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-1.945,3%-971,5%2,3%Mediana sectorului (2025): 2,3% · n=5792020: -16,2%-16,2%20202021202220232024: -13,8%-13,8%20242025: -1.945,3%-1.945,3%2025

Cifra de afaceri: -96,7% față de anul anterior. Marja netă: -1.945,3%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-18,7 K lei-652,6% față de anul anterior
Datorii40,2 K lei+3,4% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri—34,9 K lei1,1 K lei-96,7% față de anul anterior
Rezultat net-21,5 K lei-4,8 K lei-22,1 K lei-358,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii8,2 K lei3,4 K lei-18,7 K lei-652,6% față de anul anterior
Datorii83,7 K lei38,8 K lei40,2 K lei+3,4% față de anul anterior
Creanțe5 K lei7,5 K lei8,6 K lei+15,2% față de anul anterior
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-1.945,3%2,3%n=579-13,8%1,9%n=2.710
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-87,1%20,5%n=4538%17,8%n=2.282
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)187,1%66,1%n=45392%69,5%n=2.282
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)47,6%23,1%n=45355,6%24,9%n=2.282
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-102,8%0,3%n=453-11,4%0%n=2.280
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive—21,2%n=424-142,5%10,5%n=2.043
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,28×0,98×n=6860,48×0,8×n=3.592
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3602.729,34 zile47,88 zilen=49177,12 zile50,75 zilen=2.349
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360581,07 zile60,79 zilen=40518,91 zile59,9 zilen=1.822

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.135
Rezultat net
-22.079
Angajați
—
Datorii
40.166
Active imobilizate
10.215
Active circulante
11.255
Capitaluri proprii
-18.696
Venituri totale
1.135
Cheltuieli totale
23.214
Stocuri
1.832
Creanțe
8.605
Casă și conturi la bănci
818
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
34.870
Rezultat net
-4.820
Angajați
—
Datorii
38.829
Active imobilizate
23.489
Active circulante
18.723
Capitaluri proprii
3.383
Venituri totale
34.870
Cheltuieli totale
39.690
Stocuri
1.832
Creanțe
7.470
Casă și conturi la bănci
9.421
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-21.487
Angajați
—
Datorii
83.743
Active imobilizate
57.981
Active circulante
33.965
Capitaluri proprii
8.203
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
21.487
Stocuri
3.093
Creanțe
5.000
Casă și conturi la bănci
25.872
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-21.487
Angajați
—
Datorii
63.742
Active imobilizate
79.468
Active circulante
13.965
Capitaluri proprii
29.691
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
21.487
Stocuri
3.093
Creanțe
5.000
Casă și conturi la bănci
5.872
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-21.701
Angajați
—
Datorii
63.742
Active imobilizate
100.955
Active circulante
13.965
Capitaluri proprii
51.178
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
21.701
Stocuri
3.093
Creanțe
5.000
Casă și conturi la bănci
5.872
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
85.880
Rezultat net
-13.895
Angajați
—
Datorii
63.742
Active imobilizate
122.656
Active circulante
13.965
Capitaluri proprii
72.879
Venituri totale
85.880
Cheltuieli totale
98.916
Stocuri
3.093
Creanțe
5.000
Casă și conturi la bănci
5.872
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

36/ 100Atenție moderată
3semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 97% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 97% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2017-04-25 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
37447009
Număr de înregistrare
J2017001922121
Înmatriculare
25 aprilie 2017
EUID
ROONRC.J2017001922121
Formă juridică
SRL
Sediu social
CORUSU 71H Sat Corusu, Comuna Baciu Cluj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
CORUSU 71H Corusu CLUJ · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
25 aprilie 2017
Înregistrare fiscală
30 martie 2023

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
PINTEA-ISVORANU ANA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LUXRISEDESIGN BY ANA ISVORANU S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 25.04.2017
Înregistrare fiscală
25 aprilie 2017
Număr registrul comerțului
J2017001922121
Cod CAEN
1421
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. CLUJ, SAT CORUSU COM. BACIU, CORUSU, NR.71H
Cod poștal fiscal
407056
Strada sediului
CORUSU
Numărul sediului
71H
Localitatea sediului
Sat Corusu Com. Baciu
Județul sediului
CLUJ
Codul poștal al sediului
407056
Strada domiciliului fiscal
CORUSU
Numărul domiciliului fiscal
71H
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Corusu Com. Baciu
Județul domiciliului fiscal
CLUJ
Cod poștal domiciliu fiscal
407056

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

13 activități autorizate

CAEN 1421 Rev. 3Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte

CAEN 3100 Rev. 3Fabricarea de mobilă

CAEN 3299 Rev. 3Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4776 Rev. 3Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport

CAEN 8230 Rev. 3Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ClujSat Corusu, Comuna BaciuCAEN 1421
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI